Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country | Session | Target | |||
B8W - Barebow 18m WA | ||||||
STREET Per | DEN - DENMARK | Qualification Rounds | 15A | |||
GILIRI Amir | INA - INDONESIA | Qualification Rounds | 14A | |||
GILIRI Amirudin | INA - INDONESIA | Qualification Rounds | 15A | |||
ABDULLAH Mohd Shakri | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 25A | |||
ABDULLAH Muhammad Idham Lihan | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 17A | |||
ASMAWI Hatri | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 8A | |||
AZIZAN Qalysh Arsh | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 20B | |||
AZIZAN Qays Amsyar | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 20A | |||
HARUN Sahairy | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 25C | |||
ISMAIL Mohd Yazid | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 25B | |||
ISMAIL Norhisyam | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 1A | |||
KAMARUDDIN Siti Ruzimah | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 22A | |||
MOHAMAD Mazliza | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 22B | |||
MOHD YAZID Iskandar | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 9A | |||
NASIR Rithzal | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 7A | |||
RAMLY Muhammad Fadly | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 16A | |||
SARONI Sharizal | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 2A | |||
SULAIMAN Norliana | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 3A | |||
SULAIMAN Norliana | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 23A | |||
SKODJE Cecilie | NOR - NORWAY | Qualification Rounds | 12A | |||
PETTIT Teresa | USA - USA | Qualification Rounds | 3A | |||
C8V - Compound 18m Vegas | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Qualification Rounds | 6A | |||
ANNEL John | BAR - BARBADOS | Qualification Rounds | 22B | |||
GALL Roger | BAR - BARBADOS | Qualification Rounds | 22C | |||
HALL Robert | GBR - GREAT BRITAIN | Qualification Rounds | 11A | |||
TRIMMER Martin | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 18B | |||
C8W - Compound 18m WA | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Qualification Rounds | 13A | |||
OOSTHUIZEN Danie | AUS - AUSTRALIA | Qualification Rounds | 17A | |||
ALLEYNE Melanie | BAR - BARBADOS | Qualification Rounds | 25A | |||
ANNEL John | BAR - BARBADOS | Qualification Rounds | 8B | |||
GALL Roger | BAR - BARBADOS | Qualification Rounds | 8C | |||
HUNTE Gregory | BAR - BARBADOS | Qualification Rounds | 5A | |||
PHOENIX Anthony | BAR - BARBADOS | Qualification Rounds | 8A | |||
PHOENIX Anthony | BAR - BARBADOS | Qualification Rounds | 22A | |||
ACKX Enzo | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 21B | |||
COOPMANS Filip | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 28A | |||
LYNCH Sandra | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 18A | |||
MEBIS Stijn | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 24A | |||
SCHROEDERS Ronald | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 21A | |||
VAN DAMME Kelly | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 23A | |||
FRANCISCO Ramirez | ESP - SPAIN | Qualification Rounds | 12A | |||
ALBANESE Remy | FRA - FRANCE | Qualification Rounds | 7A | |||
VANHAMME Cyril | FRA - FRANCE | Qualification Rounds | 19A | |||
VAN CRUCHTEN Arno | NED - NETHERLANDS | Qualification Rounds | 16A | |||
CAMPBELL Craig | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 10A | |||
DE KOKER Luther | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 20A | |||
PIETERSE Elna | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 20B | |||
PIETERSE Elsje | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 3A | |||
PIETERSE Jacques | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 4A | |||
SWANEPOEL Antoinette | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 20C | |||
SWANEPOEL Arrie | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 18A | |||
FRANCIS Sherwin | TTO - TRINIDAD AND TOBAGO | Qualification Rounds | 13A | |||
CST - Compound Scaled Target (Big Ten) | ||||||
IRVINE Russ | AUS - AUSTRALIA | Qualification Rounds | 14A | |||
SIMONS Mark | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 1A | |||
DEPTULA Martin | GER - GERMANY | Qualification Rounds | 21A | |||
DEPTULA Tanja | GER - GERMANY | Qualification Rounds | 21B | |||
BERKSHIRE Bruce | USA - USA | Qualification Rounds | 8A | |||
FONTES Robert | USA - USA | Qualification Rounds | 5A | |||
FONTES Robert | USA - USA | Qualification Rounds | 5A | |||
FONTES Ronert | USA - USA | Qualification Rounds | 4A | |||
FOXMAN Adam | USA - USA | Qualification Rounds | 9A | |||
R5W - Recurve 25m WA | ||||||
VAN STADEN Michael | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 6A | |||
R8W - Recurve 18m WA | ||||||
SIMONS Axel | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 27B | |||
STUYCK Silke | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 27A | |||
MACHINET Audrey | FRA - FRANCE | Qualification Rounds | 2A | |||
BYFORD Michael | GBR - GREAT BRITAIN | Qualification Rounds | 10A | |||
AZIZAN Qalysh Arsh | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 19B | |||
AZIZAN Qays Amsyar | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 19A | |||
NORAZLIZAL Nur Qaireen Umairah | MAS - MALAYSIA | Qualification Rounds | 6A | |||
WILLASSEN Ole Petter | NOR - NORWAY | Qualification Rounds | 1A | |||
LYNCH Mark | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 24A | |||
LYNCH Ronan | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 24B | |||
VAN STADEN Michael | RSA - SOUTH AFRICA | Qualification Rounds | 7A | |||
WALTH Courtney | USA - USA | Qualification Rounds | 9B | |||
RP - Recurve Para Archery | ||||||
MEURRENS Kathleen | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 26B | |||
VANHOLLEBEKE Ruben | BEL - BELGIUM | Qualification Rounds | 26A | |||
THORNBURY Kelly | USA - USA | Qualification Rounds | 4A | |||
WALTH Janice | USA - USA | Qualification Rounds | 9A | |||
RST - Recurve Scaled Target (Big Ten) | ||||||
MCCALLUM Bruce | AUS - AUSTRALIA | Qualification Rounds | 11A | |||
CINI Giuliano | NED - NETHERLANDS | Qualification Rounds | 2A |