Listado de Participantes en Orden Alfabético | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Atleta | Dianas | P/A/C | Competición | Turno | ||
A | ||||||
AGUIRRE POLO Montse | 7A | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Long Bow Sénior Dona | Torn 1 | ||
AMAT BERTRAN Julio | 9B | CTACB - CLUB DE TIR AMB ARC COSTA BRAV | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
AMATE CEREZO Oscar | 3B | CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI | Tradicional Sénior Home | Torn 1 | ||
ANDRIANOVA Natalia | 7C | CTACB - CLUB DE TIR AMB ARC COSTA BRAV | Long Bow Sénior Dona | Torn 1 | ||
ARMENTANO MORALES Josep | 6A | CTAD - CLUB TIR AMB ARC DESPÍ | Long Bow Plus 50 Home | Torn 1 | ||
ARRANZ JOU David | 9A | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
C | ||||||
CABEDO CAPDEVILA Miquel Angel | 6B | CEMR - ARC CEM | Long Bow Plus 50 Home | Torn 1 | ||
CABELLO VIDAL MANUEL A. | 2C | CTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBI | Nu Sénior Home | Torn 1 | ||
CARNICERO HUERTA Denis | 10A | CTAA - CLUB DE TIR AMB ARC L'ARBOÇ | Long Bow Sub 18 Home | Torn 1 | ||
CARRETERO CARACENA Vicenç | 10B | CTAA - CLUB DE TIR AMB ARC L'ARBOÇ | Long Bow Sub 18 Home | Torn 1 | ||
CATALAN CALVO Fernando | 4A | CTASA - CLUB TIR AMB ARC SANT ANDREU D | Tradicional Plus 50 Home | Torn 1 | ||
E | ||||||
ESPÍN ESCÁMEZ Juan | 3C | TEM - TIR ESPORTIU MATARO | Tradicional Sénior Home | Torn 1 | ||
G | ||||||
GARDON LOPEZ Roi | 3D | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Tradicional Sénior Home | Torn 1 | ||
GONZALEZ POLAINA David | 8A | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
GUIX OLLER Isidre | 7D | CTACB - CLUB DE TIR AMB ARC COSTA BRAV | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
J | ||||||
JAVIER CAMPOS Maria Luz | 2B | CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI | Nu Sénior Dona | Torn 1 | ||
L | ||||||
LOPEZ BERTOLIN Manuela | 3A | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Tradicional Sénior Dona | Torn 1 | ||
LOPEZ PERACAULA Marti | 1A | ATALC - ASSOCIACIO DE TIR AMB ARC LA C | Compost Plus 50 Home | Torn 1 | ||
LORENZ JORNALET Jordi | 8C | CTASA - CLUB TIR AMB ARC SANT ANDREU D | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
M | ||||||
MARTINEZ BAZAN Tania | 7B | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Long Bow Sénior Dona | Torn 1 | ||
MARTINEZ GONZALEZ Miguel | 4B | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Tradicional Sénior Home | Torn 1 | ||
MARTINEZ RUIZ Mª Angeles | 1B | CTACB - CLUB DE TIR AMB ARC COSTA BRAV | Compost Sénior Dona | Torn 1 | ||
MORENO PEÑALVO JOSE M. | 5A | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Tradicional Plus 50 Home | Torn 1 | ||
N | ||||||
NUÑEZ FERNANDEZ Jose Antonio | 1C | CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI | Compost Sénior Home | Torn 1 | ||
O | ||||||
OLIAS DE LIMA VALLILENGUA Javier | 8D | CAD - CLUB D'ARQUERS DE DOSRIUS | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
OLIVAS SANCHEZ Hilari | 6C | CEAC - CLUB ESPORTIU ARC CANOVELLES | Long Bow Plus 50 Home | Torn 1 | ||
P | ||||||
PÉREZ CARRILLO Josep | 5B | CTAA - CLUB DE TIR AMB ARC L'ARBOÇ | Tradicional Plus 50 Home | Torn 1 | ||
PÉREZ CUEVAS Felix | 6D | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Long Bow Plus 50 Home | Torn 1 | ||
PETIT CANTERO Genis | 10C | CTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBI | Long Bow Sub 18 Home | Torn 1 | ||
R | ||||||
RIBATALLADA ESPASA Javier | 2D | CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI | Nu Sénior Home | Torn 1 | ||
RUIZ CABEZA Juan Jose | 9C | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
S | ||||||
SALERNO Marco | 9D | CTACB - CLUB DE TIR AMB ARC COSTA BRAV | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
SANCHEZ MUÑOZ Jose Luis | 4C | CTACB - CLUB DE TIR AMB ARC COSTA BRAV | Tradicional Sénior Home | Torn 1 | ||
T | ||||||
TOMAS SANCHEZ Pepe | 8B | CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC | Long Bow Sénior Home | Torn 1 | ||
TORRAMILANS SANZ Xavi | 5C | CAD - CLUB D'ARQUERS DE DOSRIUS | Tradicional Plus 50 Home | Torn 1 | ||
V | ||||||
VERDEJO FERNANDEZ Francisco J | 2A | CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI | Nu Plus 50 Home | Torn 1 |