3A | ŚWIST Marcin | TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW | Łuki bloczkowe Men |
3B | JASTRZĘBSKI Piotr | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuki bloczkowe Men |
3C | SŁOWIŃSKI Szymon | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Men |
4A | KUŹMA Krzysztof | TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW | Łuki bloczkowe Men |
4C | GAŁKA Paweł | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Men |
4D | GORCZYCA Krzysztof | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuki bloczkowe Men |
5A | PULIT Damian | TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW | Łuki bloczkowe Men |
5B | ZAGRODNY Kacper | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuki bloczkowe Men |
5C | PAWLUCZUK Radosław | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Men |
6A | KOWAL Jacek | TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW | Łuki bloczkowe Men |
6C | WYLĘŻEK Kamil | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuki bloczkowe Men |
6D | JACNACKI Piotr | ICS - ICSIR START LUBLIN | Łuki bloczkowe Men |
7A | GŁĄB Tomasz | TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW | Łuki bloczkowe Men |
7B | PEREC Mateusz | P25 - SKS PIAST 25 RZESZÓW | Łuki bloczkowe Men |
7C | ANDRUSZKIEWICZ Władysław | A3D - KŁ A3D TOSZEK | Łuki bloczkowe Men |
8A | AFFEK Marcin | KOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZ. WARSAWA | Łuki bloczkowe Men |
8C | KOŚLA Kamil | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuki bloczkowe Men |
8D | DUDKA Adam | ICS - ICSIR START LUBLIN | Łuki bloczkowe Men |
9A | SAŁATA Tomasz | KOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZ. WARSAWA | Łuki bloczkowe Men |
9B | BYCZKOWSKI Grzegorz | P25 - SKS PIAST 25 RZESZÓW | Łuki bloczkowe Men |
9C | KWACZYŃSKI Jacek | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuki bloczkowe Men |
10A | ŚWIĄTEK Robert | MAZ - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuki bloczkowe Men |
10C | KOŁODZIEJCZYK Jacek | PLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuki bloczkowe Men |
10D | ŁUKASIK Stanisław | ACH - SŁ ACHILLES DOBCZYCE | Łuki bloczkowe Men |
11A | PISKORSKI Jacek | DAB - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARN. | Łuki bloczkowe Men |
11B | MRÓZ Krystian | ORL - UKS ORLIK GOLESZÓW | Łuki bloczkowe Men |
11C | KOSIARA Łukasz | FCI - FCIS KRAKÓW | Łuki bloczkowe Men |
12A | MAKAYEV Alexander | MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki bloczkowe Men |
12C | BULWA Agata | DAB - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARN. | Łuki bloczkowe Women |
12D | MARKINTANTOVA Kseniya | ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC | Łuki bloczkowe Women |
13A | KRZYWICKA Ewa | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuki bloczkowe Women |
13B | WÓJCIK Kinga | ORL - UKS ORLIK GOLESZÓW | Łuki bloczkowe Women |
13C | KAPUSTA Małgorzata | PLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuki bloczkowe Women |
14A | SAŁEK Ida | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuki bloczkowe Women |
14C | POZNANSKAYA Anna | PLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW | Łuki bloczkowe Women |
14D | STANIECZEK Anna | ORL - UKS ORLIK GOLESZÓW | Łuki bloczkowe Women |
15A | OLSZEWSKA Julia | LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA | Łuki bloczkowe Women |
15B | CIEŚLAR Gabriela | ORL - UKS ORLIK GOLESZÓW | Łuki bloczkowe Women |
15C | WRONA Katarzyna | ORW - SNRPDS KS ORŁY WROCŁAW | Łuki bloczkowe Women |
16A | NOWAK Marzena | TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW | Łuki bloczkowe Women |
