Badger’s Postal York/Hereford/Bristols
Badger’s Postal York/Hereford/Bristols
Triplex Tournaments (PC)
Any Club, 1-31 Aug 2020
Badger’s Postal York/Hereford/Bristols
Participant List ordered by Event
AthleteCountry or State CodeSessionTarget
BM - York Barebow Men
BUTLER John1595 - CHIPPENHAM ASes. 15A
ETHERINGTON Craig810 - WHITEHILL ASes. 19A
BW3 - Bristol 3 Ladies Barebow Under 16
CHUMBER Amelia1197 - BRAINTREE BSes. 115B
BUXTON Olivia810 - WHITEHILL ASes. 115C
CM - York Compound Men
MATTHEWS Paul1136 - KINGSTON ASes. 17B
BAKER Stephen1253 - OVERTON B ASes. 13B
ROSEMAN David1253 - OVERTON B ASes. 13C
BROWN Mike1595 - CHIPPENHAM ASes. 16A
MILLER Lee2472 - WATERSIDE ASes. 13A
FERRARI Simon325 - BRACKEN CO OF ASes. 15D
CALDWELL Gary602 - SOUTHAMPTON ACSes. 15C
LOCK Brian630 - NOAK HILL ASes. 12B
CM1 - Bristol 1 Gentlemen Compound Under 18
BAKER James1253 - OVERTON B ASes. 113B
ETHAN Steyter1791 - SUPERMARINE BSes. 113C
CW - Hereford Compound Women
BURFITT Pauline1595 - CHIPPENHAM ASes. 112A
TRACY Steyter1791 - SUPERMARINE BSes. 111D
HOTCHKISS Pat2408 - FOREST OF BERE BSes. 111B
LOADER Vicky602 - SOUTHAMPTON ACSes. 110D
CW4 - Bristol 4 Ladies Compound Under 14
BAKER Hannah1253 - OVERTON B ASes. 116A
LM - York Longbow Men
BEARE Mike1509 - OSPREY ASes. 14C
FRIENDSHIP Barry1509 - OSPREY ASes. 14D
CARSTENSEN Matt1993 - CANDFORD MAGNA BSes. 16B
IVES Terry1993 - CANDFORD MAGNA BSes. 13D
SOLLARS Andy2472 - WATERSIDE ASes. 12A
CANHAM Sean537 - SOUTH WILTS ACSes. 18C
WILLIAMS Scott661 - EXMOUTH ASes. 18A
FINN Ciaran810 - WHITEHILL ASes. 14B
LW - Hereford Longbow Women
FRIENDSHIP Sue1509 - OSPREY ASes. 110C
CANHAM Justine537 - SOUTH WILTS ACSes. 112C
RM - York Recurve Men
BUCKNER Richard1253 - OVERTON B ASes. 18D
ALMOND Andrew1595 - CHIPPENHAM ASes. 17D
PARRY Martin1791 - SUPERMARINE BSes. 19B
PRIOR John1791 - SUPERMARINE BSes. 15B
WILLIAM Steyter1791 - SUPERMARINE BSes. 17C
EDGELEY Ffion2408 - FOREST OF BERE BSes. 16C
TAYLOR John2408 - FOREST OF BERE BSes. 11C
BAIGENT Chris2472 - WATERSIDE ASes. 11D
BAKER Christopher2472 - WATERSIDE ASes. 16D
JAMES Mollie2472 - WATERSIDE ASes. 12C
JAMES Simon2472 - WATERSIDE ASes. 12D
FISHER Andy325 - BRACKEN CO OF ASes. 17A
FAULKNER Daniel427 - ANDOVER ASes. 117A
HURSHAM Ian541 - WEST ESSEX BSes. 117B
GARNER Duncan547 - BATH ARCHERSSes. 11B
SMITH Mark547 - BATH ARCHERSSes. 11A
WILLIAMS Karen661 - EXMOUTH ASes. 18B
PEERS Tim921 - WIRRAL ASes. 14A
RM1 - Bristol 1 Gentlemen Recurve Under 18
LOCK Andrew630 - NOAK HILL ASes. 113A
RW - Hereford Recurve Women
SLIP Kathryn1136 - KINGSTON ASes. 111C
EDGELEY Ffion2408 - FOREST OF BERE BSes. 111A
JAMES Mollie2472 - WATERSIDE ASes. 110A
HURSHAM Sofia2498 - UNI OF LINCOLN A.S.Ses. 118A
JARDINE-SMITH Becky427 - ANDOVER ASes. 112D
MITCHELL Hannah430 - AC DELCO BSes. 110B
WILLIAMS Karen661 - EXMOUTH ASes. 112B
RW3 - Bristol 3 Ladies Recurve Under 16
WELLS Hannah1025 - LACETOWN ASes. 115A
BUCKNER Jodie1253 - OVERTON B ASes. 115D
RW4 - Bristol 4 Ladies Recurve Under 14
NIMUE Steyter1791 - SUPERMARINE BSes. 116B

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter