Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubb | Omgång | Tavla | |||
BCH - Barebow Cadet Herrar | ||||||
NYSTRÖM Albin | 39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | Omg. 1 | 15D | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 24C | |||
ANDERSSON Pernilla | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9D | |||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 1C | |||
BJÖRKLUND Lina | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 24B | |||
HED Josefin | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 4A | |||
ROSÉN OLLAS Susanne | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 17A | |||
ELAMSSON Olivia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 2A | |||
BACKMAN Ulrika | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 10B | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
LILJEGREN Jan | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 3A | |||
HASSILA Joakim | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 24D | |||
PETTERSSON Lars-Ove | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 20B | |||
FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9A | |||
GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9C | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 1A | |||
BJÖRK Stoffe | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 23A | |||
JONSSON Erik | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 24A | |||
NISKANEN Jouko | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 10C | |||
PETTERSSON Leo | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 20A | |||
HED Joakim | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 23D | |||
HUSSIN ZADE Jafar | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 17B | |||
WELÉN Lars | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 23C | |||
LINDROTH-FRANSSON Mikael | 7884 - BSK VAGGERYD | Omg. 1 | 3B | |||
LUNDMARK Fredrik | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 8D | |||
SVENSSON Åke | 7913 - BK FJÄDERN | Omg. 1 | 3C | |||
BAGGE Henning | 7951 - REJMYRE BSK | Omg. 1 | 10A | |||
CED - Compound Elit Damer | ||||||
HED Julia | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 4B | |||
KARLSSON Ida | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 16A | |||
LINDBERG Emma | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 14A | |||
SÖDERSTEN Lisa | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 6A | |||
LARSSON Linda | 7884 - BSK VAGGERYD | Omg. 1 | 6B | |||
CEH - Compound Elit Herrar | ||||||
JOHANSSON Rickard | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Omg. 1 | 11A | |||
ØYEN Eddie | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Omg. 1 | 11D | |||
NILSSON Mattias | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 4C | |||
HED Lennart | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 23B | |||
EDSTRAND Anton | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 16B | |||
ERIKSSON Henrik | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 16C | |||
HANSSON Stefan | 7829 - BS GOTHIA | Omg. 1 | 11B | |||
MALM David | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 14B | |||
VOLUNGHOLEN Rolf | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 14C | |||
NORDSVAN Lennart | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 6C | |||
JOHANSSON Håkan | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 2C | |||
KULLBERG Alexander | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 2B | |||
PALMQVIST Patrik | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 11C | |||
ANDERLE Mikael | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 8A | |||
CVH - Compound Veteran Herrar | ||||||
OLSSON Bert-Åke | 7840 - BOLLNÄS BK | Omg. 1 | 14D | |||
IEH - Instinctive Elit Herrar | ||||||
PEDERSEN Brian | 39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | Omg. 1 | 13A | |||
ANTMAN Robert | 39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | Omg. 1 | 15A | |||
BLOMKVIST Sven | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 1B | |||
FREDIN Magnus | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 16D | |||
WESTMAN Ulf | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 7C | |||
IMH - Instinctive Master Herrar | ||||||
ERIKSSON Ragnar | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 7A | |||
LED - Longbow Elit Damer | ||||||
LUNDBLAD Irene | 50173 - JÄRNA IF | Omg. 1 | 12B | |||
DOMEIJ Ulla | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 5B | |||
HÖGSTEDT Marie | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 5D | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
ANESUND Magnus | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 12A | |||
GUNNES Terje | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 1D | |||
LEPPÄNEN Marko | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 12C | |||
FOGELBY Mikael | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 13C | |||
LOVÉN Leif | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 13B | |||
BERTÄNG Inge | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 7D | |||
DOMEIJ Jan | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 5A | |||
HÖGSTEDT Fredrik | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 5C | |||
NORÉN Peter | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 8B | |||
LMH - Longbow Master Herrar | ||||||
NYSTRÖM Jesper Sten | 39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | Omg. 1 | 15C | |||
PERSSON Niclas | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 7B | |||
LSD - Longbow Senior Damer | ||||||
FRANSSON Ami | 39816 - FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE | Omg. 1 | 15B | |||
REH - Recurve Elit Herrar | ||||||
ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 9B | |||
CEBRIAN PUJOL Sergi | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 8C |