Deltagerliste fordelt på grupper | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytte | Klub | Session | Skive | |||
30B - 30m Barbue | ||||||
ENEVOLDSEN Freja Bay | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 27A | |||
TUT JEPSEN Naiya | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 26A | |||
BACH-HENRIKSEN Freja | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 26C | |||
HUNGEBJERG BACH-HENRIKSEN Mikas | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 27C | |||
MADSEN Line | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 23C | |||
REINERINK Thies | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 24C | |||
30C - 30m Compound | ||||||
PLØGER Katrine | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 26B | |||
30L - 30m Langbue | ||||||
POULSEN Clara Marie | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 27B | |||
30R - 30m Recurve | ||||||
DANVEL BÆKGAARD Jonathan | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 23B | |||
TINGKÆR Frederik | ODE - ODENSE BUESKYTTE KLUB | Ses. 1 | 24B | |||
ENGHAVE LISSAU-JENSEN Siffrine | RBL - RØNNE BUESKYTTE LAUG | Ses. 1 | 23A | |||
ZIEGLER ELMSTED Mathias | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 24A | |||
40L - 40m Langbue | ||||||
MELVAD Claus | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 22B | |||
KJÆR NIELSEN Poul | MBL - MIDDELFART BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 22C | |||
ANDERSEN Kenneth | VAR - VARDE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 21C | |||
40R - 40m Recurve | ||||||
KOBBELGAARD JENSEN Ella | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 22A | |||
MØLLER August Emil | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 21A | |||
SHANMUGAM Guhapriya | SIL - SILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELI | Ses. 1 | 21B | |||
50B - 50m Barbue | ||||||
BÜLOW NISSEN Stephan | ABE - AABENRAA BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 11C | |||
FRANK Bjarne | ABE - AABENRAA BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 12C | |||
JENSEN Tom | ABE - AABENRAA BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 10C | |||
HAUGE Christian | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 12A | |||
JØRGENSEN Heine Allan | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 10A | |||
SOFIE HIERONYMUS WADSTRØM Katrine | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 11A | |||
BAY Tenna | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 11B | |||
ROHR SØRENSEN Johnny | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 10B | |||
LUNDSGAARD Peter | LOL - LOLLANDS BUESKYTTEKLUB AF 2010 | Ses. 1 | 13A | |||
FREDSTED SKAARUP Carsten | ODE - ODENSE BUESKYTTE KLUB | Ses. 1 | 13B | |||
50C - 50m Compound | ||||||
CHRISTENSEN Steffen | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 19B | |||
STRIPP Jan | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 18B | |||
LETH Andreas Thrane | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 15B | |||
RINGGAARD Nikolaj | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 16C | |||
BRAMSEN Rasmus | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 17A | |||
DAMKJER Dorthe | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 20A | |||
DAMKJER Kent | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 19A | |||
HOLBECH Christian | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 14A | |||
NIELSEN Frederik | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 16A | |||
SELCH OLESEN Maria | GLA - GLADSAXE BUESKYTTE KLUB | Ses. 1 | 16B | |||
JENSEN Lars Christian | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 19C | |||
JENSEN Valdemar Chr. | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 18C | |||
JØRGENSEN Morten Krogsgaard | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 14C | |||
NIELSEN Martin | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 17C | |||
DAMSBO Erika | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 20C | |||
JENSEN Penille | TNB - TRELDE NÆS BUESKYDNING | Ses. 1 | 20B | |||
50CU - 50m Compound Ungdom | ||||||
HINDSGAVL-CHRISTENSEN Patrick | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 15A | |||
MUNK CARLSEN Pil | BRB - BROBY SG&I’S BUESKYTTEAFDELING | Ses. 1 | 18A | |||
SCHOENEBURG Theo | RAN - RANDERS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 15C | |||
60RK - 60m Recurve Kadet | ||||||
JØHNKE Naja Hoffmann | ARH - AARHUS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 9B | |||
LISSAU-JENSEN Carl Holger | RBL - RØNNE BUESKYTTE LAUG | Ses. 1 | 7B | |||
GORI Matt | SIL - SILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELI | Ses. 1 | 7C | |||
STICHELBOUT Johan | SIL - SILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELI | Ses. 1 | 8C | |||
60RM - 60m Recurve Master | ||||||
BOYSEN Hans-Joachim | ABE - AABENRAA BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 9C | |||
JEREMIASSEN Henny | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 8A | |||
KRUMM Torsten | SVS - SV STAHL UNTERWELLENBORN, DE | Ses. 1 | 8B | |||
70R - 70m Recurve | ||||||
BAGER Dennis | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 6A | |||
THORKILDSEN Steffen | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 2A | |||
RADOOR Morten | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 2C | |||
FELDBALLE Michael | FAE - FÆRØERNE | Ses. 1 | 4C | |||
ANDERSEN Kirstine D. | HOL - HOLSTEBRO BUESKYTTEFORENING | Ses. 1 | 6B | |||
DALSGAARD Anders | KOG - KØGE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 4A | |||
VESTERGAARD Holger | KOG - KØGE BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 5A | |||
JAKOBSEN Nanna | SIL - SILKEBORG IF’S BUESKYTTEAFDELI | Ses. 1 | 5C | |||
NJOR HENRIKSEN Ludvig | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 2B | |||
STAUDT Oliver | TIK - TIK BUESKYDNING | Ses. 1 | 1B | |||
70RJ - 70m Recurve Junior | ||||||
CHRISTENSEN Rasmus | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 1A | |||
HYHNE WINDE Helena | ARC - ARCUS | Ses. 1 | 3A | |||
CHRISTENSEN Emil Meldgaard | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 3C | |||
VESTERGAARD Mia | ESB - ESBJERG ARCHERY | Ses. 1 | 1C | |||
BIERING-HANSEN Laurits | KBL - KØBENHAVNS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 3B | |||
ENGGAARD ISEN Sarah | KBL - KØBENHAVNS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 4B | |||
HOFFRITZ CHRISTIANSEN Ronja | KBL - KØBENHAVNS BUESKYTTELAUG | Ses. 1 | 5B |