1A | KEANE Wayne | 1070 - DUNSTABLE BOWMEN | Recurve Men |
1B | LOUCA Mary | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Barebow Women |
1C | KING Wendie | 1033 - MAYFLOWER ARCHERS | Recurve Women |
2A | RIDGEWAY Brian | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Recurve Men |
2B | CHUMBER Amelia | 1039 - NOAK HILL ARCHERS | Barebow Junior Women U21 |
2D | MILLS Sally | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Women |
3A | GRIFFITHS Phyll | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Women |
3B | BURGESS Richard | 1010 - BRAINTREE BOWMEN | Barebow Men |
3C | RUSSELL Sarah | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Women |
3D | HERRIOTT Lesley | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Longbow Women |
4A | HARBOUR Andy | 1002 - ARCHERS OF RAUNDS | Recurve Men |
4B | TEBBS Carl | 1030 - KESTRELS ARCHERY CLUB | Compound Men |
4D | KANNAN Sathish | 1074 - NEWPORT PAGNALL ARCHERS | Recurve Men |
6A | BARRANCE Henry | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Compound Junior Men U21 |
6C | COURSE Terry | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Compound Men |
6D | HORNE Allan | 1039 - NOAK HILL ARCHERS | Recurve Men |
7A | PEACH Lin | 1029 - JOLLY ARCHERS | Recurve Women |
7B | PURSER Alex | 1033 - MAYFLOWER ARCHERS | Recurve Men |
7D | VERES Mircea | 1041 - OUSE VALLEY ARCHERS | Recurve Men |
8B | HYDE Paul | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Men |
8C | VERES Riccardo | 1041 - OUSE VALLEY ARCHERS | Recurve Junior Men U21 |
9A | ANSTEE Mark | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Men |
9B | PHILLIPS Steve | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Recurve Men |
9C | TATTON Matthew | 1070 - DUNSTABLE BOWMEN | Recurve Men |
1A | MORGAN Garry | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Men |
1B | AZIZ Milly | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Women |
1C | TATTON Matthew | 1070 - DUNSTABLE BOWMEN | Recurve Men |
1D | ANDERSON Michael | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Men |
2A | LINDSEY Adrian | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Recurve Men |
2B | CHUMBER Amelia | 1039 - NOAK HILL ARCHERS | Barebow Junior Women U21 |
2C | GUIET Ludovic | 1044 - PEACOCK ARCHERS | Recurve Men |
2D | SQUIRES Paul | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Men |
3A | GRIFFITHS Phyll | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Women |
3B | BURGESS Richard | 1010 - BRAINTREE BOWMEN | Barebow Men |
3C | GUIET Luna | 1044 - PEACOCK ARCHERS | Recurve Junior Women U21 |
3D | HERRIOTT Lesley | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Longbow Women |
4A | HARBOUR Andy | 1002 - ARCHERS OF RAUNDS | Recurve Men |
4B | WOO David | 1063 - EPPING ARCHERS | Recurve Men |
4C | WEIGHT Simon | 1027 - HOWARD BOWMEN | Recurve Men |
4D | MORGAN Ceri | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Women |
5A | RUSSELL Roy | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Compound Men |
5B | BROWN Lesley | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Compound Women |
5D | MILLS Sally | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Women |
6A | DUFER Eva | 1044 - PEACOCK ARCHERS | Recurve Junior Women U21 |
6B | LAPUZ Jason | 1027 - HOWARD BOWMEN | Recurve Men |
6C | BOARDMAN Nigel | 1072 - STORTFORD ARCHERY CLUB | Recurve Men |
6D | HORNE Allan | 1039 - NOAK HILL ARCHERS | Recurve Men |
7A | PEACH Lin | 1029 - JOLLY ARCHERS | Recurve Women |
7B | LIVERSIDGE William | 1020 - GREEN DRAGON BOWMEN | Recurve Men |
7C | JACOBS Shaun | 1029 - JOLLY ARCHERS | Longbow Men |
7D | DAVID NORMAN Carl | 1027 - HOWARD BOWMEN | Recurve Men |
8A | COLLINS Mike | 1030 - KESTRELS ARCHERY CLUB | Longbow Men |
8B | SHUKLA Hari | 1010 - BRAINTREE BOWMEN | Recurve Junior Men U21 |
8C | SCREECH James | 1041 - OUSE VALLEY ARCHERS | Longbow Men |
8D | HARDMAN John | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Men |
9A | FIRTH Tom | 1073 - BUCKSWOOD LIONS ARCHERY ACADEM | Recurve Men |
9B | PHILLIPS Steve | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Recurve Men |
9C | ROTHERY Kate | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Recurve Women |
9D | SLATTER Sam | 1027 - HOWARD BOWMEN | Recurve Men |
1A | MORGAN Garry | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Men |
1B | RICE Glyn | 1068 - BRENT VALLEY ARCHERS | Barebow Men |
1C | SYMONDS Ian | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Men |
1D | ANDERSON Michael | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Men |
2A | LINDSEY Adrian | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Recurve Men |
2C | GUIET Ludovic | 1044 - PEACOCK ARCHERS | Recurve Men |
2D | LANG Matilda | 1069 - LITTLE ABBEY BOWMEN | Recurve Women |
3A | DUFFIN Irene | 1051 - ST NEOTS BOWMEN | Recurve Women |
3C | YELLAPRAGADA Yashasvi | 1047 - SHENLEY ARCHERS | Recurve Junior Women U21 |
3D | HATHERLY Denise | 1044 - PEACOCK ARCHERS | Recurve Women |
4A | HARBOUR Andy | 1002 - ARCHERS OF RAUNDS | Recurve Men |
4C | MASON Isabelle | 1065 - PEPPERSTOCK ARCHERS | Recurve Junior Women U21 |
4D | MORGAN Ceri | 1048 - SILVER ARROW ARCHERS | Barebow Women |
5A | RUSSELL Roy | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Compound Men |
5B | BROWN Lesley | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Compound Women |
5C | MATTHEWS Dave | 1064 - BROMYARD BOWMEN | Compound Men |
5D | HART Karenza | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Compound Junior Women U21 |
6B | YELLAPRAGADA Srinivas | 1047 - SHENLEY ARCHERS | Recurve Men |
6C | WOO David | 1063 - EPPING ARCHERS | Recurve Men |
6D | HORNE Allan | 1039 - NOAK HILL ARCHERS | Recurve Men |
7A | PEACH Lin | 1029 - JOLLY ARCHERS | Compound Women |
7B | LIVERSIDGE William | 1020 - GREEN DRAGON BOWMEN | Recurve Men |
7C | JACOBS Shaun | 1029 - JOLLY ARCHERS | Longbow Men |
7D | RIDGWAY Clive | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Longbow Men |
8A | COLLINS Mike | 1030 - KESTRELS ARCHERY CLUB | Longbow Men |
8B | HUYNH Edward | 1071 - 2020 ARCHERY | Recurve Men |
8C | BURNS Dermot | 1010 - BRAINTREE BOWMEN | Barebow Men |
8D | HARDMAN John | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Recurve Men |
9A | FIRTH Tom | 1073 - BUCKSWOOD LIONS ARCHERY ACADEM | Recurve Men |
9B | JUDGE Dave | 1014 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Barebow Men |
9C | TURNER Hamish | 1067 - SILVER SPOON BOWMEN | Barebow Junior Men U21 |
9D | BURNS Andrea | 1010 - BRAINTREE BOWMEN | Barebow Women |