Utena Cup 2020
Utena Cup 2020
Utenos lankininkų klubas (ULK)
Utena, Lithuania, 22 Feb 2020
Utena Cup 2020
Participant List ordered by Event
AthleteCountry or State CodeSessionTarget
BC - Barebow Cadet
SEILIŪTĖ ViktorijaASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASSes. 124A
TAMULYNAITĖ RugilėASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASSes. 123A
ANISCENKO AndrejLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 123C
STAGNIŪNAITĖ AistėUSTR - UGNINĖ STRĖLĖSes. 123B
SUKAREVIČIŪTĖ AustėjaVMSC-LSK - VILNIAUS LANKININKŲ KLUBASSes. 124C
BM - Barebow Men
MOCKEVIČIUS NedasASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASSes. 117C
RÖSLER JaanEST-VVVK - VANA-VÕIDU VKSes. 118B
ŠULIOKAS DomantasGAJA-KL - GAJA-KAUNO LANKININKAISes. 118D
ŠIRONAS VirgilijusJBR - JAUNIMO BRIZASSes. 118C
JURGAITIS AidasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 116C
KUOLYS AlgirdasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 116A
MOSIN VladimirLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 118A
VILKAUSKAS ErnestasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 117A
KULBAČIAUSKAS AndriusSTR - STRĖLĖSes. 116B
ŠČUCKIS AleksandrasSTR - STRĖLĖSes. 117B
JACEVIČIUS ArtūrasVJT - VAJETAUSes. 119D
ŠEDUIKIS AugustinasŽL - ŽALIASIS LANKASSes. 117D
VILEIKIS AlgimantasŽL - ŽALIASIS LANKASSes. 116D
BW - Barebow Women
ANTANAITYTĖ - GARŠKIENĖ JolitaLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 119A
MARTECKAITĖ Silvija LauraLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 119C
BALSIENĖ NijolėSTR - STRĖLĖSes. 120A
ULŠINA MarinaSTR - STRĖLĖSes. 119B
CM - Compound Men
BUTKUS EdmundasAŠ - AUKSINIS ŠAULYSSes. 113B
KUZMIN RomanKGA - KOENIGARCHERSes. 19D
KARPAVIČIUS ŽydrūnasKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJASes. 110B
PRAPUOLENIS ArvydasKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJASes. 112B
ŠIGAUSKAS VladasKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJASes. 111B
ŠILOVS EdgarsLAT-AIM - AIM ARCHERYSes. 19C
ANISCENKO AleksandrLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 110D
LIEKIS TomasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 112D
ŠAKAUSKAS VladasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 111D
BALSYS MantasSTR - STRĖLĖSes. 112C
BILEIŠIS RemigijusULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 111C
GRIGARAVIČIUS JonasULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 112A
GRIGARAVIČIUS MariusULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 110A
KOSTECKAS JustinasULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 110C
ŠAUMANAS AlgirdasULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 111A
CW - Compound Women
VOLKOVA MariiaKGA - KOENIGARCHERSes. 113D
GRIGARAVIČIENĖ AstaULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 113A
ŠAUMANĖ GretaULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 113C
LM - Longbow and Traditional Men and Women
СУДИЛОВСКИЙ АндрейGILUR - GILURSes. 122B
MOSIN VladimirLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 120D
VEČKYS ŽydrūnasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 121D
BARAUSKAS ArūnasSTR - STRĖLĖSes. 120C
GRIGIENĖ AidaSTR - STRĖLĖSes. 120B
JAKELIS KristijonasSTR - STRĖLĖSes. 122C
KOZLOVSKI IežySTR - STRĖLĖSes. 121C
KOZLOVSKI MarcinSTR - STRĖLĖSes. 121A
NAUMAVIČIUS VitalijusSTR - STRĖLĖSes. 122A
SEKORSKAS EgidijusSTR - STRĖLĖSes. 122D
SVETLAUSKAS StasysŽL - ŽALIASIS LANKASSes. 121B
RC - Recurve Cadet
NICKUTĖ EmaASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASSes. 115C
DOBROVOLSKYTĖ PatricijaGAJA-KL - GAJA-KAUNO LANKININKAISes. 114C
PAŠKEVIČIŪTĖ JulijaGAJA-KL - GAJA-KAUNO LANKININKAISes. 115A
PERMINAITĖ DianaGAJA-KL - GAJA-KAUNO LANKININKAISes. 114A
ANDRULIS DominykasKLL - KLAIPĖDOS LANKININKAISes. 114D
POŠKAITĖ DžiugintaULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 114B
VIZBARAITĖ EvelinaULK - UTENOS LANKININKŲ KLUBASSes. 115B
RM - Recurve Men
GAILIŪNAS OlegasAŠ - AUKSINIS ŠAULYSSes. 12A
JUOZAITIS ValdasAŠ - AUKSINIS ŠAULYSSes. 11A
ŠLIAUTERIS KostasAŠ - AUKSINIS ŠAULYSSes. 13A
ŠLIAUTERIS ModestasAŠ - AUKSINIS ŠAULYSSes. 14A
TOLBERG JanekEST-VVVK - VANA-VÕIDU VKSes. 16A
PETRAUSKAS AlgimantasKL - KAUNO LANKININKAISes. 15C
BOGUŽIS MindaugasKLL - KLAIPĖDOS LANKININKAISes. 14B
KAVALIAUSKAS GiedriusKLL - KLAIPĖDOS LANKININKAISes. 11B
LUBYS TaurūnasKLL - KLAIPĖDOS LANKININKAISes. 12B
RUGINIS DonatasKLL - KLAIPĖDOS LANKININKAISes. 13B
KAŠĖTA RamūnasKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJASes. 12D
LEVICKAS ViliusKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJASes. 13D
MARGELEVIČIUS PovilasKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJASes. 11D
BAGARAUSKAS ArvydasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 14C
ČIUPAILA RegimantasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 12C
GEDAMINSKAS TautrimasLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 11C
MAČERNIUS DaliusLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 13C
DIEVELIS RokasVJT - VAJETAUSes. 15D
KOSTECKAS ViktorasVJT - VAJETAUSes. 14D
VANIŪNAS MantasVJT - VAJETAUSes. 16B
ANTANAITIS JustasVMSC-LSK - VILNIAUS LANKININKŲ KLUBASSes. 15B
TIMINSKAS UgniusŽL - ŽALIASIS LANKASSes. 15A
RW - Recurve Women
ABRAMAITYTĖ KristinaASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASSes. 18D
RAMANAUSKAITĖ PaulinaASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASSes. 17D
NURMSALU LauraEST-VVVK - VANA-VÕIDU VKSes. 17A
RÖSLER JaanikaEST-VVVK - VANA-VÕIDU VKSes. 19A
VARINURM ErliEST-VVVK - VANA-VÕIDU VKSes. 18A
ABROMAVIČIENĖ KristinaKLL - KLAIPĖDOS LANKININKAISes. 19B
ANDRULIENĖ VikaKLL - KLAIPĖDOS LANKININKAISes. 18C
BARKAUSKAITE JulijaKLL - KLAIPĖDOS LANKININKAISes. 17C
ČIUPAILIENĖ DaliaLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 17B
SEMIONOVA JulianaLSK - LANKININKŲ SPORTO KLUBASSes. 18B
VEČKYTĖ Meda ViktorijaVMSC-LSK - VILNIAUS LANKININKŲ KLUBASSes. 16C
TIMINSKIENĖ IngaŽL - ŽALIASIS LANKASSes. 16D

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter