Participant List ordered by Target | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Target | Athlete | Country Name | Event | |||
Session 1 | ||||||
3A | WATERS Gary | 667 - BRIXHAM A | Longbow Men | |||
3B | BUTT Daryl | 667 - BRIXHAM A | Longbow Men | |||
4A | DODD Eunice | 667 - BRIXHAM A | Recurve Women | |||
4B | DODD Keith | 667 - BRIXHAM A | Recurve Men | |||
5A | BRYSON Julia | 667 - BRIXHAM A | Recurve Women | |||
5B | MURDOCH Rob | 667 - BRIXHAM A | Recurve Men | |||
6A | BURRINGTON Jeffrey | 667 - BRIXHAM A | Barebow Men | |||
6B | BURRINGTON Leelee | 667 - BRIXHAM A | Barebow Junior Women U16 | |||
7A | CAIRA Ian | 667 - BRIXHAM A | Recurve Men | |||
7B | RICHARDSON Peter | 650 - PAIGNTON A | Recurve Men | |||
8A | JORDAAN Stafford | 667 - BRIXHAM A | Recurve Men | |||
8B | HICKS Nick | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Men | |||
9A | COLLINS Matthew | 667 - BRIXHAM A | Compound Men | |||
9B | HILL Sharon | 667 - BRIXHAM A | Compound Women | |||
Session 2 | ||||||
1A | RICHARDSON-2 Peter | 650 - PAIGNTON A | Longbow Men | |||
1B | CARDY Mark | 645 - LACETOWN A | Longbow Men | |||
1C | SEMMENS Charlie | 659 - KENWITH CO A | Longbow Women | |||
1D | GREEN El | 1077 - UNI OF PLYMOUTH | Longbow Women | |||
2A | STAPLETON Michaela | 650 - PAIGNTON A | Longbow Women | |||
2B | SMITH Nick | 547 - BATH ARCHERS | Barebow Men | |||
2C | RICHARDS Michaela | 668 - B OF THE TORS | Barebow Women | |||
2D | POLLINGTON Katie | 668 - B OF THE TORS | Barebow Women | |||
3A | DAY Jon | 668 - B OF THE TORS | Recurve Men | |||
3B | LESTER Alan | 645 - LACETOWN A | Recurve Men | |||
3C | WATSON Sarah | 668 - B OF THE TORS | Recurve Women | |||
3D | BRADFORD Sophie | 660 - EXMOUTH A | Barebow Junior Women U16 | |||
4A | AXWORTHY Andrew | 668 - B OF THE TORS | Recurve Men | |||
4B | JANDA Bartlomiej | 645 - LACETOWN A | Recurve Men | |||
4C | MUNNS Kieron | 667 - BRIXHAM A | Recurve Men | |||
4D | WOOD Glynne | 645 - LACETOWN A | Recurve Men | |||
5A | CEASAR Melanie | 668 - B OF THE TORS | Recurve Women | |||
5B | CEASAR Nathan | 668 - B OF THE TORS | Recurve Junior Men U14 | |||
5C | BACON Andrew | 1077 - UNI OF PLYMOUTH | Recurve Men | |||
5D | THORNE Tina | 662 - EXETER C OF A | Recurve Women | |||
6A | FREEMAN Sarah | 668 - B OF THE TORS | Recurve Women | |||
6B | PARKER Daniel | 645 - LACETOWN A | Recurve Junior Men U12 | |||
6C | WILLIAMS Rob | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Men | |||
6D | HICKS-2 Nick | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Men | |||
7A | PARKER Georgina | 645 - LACETOWN A | Compound Women | |||
7B | PARKER Leo | 645 - LACETOWN A | Compound Junior Men U12 | |||
8A | PARKER Melvin | 645 - LACETOWN A | Compound Men | |||
8B | HAWKINS John Bolus | 667 - BRIXHAM A | Compound Men | |||
8C | BOON Cornelis | 661 - EXMOOR A | Compound Men | |||
8D | BROOM Wendy | 645 - LACETOWN A | Compound Women | |||
9A | SCOTT Andrew | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Men | |||
9B | SCOTT Chloe | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Junior Women U16 | |||
9C | SMITH Jon | 547 - BATH ARCHERS | Compound Men | |||
9D | WOOD Jack | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | |||
Session 3 | ||||||
1A | CARDY-2 Mark | 645 - LACETOWN A | Longbow Men | |||
1B | BROOM-2 Wendy | 645 - LACETOWN A | Longbow Women | |||
1C | GREEN-2 El | 1077 - UNI OF PLYMOUTH | Longbow Women | |||
1D | SEMMENS-2 Charlie | 659 - KENWITH CO A | Longbow Women | |||
2A | WILDE Glenn | 650 - PAIGNTON A | Longbow Men | |||
2B | BACON-2 Andrew | 1077 - UNI OF PLYMOUTH | Barebow Men | |||
2C | PARKER-2 Melvin | 645 - LACETOWN A | Barebow Men | |||
2D | SMITH-2 Nick | 547 - BATH ARCHERS | Barebow Men | |||
3A | SELTER Lönja | 668 - B OF THE TORS | Barebow Men | |||
3B | BACK-CHAMNESS Asenath | 668 - B OF THE TORS | Barebow Women | |||
4A | BRADFORD-2 Sophie | 660 - EXMOUTH A | Recurve Junior Women U16 | |||
4B | DAY-2 Jon | 668 - B OF THE TORS | Recurve Men | |||
5A | LESTER-2 Alan | 645 - LACETOWN A | Recurve Men | |||
5B | WOOD-2 Glynne | 645 - LACETOWN A | Recurve Men | |||
6A | HICKS-3 Nick | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Men | |||
6B | HICKS Ruby | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Junior Women U12 | |||
7A | WILLIAMS-2 Rob | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Men | |||
7B | SWAIN Bill | 667 - BRIXHAM A | Recurve Men | |||
8A | SCOTT-2 Andrew | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Men | |||
8B | SCOTT-2 Chloe | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Junior Women U16 | |||
9A | SMITH-2 Jon | 547 - BATH ARCHERS | Compound Men | |||
9B | WOOD-2 Jack | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | |||
9C | BOON-2 Cornelis | 661 - EXMOOR A | Compound Men |