COLLINS Ian | 1005 - THE FOXES | 11:30 (Session 2) | 31B |
CHALLINOR Matthew | 1017 - BOWMEN OF RUTLAND | 11:30 (Session 2) | 31D |
VAN KLEEF-BOLTON Wilco | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 32B |
WHEELER Paul | 1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | 08:15 (Session 1) | 35B |
JONES Edwin | 1322 - LETHEN ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 37B |
MITCHELL Steve | 1363 - BURTON JOYCE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 29A |
CAWDRON David | 168 - EAST KILBRIDE AC | 11:30 (Session 2) | 26D |
BROWNING Simon | 1697 - PERRISWOOD BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 33D |
SEEZ David | 197 - PENICUIK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 38A |
BYRNE Noel | 210 - THE HIGH WEALD AC | 08:15 (Session 1) | 36B |
MILNE Ciaron | 2129 - TENZONE BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 33B |
WYATT Stephen | 2129 - TENZONE BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 38C |
MACDUFF Keith | 2296 - WYMONDHAM ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 31C |
WILLIAMS John | 2296 - WYMONDHAM ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 27C |
SOBER Gabriel | 2373 - UNIVERSITY OF BRISTOL ARCHERY | 11:30 (Session 2) | 32C |
ANTON GUTIERREZ Raul | 2454 - COVENTRY UNIVERSITY ARCHERY | 11:30 (Session 2) | 30C |
KILGALLON Daniel | 2499 - UCLAN ARCHERS (UNI) | 08:15 (Session 1) | 34D |
BEKKER Rene | 2571 - EAGLE BOWMAN OF BEDFORD | 11:30 (Session 2) | 31A |
WILLIAMS Mal | 2608 - R S M ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 37D |
JOBSON Paul | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 37A |
PIGOTT Keith | 2663 - ARCHERY FIT LONDON | 11:30 (Session 2) | 33B |
SVYATOV Alexander | 2663 - ARCHERY FIT LONDON | 11:30 (Session 2) | 30A |
ATHANASIOU Martin | 299 - BOWMEN OF HARROW | 11:30 (Session 2) | 28D |
KLASSA Liam | 348 - BOWMEN OF DARENTEFORD | 08:15 (Session 1) | 32D |
ALLAN Mark | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 33A |
CULLEN Jed | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 32C |
FRASER David | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 34A |
GROSVENOR Paul | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 33C |
MCGUANE Kevin | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 27C |
O'HARA Garth | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 36A |
PANAGIOTIDIS Rafail | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 28C |
SHUKER Tim | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 35A |
HEATHCOTE Richard | 406 - TALISMAN BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 32A |
HALE Jordan | 436 - ST NEOTS BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 35C |
HIBBARD Gerry | 474 - CLACTON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 38B |
BURGESS Richard | 483 - BRAINTREE BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 33C |
BURNS Dermot | 483 - BRAINTREE BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 38D |
HICKS Oliver | 515 - BOWMEN OF WARFIELD | 11:30 (Session 2) | 30D |
REES Andrew | 539 - BALLANDS BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 27B |
ANNALL James | 547 - BATH ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 29B |
DOCHERTY Chris | 582 - BOWMEN OF THE DEANS | 11:30 (Session 2) | 30B |
HAYDAY James | 662 - EXETER COMPANY OF ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 28B |
SELTER Lonja | 668 - BOWMEN OF THE TORS | 11:30 (Session 2) | 29D |
SHAW Elliot | 699 - DROITWICH ARCHERY SOCIETY | 08:15 (Session 1) | 34C |
VAN VELZEN Rens | 717 - UNIVERSITY OF WARWICK | 08:15 (Session 1) | 35D |
BROWN Sam | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 27A |
SUTTON Christopher | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 28A |
BARWISE Ralph | 759 - STAFFORD ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 36D |
MILLER Andy | 780 - BOWBROOK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 37C |
COOKE Darran | 79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 29C |
HOLLAND David | 919 - NEW CENTURY BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 32D |
ELLIS Stuart | 983 - WELLINGBOROUGH OPEN AC | 08:15 (Session 1) | 33D |
LOVELL Michael | 984 - NORTHAMPTON ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 36C |
MACRAE Ian | 993 - SILVER SPOON BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 33A |
MCMILLAN Joshua | LIN - LINWOOD ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 27D |
RIGBY Robert | RAFBN - RAF BRIZE NORTON AC | 08:15 (Session 1) | 34B |
SEDIQ Ilia | 1010 - LOUGHBOROUGH STUDENTS AC (UNI) | 11:30 (Session 2) | 24C |
HEPBURN Eloise | 1179 - DURHAM CITY ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 30C |
CHUMBER Amelia | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 28D |
SUMMERS Emily | 1246 - DEER PARK ARCHERS LTD | 11:30 (Session 2) | 24B |
SEEZ Carol-Anne | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 24D |
KELLY Kay | 1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | 11:30 (Session 2) | 26C |
WHITISH Aubrey | 1654 - BLANDY JENKINS ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 25B |
TOOMEY Marian | 1991 - HINGHAM BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 24A |
SPINKS Ellie | 2002 - RAF CONINGSBY ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 27B |
EDWARDS Claire | 2144 - RJD A | 08:15 (Session 1) | 32B |
HUBBARD Sarah | 2296 - WYMONDHAM ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 30D |
PARKER Samantha | 2296 - WYMONDHAM ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 26B |
CORNISH Amanda | 2571 - EAGLE BOWMAN OF BEDFORD | 11:30 (Session 2) | 23A |
LEDWICK Nikki | 2571 - EAGLE BOWMAN OF BEDFORD | 08:15 (Session 1) | 27A |
ROSE Alexe | 2571 - EAGLE BOWMAN OF BEDFORD | 08:15 (Session 1) | 28A |
KING Cheryl | 2595 - WALLINGFORD CASTLE ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 30B |
LOTT Karen | 260 - FARNHAM ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 23D |
WILLIAMS Victoria | 2608 - R S M ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 30A |
PATTERSON Jill | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 31B |
DOBBIN Erin Ann | 2684 - TEAM UWS ARCHERY (UNI) | 08:15 (Session 1) | 27D |
PANESAR Simran | 290 - PINNER ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 29A |
BAILEY Alice | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 25C |
DEVI Asha | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 32A |
RODERICK Sarah | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 31C |
BURNS Andrea | 483 - BRAINTREE BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 29B |
LOUCA Mary | 532 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 25A |
HAKE Sarah | 539 - BALLANDS BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 31D |
REES Elizabeth | 539 - BALLANDS BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 28B |
POLLINGTON Katie | 668 - BOWMEN OF THE TORS | 08:15 (Session 1) | 29D |
WILLIAMS Emily | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 23C |
DADD Tamara | 809 - YORK ARCHERS SOCIETY | 11:30 (Session 2) | 22D |
BROWN Helen | 872 - BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURY | 11:30 (Session 2) | 25D |
DOHERTY Kim | 872 - BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURY | 11:30 (Session 2) | 26A |
HILLIER Karen | 919 - NEW CENTURY BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 23B |
ROSE Amanda | 921 - WINNINGTON PARK BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 29C |
POTTER Laura | 940 - BEBINGTON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 28C |
SHEPHERD Emilia | PAC - PATHFINDER ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 31A |
RAVENSCROFT Adam | 1005 - THE FOXES | 11:30 (Session 2) | 16A |
BALL Zachary | 1035 - DERWENT BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 8C |
HASLAM Lewis | 1035 - DERWENT BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 10C |
SCOTT Simon | 1035 - DERWENT BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 20B |
BASS Michael | 1187 - CHASE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 12C |
WONG Matthew | 119 - LINKS ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 19D |
LOCK Brian | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 17C |
MACQUEEN Nathan | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 13A |
SCOTT Kyle | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 14B |
CARTWRIGHT Sam | 1267 - UNIVERSITY OF NOTTINGHAM ARCHE | 11:30 (Session 2) | 18C |
WALSH Jake | 1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | 08:15 (Session 1) | 14A |
KOZERA Michal | 1322 - LETHEN ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 14C |
DEEMING Dante | 1373 - THE SWANSEA UNIVERSITY | 08:15 (Session 1) | 13B |
BRIDGEWATER Neil | 1390 - HINXWORTH ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 15D |
RADIGAN Keith | 1474 - LARGS ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 11D |
JAMIESON Scott | 154 - GLASGOW ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 17A |
BUSBY Duncan | 1624 - BLACKTHORN BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 16C |
JACKSON Thomas | 1654 - BLANDY JENKINS ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 11B |
MURPHY William | 1654 - BLANDY JENKINS ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 12B |
KENDAL James | 174 - THE ANCIENT SOC. OF KILWINNING | 08:15 (Session 1) | 18A |
LET Catalin | 2081 - BANBURY CROSS ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 14C |
THOMAS-PRAUSE Kai | 210 - THE HIGH WEALD AC | 08:15 (Session 1) | 19B |
PRETLOVE Jason | 2109 - PHOENIX ARCHERS ESSEX | 08:15 (Session 1) | 14B |
SUTHERLAND Gavin | 214 - WORTHING AC | 08:15 (Session 1) | 13D |
TWIGG Justin | 2166 - LEDBURY ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 14D |
GOUGH Edd | 2189 - GOLDCREST ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 18C |
SCOTT Ajay | 2214 - UNIVERSITY OF KENT | 08:15 (Session 1) | 16B |
SIMS Thomas | 2241 - BICESTER ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 17B |
HAMBLY Christian | 2571 - EAGLE BOWMAN OF BEDFORD | 08:15 (Session 1) | 21B |
WADSWORTH Scott | 2571 - EAGLE BOWMAN OF BEDFORD | 08:15 (Session 1) | 8D |
WATTS Jasper | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 16D |
MENDES Mario | 2663 - ARCHERY FIT LONDON | 11:30 (Session 2) | 11C |
MITCHELL Lee | 2663 - ARCHERY FIT LONDON | 11:30 (Session 2) | 9C |
PHUNG Danny | 2663 - ARCHERY FIT LONDON | 11:30 (Session 2) | 10C |
KELLS Michael | 333 - SWAN ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 15B |
GRIFFITHS Steve | 336 - MEDWAY ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 13D |
CASSELLS Christopher | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 8A |
FREARSON Luke | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 17B |
PATAK Zoltan | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 21D |
PEDZIWIATR Jacek | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 20A |
RICHARDSON Thomas | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 10A |
SAUNDERSON Jay | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 12A |
UYS Retief | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 9A |
NIGHTINGALE Andrew | 427 - ANDOVER ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 15A |
REILLY Stuart | 430 - A C DELCO BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 14D |
GLOVER Philip | 458 - MAYFLOWER ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 17A |
SEWELL Tony | 483 - BRAINTREE BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 13C |
PATERSON Colin | 525 - BUSCOT PARK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 15A |
TEML Rikki | 577 - TOCKINGTON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 18D |
SCOTT Andrew | 637 - BOWMEN OF WADEBRIDGE | 08:15 (Session 1) | 12D |
WILLIAMS Colin | 66 - NEATH ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 17D |
WOOD Jack | 660 - EXMOUTH ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 15C |
SPEED Daniel | 687 - STOURBRIDGE COMPANY OF ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 16A |
GUERIN Christopher | 717 - UNIVERSITY OF WARWICK | 08:15 (Session 1) | 11A |
PARINA Noelito | 717 - UNIVERSITY OF WARWICK | 08:15 (Session 1) | 8B |
DUNCAN Tom | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 10B |
GEENES Colin | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 11A |
LEUNG Tin | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 9B |
RICHARDS Carl | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 9A |
WHITE Christopher | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 10A |
SMITH Ashley | 737 - COVENTRY AC | 11:30 (Session 2) | 16D |
PLATT Callum | 739 - UNIVERSITY OF BIRMINGHAM | 08:15 (Session 1) | 18B |
RIDES Connor | 755 - WOLVERHAMPTON C OF A | 08:15 (Session 1) | 17D |
WRIGHT Neil | 759 - STAFFORD ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 16C |
TAYLOR Stuart | 780 - BOWBROOK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 19A |
REES Ioan | 79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 12D |
BAINTON Aaron | 809 - YORK ARCHERS SOCIETY | 11:30 (Session 2) | 10D |
CLARK Finlay | 809 - YORK ARCHERS SOCIETY | 08:15 (Session 1) | 15D |
LABLAIKS Oskars | 809 - YORK ARCHERS SOCIETY | 11:30 (Session 2) | 9D |
CARPENTER Adam | 831 - BARNSLEY AC | 11:30 (Session 2) | 16B |
CROW Dillon | 907 - CLEADON ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 15C |
CORNFORD James | 919 - NEW CENTURY BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 18A |
WHITTINGHAM Derek | 932 - CHESHIRE COUNTY BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 14A |
FABARO Rodrigo | 942 - WIRRAL ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 11B |
THOMAS Matthew | 942 - WIRRAL ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 12B |
BALDWIN Sam | 943 - NORTH CHESHIRE BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 11C |
PEAKE Liam | 943 - NORTH CHESHIRE BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 12C |
HUNTER Jamie | 944 - BEACON ARCHERS (CUMBRIA) | 08:15 (Session 1) | 17C |
WRIGHT Liam | 966 - GREASLEY CASTLE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 9B |
WRIGHT Shaun | 966 - GREASLEY CASTLE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 10B |
LANE Nigel | 971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS) | 08:15 (Session 1) | 10D |
LANE Thomas | 971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS) | 08:15 (Session 1) | 9D |
ORFORD Oscar | 993 - SILVER SPOON BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 15B |
RIDDING Alfie | LAC - LAKELAND ARCHERY CLUB (UK) | 11:30 (Session 2) | 13A |
RIDDING Dru | LAC - LAKELAND ARCHERY CLUB (UK) | 11:30 (Session 2) | 12A |
SHORT Amber | 1037 - BURTON BRIDGE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 6B |
A'BEAR Chloe | 1246 - DEER PARK ARCHERS LTD | 11:30 (Session 2) | 3A |
BASSETT Louise | 1246 - DEER PARK ARCHERS LTD | 11:30 (Session 2) | 2A |
CHAPPELL Grace | 1246 - DEER PARK ARCHERS LTD | 11:30 (Session 2) | 1A |
GIBSON Ella | 1246 - DEER PARK ARCHERS LTD | 11:30 (Session 2) | 4A |
PATERSON PINE Phoebe | 1246 - DEER PARK ARCHERS LTD | 11:30 (Session 2) | 5A |
BYRNE Sinead | 1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | 11:30 (Session 2) | 7A |
CLASON Stephanie | 1311 - EDINBURGH UNIVERSITY AC A | 08:15 (Session 1) | 1A |
JENNINGS Claudine | 1311 - EDINBURGH UNIVERSITY AC A | 08:15 (Session 1) | 3A |
PRIEELS Sarah | 1311 - EDINBURGH UNIVERSITY AC A | 08:15 (Session 1) | 2A |
GEDDES Robyn | 1322 - LETHEN ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 5D |
JACKSON Kirsty | 1322 - LETHEN ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 5C |
MILLS Donna | 1339 - RIVERNOOK BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 6C |
WILLOUGHBY Caitlin | 1373 - THE SWANSEA UNIVERSITY | 11:30 (Session 2) | 8B |
KENDAL Olivia | 174 - THE ANCIENT SOC. OF KILWINNING | 08:15 (Session 1) | 5D |
MCGUANE Mia | 1952 - SITTINGBOURNE COMM. COLL. | 11:30 (Session 2) | 7B |
BENNETT Lauren | 2100 - BITTON ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 8A |
GREEN Zara | 225 - DITCHLING ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 7D |
ANNISON Layla | 2296 - WYMONDHAM ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 3C |
WOOD Nicola | 2595 - WALLINGFORD CASTLE ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 3B |
BAIER Katharina | 272 - OXFORD ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 5A |
MERRY Nat | 272 - OXFORD ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 6D |
SWORD Michelle | 333 - SWAN ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 2B |
BROWN Hannah | 336 - MEDWAY ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 3B |
BOULTON Hallie | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 2C |
BRIDGEWATER Evie | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 7B |
MCINNES Faye | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 2C |
MOON Sarah | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | |
SAUNDERSON Lara | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 1C |
NIGHTINGALE Ruth | 427 - ANDOVER ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 4B |
EDWARDS Emma | 430 - A C DELCO BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 2D |
GRAHAM Rachael | 430 - A C DELCO BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 2D |
LOADER Victoria | 430 - A C DELCO BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 1D |
O'SULLIVAN Lucy | 431 - JERSEY ARCHERY SOCIETY | 11:30 (Session 2) | 3D |
