Deltagarlista grupperad på tävlingsmoment | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Förening/Land | Omgång | Tavla | |||
BCH - Barebow Cadet 13 Herrar | ||||||
FRIBERG Felix | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 2A | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
PRENTZAS Sofie | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 89A | |||
LILJA Carina | 7871 - BK PANTERN | Omg. 1 | 63A | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
WILHELMSSON Patrik | 3811 - STOCKAMÖLLANS IF | Omg. 1 | 62A | |||
ANDERSSON Fredrik | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 7A | |||
AXELSSON Frank | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 54B | |||
FREDRIKSSON Emil | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 54A | |||
BJD - Barebow Junior 16 Damer | ||||||
ROTEBRINK Jennifer | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 4A | |||
ELAMSSON Olivia | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 20A | |||
BJH - Barebow Junior 16 Herrar | ||||||
ANDERSSON Oscar | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 5A | |||
PETTERSSON Leo | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 5B | |||
AXELSSON Viggo | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 52B | |||
BKH - Barebow Knatte Herre | ||||||
CLEVE Olle | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 127A | |||
LINDVALL Algot | 3811 - STOCKAMÖLLANS IF | Omg. 1 | 65A | |||
BMH - Barebow Master 50 Herrar | ||||||
HALL Mattias | 3811 - STOCKAMÖLLANS IF | Omg. 1 | 61A | |||
PERSSON Marie | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 52A | |||
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar | ||||||
WALMSTEDT Kerstin | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 161A | |||
ERICSSON Anders | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 53A | |||
REHN Sune | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 53B | |||
CCH - Compound Cadet 13 Herrar | ||||||
ANDERSSON Lucas | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 3A | |||
CED - Compound Elit Damer | ||||||
REPPE Zandra | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Omg. 1 | 141A | |||
LINDBERG Emma | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 166A | |||
LARSSON Julia | 7864 - BK GRIPEN | Omg. 1 | 29A | |||
ANDERSSON Annelie | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 23A | |||
CEH - Compound Elit Herrar | ||||||
TEJADA MARTINEZ Franklin | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Omg. 1 | 141B | |||
PRENTZAS Lampros | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 90A | |||
FINLI Robert | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 98A | |||
BENSCHJÖLD Jacob | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 24A | |||
MALM David | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 165A | |||
OLSSON Linus | 7864 - BK GRIPEN | Omg. 1 | 26A | |||
LIMÅS Joakim | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 41A | |||
JERNQUIST Jonas | 7883 - TRANÅS BSK | Omg. 1 | 54C | |||
ANDERSSON Lennart | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 22A | |||
HÖLJERVANGEN Ole | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 37A | |||
CJH - Compound Junior 16 Herrar | ||||||
FORSBERG Henrik | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 10B | |||
HÄGGLUND Albin | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 10A | |||
MERVING Gustaf | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 9A | |||
TORSTENSSON Tage | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 9B | |||
CMH - Compound Master 50 Herrar | ||||||
TORSTENSSON Urban | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 8A | |||
ÖSTMAN Per | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 93A | |||
VOLUNGHOLEN Rolf | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 167A | |||
FREDRIKSSON Hans | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 30A | |||
CVH - Compound Veteran 60 Herrar | ||||||
OLSSON Pär | 7864 - BK GRIPEN | Omg. 1 | 28A | |||
BOSTRÖM Bo | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 33A | |||
ICH - Instinctive Cadet 13 Herrar | ||||||
BERGQVIST Teo | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 124A | |||
IEH - Instinctive Elit Herrar | ||||||
SAND Isaa | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 126A | |||
BLOMKVIST Sven | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 83A | |||
HÄGER Hans | 53108 - KÄVLINGE BSK | Omg. 1 | 64A | |||
IKH - Instinctive Knatte Herre | ||||||
ALBINSSON Vilmer | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 125A | |||
WIDÉN FORSSLUND Paul | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 129A | |||
IMH - Instinctive Master 50 Herrar | ||||||
CLEVE Anders | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 128A | |||
FRIBERG Roland | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 123A | |||
SCHERLUND Thomas | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 122A | |||
WIDÉN Mats | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 129B | |||
LCD - Longbow Cadet 13 Damer | ||||||
WAHLBERG Cornelia | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 88A | |||
LED - Longbow Elit Damer | ||||||
LÖÖV Katarina | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Omg. 1 | 142B | |||
SAVILUOTO Kaarina | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 160A | |||
ANDERSSON Johanna | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 6A | |||
RÖNÉR Maja | 7865 - HELSINGBORGS BK | Omg. 1 | 132A | |||
MARTINSSON Sofia | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 121A | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
ERIKSSON Lars | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Omg. 1 | 142A | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 82A | |||
SJÖGREN Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 81A | |||
HÖÖG Mattias | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 94A | |||
LKH - Långbåge Knatte Dam | ||||||
ANDERSSON Lina | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 1A | |||
LVH - Longbow Veteran 60 Herrar | ||||||
LONG Eino | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 84A | |||
m - Motion | ||||||
ANDERSSON Niklas | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Omg. 1 | 140A | |||
RCD - Recurve Cadet 13 Damer | ||||||
HOLMSTRÖM Agnes | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 116A | |||
WETTERGREN Tilde | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 162A | |||
CARLSSON Alva | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 4B | |||
NILSSON Linnea | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 100A | |||
SVENSSON Meja | 7865 - HELSINGBORGS BK | Omg. 1 | 133A | |||
ERIKSSON Elvira | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 35A | |||
WALL Emma | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 34A | |||
RCH - Recurve Cadet 13 Herrar | ||||||
ALLANIUS Oskar | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 117A | |||
DECKER Emil | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 111A | |||
JANZON Arvid | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Omg. 1 | 143A | |||
RED - Recurve Elit Damer | ||||||
KÄTTSTRÖM Elin | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 101A | |||
RUUSKANEN Aleksandra | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 12A | |||
NYBERG Sandra | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 21A | |||
REH - Recurve Elit Herrar | ||||||
KASTEBO Jonny | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 114A | |||
GRAPE Arent | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 86A | |||
FREDRIKSSON Anders | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 12B | |||
MOSÉN Jacob | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 44A | |||
BOSTRÖM Conny | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 32A | |||
FREDRIKSSON David | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 31A | |||
RJD - Recurve Junior 16 Damer | ||||||
DECKER Emma | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 112A | |||
ZERROUKI Aicha | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 11A | |||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 102A | |||
NORTH Agnes | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 25A | |||
LIND Cecilia | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 151A | |||
RYDÉN Ida | 7864 - BK GRIPEN | Omg. 1 | 27A | |||
RJH - Recurve Junior 16 Herrar | ||||||
STRID André | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 95A | |||
SUNDSTRÖM Albin | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 91A | |||
WESTLING Herman | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 152A | |||
HEDENVANG Kevin | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 43A | |||
RKD - Recurve Knatte Damer | ||||||
SUNDELIN Inez | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 1B | |||
RKH - Recurve Knatte Herre | ||||||
KASTEBO Hugo | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 115A | |||
STRID KAENSRI Ricky | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 96A | |||
SVENSSON Robert | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 36A | |||
RMH - Recurve Master 50 Herrar | ||||||
VINBERG Kai | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 85A | |||
SUNDSTRÖM Tomas | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 92A |