BUCS Archery Indoor Northern Qualifier 2020
A. Trott-BUCS
[EN]GAGE Sports and Fitness Centre, EH11 4BN - 2020-02-22/2020-02-22
BUCS Archery Indoor Northern Qualifier 2020
Participant List in Alphabetical Order
AthleteTargetCountry or State CodeEventSession
A
ABDALLA Malak18D102 - BRADFORDWomen's Novice RecurveSes. 2
ABDULRAHMAN Saif14A118 - YORKMen's Novice BarebowSes. 2
ABRAHAM Kara1B106 - EDINBURGHWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
ADEKUGBE Nifemi20D102 - BRADFORDWomen's Novice RecurveSes. 2
ADEYEMI Alex20A113 - STRATHCLYDEMen's Experienced Longbow (Not awarded)Ses. 1
AL-BAYATI Aya15D115 - TEESSIDEWomen's Novice BarebowSes. 3
ALI Shihron5C110 - NEWCASTLEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
ANDERSON Ryan2D104 - DUNDEEMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
ANDRIEUX Guillaume18B108 - GLASGOWMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
APPLEYARD Charlie17C102 - BRADFORDWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
ASHTON Kieran10A118 - YORKMen's Novice RecurveSes. 2
B
BACKVALL Linnéa18B106 - EDINBURGHWomen's Novice BarebowSes. 3
BAINES Jack11C110 - NEWCASTLEMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
BAIRD Colin12B117 - UWSMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 1
BANKS Aubrey18C103 - CHESTERWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
BANTON Tom19C115 - TEESSIDEMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
BARANOVSKIS Roman10C105 - DURHAMMen's Novice BarebowSes. 3
BARBER Flora7D109 - LANCASTERWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
BATES Adam3A118 - YORKMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
BENEV Mihail16B107 - EDINBURGH NAPIERMen's Novice RecurveSes. 1
BENNETT Joseph10C110 - NEWCASTLEMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
BENTZEN Noah20D104 - DUNDEEMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
BLACK Patrick1A110 - NEWCASTLEMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 2
BLACKWELL Theo5A105 - DURHAMMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
BRADNEY Kathryn14D102 - BRADFORDWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
BRAND Josh9D109 - LANCASTERMen's Novice RecurveSes. 2
BROOKER Mhairi19D104 - DUNDEEWomen's Novice RecurveSes. 3
BROUGHTON-STUART Turo12A113 - STRATHCLYDEMen's Novice RecurveSes. 1
BURTON Robin6B106 - EDINBURGHWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
BUXTON Tom12B106 - EDINBURGHMen's Novice RecurveSes. 3
C
CAMPBELL Archie14C115 - TEESSIDEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
CAO Zhengsi15A105 - DURHAMMen's Novice RecurveSes. 3
CHAMBONE Annabel12B101 - ABERDEENWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
CHARNEY Arthur4A113 - STRATHCLYDEMen's Novice CompoundSes. 1
CHITVARANUND Ties14A113 - STRATHCLYDEMen's Novice RecurveSes. 1
CHOWDHURY Shadman20C115 - TEESSIDEMen's Novice BarebowSes. 3
CLARK Thomas8C110 - NEWCASTLEMen's Novice RecurveSes. 2
CLARKE Tyrell16D102 - BRADFORDMen's Novice RecurveSes. 2
CLAXTON Kevin4A118 - YORKMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
COX Peter2D109 - LANCASTERMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
CROSS Adam2A110 - NEWCASTLEMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 2
D
DANIEL Ben20B111 - NORTHUMBRIAMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
DELEE Chris16C102 - BRADFORDMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
DENHAM Claire19A113 - STRATHCLYDEWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 1
DOBBIN Erin8B117 - UWSWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 1
DUDEK Kamil9B101 - ABERDEENMen's Novice RecurveSes. 2
DURNO Madeline7D114 - SUNDERLANDWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
DYER Charlotte8D114 - SUNDERLANDWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
DYER Luke3C110 - NEWCASTLEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
E
EL-MEDANY Mohamed18A113 - STRATHCLYDEMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 1
ELAWEREMI Esther20A105 - DURHAMWomen's Novice RecurveSes. 3
F
FAIRHURST Beth10D114 - SUNDERLANDWomen's Novice RecurveSes. 3
FENG Yuying9C110 - NEWCASTLEWomen's Novice RecurveSes. 2
FLOWER Kay19C103 - CHESTERWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
G
GAMMON Emily13C105 - DURHAMWomen's Novice BarebowSes. 3
GEAR Konnor1D101 - ABERDEENMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 2
GEDDES Robyn4B108 - GLASGOWWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 1
GENE LEONG Kah17A105 - DURHAMMen's Novice RecurveSes. 3
GLEESON Charlotte6D114 - SUNDERLANDWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
GREENWOOD Hope3C106 - EDINBURGHWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
GRIFFITHS Megann13D114 - SUNDERLANDWomen's Novice RecurveSes. 3
H