16C | BŁOŃSKA Elina | ORW - SNRPDS KS ORŁY WROCŁAW | Łuki bloczkowe Women |
16D | DUDKA Dorota | ICS - ICSIR START LUBLIN | Łuki bloczkowe Women |
17A | GOŁĄB Julia | TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW | Łuki bloczkowe Women |
17D | JANKOWSKA Sandra | MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki bloczkowe Women |
18A | ŁĘCKA DOBROWOLSKA Anna | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | Łuki bloczkowe Women |
18C | URBAN Katarzyna | P25 - SKS PIAST 25 RZESZÓW | Łuki bloczkowe Women |
18D | ZYGMUNCIAK Magdalena | MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | Łuki bloczkowe Women |
21A | BYJOŚ Robert | GRR - UKS GROT RUDA ŚLĄSKA | łuki barebow Men |
21B | KUPCZYK Jacek | RAZ - SSK RAZEM SKORKÓW | łuki barebow Men |
21C | MARCHWICA Paweł | MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | łuki barebow Men |
22A | SZELĄG Grzegorz | GRR - UKS GROT RUDA ŚLĄSKA | łuki barebow Men |
22C | CEJMER Tomasz | MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | łuki barebow Men |
22D | KONIECZNY Grzegorz | RAZ - SSK RAZEM SKORKÓW | łuki barebow Men |
23A | CZAPAJ Rafał | GRR - UKS GROT RUDA ŚLĄSKA | łuki barebow Men |
23B | STEFAŃCZUK Gabriel | RAZ - SSK RAZEM SKORKÓW | łuki barebow Men |
23C | SMOCZYŃSKI Tomasz | MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA | łuki barebow Men |
24A | OLSZÓWKA Piotr | GRR - UKS GROT RUDA ŚLĄSKA | łuki barebow Men |
24C | KORABIK Maciej | PLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW | łuki barebow Men |
24D | DOBIJA Andrzej | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | łuki barebow Men |
25A | ZUBIK Tomasz | ROK - KS ROKIS RADZYMIN | łuki barebow Men |
25B | DIETRICH Jerzy | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | łuki barebow Men |
25C | KORABIK Marek | PLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW | łuki barebow Men |
26A | ADAMOWICZ Daniel | ROK - KS ROKIS RADZYMIN | łuki barebow Men |
26C | NIWIŃSKI Aleksander | OLP - SSR OLIMP STAWCZYN | łuki barebow Men |
26D | NYKIEL Szymon | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | łuki barebow Men |
27A | JANKOWSKI Michał | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | łuki barebow Men |
27B | KANIK Bogusław | ACH - SŁ ACHILLES DOBCZYCE | łuki barebow Men |
27C | MIJAS Karol | OLP - SSR OLIMP STAWCZYN | łuki barebow Men |
28A | JUNCZYK Stanisław | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | łuki barebow Men |
28C | TWARDAWA Grzegorz | BOR - KS BURZA BOROWA WIEŚ | łuki barebow Men |
28D | GUTOWSKI Piotr | SPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹ | łuki barebow Men |
29A | ADAMCZYK Dawid | ORL - UKS ORLIK GOLESZÓW | łuki barebow Men |
29C | DUDZIAK Łukasz | KOR - LKS KORONA BUKOWIEC | łuki barebow Men |
30A | KARKOSZKA Regina | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | łuki barebow Women |
30B | FRANOSZ Jadwiga | GRR - UKS GROT RUDA ŚLĄSKA | łuki barebow Women |
30C | CHOJNACKA Natalia | RAZ - SSK RAZEM SKORKÓW | łuki barebow Women |
31A | ZAGRODZKA-DOBIJA Inga | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | łuki barebow Women |
31B | SIKORSKA Janina | OLP - SSR OLIMP STAWCZYN | łuki barebow Women |
31C | JUNCZYK-PACZUSKA Anna | MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA | łuki barebow Women |
32A | ZAJDEL Zofia | KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW | łuki barebow Women |
32B | SLOMIANY Laura | BOR - KS BURZA BOROWA WIEŚ | łuki barebow Women |
32C | MAŁYSZEK Irmina | STE - SCSE GRANIT STRZELIN | łuki barebow Women |