WAKEFIELD Amy | 438 - JOLLY ARCHERS OF H&W | 11:30 (Session 2) | 4C |
SCOTT Chloe | 637 - BOWMEN OF WADEBRIDGE | 11:30 (Session 2) | 3C |
TROUT Sarah | 697 - EVESHAM AC | 08:15 (Session 1) | 4A |
BRYAN Jenny | 739 - UNIVERSITY OF BIRMINGHAM | 11:30 (Session 2) | 8C |
WRIGHT Carlene | 759 - STAFFORD ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 1B |
BODE Amy | 780 - BOWBROOK ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 4D |
FLANAGAN Victoria | 79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 1B |
SERVINI Rhiannon | 79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 2B |
RHODES Bethany | 814 - AIRE VALLEY ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 6A |
CARPENTER Isabelle | 831 - BARNSLEY AC | 11:30 (Session 2) | 5B |
FOSTER Elizabeth | 907 - CLEADON ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 6A |
ROBB Kirsty | 919 - NEW CENTURY BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 4C |
POLLITT Jessica | 928 - NESTON COMPANY OF ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 5B |
WOOD Patience | 940 - BEBINGTON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 3D |
PETRE Iulia | 979 - TARGETCRAFT ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 7C |
CORLESS Susan | 984 - NORTHAMPTON ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 6C |
COLLINS Andrew | 1005 - THE FOXES | 11:30 (Session 2) | 58A |
EVANS Benjamin | 1010 - LOUGHBOROUGH STUDENTS AC (UNI) | 11:30 (Session 2) | 57C |
HUNT Peter | 1017 - BOWMEN OF RUTLAND | 08:15 (Session 1) | 54D |
ALI Yusuf | 1019 - BOWMEN OF GLEN | 11:30 (Session 2) | 53D |
BURGESS Morgan | 1037 - BURTON BRIDGE ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 58D |
JAMES Miles | 1141 - THIRSK BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 57C |
PHILLIPS Jonathan | 119 - LINKS ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 64C |
JAMIESON Gilbert | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 53C |
HARDING Maxwell | 1267 - UNIVERSITY OF NOTTINGHAM ARCHE | 11:30 (Session 2) | 57A |
KELSEY Dominic | 1267 - UNIVERSITY OF NOTTINGHAM ARCHE | 08:15 (Session 1) | 55A |
WHEELER Luke | 1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | 08:15 (Session 1) | 55D |
ROWBOTHAM Erik | 1311 - EDINBURGH UNIVERSITY AC A | 11:30 (Session 2) | 52D |
LILLIE Peter | 1363 - BURTON JOYCE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 61B |
BURCH Luke | 1380 - UNIVERSITY OF EXETER AC | 08:15 (Session 1) | 59D |
CHAN Nathan | 1380 - UNIVERSITY OF EXETER AC | 08:15 (Session 1) | 61D |
HALE Tyler | 1418 - SOUTH LEEDS ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 61C |
KATRIS Antonios | 142 - CLYDE ARROWS | 11:30 (Session 2) | 61D |
DACE Daniel | 1500 - NETHERHALL ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 51D |
JENNER David | 1500 - NETHERHALL ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 50D |
GRAY Dan | 1501 - R.N. SOUTH COAST ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 61C |
BOYD Shay | 1565 - LARGS JUNIOR | 08:15 (Session 1) | 53B |
BECK Paul | 1666 - ELY ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 61A |
RADIGAN Cameron | 173 - AYR ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 59C |
WARD Ainsley | 173 - AYR ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 53B |
MURASZKO William | 1775 - SUTTON BOWMEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 55B |
POWELL Daniel | 1810 - MOORSIDE ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 51A |
NEWLANDS Callum | 1825 - MORAY ARCHERY | 08:15 (Session 1) | 64D |
MAY Matthew | 1952 - SITTINGBOURNE COMM. COLL. | 11:30 (Session 2) | 58C |
CHEUNG Sum Hin Moses | 214 - WORTHING AC | 11:30 (Session 2) | 52A |
ROBERTS Jason | 214 - WORTHING AC | 08:15 (Session 1) | 54A |
HARDING Keith | 2200 - CLICKERS ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 57B |
HUSTON Patrick | 2201 - EAST BELFAST ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 61B |
JIBRAIL Jason | 2350 - PARADOX ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 60C |
EARLE Harry | 2373 - UNIVERSITY OF BRISTOL ARCHERY | 11:30 (Session 2) | 48A |
WILLIAMS Alex | 2373 - UNIVERSITY OF BRISTOL ARCHERY | 11:30 (Session 2) | 62A |
ZHAN Austin | 2373 - UNIVERSITY OF BRISTOL ARCHERY | 11:30 (Session 2) | 47A |
O'NEIL Aneurin | 2422 - MORECAMBE BAY ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 52D |
PHILLIPS James | 2422 - MORECAMBE BAY ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 53A |
PINDER Ryan | 2449 - CARADOG ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 61A |
BOSMANS David | 2454 - COVENTRY UNIVERSITY ARCHERY | 11:30 (Session 2) | 54B |
WOODGATE James | 246 - WOKING ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 56B |
RAJAPANDIAN Malcolm | 252 - ROYAL RICHMOND AC | 11:30 (Session 2) | 55C |
HARRIS Tom | 2571 - EAGLE BOWMAN OF BEDFORD | 08:15 (Session 1) | 58A |
COLLARD Nico | 2595 - WALLINGFORD CASTLE ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 57A |
CHERRIE Craig | 260 - FARNHAM ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 58B |
BARLOW Ru | 2625 - GRIFFIN ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 48D |
GUIET Ludovic | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 62C |
HARRIS Max | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 47C |
O'HANLON Andy | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 48C |
TWAROWSKI Michal | 263 - CHESSINGTON BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 49A |
WHITE Richard | 263 - CHESSINGTON BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 50A |
GOH Lim | 2663 - ARCHERY FIT LONDON | 11:30 (Session 2) | 60B |
HOLMES Timothy | 272 - OXFORD ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 51D |
WOOD Antony | 272 - OXFORD ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 58B |
SATTAROV Emil | 301 - AQUARIUS AC | 11:30 (Session 2) | 49D |
DOHERTY Jack | 35 - CITY OF BELFAST AC | 11:30 (Session 2) | 57D |
TANG Midas | 366 - ABBEY BOWMEN (HERTS) | 11:30 (Session 2) | 54C |
LAPUZ Jason | 369 - HOWARD B AC | 11:30 (Session 2) | 64C |
LIVERSIDGE William | 374 - THE GREEN DRAGON BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 56A |
AMBROSE David | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 51A |
BARWOOD Devon | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 53A |
HALE Karl | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 63A |
MATTHEWS Billy | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 52A |
MOHAMMED Ahmad | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 47D |
PACUT Artur | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 62D |
SUCIU Lucian | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 62A |
WILCOCK Robert | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 64A |
ROBSON Jake | 43 - LISBURN CITY ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 53C |
JUDD Michael | 458 - MAYFLOWER ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 53D |
PURSER Alexander | 458 - MAYFLOWER ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 54A |
CLAMPIN Ian | 464 - WEST ESSEX BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 54B |
BUGBEE Ian | 483 - BRAINTREE BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 56D |
SIMPSON Colin | 515 - BOWMEN OF WARFIELD | 11:30 (Session 2) | 60A |
ARMSTRONG Samuel | 570 - CLEVE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 48B |
GIBSON York | 570 - CLEVE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 47B |
THOMAS Alexander | 570 - CLEVE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 62B |
ROWE Alex | 654 - REDRUTH ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 59D |
MCINERNEY Kevin | 684 - WYRE FOREST COMPANY OF ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 60A |
MEDHURST Charlie | 692 - REDHILL ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 58D |
DAVISON Luc | 717 - UNIVERSITY OF WARWICK | 08:15 (Session 1) | 63C |
WOODGATE Christopher | 717 - UNIVERSITY OF WARWICK | 08:15 (Session 1) | 62C |
THOMPSON Ben | 729 - ROYAL LEAMINGTON SPA | 08:15 (Session 1) | 59A |
HALL Tom | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 56C |
ORTON Monty | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 51C |
HALL Conor | 780 - BOWBROOK ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 49C |
HOLDEN Ryan | 780 - BOWBROOK ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 50C |
OAKLEY Maxwell | 780 - BOWBROOK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 62D |
PIGGOTT Callum | 780 - BOWBROOK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 63D |
ARMSTRONG Joshua | 786 - LONG MYND ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 59B |
DYKE Jonathan | 79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 54D |
