Lista uczestników w porządku alabetycznym | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Zawodnik | Stanowisko | Kraj/Klub | Konkurencja | Sesja | ||
A | ||||||
ANDRUSZKIEWICZ Władysław | 15A | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
ANTOSIEWICZ Marcin | 26A | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
ARENDERSKI Krzysztof | 10B | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
B | ||||||
BABIAK Natalia | 11B | JAR - UKS "TRAMP" JAROSŁAW | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
BĄCZYK Zuzanna | 6C | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
BĄK Krzysztof | 13B | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
BANASZAK Jakub | 31A | BKS - BKS BYDGOSZCZ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
BARAN Aleksandra | 13C | STE - KS STELLA KIELCE | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
BARTUZI Dorota | 6A | ICS - ICSIR START LUBLIN | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
BASIURAS Michał | 24D | SPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
BĄTKIEWICZ Bartłomiej | 21B | TAL - UKS TALENT WROCŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
BĄTOR Sebastian | 23C | STE - KS STELLA KIELCE | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
BENC Anna | 8B | PIA - KS PIAST NOWA RUDA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
BLOK Barbara | 8B | DEF - UKS DEFMAR POLICE | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
BORUSIŃSKI Wiktor | 24C | STE - KS STELLA KIELCE | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
BYJOŚ Robert | 28D | MIE - KS "SILESIA" MIECHOWICE | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
C | ||||||
CEKLARZ Paweł | 28A | GUS - SNIS BŁĘKIT GUSZOWIEC | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
CHMIELEWSKI Tomasz | 18B | DEF - UKS DEFMAR POLICE | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
CHOJECKI Miłosz | 27D | PIE - GLKS UNIA PIELGRZYMKA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
CHOJNACKI Michał | 28B | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
CIERPKA Krzysztof | 29B | LES - KS LEŚNIK W POZNANIU | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
CWAJNA Rafał | 15D | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
CZARNIECKI Marcin | 17D | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
CZYŻ Julia | 10D | SUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃ | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
D | ||||||
DADUŃ Marzena | 7A | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
DIETRICH Jerzy | 15C | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
DOBIJA Andrzej | 17C | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
DOLSKA Stanisława | 12C | VIC - UKS VICTORIA ŚCINAWKA ŚR | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
DOMAGAŁA Weronika | 5B | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
DOMARADZKI Andrzej | 24B | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
DUDEK Patrycja | 4C | PIE - GLKS UNIA PIELGRZYMKA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
DZIKOWSKI Jerzy | 17B | RAS - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
F | ||||||
FAŁDZIŃSKI Maciej | 25C | STE - KS STELLA KIELCE | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
FIERLEJ Luiza | 12D | NIE1 - NIESTOWARZYSZONY | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
FILIPOWICZ Jakub | 25D | PIE - GLKS UNIA PIELGRZYMKA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
FORAJTER Alicja | 7B | TEM - LKS TEMPO STOLARZOWICE | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
G | ||||||
GAJDA Julia | 3D | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
GARDOCKI Piotr | 26A | GUS - SNIS BŁĘKIT GUSZOWIEC | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
GAŁKA Paweł | 23A | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
GLAZNA Krzysztof | 23B | TAL - UKS TALENT WROCŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
GOCLON Weronika | 11C | TAL - UKS TALENT WROCŁAW | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
GOMOLISZEK Michał | 19A | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
GORCZYCA Krzysztof | 17A | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
GOŁĄBCZAK Patryk | 29A | BOR - KS ,,BORUTA" ZGIERZ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
GOŁĘBIESKA Jolanta | 11D | AME - UKS AMEOLI ŚWIEBODZICE | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
GOŁĘBIEWSKI Paweł | 14B | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
GRABOWSKI Jędrzej | 22B | TAL - UKS TALENT WROCŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
GRUNT Renata | 7D | PTG - PTG SOKÓŁ RADOM | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
GRZYMEK Zuzanna | 8A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
H | ||||||
HAŁASA Łukasz | 30D | DEF - UKS DEFMAR POLICE | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
HIPSZ Artur | 10A | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
J | ||||||
JAROSZ Marcin | 30C | GDA - MRKS "GDAŃSK" | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
JASIŃSKI Marcin | 30B | PTG - PTG SOKÓŁ RADOM | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
JAŚNIAK Bogusz | 27B | POZ - UKŁ LEŚNIK POZNAŃ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
JEZNACH Arkadiusz | 17B | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
JONIO Artur | 31C | BOB - MKS BOBRY JELENIA GÓRA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
