Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
СК "Робин Худ" - София (RHS)
гр. Габрово, Спортна зала "Орловец", 20-22 Nov 2020
Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
Participant List ordered by Target
TargetAthleteCountry NameEvent
Session 1
1AИВАНОВА ТеодораPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Девойки
1BИЛЕВА ГалинаHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВОлимпийски стил Девойки
2AДАСКАЛОВА СианаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Девойки
2BСОБЧАК РикардоEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил Младежи
3AИВАНОВА МартинаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Девойки
3BИВАНОВ БоянEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил Младежи
4AВЕЛИКОВ СебастиянRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Младежи
4BНАЧЕВА Белла-ВикторияPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Кадетки
5AСИНИГЕРСКА РаяPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Кадетки
5BНАНЧЕВА ДеницаARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДОлимпийски стил Кадетки
6AСТАМОВ СтаниславMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил Кадети
6BКАМИШЕВ ЛюбомирZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАОлимпийски стил Кадети
7AАЛЕКСАНДРОВ ДанаилMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил Кадети
7BАЛЕКСАНДРОВ АлександърZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАОлимпийски стил Кадети
8AТОДОРОВ КристиянMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил Кадети
8BПУШКАРОВ СтефанRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Кадети
9BГАНЧЕВ АлексPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Кадети
10AКРУМОВ ДимитърEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВОКомпаунд Кадети
10BВАСИЛЕВ НиколайZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАКомпаунд Кадети
11AБОЯДЖИЕВ ПолиPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд Кадети
11BПОПЕРЕЖАЙ ДаринаVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕКомпаунд Кадетки
12AКУРТЕВА СъбинаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд Жени
12BАТАНАСОВА ДинаVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕКомпаунд Жени
13AСОТИРОВА ПетяPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд Жени
13BГЕРГИНОВА ЕлицаRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯКомпаунд Жени
14AИВАНОВА СветланаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд Жени
14BИВАНОВА НиколZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАКомпаунд Девойки
15AИВАНОВА КалинкаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд Жени
15BТИМОФЕЕВА ЕкатеринаVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕКомпаунд Девойки
16AМИХАЙЛОВ КрасимирPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд Младежи
16BИВАНОВ БожидарZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАКомпаунд Младежи
Session 2
1AВЕЛИКОВА НинаRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Жени
1BДЯНКОВА КатяZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАОлимпийски стил Жени
2AЕЛЕНКОВА ЛилияRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Жени
2BБОГДАНОВА АнкаZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАОлимпийски стил Жени
3AЙОТОВА РалицаRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Жени
3BХАСАН БелминARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДОлимпийски стил Жени
4AРАБРОВЯНСКА ЛидияRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Жени
4BДЖАМБАЗОВА ДилянаDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕОлимпийски стил Жени
5AВАСИЛЕВА РадкаRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Жени
5BДАНАИЛОВА ДобромираPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Жени
6AТАСКОВ КирилRAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪККомпаунд Мъже
6BКОСТАДИНОВ ЙорданBAB - СК "БЕЛИТЕ АКУЛИ" - БУРГАСКомпаунд Мъже
7AДРЪНДЕВ ДанаилRAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪККомпаунд Мъже
7BТАХМИСЯН ФилипBAB - СК "БЕЛИТЕ АКУЛИ" - БУРГАСКомпаунд Мъже
8AГЕОРГИЕВ ЙорданRAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪККомпаунд Мъже
9AАНДОНОВ ИванHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
9BИЛИЕВ ЦветомирGAB - СК "ГАБАРИТ" - СОФИЯКомпаунд Мъже
10AСЛАВКОВ ХристоHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
10BВУЧКОВ ДобромирGAB - СК "ГАБАРИТ" - СОФИЯКомпаунд Мъже
11AАВДЖИЕВ РадостинHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВКомпаунд Мъже
11BМАРИНОВ ВалентинDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕКомпаунд Мъже
12AХАЙВАЗОВ ЕвелинPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд Мъже
12BПЕТРОВ ВикторDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕКомпаунд Мъже
13AЖЕЛЕВ ГеоргиRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯКомпаунд Мъже
13BПЕТКОВ ИлиянEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВОКомпаунд Мъже
14AАНДОНОВ СтанимирZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАКомпаунд Мъже
Session 3
1BТОНЧЕВ ДимитърPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
2AРУЕВСКИ КонстантинRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
2BНЕДЕВ ВелиславPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
3AИСАЕВ ИсайRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
3BИВАНОВ ИванPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
4AБАНКОВ ТеньоRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
4BМИТОВ ИванPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
5AКАРАНЕШЕВ НиколайRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
5BЛЕЧЕВ СлавPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
6AВЕЛИКОВ ВенциславRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил Мъже
6BФЕДОРОВ СтаниславMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил Мъже
7AПЕНДОВ ТодорTRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВООлимпийски стил Мъже
7BХРИСТОВ ЛюбомирDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕОлимпийски стил Мъже
8AГЕОРГИЕВ КрасимирTRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВООлимпийски стил Мъже
8BПЕТРОВ ПавелMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил Мъже
9AТОДОРОВ ВаскоTRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВООлимпийски стил Мъже
9BВЪТЕВ ВладиславMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил Мъже
10AСТАВРЕВ СтефанHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВОлимпийски стил Мъже
10BДЖАМБАЗОВ ЙорданDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕОлимпийски стил Мъже
11AКАРАВАСИЛЕВ ИванHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВОлимпийски стил Мъже
11BЙОТОВ ИванARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДОлимпийски стил Мъже
12AДИМИТРОВ ДимитърHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВОлимпийски стил Мъже
12BБОНЕВ БоянARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДОлимпийски стил Мъже
13AБАНЧЕВ ИванDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕОлимпийски стил Мъже

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter