5A | ANDERSEN Mina | LARVI - LARVIK BUESKYTTERE | Barebow Kadett Jenter |
5B | WRAALSEN Maren | GRENL - GRENLAND BUESKYTTERE | Barebow Kadett Jenter |
6A | AMBLE Alexander | DRAMM - DRAMMEN BUESKYTTERE | Recurve Rekrutt Gutter |
6C | SKODJE Sofus | VIGRA - VIGRA IL - BUESKYTTERE | Recurve Rekrutt Gutter |
6D | KAASA HELGEDAGSRUD Lage | LARVI - LARVIK BUESKYTTERE | Recurve Rekrutt Gutter |
7A | VESTVOLD Oliver | ULLEN - ULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB | Recurve Rekrutt Gutter |
7B | WAAGE Per Ivar | STAVA - STAVANGER BUESKYTTERE | Recurve Rekrutt Gutter |
7C | EKRANN Jeppe | SARPS - SARPSBORG BUESKYTTERE | Recurve Rekrutt Gutter |
8A | SØBERG Sander | HVALE - HVALER IL - BUESKYTTERE | Recurve Rekrutt Gutter |
9A | BERGUNDHAUGEN BAKKEMO Rebekka | ULLEN - ULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB | Recurve Rekrutt Jenter |
9B | FJELDHEIM Ragne Marie | ULLEN - ULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB | Recurve Rekrutt Jenter |
9C | BALLESTAD Synnøve | GRENL - GRENLAND BUESKYTTERE | Recurve Rekrutt Jenter |
11A | INGEBRETHSEN Jesper | STAVA - STAVANGER BUESKYTTERE | Recurve Kadett Gutter |
11C | LUDVIKSEN Torje | TINDE - TINDEN BUESKYTTERKLUBB | Recurve Kadett Gutter |
11D | FLATEBY Joakim | LILLE - LILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE | Recurve Kadett Gutter |
12A | NORDHAGEN-MARTINSEN Filip | EIDSV - EIDSVOLL BUESKYTTERE | Recurve Kadett Gutter |
12B | MAKASSIOUK Maxim | VIGRA - VIGRA IL - BUESKYTTERE | Recurve Kadett Gutter |
13A | FJELDHEIM Oda Emilie | ULLEN - ULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB | Recurve Kadett Jenter |
13C | STENSLAND Tilda | KRIST - KRISTIANSAND BUESKYTTERE | Recurve Kadett Jenter |
13D | BLINDHEIMSVIK Ida Linnea | STAVA - STAVANGER BUESKYTTERE | Recurve Kadett Jenter |
14A | LØE Line | DRAMM - DRAMMEN BUESKYTTERE | Recurve Kadett Jenter |
14B | HANSEN Inger Margrethe | TØNSB - TØNSBERG & OMEGN BUESKYTTERE | Recurve Kadett Jenter |
16A | PADDERUD Thor Erik | SANDE - SANDEFJORD BUESKYTTERE | Recurve Herrer Junior |
16B | ROALD Magnus I Lagabø | VIGRA - VIGRA IL - BUESKYTTERE | Recurve Herrer Junior |
16C | WANGSVIK Magnus Nordhagen | KRIST - KRISTIANSAND BUESKYTTERE | Recurve Herrer Junior |
17A | STRAY Sara | KRIST - KRISTIANSAND BUESKYTTERE | Recurve Damer Junior |
17C | MOSBAKK Gyda | ULLEN - ULLENSAKER BUESKYTTERKLUBB | Recurve Damer Junior |
17D | BRODSHAUG Aino Leira | SKREI - SKREIA IL - BUESKYTTERE | Recurve Damer Junior |
22A | KJENSLI Rebekka | LILLE - LILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE | Compound Kadett Jenter |
22B | LØLAND Brage | KLEPP - KLEPP BUESKYTTERE | Compound Kadett Gutter |
24A | SANDVIK Henrik | LILLE - LILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE | Compound Rekrutt Gutter |
24B | FAUGSTAD Askel | KLEPP - KLEPP BUESKYTTERE | Compound Rekrutt Gutter |
25A | STORELV Adele | TINDE - TINDEN BUESKYTTERKLUBB | Compound Rekrutt Jenter |
25C | STRAND Isabella | SVERR - SVERRESBORG BUESKYTTERE | Compound Rekrutt Jenter |
25D | BALLESTAD Marit | GRENL - GRENLAND BUESKYTTERE | Compound Rekrutt Jenter |
26A | JOHANSEN Mathias Angvik | MOSS - MOSS BUESKYTTERE | Langbue Herrer Junior |
27A | REFNE Hans Gustav | HVALE - HVALER IL - BUESKYTTERE | Barebow Rekrutt Gutter |
27C | TELLEFSEN Theodor Odin Ness | OSLO - OSLO BUESKYTTERE | Barebow Rekrutt Gutter |
27D | STORESUND Benjamin | BERGE - BERGEN BUESKYTTERE | Barebow Rekrutt Gutter |
28A | JOHANSEN Marie Angvik | MOSS - MOSS BUESKYTTERE | Barebow Rekrutt Jenter |
28B | TORNÅS Sandra Alica | LARVI - LARVIK BUESKYTTERE | Barebow Rekrutt Jenter |
28C | LARSEN Helene | LILLE - LILLESTRØM & OMEGN BUESKYTTERE | Barebow Rekrutt Jenter |
29A | HELGESEN-WAALE Rune Andreas | OSLO - OSLO BUESKYTTERE | Instinktiv Rekrutt Gutter |