JURZAK Adam | 26D | PIE - GLKS UNIA PIELGRZYMKA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
JURZAK Monika | 3C | PIE - GLKS UNIA PIELGRZYMKA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
K | ||||||
KALISIAK Stanisław | 26B | GOR - GZSN START GORZÓW WLKP. | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
KANTORSKA Magdalena | 7B | PIA - KS PIAST NOWA RUDA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
KAPUSTA Małgorzata | 8A | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
KAROŃ Jędrzej | 14C | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KAROŃ Krzysztof | 16C | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KASPROWSKI Oskar | 16D | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KAYSER Bartosz | 20D | BYT - MLKS "CZARNA STRZAŁA" BYTOM | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KĘDZIERSKA Małgorzata | 2C | PIE - GLKS UNIA PIELGRZYMKA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
KOBYLNICKI Szymon | 21D | BYT - MLKS "CZARNA STRZAŁA" BYTOM | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KONECKI Przemysław | 30A | GOL - LUKS ORLIK GOLESZÓW | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
KOTLARZ Kajetan | 19B | TAL - UKS TALENT WROCŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KOZŁOWSKI Antoni | 20B | TAL - UKS TALENT WROCŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KOZŁOWSKI Dominik | 30A | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KOZŁOWSKI Gabriel | 31A | AME - UKS AMEOLI ŚWIEBODZICE | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
KOŁODZIEJCZYK Jacek | 24A | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
KRÓL Piotr | 25A | MKL - MKŁ STRZAŁA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
KŁOS-KUFEL Gabriela | 12A | DAB - MLKS “DĄBROVIA" DĄBROWA TARNOW | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
L | ||||||
LEŚNIAK Natalia | 6A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
LIPSKA Karolina | 9A | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
LIS Katarzyna | 6B | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
LIS Piotr | 16A | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
M | ||||||
MACIĄGOWSKA Alicja | 4D | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
MACIĄGOWSKA Małgorzata | 5D | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
MĄDRZAK Piotr | 14A | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
MALAK Mateusz | 27C | SUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
MALINOWSKI Jacek | 18C | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
MARCINKIEWICZ Robert | 15B | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
MARCZAK Szymon | 16B | RAS - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
MARKIEWICZ Krzysztof | 23A | MKL - MKŁ STRZAŁA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
MICHALAK Sławomir | 16B | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
MICHALEWICZ Zdzisław | 19B | DEF - UKS DEFMAR POLICE | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
MICHALSKA Natalia | 4B | BYT - MLKS "CZARNA STRZAŁA" BYTOM | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
MIGOCKI Michał | 29C | ZRY - ULKS ZRYW DOBRCZ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
MISIURA Joanna | 2A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
MIŁECKI Marcin | 24A | MKL - MKŁ STRZAŁA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
MYSZOR Wioleta | 7A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
N | ||||||
NAPŁOSZEK Kamila | 8C | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
NAPŁOSZEK Sławomir | 22A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
NOWAK Dominik | 21B | DEF - UKS DEFMAR POLICE | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
NOWAK Oskar | 21C | CHR - CHROBRY GŁUCHOŁAZY | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
O | ||||||
OGRODOWCZYK Mateusz | 26C | SUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
OSUCH Agata | 9B | JAR - UKS "TRAMP" JAROSŁAW | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
OZGA Sylwia | 5C | PIE - GLKS UNIA PIELGRZYMKA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
P | ||||||
PARUZEL Maciej | 23B | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
PASTERNAK Lucjan | 24B | DAB - MLKS “DĄBROVIA" DĄBROWA TARNOW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
PĘKALSKI Roman | 20A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
PETROVIC Danijel | 20B | DEF - UKS DEFMAR POLICE | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
PIETRUSIŃSKI Ludwik | 14A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
PILCICKI Bogusław | 22A | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
PISKORSKI Jacek | 29B | DAB - MLKS “DĄBROVIA" DĄBROWA TARNOW | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
PIZIURNA Weronika | 3A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
POSŁUSZNY Mateusz | 14B | RAS - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
PRZYBYLSKI Łukasz | 12A | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
PSTRZOCH Jan | 27A | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
PŁAZA KLaudia | 9A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
R | ||||||
RAKOWSKI Andrzej | 12B | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
RASZKOWSKA Daria | 3B | BYT - MLKS "CZARNA STRZAŁA" BYTOM | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
RATAJCZAK Aleksandra | 13D | LES - KS LEŚNIK W POZNANIU | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
RODAK Elżbieta | 5A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
