Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
BM2 - Barebow U16 Junior Men | ||||||
TROTMAN Ethan | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 7B | |||
BM3 - Barebow U14 Junior Men | ||||||
PALMER Jack | 569 - CLEVE ARCHERS | Ses. 3 | 7A | |||
BW1 - Barebow U18 Junior Women | ||||||
HENDRY Caitlin | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 6A | |||
BW2 - Barebow U16 Junior Women | ||||||
HALL Carly | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 6B | |||
LYGOE Harriet | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 3B | |||
SUMMERS Emily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 3 | 8A | |||
PLOWMAN Isabel | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 3 | 7B | |||
BW3 - Barebow U14 Junior Women | ||||||
PUGH Grace | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 7B | |||
BW4 - Barebow U12 Junior Women | ||||||
SNELL Amber | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 2 | 4A | |||
SNELL Ava | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 2 | 7A | |||
CM1 - Compound U18 Junior Men | ||||||
REECE Tobey | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 3 | 1A | |||
GRINNELL Adam | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Ses. 1 | 1A | |||
WOOD Jack (1) | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 2 | 2A | |||
WOOD Jack (2) | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 3 | 2A | |||
CM2 - Compound U16 Junior Men | ||||||
HALL Ashton | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 1B | |||
SLACK William | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 1B | |||
MCCARTHY David Klim (1) | 72 - LLANDAFF CITY BOWMEN | Ses. 1 | 2A | |||
MCCARTHY David Klim (2) | 72 - LLANDAFF CITY BOWMEN | Ses. 2 | 3A | |||
REES Ioan | 79 - LLANTARNAM | Ses. 3 | 2B | |||
CM3 - Compound U14 Junior Men | ||||||
FAULKNER Ryan (1) | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 2B | |||
FAULKNER Ryan (2) | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 2B | |||
CW2 - Compound U16 Junior Women | ||||||
BASSETT Louise | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 3 | 1B | |||
HOLLINGWORTH Jemima | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 1A | |||
HART Karenza | 532 - CLOPHILL ARCHERY CLUB | Ses. 3 | 3B | |||
CW3 - Compound U14 Junior Women | ||||||
PARTRIDGE Lily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 3 | 3A | |||
CW4 - Compound U12 Junior Women | ||||||
BECKINSALE-SMITH Harriet | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 3 | 4B | |||
LM4 - Longbow U12 Junior Men | ||||||
DAVY-GRAY Ned | 569 - CLEVE ARCHERS | Ses. 2 | 8A | |||
LW1 - Longbow U18 Junior Women | ||||||
CURRAN Grace | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 3 | 5B | |||
RM - Recurve Invitational Men | ||||||
HUSTON Patrick (1) | 2201 - EAST BELFAST AC | Ses. 1 | 4A | |||
HUSTON Patrick (2) | 2201 - EAST BELFAST AC | Ses. 3 | 4A | |||
RM1 - Recurve U18 Junior Men | ||||||
WATTS Joshua | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Ses. 2 | 5B | |||
RM2 - Recurve U16 Junior Men | ||||||
DUMMER Joshua | 569 - CLEVE ARCHERS | Ses. 3 | 6A | |||
SHEHATA-MORGAN Alex (1) | 697 - EVESHAM ARCHERS | Ses. 1 | 6B | |||
SHEHATA-MORGAN Alex (2) | 697 - EVESHAM ARCHERS | Ses. 3 | 6B | |||
RM3 - Recurve U14 Junior Men | ||||||
AMATA Carlos | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Ses. 2 | 6A | |||
RM4 - Recurve U12 Junior Men | ||||||
SHELDON Isaac | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 7A | |||
RW1 - Recurve U18 Junior Women | ||||||
JOHNSON Izabella | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 5A | |||
WADE Georgia | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Ses. 3 | 5A | |||
WADE Holly | 568 - CHELTENHAM ARCHERS | Ses. 3 | 8B | |||
RW2 - Recurve U16 Junior Women | ||||||
BRAIN Jazmin | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 5A | |||
RW3 - Recurve U14 Junior Women | ||||||
JENKINS Amy | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 2 | 4B | |||
KENDALL Jasmine | 569 - CLEVE ARCHERS | Ses. 1 | 5B |