Lista uczestników wg kraju/klubu |
---|
Zawodnik | Stanowisko | Kategoria | Sesja |
---|
A3D - KŁ A3D TOSZEK |
---|
ANDRUSZKIEWICZ Władysław | 7C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
WYLĘŻEK Kamil | 6C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
ACH - SŁ ACHILLES DOBCZYCE |
---|
KANIK Bogusław | 27B | łuki barebow Men | Ses. 1 |
ŁUKASIK Stanisław | 10D | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
BOR - KS BURZA BOROWA WIEŚ |
---|
TWARDAWA Grzegorz | 28C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
SLOMIANY Laura | 32B | łuki barebow Women | Ses. 1 |
DAB - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARN. |
---|
PISKORSKI Jacek | 11A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
BULWA Agata | 12C | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
FCI - FCIS KRAKÓW |
---|
KOSIARA Łukasz | 11C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
GRR - UKS GROT RUDA ŚLĄSKA |
---|
BYJOŚ Robert | 21A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
CZAPAJ Rafał | 23A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
OLSZÓWKA Piotr | 24A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
SZELĄG Grzegorz | 22A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
FRANOSZ Joanna | 30B | łuki barebow Women | Ses. 1 |
ICS - ICSIR START LUBLIN |
---|
DUDKA Adam | 8D | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
JACNACKI Piotr | 6D | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
DUDKA Dorota | 16D | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
KAR - ŁLKS KARIMA PRZĄSŁAW |
---|
DIETRICH Jerzy | 25B | łuki barebow Men | Ses. 1 |
DOBIJA Andrzej | 24D | łuki barebow Men | Ses. 1 |
NYKIEL Szymon | 26D | łuki barebow Men | Ses. 1 |
KOŚLA Kamil | 8C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
KWACZYŃSKI Jacek | 9C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
KARKOSZKA Regina | 30A | łuki barebow Women | Ses. 1 |
ZAGRODZKA-DOBIJA Inga | 31A | łuki barebow Women | Ses. 1 |
ZAJDEL Zofia | 32A | łuki barebow Women | Ses. 1 |
ŁĘCKA DOBROWOLSKA Anna | 18A | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
KOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZ. WARSAWA |
---|
AFFEK Marcin | 8A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
SAŁATA Tomasz | 9A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
KOR - LKS KORONA BUKOWIEC |
---|
DUDZIAK Łukasz | 29C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA |
---|
GORCZYCA Krzysztof | 4D | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
JASTRZĘBSKI Maciej | 3B | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
ZAGRODNY Kacper | 5B | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
KRZYWICKA Ewa | 13A | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
OLSZEWSKA Julia | 15A | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
SAŁEK Ida | 14A | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
LEW - KS LEW KRYNKI |
---|
GAŁKA Paweł | 4C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
PAWLUCZUK Radosław | 5C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
SŁOWIŃSKI Szymon | 3C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
LUZ - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWO |
---|
RZESZOT Dariusz | 17B | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
MAR - SŁ MARYMONT WARSZAWA |
---|
JANKOWSKI Michał | 27A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
JUNCZYK Stanisław | 28A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
JUNCZYK-PACZUSKA Anna | 31C | łuki barebow Women | Ses. 1 |
MAZ - LKS MAZOWSZE TERESIN |
---|
ŚWIĄTEK Robert | 10A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA |
---|
CEJMER Tomasz | 22C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
MARCHWICA Paweł | 21C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
SMOCZYŃSKI Tomasz | 23C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
MAKAYEV Alexander | 12A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
JANKOWSKA Sandra | 17D | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
ZYGMUNCIAK Magdalena | 18D | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
OLP - SSR OLIMP STAWCZYN |
---|
MIJAS Karol | 27C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
NIWIŃSKI Aleksander | 26C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
SIKORSKA Janina | 31B | łuki barebow Women | Ses. 1 |
ORL - UKS ORLIK GOLESZÓW |
---|
ADAMCZYK Dawid | 29A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
MRÓZ Krystian | 11B | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
CIEŚLAR Gabriela | 15B | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
STANIECZEK Anna | 14D | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
WÓJCIK Kinga | 13B | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
ORW - SNRPDS KS ORŁY WROCŁAW |
---|
BŁOŃSKA Elina | 16C | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
WRONA Katarzyna | 15C | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
P25 - SKS PIAST 25 RZESZÓW |
---|
BYCZKOWSKI Grzegorz | 9B | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
PEREC Mateusz | 7B | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
URBAN Katarzyna | 18C | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
PLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW |
---|
KORABIK Maciej | 24C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
KORABIK Marek | 25C | łuki barebow Men | Ses. 1 |
KOŁODZIEJCZYK Jacek | 10C | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
KAPUSTA Małgorzata | 13C | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
POZNANSKAYA Anna | 14C | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
RAZ - SSK RAZEM SKORKÓW |
---|
KONIECZNY Grzegorz | 22D | łuki barebow Men | Ses. 1 |
KUPCZYK Jacek | 21B | łuki barebow Men | Ses. 1 |
STEFAŃCZUK Gabriel | 23B | łuki barebow Men | Ses. 1 |
CHOJNACKA Natalia | 30C | łuki barebow Women | Ses. 1 |
ROK - KS ROKIS RADZYMIN |
---|
ADAMOWICZ Daniel | 26A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
ZUBIK Tomasz | 25A | łuki barebow Men | Ses. 1 |
SPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹ |
---|
GUTOWSKI Piotr | 28D | łuki barebow Men | Ses. 1 |
STE - SCSE GRANIT STRZELIN |
---|
MAŁYSZEK Irmina | 32C | łuki barebow Women | Ses. 1 |
TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW |
---|
GŁĄB Tomasz | 7A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
KOWAL Jacek | 6A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
KUŹMA Krzysztof | 4A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
PULIT Damian | 5A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
ŚWIST Marcin | 3A | Łuki bloczkowe Men | Ses. 1 |
GŁĄB Julia | 17A | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
NOWAK Marzena | 16A | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |
ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC |
---|
MARKINTANTOVA Kseniya | 12D | Łuki bloczkowe Women | Ses. 1 |