Participant List ordered by Target | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Target | Athlete | Country Name | Event | |||
Session 1 | ||||||
1A | NASH-1 David | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | |||
1B | FLANAGAN-1 Victoria | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women | |||
1C | WOOD-1 Jack | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | |||
2A | GLOVER-1 Ben | 272 - OXFORD A | Compound Men | |||
2C | COUSINS-1 David | 627 - LIZARD PENINSULA B | Compound Men | |||
5D | MARLAND-1 Helen | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women Novice | |||
6A | STAPLETON-1 Michaela | 650 - PAIGNTON A | Longbow Women | |||
6B | MARTYN-1 Emma | 668 - B OF THE TORS | Longbow Women | |||
6D | CHOPPING-1 Chris | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | |||
7A | HOWELL-1 David | 4 - ARCHERY GB | Recurve Men | |||
7B | NICHOLAS-1 Lucy | 2220 - JUNCTION A | Recurve Women | |||
7C | DANCE-1 Trevor | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
7D | NICHOLAS-1 David | 2220 - JUNCTION A | Recurve Men | |||
8A | WILDE-1 Gary | 650 - PAIGNTON A | Recurve Men | |||
8B | HOYLE-1 Andrew | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
8D | RICHARDSON-1 Peter | 650 - PAIGNTON A | Recurve Men | |||
Session 2 | ||||||
1A | KNIGHT-2 David | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | |||
1B | FLANAGAN-2 Victoria | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women | |||
1C | WOOD-2 Jack | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | |||
2A | GLOVER-2 Ben | 272 - OXFORD A | Compound Men | |||
2C | COUSINS-2 David | 627 - LIZARD PENINSULA B | Compound Men | |||
6A | STAPLETON-2 Michaela | 650 - PAIGNTON A | Longbow Women | |||
6B | MARTYN-2 Emma | 668 - B OF THE TORS | Longbow Women | |||
6D | CHOPPING-2 Chris | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | |||
7A | HOWELL-2 David | 4 - ARCHERY GB | Recurve Men | |||
7B | NICHOLAS-2 Lucy | 2220 - JUNCTION A | Recurve Women | |||
7C | DANCE-2 Trevor | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
7D | NICHOLAS-2 David | 2220 - JUNCTION A | Recurve Men | |||
8A | WILDE-2 Gary | 650 - PAIGNTON A | Recurve Men | |||
8B | HOYLE-2 Andrew | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
8C | OLLIFF-2 Mark | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
8D | RICHARDSON-2 Peter | 650 - PAIGNTON A | Recurve Men | |||
Session 3 | ||||||
2A | GLOVER-3 Ben | 272 - OXFORD A | Compound Men | |||
2C | GOODES-3 Liam | 544 - BURNHAM C OF A | Compound Men | |||
3B | GRASSIE-3 Karen | 662 - EXETER C OF A | Barebow Women | |||
3C | OSMAN-3 Rachel | 662 - EXETER C OF A | Barebow Men | |||
3D | HAYDAY-3 James | 662 - EXETER C OF A | Barebow Men | |||
5A | WELLS-3 Hannah | 544 - BURNHAM C OF A | Recurve Junior Women | |||
5C | JOYCE-3 Darragh | 544 - BURNHAM C OF A | Recurve Junior Men | |||
6B | MARTYN-3 Emma | 668 - B OF THE TORS | Longbow Women | |||
6D | WILLIAMS-3 Scott | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | |||
7A | FRICKER-3 Stephen | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
7D | WILLIAMS-3 Karen | 660 - EXMOUTH A | Recurve Women | |||
8B | PRATT-3 Tim | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
8D | CHAUDHRY-3 Saira | 662 - EXETER C OF A | Recurve Women | |||
9A | TWIGG-3 Rob | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | |||
9B | TWIGG-3 Sophie | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women | |||
10A | PRATT-3 Holly | 660 - EXMOUTH A | Barebow Junior Women H | |||
Session 4 | ||||||
2A | GLOVER-4 Ben | 272 - OXFORD A | Compound Men | |||
3B | GRASSIE-4 Karen | 662 - EXETER C OF A | Barebow Women | |||
3C | REES-4 Phillip | 662 - EXETER C OF A | Barebow Men | |||
4A | CREWDSON-4 Geoffrey | 660 - EXMOUTH A | Barebow Men | |||
4B | RONAYNE-4 Edmund | 660 - EXMOUTH A | Barebow Men | |||
4C | FOWLER-4 Steve | 662 - EXETER C OF A | Barebow Men | |||
4D | FIELDING-4 Stephen | 660 - EXMOUTH A | Barebow Men | |||
5A | WELLS-4 Hannah | 544 - BURNHAM C OF A | Recurve Junior Women | |||
5C | JOYCE-4 Darragh | 544 - BURNHAM C OF A | Recurve Junior Men | |||
6B | MARTYN-4 Emma | 668 - B OF THE TORS | Longbow Women | |||
6D | WILLIAMS-4 Scott | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | |||
7A | FRICKER-4 Stephen | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
7D | WILLIAMS-4 Karen | 660 - EXMOUTH A | Recurve Women | |||
8B | PRATT-4 Tim | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | |||
8D | CHAUDHRY-4 Saira | 662 - EXETER C OF A | Recurve Women | |||
9A | TWIGG-4 Rob | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men | |||
9B | TWIGG-4 Sophie | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women | |||
10A | PRATT-4 Holly | 660 - EXMOUTH A | Barebow Junior Women H |