Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
СК "Робин Худ" - София (RHS)
гр. Габрово, Спортна зала "Орловец", 20-22 Nov 2020
Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
Participant List ordered by Event
AthleteCountry or State CodeSessionTarget
CCM - Компаунд Кадети
КРУМОВ ДимитърEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВОSes. 110A
БОЯДЖИЕВ ПолиPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 111A
ВАСИЛЕВ НиколайZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАSes. 110B
CCW - Компаунд Кадетки
ПОПЕРЕЖАЙ ДаринаVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕSes. 111B
CJM - Компаунд Младежи
МИХАЙЛОВ КрасимирPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 116A
ИВАНОВ БожидарZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАSes. 116B
CJW - Компаунд Девойки
ТИМОФЕЕВА ЕкатеринаVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕSes. 115B
ИВАНОВА НиколZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАSes. 114B
CM - Компаунд Мъже
КОСТАДИНОВ ЙорданBAB - СК "БЕЛИТЕ АКУЛИ" - БУРГАСSes. 26B
ТАХМИСЯН ФилипBAB - СК "БЕЛИТЕ АКУЛИ" - БУРГАСSes. 27B
МАРИНОВ ВалентинDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕSes. 211B
ПЕТРОВ ВикторDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕSes. 212B
ПЕТКОВ ИлиянEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВОSes. 213B
ВУЧКОВ ДобромирGAB - СК "ГАБАРИТ" - СОФИЯSes. 210B
ИЛИЕВ ЦветомирGAB - СК "ГАБАРИТ" - СОФИЯSes. 29B
АВДЖИЕВ РадостинHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВSes. 211A
АНДОНОВ ИванHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВSes. 29A
СЛАВКОВ ХристоHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВSes. 210A
ХАЙВАЗОВ ЕвелинPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 212A
ГЕОРГИЕВ ЙорданRAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪКSes. 28A
ДРЪНДЕВ ДанаилRAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪКSes. 27A
ТАСКОВ КирилRAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪКSes. 26A
ЖЕЛЕВ ГеоргиRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 213A
АНДОНОВ СтанимирZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАSes. 214A
CW - Компаунд Жени
ИВАНОВА КалинкаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 115A
ИВАНОВА СветланаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 114A
КУРТЕВА СъбинаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 112A
СОТИРОВА ПетяPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 113A
ГЕРГИНОВА ЕлицаRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 113B
АТАНАСОВА ДинаVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕSes. 112B
RCM - Олимпийски стил Кадети
АЛЕКСАНДРОВ ДанаилMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАSes. 17A
СТАМОВ СтаниславMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАSes. 16A
ТОДОРОВ КристиянMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАSes. 18A
ГАНЧЕВ АлексPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 19B
ПУШКАРОВ СтефанRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 18B
АЛЕКСАНДРОВ АлександърZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАSes. 17B
КАМИШЕВ ЛюбомирZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАSes. 16B
RCW - Олимпийски стил Кадетки
НАНЧЕВА ДеницаARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДSes. 15B
НАЧЕВА Белла-ВикторияPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 14B
СИНИГЕРСКА РаяPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 15A
RJM - Олимпийски стил Младежи
ИВАНОВ БоянEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВОSes. 13B
СОБЧАК РикардоEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВОSes. 12B
ВЕЛИКОВ СебастиянRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 14A
RJW - Олимпийски стил Девойки
ИЛЕВА ГалинаHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВSes. 11B
ДАСКАЛОВА СианаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 12A
ИВАНОВА МартинаPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 13A
ИВАНОВА ТеодораPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 11A
RM - Олимпийски стил Мъже
БОНЕВ БоянARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДSes. 312B
ЙОТОВ ИванARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДSes. 311B
БАНЧЕВ ИванDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕSes. 313A
ДЖАМБАЗОВ ЙорданDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕSes. 310B
ХРИСТОВ ЛюбомирDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕSes. 37B
ДИМИТРОВ ДимитърHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВSes. 312A
КАРАВАСИЛЕВ ИванHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВSes. 311A
СТАВРЕВ СтефанHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВSes. 310A
ВЪТЕВ ВладиславMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАSes. 39B
ПЕТРОВ ПавелMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАSes. 38B
ФЕДОРОВ СтаниславMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАSes. 36B
ИВАНОВ ИванPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 33B
ЛЕЧЕВ СлавPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 35B
МИТОВ ИванPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 34B
НЕДЕВ ВелиславPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 32B
ТОНЧЕВ ДимитърPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 31B
БАНКОВ ТеньоRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 34A
ВЕЛИКОВ ВенциславRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 36A
ИСАЕВ ИсайRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 33A
КАРАНЕШЕВ НиколайRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 35A
РУЕВСКИ КонстантинRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 32A
ГЕОРГИЕВ КрасимирTRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВОSes. 38A
ПЕНДОВ ТодорTRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВОSes. 37A
ТОДОРОВ ВаскоTRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВОSes. 39A
RW - Олимпийски стил Жени
ХАСАН БелминARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДSes. 23B
ДЖАМБАЗОВА ДилянаDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕSes. 24B
ДАНАИЛОВА ДобромираPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯSes. 25B
ВАСИЛЕВА РадкаRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 25A
ВЕЛИКОВА НинаRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 21A
ЕЛЕНКОВА ЛилияRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 22A
ЙОТОВА РалицаRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 23A
РАБРОВЯНСКА ЛидияRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯSes. 24A
БОГДАНОВА АнкаZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАSes. 22B
ДЯНКОВА КатяZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАSes. 21B

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter