Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubb | Omgång | Tavla | |||
BCD - Barebow Cadet 13 Damer | ||||||
WERMELIN Stina | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 10D | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 3A | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
ERICSSON Clas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 3D | |||
FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 3B | |||
GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 3C | |||
CEH - Compound Elit Herrar | ||||||
ANDERSSON Jonas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 2B | |||
ANDERSSON Rolf | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 6B | |||
KINDGREN Percy | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 6D | |||
CVD - Compound Veteran 60 Damer | ||||||
BÄCKLUND Viola | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 6C | |||
IEH - Instinctive Elit Herrar | ||||||
CARLSSON Lennart | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Online | 6A | |||
IMH - Instinctive Master 50 Herrar | ||||||
ERIKSSON WERMELIN Gösta | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 9B | |||
LED - Longbow Elit Damer | ||||||
HÄSELBARTH Carina | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 7A | |||
AVAKOVA Albina | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9A | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
TÖTTERMAN Mikael | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 7D | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 4A | |||
SJÖGREN Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9D | |||
FOGELBY Mikael | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 4D | |||
RÖNÉR Eskil | 7865 - HELSINGBORGS BSK | Online | 4A | |||
LJD - Longbow Junior 16 Damer | ||||||
RÖNÉR Maja | 7865 - HELSINGBORGS BSK | Online | 5A | |||
RCH - Recurve Cadet 13 Herrar | ||||||
FRANK Linus | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 10A | |||
RED - Recurve Elit Damer | ||||||
NILSSON Sara | 7948 - MJÖLBY BS | Online | 3A | |||
REH - Recurve Elit Herrar | ||||||
HELLSÉN Jonas | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 5A | |||
SAVLIN Markus | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 8D | |||
GRAPE Arent | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 2C | |||
RJD - Recurve Junior 16 Damer | ||||||
ANDERSSON Freya | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Online | 7A | |||
ASPLUND Ingrid | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Online | 2A | |||
LARSSON Sanna | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 8A | |||
WAHLBERG Emma | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Online | 1A | |||
UNELL Ronja | 7948 - MJÖLBY BS | Online | 8A | |||
RVH - Recurve Veteran 60 Herrar | ||||||
ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 2A | |||
VINBERG Kai | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 5D |