HAKIMI Callum18D104 - DUNDEEMen's Novice RecurveSes. 3
HALL Nathan6C105 - DURHAMMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
HASAN Hamza18A105 - DURHAMMen's Novice RecurveSes. 3
HEWITT Adam5A113 - STRATHCLYDEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
HIGGINS Killian10D109 - LANCASTERMen's Novice RecurveSes. 2
HII Lillian12D114 - SUNDERLANDWomen's Novice RecurveSes. 3
HILL Jack6D109 - LANCASTERMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
HIND Emma6B101 - ABERDEENWomen's Novice RecurveSes. 2
HIZZEY Adam7C105 - DURHAMMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
HJULSTAD Katrine11A118 - YORKWomen's Novice RecurveSes. 2
HOLBREY Rosie8D109 - LANCASTERWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
HOWARTH David5C105 - DURHAMMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
HUBSCHER Floriane11B117 - UWSWomen's Novice BarebowSes. 1
HUNT James14D115 - TEESSIDEMen's Novice BarebowSes. 3
HUTCHINSON Jessica8A118 - YORKWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
I
ILOMAKI Ella10B101 - ABERDEENWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
IMRAN Aiman19D102 - BRADFORDWomen's Novice RecurveSes. 2
J
JAMIESON Scott1A113 - STRATHCLYDEMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 1
JONES Monica5B106 - EDINBURGHWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
K
KAUER Amelie8B101 - ABERDEENWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
KI NG On2B107 - EDINBURGH NAPIERWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 1
KIBREA Mohammed9D114 - SUNDERLANDMen's Novice RecurveSes. 3
KIPPAX Alexander3D103 - CHESTERMen's Experienced Longbow (Not awarded)Ses. 2
KIRWAN Nathan20C103 - CHESTERMen's Novice BarebowSes. 2
KNIAŽEVAS Deividas2A106 - EDINBURGHMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
KONKINA Luiza11B101 - ABERDEENWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
KORSAH Olivia3D104 - DUNDEEWomen's Novice BarebowSes. 3
KOUKOUVINIS Efstratios16D104 - DUNDEEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
KOZERA Michal4B101 - ABERDEENMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
L
LANDIM Tiago18B112 - ST ANDREWSMen's Novice RecurveSes. 2
LAWRENCE Benjamin1C112 - ST ANDREWSMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 2
LEGER Kathlyne17A113 - STRATHCLYDEWomen's Novice RecurveSes. 1
LEIGH Rebecca7B101 - ABERDEENWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
LEMPIÄINEN Nita6B117 - UWSWomen's Novice BarebowSes. 1
LI Annie12A105 - DURHAMWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
LIEW Joe13D112 - ST ANDREWSMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
LIKELY Matthew4A105 - DURHAMMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
LIM Wei7A113 - STRATHCLYDEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
LINDSEY Gael7C110 - NEWCASTLEWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
LOWDER Quince15A113 - STRATHCLYDEMen's Novice RecurveSes. 1
M
MACIVER Sean11D109 - LANCASTERMen's Novice RecurveSes. 2
MACK Lewis6A105 - DURHAMMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
MANAS Petr4B106 - EDINBURGHMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
MARTEL Elizabeth2C106 - EDINBURGHWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
MATHEAU-RAVEN Oliver5A118 - YORKMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
MCARTHUR Joanna19B112 - ST ANDREWSWomen's Novice RecurveSes. 2
MCCAHILL Caitlin10B117 - UWSWomen's Novice BarebowSes. 1
MCINNES Faye3B116 - UHIWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 1
MCMILLAN Joshua5B117 - UWSMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 1
MEADE Elizabeth15C110 - NEWCASTLEWomen's Novice BarebowSes. 2
MILLER Xanthe8B106 - EDINBURGHWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
MOHR Daniel5B101 - ABERDEENMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
MYERS-BENNETT Alexandra11A105 - DURHAMWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
N
NEROU Amy8C105 - DURHAMWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
NERY Paolo19B104 - DUNDEEMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
NGUYEN Joseph17D102 - BRADFORDMen's Novice RecurveSes. 2
NI Ping9A105 - DURHAMWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
NIKOLAOU Andreas15B107 - EDINBURGH NAPIERMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
NILSSON Jessica17B106 - EDINBURGHWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
NOWAK Vivien2B106 - EDINBURGHWomen's Novice CompoundSes. 3
O
O'DONNELL Oliver7A105 - DURHAMMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
O'TOOLE Robert13A118 - YORKMen's Novice BarebowSes. 2
OGILVIE Euan6A113 - STRATHCLYDEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
P
PATERSON Craig3B101 - ABERDEENMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