HILL James | 790 - ISLE OF MAN ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 62B |
HOWLAND Peter | 790 - ISLE OF MAN ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 63B |
HUNT Gavin | 809 - YORK ARCHERS SOCIETY | 08:15 (Session 1) | 52B |
ESHRAGHI-YAZDI Kian | 816 - SHEFFIELD UNIVERSITY AC | 11:30 (Session 2) | 50B |
WELLS Jack | 816 - SHEFFIELD UNIVERSITY AC | 11:30 (Session 2) | 49B |
CASTILLO-ALQUEZAR Roger | 817 - SELBY ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 59C |
FARROW Mark | 827 - THE COMPANY OF SCORTON ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 55D |
LOVELL Anthony | 827 - THE COMPANY OF SCORTON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 56B |
DONALDSON Cameron | 907 - CLEADON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 55C |
WISE Alex | 908 - BOWMEN OF WALKER | 08:15 (Session 1) | 60C |
ADAMS Barry | 917 - GREENBANK COMPANY OF ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 58C |
HADFIELD Leigh | 921 - WINNINGTON PARK BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 59B |
BURTON Ian | 932 - CHESHIRE COUNTY BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 60D |
THOMPSON Daniel | 938 - BOWMEN OF BRUNTWOOD | 08:15 (Session 1) | 55B |
LEWIS Michael | 940 - BEBINGTON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 56A |
THOMAS Sam | 942 - WIRRAL ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 52C |
BLACK Will | 984 - NORTHAMPTON ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 59A |
INGLIS David | 993 - SILVER SPOON BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 57B |
ORFORD James | 993 - SILVER SPOON BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 56D |
SMITTON Daniel | A4S - AIM4SPORT ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 57D |
JORDAN Liam | BRID - BRIDLINGTON BAY ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 64D |
TITTENSOR Paul | EC - ECCLES ARCHERY CLUB LIMITED | 11:30 (Session 2) | 55A |
HYNDS Frank | LIN - LINWOOD ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 52B |
OWEN Andy | LIN - LINWOOD ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 51B |
MIAH Harun | QMA - QUEEN MARY ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 51B |
MCEVOY Keith | RAFBN - RAF BRIZE NORTON AC | 08:15 (Session 1) | 64B |
LEVITT Florence | 1010 - LOUGHBOROUGH STUDENTS AC (UNI) | 11:30 (Session 2) | 40B |
HAVERS Megan | 1019 - BOWMEN OF GLEN | 11:30 (Session 2) | 40D |
KENDRICK Laura | 1037 - BURTON BRIDGE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 44D |
COOPER Lisa | 1040 - ANCHOR BOWMEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 38D |
NEWBY Imogen | 1186 - TEAM SURREY ARCHERY | 08:15 (Session 1) | 46B |
BETTLES Sarah | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 40D |
TONKINSON Katie | 1210 - NOAK HILL ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 45B |
IVANOV Kayleigh | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 43C |
MORGAN Kathleen | 1261 - BALBARDIE ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 42D |
CHARD Charlotte | 1267 - UNIVERSITY OF NOTTINGHAM ARCHE | 11:30 (Session 2) | 36C |
EVANS Hannah | 1267 - UNIVERSITY OF NOTTINGHAM ARCHE | 11:30 (Session 2) | 37C |
FOSTER Sienna | 1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | 08:15 (Session 1) | 42C |
URBAN Anna | 1418 - SOUTH LEEDS ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 41B |
MCBAIN Sherry | 1501 - R.N. SOUTH COAST ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 46C |
PETERSON Oksana | 154 - GLASGOW ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 41D |
COUTTS Lucy | 1565 - LARGS JUNIOR | 08:15 (Session 1) | 42B |
MOORE Zoe | 1565 - LARGS JUNIOR | 08:15 (Session 1) | 41B |
LEIGH Rebecca | 1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | 08:15 (Session 1) | 44D |
RADOMSKA Sylwia | 1582 - SOUTH BUCKS ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 42A |
TILBURY Emily | 168 - EAST KILBRIDE AC | 08:15 (Session 1) | 44C |
OTTERSON Victoria | 173 - AYR ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 43A |
PATERSON Laura | 173 - AYR ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 39D |
ALLAWAY Sarah | 1775 - SUTTON BOWMEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 43A |
FITZPATRICK Daniella | 1775 - SUTTON BOWMEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 35B |
IMRIE Gillian | 197 - PENICUIK ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 44B |
HOMER Natasha | 203 - EDINBURGH UNIVERSITY ACS | 11:30 (Session 2) | 45A |
PITMAN Bryony | 214 - WORTHING AC | 11:30 (Session 2) | 45C |
HURLE Rachael | 2286 - CUCKFIELD ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 46A |
JAMES Katriona | 2350 - PARADOX ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 38C |
MCBRIDE Cat | 2373 - UNIVERSITY OF BRISTOL ARCHERY | 11:30 (Session 2) | 36B |
PIPER Eleanor | 246 - WOKING ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 34C |
PIPER Louisa | 246 - WOKING ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 35C |
GREEN Georgia | 2499 - UCLAN ARCHERS (UNI) | 08:15 (Session 1) | 46D |
RUSSELL Alethea | 2595 - WALLINGFORD CASTLE ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 47C |
BEASLEY-SUFFOLK Hannah | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 39B |
ROBERTS Judith | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 40B |
SAGOO Jaspreet | 2627 - PEACOCK ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 42C |
BRISTOW Manon | 263 - CHESSINGTON BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 37B |
PUNJABI Shauna | 263 - CHESSINGTON BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 38A |
LICATA Cecilia | 2663 - ARCHERY FIT LONDON | 11:30 (Session 2) | 34B |
SULLIVAN-BELL Imogen | 2687 - ARCHWAYS TDH | 08:15 (Session 1) | 47B |
COSSADE Eleonore | 272 - OXFORD ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 42D |
WU WAI SHAN Fuby | 366 - ABBEY BOWMEN (HERTS) | 11:30 (Session 2) | 37A |
EADES Hannah | 377 - BERKHAMSTED BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 42B |
GREEN Jodie | 397 - SWAY BOWMEN | 11:30 (Session 2) | 40C |
EDGELEY Ffion | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 34D |
FALLOUH Alia | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 39C |
MEERING Sophie | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 41C |
MOON Rachel | 4 - ARCHERY GB | 08:15 (Session 1) | 40C |
WRIGHT Sumayya | 4 - ARCHERY GB | 11:30 (Session 2) | 35D |
MURDOCK Hollie | 41 - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 41A |
WALSH Claire | 412 - PORTSDOWN AC | 08:15 (Session 1) | 43C |
MCCORMICK Molly | 43 - LISBURN CITY ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 37D |
HURSHAM Sofia | 438 - JOLLY ARCHERS OF H&W | 11:30 (Session 2) | 41C |
CLAMPIN Ella | 464 - WEST ESSEX BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 43D |
RUSSELL Sarah | 532 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 44C |
MANTON Lauren | 570 - CLEVE ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 39C |
MILSOM Tammy | 694 - MALVERN ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 43B |
BURNAGE Hannah | 717 - UNIVERSITY OF WARWICK | 08:15 (Session 1) | 41A |
PHELPS Amy | 717 - UNIVERSITY OF WARWICK | 08:15 (Session 1) | 40A |
WILLETT Kate | 717 - UNIVERSITY OF WARWICK | 08:15 (Session 1) | 39A |
DAVIS Emma | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 35A |
HUGHES Emelia | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 08:15 (Session 1) | 41D |
TIPPING Rebekah | 731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 36A |
MCCOMISKIE Samantha | 759 - STAFFORD ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 39A |
ROGERS Thea | 77 - ST KINGSMARK BOWMEN | 08:15 (Session 1) | 47A |
COSTALL Megan | 778 - HAFREN FORESTERS AC | 08:15 (Session 1) | 45D |
RAWLINGS Lauren | 780 - BOWBROOK ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 39D |
HEALEY Penny | 788 - THE AUDCO ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 45A |
EYNON Christa | 79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | 11:30 (Session 2) | 39B |
GUIET Lara | 808 - LEEDS UNIVERSITY AC | 11:30 (Session 2) | 38B |
SOBIERAJ Malgorzata | 814 - AIRE VALLEY ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 43D |
TINKER Megan | 841 - DEARNE VALLEY AC | 08:15 (Session 1) | 42A |
HUGHES Heather | 873 - NETHERMOSS ARCHERS | 11:30 (Session 2) | 44A |
CURRUMS Alex | 940 - BEBINGTON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 43B |
MACNAUGHTON Aisling | 940 - BEBINGTON ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 48C |
STEPHENSON Rebecca | EC - ECCLES ARCHERY CLUB LIMITED | 08:15 (Session 1) | 44B |
YEE Hiu Tung | EC - ECCLES ARCHERY CLUB LIMITED | 11:30 (Session 2) | 36D |
DAWSON Abbie | WFA - WATERWHEEL FIELD ARCHERS | 08:15 (Session 1) | 44A |