ROM Natalia | 2A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
ROZWADOWSKA Weronika | 8D | PTG - PTG SOKÓŁ RADOM | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
RYBCZYŃSKA Anna | 6B | PIA - KS PIAST NOWA RUDA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
RZĄSA Joanna | 3A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
S | ||||||
SAPIEJ Mateusz | 19A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SAŁATA Tomasz | 21A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SICZEK Kamil | 23D | SPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SIEBERT Sandra | 9D | SUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃ | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
SIEŃCZAK Bartosz | 25A | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
SIERADZKA Magdalena | 13B | RAS - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
SIERAKOWSKI Kacper | 16A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SKROK Natalia | 2D | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
SMOLAK Marta | 10C | TAL - UKS TALENT WROCŁAW | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
SMOLIŃSKA Marta | 11A | ZRY - ULKS ZRYW DOBRCZ | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
SMOLIŃSKI Arkadiusz | 28C | ZRY - ULKS ZRYW DOBRCZ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SOBIERAJ Małgorzata | 6D | PTG - PTG SOKÓŁ RADOM | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
SOBIESIAK Mirosław | 30B | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SOSNOWSKA Monika | 4B | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
STACH Martyna | 2B | BYT - MLKS "CZARNA STRZAŁA" BYTOM | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
STARZYCKI Piotr | 17A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
STASIK Tomasz | 28B | POZ - UKŁ LEŚNIK POZNAŃ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
STRZAŁKA Paweł | 11B | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
SZAFRAN Marek | 22D | SPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SZAŁAŃSKA Katarzyna | 2B | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
SZCZEBAK Kamil | 25B | DAB - MLKS “DĄBROVIA" DĄBROWA TARNOW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SZELĄG Filip | 13A | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
SZELĄG Marcin | 11A | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
SZMIT KLaudia | 5B | BYT - MLKS "CZARNA STRZAŁA" BYTOM | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
SZUMOWSKI Mateusz | 22C | CHR - CHROBRY GŁUCHOŁAZY | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
SZUSTER Damian | 18A | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
SŁOWIŃSKI Szymon | 21A | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
Ś | ||||||
ŚCIBSKI Adam | 19C | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
ŚLUSARCZYK Magdalena | 4A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
ŚWIĄTEK Robert | 27B | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
T | ||||||
TERLEGA Tomasz | 20A | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
TOBOLEWSKA Anna | 10A | ZRY - ULKS ZRYW DOBRCZ | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
TOKARZ Wojciech | 19D | BYT - MLKS "CZARNA STRZAŁA" BYTOM | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
TRZÓPEK Marek | 27A | GUS - SNIS BŁĘKIT GUSZOWIEC | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
U | ||||||
URBAŃSKI Krzysztof | 29D | PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
W | ||||||
WALADA Mariusz | 15B | RAS - LZS SKS RASZÓWKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
WALIGÓRA Łucja | 5A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
WARIAS Grzegorz | 26B | DAB - MLKS “DĄBROVIA" DĄBROWA TARNOW | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
WESOŁOWSKA Łucja | 9C | TAL - UKS TALENT WROCŁAW | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
WIĘZIK Jerzy | 31B | COM - TS COMPOUND CLUB ZŁOTA STRZAŁA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
WOJTALA Adam | 18D | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
WYSOCKA Marta | 13A | HUB - UKS HUBAL BIAŁYSTOK | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
WYTRYKUS Adam | 18B | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
Z | ||||||
ZABOROWSKI Paweł | 18A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
ZAGRODZKA-DOBIJA Iga | 12B | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
ZAJĄC Magdalena | 7C | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
ZAJĄC Sylwia | 10B | JAR - UKS "TRAMP" JAROSŁAW | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
ZAKRAWACZ Magdalena | 3B | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuk bloczkowy Kobiety | CM + CW | ||
ZALEWSKI Michał | 15A | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
ZARUSIŃSKI Krzysztof | 20C | CHR - CHROBRY GŁUCHOŁAZY | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM | ||
ZIÓŁKOWSKI Marek | 22B | DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
ZYGMUNT Ryszard | 28A | BOB - MKS BOBRY JELENIA GÓRA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
ZYZAŃSKA Sylwia | 4A | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Kobiety | RM + RM | ||
Ż | ||||||
ŻUK Włodzimierz | 29A | OZA - K. S. OŻAROWIANKA | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
Ł | ||||||
ŁABUDA Marcin | 25B | GOR - GZSN START GORZÓW WLKP. | Łuk bloczkowy Mężczyźni | CM + CW | ||
ŁAZOWSKI Filip | 14D | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuk klasyczny Mężczyźni | RM + RM |