PEAKE Liam1B103 - CHESTERMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 2
PENNIE Morven9A113 - STRATHCLYDEWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
PERCIVAL Sophie3B104 - DUNDEEWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
PEZZONI Alessandro7A118 - YORKMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
PHILLIPS James5D109 - LANCASTERMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
POULTON Emma2A113 - STRATHCLYDEWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 1
PRIEELS Sarah1C106 - EDINBURGHWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
PRYSYAZHNYY Andriy12C105 - DURHAMMen's Novice BarebowSes. 3
PUKKALA Juha13B117 - UWSMen's Experienced Longbow (Not awarded)Ses. 1
Q
QIAN HUI Yeong14A105 - DURHAMWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
R
RAZSAMAKINA Sima4C105 - DURHAMWomen's Novice RecurveSes. 3
RENAULT Yohann16B112 - ST ANDREWSMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
RICHARDS Daniel14B107 - EDINBURGH NAPIERMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
RICHMOND Alex16A113 - STRATHCLYDEWomen's Novice RecurveSes. 1
RILEY Daniel9A118 - YORKMen's Novice RecurveSes. 2
RISTOVSKI Ilija10B106 - EDINBURGHMen's Novice RecurveSes. 3
ROBERTSON Alexander8A105 - DURHAMMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
ROBINSON Craig7B117 - UWSMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 1
ROGERS Shoshone13C110 - NEWCASTLEWomen's Novice BarebowSes. 2
ROSE Max6C110 - NEWCASTLEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
ROSS Gavin14B112 - ST ANDREWSMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
ROSS Iona16B106 - EDINBURGHWomen's Novice RecurveSes. 3
ROSS Paul15B112 - ST ANDREWSMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
RUDKIN Kevin5D114 - SUNDERLANDMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
RUSHMER Sara15C115 - TEESSIDEWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
S
SAXENA Arnav19B108 - GLASGOWMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
SCHLOZ Hana17B112 - ST ANDREWSWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
SCHOEPPNER Ove3A106 - EDINBURGHMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
SCOTT Ian3A113 - STRATHCLYDEMen's Novice CompoundSes. 1
SHI Wenbing16A105 - DURHAMMen's Novice RecurveSes. 3
SHOESMITH Kirsten12C110 - NEWCASTLEWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 2
SLACK Ross11B106 - EDINBURGHMen's Novice RecurveSes. 3
SMIBERT Mairi15B106 - EDINBURGHWomen's Novice RecurveSes. 3
SMITH Andrew1B107 - EDINBURGH NAPIERMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 1
SMITH Miranda18A103 - CHESTERWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
SOU Li15D102 - BRADFORDWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
SPINKS Sophie16C115 - TEESSIDEWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
STAFFORD Caitlin11D114 - SUNDERLANDWomen's Novice RecurveSes. 3
STEWART Josephine2C112 - ST ANDREWSWomen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 2
SYDORENKO Chris6A118 - YORKMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
T
TAN Adam17C115 - TEESSIDEMen's Novice RecurveSes. 3
THOMPSON Craig1D114 - SUNDERLANDMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
TINSLEY Eleanor20B112 - ST ANDREWSWomen's Novice RecurveSes. 2
TITTERINGTON Amy10A105 - DURHAMWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 3
TLUSTY Katie12A118 - YORKWomen's Novice RecurveSes. 2
TODD Gordon13A113 - STRATHCLYDEMen's Novice RecurveSes. 1
TOWLER Imogen9C105 - DURHAMWomen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
TRANTER David11A113 - STRATHCLYDEMen's Novice RecurveSes. 1
U
UEMLIANIN-STONE Nikolai11C105 - DURHAMMen's Novice BarebowSes. 3
ULOTH Alice14C110 - NEWCASTLEWomen's Novice BarebowSes. 2
URBAN Anna15A118 - YORKWomen's Novice BarebowSes. 2
V
VARDY Max12D109 - LANCASTERMen's Novice RecurveSes. 2
VESAL AKBAR Said18C115 - TEESSIDEMen's Experienced Barebow (Not awarded)Ses. 3
VINEY Christopher17B108 - GLASGOWMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
W
WALLACE Ed4C110 - NEWCASTLEMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
WALSH Jake1A106 - EDINBURGHMen's Experienced Compound (Not awarded)Ses. 3
WEISS Jack13B106 - EDINBURGHMen's Novice RecurveSes. 3
WELLS Elodie16A118 - YORKWomen's Novice BarebowSes. 2
WILSON Tom4D109 - LANCASTERMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
WORTHINGTON Hannah8A113 - STRATHCLYDEWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
Y
YANG Zi10A113 - STRATHCLYDEWomen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 1
YIGIT YAZICILAR Orhan13B112 - ST ANDREWSMen's Experienced Recurve (Not awarded)Ses. 2
Z
ZIER Adrien14B106 - EDINBURGHMen's Novice RecurveSes. 3

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter