Tavel DM Västra Götaland
Lindome BK (LBK)
Lindomes anläggning, 21 Jul 2022
Show details
Resultatlista skjutstil och åldersklass - individuell
Pos.SkyttKlubbnr-klubb  Total10+XX
Recurve - Elit Herrar
   70m-170m-2Total10+XX
1SJÖBERG Kaj7926 - Alingsås BK339/ 1322/ 2661277
 7926 - Alingsås BK
 70m-1: 339, 70m-2: 322
2BJERENDAL Göran2797 - Lindome BK310/ 2311/ 3621204
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 310, 70m-2: 311
3BJERENDAL Christoffer7936 - Trollhättans Bågskytteklubb307/ 3301/ 7608102
 7936 - Trollhättans Bågskytteklubb
 70m-1: 307, 70m-2: 301
4BUDE Holger7926 - Alingsås BK299/ 5303/ 6602154
 7926 - Alingsås BK
 70m-1: 299, 70m-2: 303
5JACOBSSON Lukas2797 - Lindome BK300/ 4298/ 8598205
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 300, 70m-2: 298
6DJERF Sebastian2797 - Lindome BK292/ 6294/ 9586145
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 292, 70m-2: 294
7LUNDSTRÖM Anton2797 - Lindome BK279/ 9307/ 5586126
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 279, 70m-2: 307
8BJERENDAL Gert7936 - Trollhättans Bågskytteklubb288/ 7267/11555102
 7936 - Trollhättans Bågskytteklubb
 70m-1: 288, 70m-2: 267
9MIRIC-SMOJVER Sara2797 - Lindome BK284/ 8264/ 254872
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 284, 70m-2: 264
Recurve - Master 50 Herrar
   50m-150m-2Total10+XX
1KARLSSON Håkan7926 - Alingsås BK291/ 2302/ 159372
 7926 - Alingsås BK
 50m-1: 291, 50m-2: 302
2TAPPER Torbjörn7936 - Trollhättans Bågskytteklubb294/ 1291/ 158594
 7936 - Trollhättans Bågskytteklubb
 50m-1: 294, 50m-2: 291
Barebow - Junior 16 Herrar
   40m-140m-2Total10+XX
1BYLUND Alexander7931 - BS Grästorp302/ 1278/ 1580120
 7931 - BS Grästorp
 40m-1: 302, 40m-2: 278
Barebow - Elit Herrar
   50m-150m-2Total10+XX
1AXELSSON Marcus2797 - Lindome BK315/ 1315/ 1630163
 2797 - Lindome BK
 50m-1: 315, 50m-2: 315
2JANTOL David2797 - Lindome BK305/ 2291/ 3596121
 2797 - Lindome BK
 50m-1: 305, 50m-2: 291
3WARG Andreas2797 - Lindome BK299/ 3292/ 259191
 2797 - Lindome BK
 50m-1: 299, 50m-2: 292
4BERGRAHM Jens7829 - BS Gothia248/ 4263/ 451140
 7829 - BS Gothia
 50m-1: 248, 50m-2: 263
5FRISENBRINK Linda7926 - Alingsås BK231/ 5213/ 144431
 7926 - Alingsås BK
 50m-1: 231, 50m-2: 213
Barebow - Master 50 Herrar
   40m-140m-2Total10+XX
1JACOBSEN Einar7829 - BS Gothia318/ 1301/ 2619183
 7829 - BS Gothia
 40m-1: 318, 40m-2: 301
2POULSEN Peter7931 - BS Grästorp297/ 2312/ 1609134
 7931 - BS Grästorp
 40m-1: 297, 40m-2: 312
Barebow - Veteran 60 Herrar
   40m-140m-2Total10+XX
1SJÖBERG Gert7926 - Alingsås BK292/ 1280/ 257282
 7926 - Alingsås BK
 40m-1: 292, 40m-2: 280
2JOHANSSON Bo2797 - Lindome BK277/ 2282/ 155961
 2797 - Lindome BK
 40m-1: 277, 40m-2: 282
Compound - Elit Herrar
   50m-150m-2Total10+XX
1HANSSON Stefan7829 - BS Gothia351/ 1357/ 17086030
 7829 - BS Gothia
 50m-1: 351, 50m-2: 357
2ROODT Wayne7928 - Borås BS347/ 2348/ 26954713
 7928 - Borås BS
 50m-1: 347, 50m-2: 348
3IDERBRANT Martin7928 - Borås BS334/ 4343/ 36773613
 7928 - Borås BS
 50m-1: 334, 50m-2: 343
4WIDEGREN Peter7829 - BS Gothia338/ 3321/ 5659279
 7829 - BS Gothia
 50m-1: 338, 50m-2: 321