Latvia Indoor Open 2020
Latvia Indoor Open 2020
Latvijas Loka auanas feder?cija (LLF)
Ventspils (LAT), 14-16 Feb 2020
Latvia Indoor Open 2020
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
VairogsSportistsValsts nosaukumsSacensības
Sesija 1
1ABĀRTULIS OskarsLAT-AMA - AMAZONESRecurve Men
1BSPĀĢIS AigarsLAT-ODI - ODISEJSRecurve Men
1CBALABANOVS AndrejsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
1DSERGEJEVS RomansLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve Men
2ARABKEVIČS IvarsLAT-AMA - AMAZONESRecurve Men
2BBLĀZE DāvisLAT-ODI - ODISEJSRecurve Men
2CHMEĻEVSKIS MakssLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
2DVALDMANIS JānisLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve Men
3APAVILONS GuntisLAT-AMA - AMAZONESRecurve Men
3BLESIŅŠ AndrisLAT-ODI - ODISEJSRecurve Men
3CBRUŽIS JānisLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
3DKONONOVS GļebsLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve Men
4AVILIMS AndrejsLAT-AMA - AMAZONESRecurve Men
4BSEDIHS IļjaLAT-FRM - FRAMRecurve Men
4CSOLOVJOVS VitālijsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
4DSIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve Men
5AMOROZKOV SamirLAT-AMA - AMAZONESRecurve Men
5BSMELOV PhilippLAT-FRM - FRAMRecurve Men
5CKIVILO KarlEST-JVK - JÄRVAKANDI ILVESRecurve Men
5DOZOLIŅŠ KristapsLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve Men
6ALUTERS KasparsLAT-CUR - CURLANDRecurve Men
6BFROLOVS MihailsLAT-FRM - FRAMRecurve Men
6CJANČIUKAS DominykasASRC-ŽL - ASRC-ŽALIASIS LANKASRecurve Men
6DDERBAKOVS AndrejsLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve Men
7AJANVĀRE LauraLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve Women
7BVEIKINA DiānaLAT-AMA - AMAZONESRecurve Women
7CRJABKOVA MarinaLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve Women
7DMATVEJEVA RimmaLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve Women
8AGĀRDE EmīlijaLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve Women
8BPAVASARE IneseLAT-AMA - AMAZONESRecurve Women
8COSTROVSKA JuliannaLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve Women
8DKONONOVA JeļenaLAT-AMR - AMAZONES / RĪGARecurve Women
9AARAUJO Brunna HellenLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve Women
9BDEŅISENOKA Līga IlonaLAT-AMA - AMAZONESRecurve Women
9CFOMENKO VeronikaLAT-AIM - AIM ARCHERYRecurve Women
9DLASMANE SanitaLAT-ODI - ODISEJSRecurve Women
10ATRINKŪNA Kintija LaimaLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJARecurve Women
10BKREICBERGA AneteLAT-AMJ - AMAZONES / JŪRMALARecurve Women
10CMAREMÄE AneteEST-TVK2 - TARTU VK / TARTU VALLA SKRecurve Women
10DSPURGJAŠA EgitaLAT-ODI - ODISEJSRecurve Women
11ASPĀĢE MadaraLAT-LIN - LINDALES UGUNSRecurve Women
11BFROLOVA KarolinaLAT-FRM - FRAMRecurve Women
11CLILIENTHAL TriinuEST-JVK - JÄRVAKANDI ILVESRecurve Women
12AŠILOVS EdgarsLAT-AIM - AIM ARCHERYCompound Men
12BRESSAR EvertEST-BHSC - BALTIC HUNTERCompound Men
12CSIDERS JurisLAT-ODI - ODISEJSCompound Men
12DVAGANOVS RobertsLAT-AMA - AMAZONESCompound Men
13AFRANCS VadimsLAT-AIM - AIM ARCHERYCompound Men
13BPRUULI AivarEST-BHSC - BALTIC HUNTERCompound Men
13DLIEPA KrišjānisLAT-AMA - AMAZONESCompound Men
14AOJANIEMI AnttiLAT-AIM - AIM ARCHERYCompound Men
14BMEDNIS MuntisLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSCompound Men
14CTITOVS AleksandrsLAT-ODI - ODISEJSCompound Men
15AJONASTS GintsLAT-LPK - AMAZONES / LPKCompound Men
15BMEDNIS HaraldsLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSCompound Men
15DŠKAPARS JurisLAT-ĶŠ - ĶEKAVAS ŠAUTRACompound Men
16AKUZŅECOVS AndrisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERCompound Men
16BMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT-ODI - ODISEJSCompound Men
16CAIGARS JānisLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJACompound Men
16DKARPAVIČIUS ŽydrūnasKSA - KAUNO SPORTO ASOCIACIJACompound Men
17AMEDNE VivaLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSCompound Women
17BOLEKSEJENKO JulijaLAT-ATL - ATLANTISCompound Women
17CGASPERSONE JūlijaLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSCompound Women
18ABĒRZIŅŠ RaimondsLAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow Men
18BPOPOVS PāvelsLAT-CUR - CURLANDBarebow Men
18CKLEINS MārtiņšLAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow Men
18DGANSONS EdgarsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJABarebow Men
19AKRŪZE ValdisLAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow Men
19BBOGDANS JānisLAT-CUR - CURLANDBarebow Men
19CLAPSIŅŠ EduardsLAT-AMA - AMAZONESBarebow Men
19DGŪTMANIS RaimondsLAT-AL - ARCHERY LIEPĀJABarebow Men
20AĀRENIEKS ViestursLAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow Men
20BBURKEVICS ModrisLAT-CUR - CURLANDBarebow Men
20CSVEILE TalivaldisLAT-AIZ - AIZPUTEBarebow Men
20DVILCIŅŠ ArtisLAT-AIM - AIM ARCHERYBarebow Men
21AKANTS JānisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERBarebow Men
21BUKSTIŅA EstereLAT-CUR - CURLANDBarebow Women
21DMEGNIS JānisLAT-TEB - TEBRAS LOKIBarebow Men
22ADREIMANIS EdgarsLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow Men
22BLAPSIŅŠ EduardsLAT-AMA - AMAZONESLongbow Men
22CLIGNICKIS GunārsLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow Men
22DFIŠERS-BLUMBERGS ĢirtsLAT-AMA - AMAZONESLongbow Men
23AŠVEICIS AndisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow Men
23BRITENIEKS AndrisLAT-AMA - AMAZONESLongbow Men
23CLIGNICKIS ArnisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow Men
23DRUNIŠKOVS AleksejsLAT-AMA - AMAZONESLongbow Men
24AMELECIS AndrisLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow Men
24BBORODUĻINS AndrejsLAT-AMA - AMAZONESLongbow Men
24CPANCIS AleksandrsLAT-AMJ - AMAZONES / JŪRMALALongbow Men
24DGASPERSONS ValdisLAT-FWA - FREE WIND ARCHERSLongbow Men
25ANOVADS KristapsLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow Men
25BNEŠPORS MārtiņšLAT-AMA - AMAZONESLongbow Men
25CRUDZĪTE AntraLAT-AMA - AMAZONESLongbow Women
25DJÄRVE PilleriinEST-TLN - TALLINNA VKLongbow Women
26AGROMULE IlzeLAT-ZIE - ZIEMEĻNIEKSLongbow Women
26BBĒRZIŅA InetaLAT-STI - STIEGRALongbow Women
26CKRĒGERE DaceLAT-ZIE - ZIEMEĻNIEKSLongbow Women
26DMELECE LieneLAT-SAV - SAVAGE ARCHERLongbow Women

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter