Deltagarlista alfabetisk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klubbnr-klubb | Tävling | Omgång | ||
A | ||||||
ALARCON Artiom | 16C | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Recurve Men | Kvalificering | ||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 13B | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Women | Kvalificering | ||
ANDERSSON Annelie | 7C | 7885 - VETLANDA BSK | Compound Women | Kvalificering | ||
ANDERSSON Emma | 6A | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Compound Under 16 Women | Kvalificering | ||
ANDERSSON Erika | 18D | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Barebow Women | Kvalificering | ||
ANDERSSON Ester | 2C | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Traditional Under 16 Women | Kvalificering | ||
ANDERSSON Jan-Åke | 14A | 7822 - BK VILDKANINEN | Recurve Men | Kvalificering | ||
ANDERSSON Jonas | 8B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Kvalificering | ||
ANDERSSON Lars | 26B | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Longbow Men | Kvalificering | ||
ANDERSSON Lennart | 21A | 7885 - VETLANDA BSK | Barebow Men | Kvalificering | ||
ANDERSSON Rolf | 10D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Kvalificering | ||
ARVEHELL Harriet | 19B | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Barebow Women | Kvalificering | ||
ASKLUND Lennart | 28D | 40479 - STENBRO BS | Traditional Men | Kvalificering | ||
AXELSSON Frank | 30A | 7883 - TRANÅS BSK | Traditional Men | Kvalificering | ||
AXELSSON Marcus | 22D | 2797 - LINDOME BK | Barebow Men | Kvalificering | ||
AXELSSON Viggo | 25C | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Men | Kvalificering | ||
B | ||||||
BACHMAN Dag | 1A | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Barebow Under 13 Men | Kvalificering | ||
BENSCHJÖLD Jacob | 8D | 41659 - KALMAR BS | Compound Men | Kvalificering | ||
BERGMAN Krister | 29B | 26880 - SÄTERS IF BSK | Traditional Men | Kvalificering | ||
BERGQVIST Magnus | 27B | 7928 - BORÅS BS | Longbow Men | Kvalificering | ||
BINGEFORS WAHLQVIST Moa Bingefors | 30C | 1470 - EKERÖ IK | Traditional Men | Kvalificering | ||
BIVALL Linus | 1B | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Barebow Under 13 Men | Kvalificering | ||
BJELLERUP Felix | 4D | 7822 - BK VILDKANINEN | Recurve Under 16 Men | Kvalificering | ||
BLOMKVIST Sven | 29A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Traditional Men | Kvalificering | ||
BOHMAN Elsa | 3B | 7935 - TIBRO BS | Recurve Under 16 Women | Kvalificering | ||
BOLIN Othilia | 12A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Women | Kvalificering | ||
BORGSTRÖM Petra | 7D | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Women | Kvalificering | ||
BOSTRÖM Conny | 16D | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Men | Kvalificering | ||
C | ||||||
CARLSSON Alva | 12C | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Recurve Women | Kvalificering | ||
CLASSON DELLEVIK Olimar | 6B | 7822 - BK VILDKANINEN | Barebow Under 16 Men | Kvalificering | ||
D | ||||||
DAHLGREN Lova | 4B | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | Kvalificering | ||
DANIELSSON Andreas | 15B | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Recurve Men | Kvalificering | ||
DELLRUP Elias | 17A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Recurve Men | Kvalificering | ||
E | ||||||
EJEBRING Emil | 23D | 7878 - HUSKVARNA BK | Barebow Men | Kvalificering | ||
ENGSTRÖM Ella | 2D | 7822 - BK VILDKANINEN | Barebow Under 16 Women | Kvalificering | ||
ERIKSSON Elvira | 3A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | Kvalificering | ||
ERIKSSON Kjell | 10B | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Men | Kvalificering | ||
F | ||||||
FAHLSTEDT Robert | 21B | 7953 - ÅTVIDABERGS BSK | Barebow Men | Kvalificering | ||
FARMAN Alice | 3C | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Recurve Under 16 Women | Kvalificering | ||
G | ||||||
GANNHOLM Rebekka | 13A | 7822 - BK VILDKANINEN | Recurve Women | Kvalificering | ||
GRANATH Agnes | 19D | 7878 - HUSKVARNA BK | Barebow Under 21 Women | Kvalificering | ||
GRAPE Arent | 16B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Men | Kvalificering | ||
H | ||||||
HALL Robert | 24C | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Barebow Men | Kvalificering | ||
HALLQVIST Mattias | 24D | 39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | Barebow Men | Kvalificering | ||
HAMSTRÖM Anna | 13D | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve 60 Men | Kvalificering | ||
HAMSTRÖM Mikael | 17D | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve 60 Men | Kvalificering | ||
HEDENVANG Kevin | 14C | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Men | Kvalificering | ||
HOLA Julia | 2A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Under 13 Women | Kvalificering | ||
HÄGGLUND Albin | 8C | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound Men | Kvalificering | ||
J | ||||||
JACOBSSON Lukas | 17B | 2797 - LINDOME BK | Recurve Men | Kvalificering | ||
JOHANSON Elin | 20B | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Barebow Under 21 Women | Kvalificering | ||
JONSSON Joakim | 22A | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Men | Kvalificering | ||
K | ||||||
KARLGREN Britt | 12D | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve 60 Men | Kvalificering | ||
KRUSELL Hans-Ove | 30B | 7949 - MOTALA BSK | Traditional Men | Kvalificering | ||
KÄTTSTRÖM Elin | 12B | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Women | Kvalificering | ||
L | ||||||
LARSSON Fredrik | 23C | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Barebow Men | Kvalificering | ||
LERBERG Micael | 9D | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Compound Men | Kvalificering | ||
LEV Zadok | 15A | 7822 - BK VILDKANINEN | Recurve Men | Kvalificering | ||
LIDEMALM Arvid | 5B | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Men | Kvalificering | ||
LIFVERGREN Johan | 22C | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Barebow Men | Kvalificering | ||
LINDBLAD Sandrine | 6D | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Under 16 Women | Kvalificering | ||
LOVÉN Leif | 26C | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Longbow Men | Kvalificering | ||
LUNDBLAD David | 23B | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Men | Kvalificering | ||
LUNDBLAD Lina | 19C | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Under 21 Women | Kvalificering | ||
M | ||||||
MALMSTRÖM Yngve | 21C | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Men | Kvalificering | ||
MAVIAN Thomas | 16A | 7822 - BK VILDKANINEN | Recurve Men | Kvalificering | ||
MEIJER Claes | 11B | 53620 - BÅGSKYTTEKLUBBEN BÅGSPÄNNARNA | Compound 60 Men | Kvalificering | ||
MODIG Ernst Anders Torbjörn | 22B | 7953 - ÅTVIDABERGS BSK | Barebow Men | Kvalificering | ||
MOSÉN Jacob | 15C | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Men | Kvalificering | ||
MOSÉN Peter | 10A | 7864 - BK GRIPEN | Compound Men | Kvalificering | ||
MOSÉN Simon | 9A | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Compound Men | Kvalificering | ||
N | ||||||
NESS Jody | 29D | 7833 - KUNGÄLVS BSK | Traditional Men | Kvalificering | ||
NORBERG Emil | 26A | 7928 - BORÅS BS | Longbow Men | Kvalificering | ||
NORBERG Julia | 28C | 7928 - BORÅS BS | Longbow Men | Kvalificering | ||
NYBERG Sandra | 13C | 7885 - VETLANDA BSK | Recurve Women | Kvalificering | ||
O | ||||||
OTTOSSON Tilde | 20A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Under 21 Women | Kvalificering | ||
P | ||||||
PALM Margaretha | 18C | 7828 - ANGEREDS BS | Barebow Women | Kvalificering | ||
PATVIKKO Juha | 17C | 7943 - FINSPÅNGS BSK | Recurve 60 Men | Kvalificering | ||
PERSSON Erik | 9B | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Men | Kvalificering | ||
PERSSON Gunnar | 27C | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Longbow Men | Kvalificering | ||
PERSSON Jon | 25A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Men | Kvalificering | ||
PERSSON Marie | 19A | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Women | Kvalificering | ||
PERSSON Thommy | 23A | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Men | Kvalificering | ||
PETTERSSON JONSSON William | 5C | 7883 - TRANÅS BSK | Recurve Under 16 Men | Kvalificering | ||
POULSEN Peter | 27A | 7931 - BS GRÄSTORP | Traditional Men | Kvalificering | ||
R | ||||||
RIBERG Thomas | 28A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Longbow Men | Kvalificering | ||
ROHLIN Ludvig | 20D | 3811 - STOCKAMÖLLANS IF | Barebow Men | Kvalificering | ||
ROSENQVIST Elias | 4C | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve Under 16 Men | Kvalificering | ||
RÄFSBÄCK Roger | 14B | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Recurve Men | Kvalificering | ||
S | ||||||
SENTELL Ken | 24A | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Barebow Men | Kvalificering | ||
SJÖBERG Olle | 11A | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Compound Men | Kvalificering | ||
SMEDMAN Mikael | 29C | 7931 - BS GRÄSTORP | Traditional Men | Kvalificering | ||
STRÖMFORS Kent | 25B | 7948 - MJÖLBY BS | Barebow 60 Men | Kvalificering | ||
SULTAN Sofie | 3D | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Women | Kvalificering | ||
SUNDBAUM Kent | 30D | 7908 - BSK STURARNA | Traditional Men | Kvalificering | ||
SUNDBAUM Lukas | 20C | 7908 - BSK STURARNA | Barebow Under 21 Men | Kvalificering | ||
SVENSSON Robert | 6C | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Under 16 Men | Kvalificering | ||
T | ||||||
TINGLÖF William | 1C | 4744 - IK ÖSTERVIKING | Barebow Under 13 Men | Kvalificering | ||
TORSTENSSON Tage | 7B | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound Men | Kvalificering | ||
TORSTENSSON Urban | 11C | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound 50 Men | Kvalificering | ||
TÖTTERMAN Mikael | 28B | 31583 - BK FISKGJUSEN | Traditional Men | Kvalificering | ||
TÖTTERMAN WIITAVAARA Harald | 5A | 31583 - BK FISKGJUSEN | Recurve Under 16 Men | Kvalificering | ||
V | ||||||
VAN GERWEN Ronja | 2B | 7949 - MOTALA BSK | Barebow Under 16 Women | Kvalificering | ||
W | ||||||
WAHLQVIST Michael | 24B | 1470 - EKERÖ IK | Barebow Men | Kvalificering | ||
WESTIN Samuel | 21D | 7949 - MOTALA BSK | Barebow Men | Kvalificering | ||
Ö | ||||||
ÖSTERLUND Helena | 18B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Women | Kvalificering |