1A | CHRISTENSEN Rasmus | ARC - ARCUS | Recurve Herre Junior |
1B | STAUDT Oliver | TIK - TIK BUESKYDNING | Recurve Herre Senior |
1C | VESTERGAARD Mia | ESB - ESBJERG ARCHERY | Recurve Dame Junior |
2A | THORKILDSEN Steffen | ARC - ARCUS | Recurve Herre Senior |
2B | NJOR HENRIKSEN Ludvig | TIK - TIK BUESKYDNING | Recurve Herre Senior |
2C | RADOOR Morten | ESB - ESBJERG ARCHERY | Recurve Herre Senior |
3A | HYHNE WINDE Helena | ARC - ARCUS | Recurve Dame Junior |
3B | BIERING-HANSEN Laurits | KBL - KØBENHAVNS BUESKYTTELAUG | Recurve Herre Junior |
3C | CHRISTENSEN Emil Meldgaard | ESB - ESBJERG ARCHERY | Recurve Herre Junior |
4A | DALSGAARD Anders | KOG - KØGE BUESKYTTELAUG | Recurve Herre Senior |
4B | ENGGAARD ISEN Sarah | KBL - KØBENHAVNS BUESKYTTELAUG | Recurve Dame Junior |
4C | FELDBALLE Michael | FAE - FÆRØERNE | Recurve Herre Senior |
5A | VESTERGAARD Holger | KOG - KØGE BUESKYTTELAUG | Recurve Herre Senior |
5B | HOFFRITZ CHRISTIANSEN Ronja | KBL - KØBENHAVNS BUESKYTTELAUG | Recurve Dame Junior |
5C | JAKOBSEN Nanna | SIL - SILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELI | Recurve Dame Senior |
6A | BAGER Dennis | ARC - ARCUS | Recurve Herre Senior |
6B | ANDERSEN Kirstine D. | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Recurve Dame Senior |
7B | LISSAU-JENSEN Carl Holger | RBL - RØNNE BUESKYTTE LAUG | Recurve Herre Kadet |
7C | GORI Matt | SIL - SILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELI | Recurve Herre Kadet |
8A | JEREMIASSEN Henny | ARC - ARCUS | Recurve Dame Master |
8B | KRUMM Torsten | SVS - SV STAHL UNTERWELLENBORN, DE | Recurve Herre Master |
8C | STICHELBOUT Johan | SIL - SILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELI | Recurve Herre Kadet |
9B | JØHNKE Naja Hoffmann | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Recurve Dame Kadet |
9C | BOYSEN Hans-Joachim | ABE - AABENRAA BUESKYTTELAUG | Recurve Herre Master |
10A | JØRGENSEN Heine Allan | ARC - ARCUS | Barbue Herre Senior |
10B | ROHR SØRENSEN Johnny | ESB - ESBJERG ARCHERY | Barbue Herre Senior |
10C | JENSEN Tom | ABE - AABENRAA BUESKYTTELAUG | Barbue Herre Senior |
11A | SOFIE HIERONYMUS WADSTRØM Katrine | ARC - ARCUS | Barbue Dame Senior |
11B | BAY Tenna | ESB - ESBJERG ARCHERY | Barbue Dame Senior |
11C | BÜLOW NISSEN Stephan | ABE - AABENRAA BUESKYTTELAUG | Barbue Herre Senior |
12A | HAUGE Christian | ARC - ARCUS | Barbue Herre Master |
12C | FRANK Bjarne | ABE - AABENRAA BUESKYTTELAUG | Barbue Herre Senior |
13A | LUNDSGAARD Peter | LOL - LOLLANDS BUESKYTTEKLUB AF 2010 | Barbue Herre Senior |
13B | FREDSTED SKAARUP Carsten | ODE - ODENSE BUESKYTTE KLUB | Barbue Herre Master |
14A | HOLBECH Christian | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Compound Herre Senior |
14C | JØRGENSEN Morten Krogsgaard | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Compound Herre Senior |
15A | HINDSGAVL-CHRISTENSEN Patrick | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Compound Herre Kadet |
15B | LETH Andreas Thrane | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Compound Herre Senior |
15C | SCHOENEBURG Theo | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Compound Herre Kadet |
16A | NIELSEN Frederik | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Compound Herre Senior |
16B | SELCH OLESEN Maria | GLA - GLADSAXE BUESKYTTE KLUB | Compound Dame Senior |
16C | RINGGAARD Nikolaj | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Compound Herre Senior |
17A | BRAMSEN Rasmus | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Compound Herre Senior |
17C | NIELSEN Martin | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Compound Herre Senior |
18A | MUNK CARLSEN Pil | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Compound Dame Junior |
18B | STRIPP Jan | ARC - ARCUS | Compound Herre Master |
18C | JENSEN Valdemar Chr. | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Compound Herre Senior |
19A | DAMKJER Kent | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Compound Herre Master |
19B | CHRISTENSEN Steffen | ARC - ARCUS | Compound Herre Senior |
19C | JENSEN Lars Christian | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Compound Herre Senior |
20A | DAMKJER Dorthe | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Compound Dame Master |
20B | JENSEN Penille | TNB - TRELDE NÆS BUESKYDNING | Compound Dame Senior |
20C | DAMSBO Erika | TIK - TIK BUESKYDNING | Compound Dame Senior |
21A | MØLLER August Emil | ESB - ESBJERG ARCHERY | Recurve Herre Aspirant |
21B | SHANMUGAM Guhapriya | SIL - SILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELI | Recurve Dame Aspirant |
21C | ANDERSEN Kenneth | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Langbue Herre Senior |
22A | KOBBELGAARD JENSEN Ella | ESB - ESBJERG ARCHERY | Recurve Dame Aspirant |
22B | MELVAD Claus | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Langbue Herre Senior |
22C | KJÆR NIELSEN Poul | MBL - MIDDELFART BUESKYTTELAUG | Langbue Herre Master |
23A | ENGHAVE LISSAU-JENSEN Siffrine | RBL - RØNNE BUESKYTTE LAUG | Recurve Dame Mini |
23B | DANVEL BÆKGAARD Jonathan | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Recurve Herre Mini |
23C | MADSEN Line | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Barbue Dame Mini |
24A | ZIEGLER ELMSTED Mathias | TIK - TIK BUESKYDNING | Recurve Herre Mini |
24B | TINGKÆR Frederik | ODE - ODENSE BUESKYTTE KLUB | Recurve Herre Mini |
24C | REINERINK Thies | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Barbue Herre Aspirant |
26A | TUT JEPSEN Naiya | ESB - ESBJERG ARCHERY | Barbue Dame Mini |
26B | PLØGER Katrine | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Compound Dame Mini |
26C | BACH-HENRIKSEN Freja | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Barbue Dame Mini |
27A | ENEVOLDSEN Freja Bay | ESB - ESBJERG ARCHERY | Barbue Dame Mini |
27B | POULSEN Clara Marie | TIK - TIK BUESKYDNING | Langbue Dame Aspirant |
27C | HUNGEBJERG BACH-HENRIKSEN Mikas | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Barbue Herre Mini |