Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
СК "Робин Худ" - София (RHS)
гр. Габрово, Спортна зала "Орловец", 20-22 Nov 2020
Държавно първенство на закрито 2020, Габрово
Participant List in Alphabetical Order
AthleteTargetCountry or State CodeEventSession
А
АВДЖИЕВ Радостин11AHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВКомпаунд МъжеSes. 2
АЛЕКСАНДРОВ Александър7BZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАОлимпийски стил КадетиSes. 1
АЛЕКСАНДРОВ Данаил7AMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил КадетиSes. 1
АНДОНОВ Иван9AHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВКомпаунд МъжеSes. 2
АНДОНОВ Станимир14AZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАКомпаунд МъжеSes. 2
АТАНАСОВА Дина12BVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕКомпаунд ЖениSes. 1
Б
БАНКОВ Теньо4ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
БАНЧЕВ Иван13ADZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕОлимпийски стил МъжеSes. 3
БОГДАНОВА Анка2BZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАОлимпийски стил ЖениSes. 2
БОНЕВ Боян12BARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДОлимпийски стил МъжеSes. 3
БОЯДЖИЕВ Поли11APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд КадетиSes. 1
В
ВАСИЛЕВ Николай10BZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАКомпаунд КадетиSes. 1
ВАСИЛЕВА Радка5ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил ЖениSes. 2
ВЕЛИКОВ Венцислав6ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
ВЕЛИКОВ Себастиян4ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил МладежиSes. 1
ВЕЛИКОВА Нина1ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил ЖениSes. 2
ВУЧКОВ Добромир10BGAB - СК "ГАБАРИТ" - СОФИЯКомпаунд МъжеSes. 2
ВЪТЕВ Владислав9BMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил МъжеSes. 3
Г
ГАНЧЕВ Алекс9BPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил КадетиSes. 1
ГЕОРГИЕВ Йордан8ARAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪККомпаунд МъжеSes. 2
ГЕОРГИЕВ Красимир8ATRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВООлимпийски стил МъжеSes. 3
ГЕРГИНОВА Елица13BRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯКомпаунд ЖениSes. 1
Д
ДАНАИЛОВА Добромира5BPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил ЖениSes. 2
ДАСКАЛОВА Сиана2APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил ДевойкиSes. 1
ДЖАМБАЗОВ Йордан10BDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕОлимпийски стил МъжеSes. 3
ДЖАМБАЗОВА Диляна4BDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕОлимпийски стил ЖениSes. 2
ДИМИТРОВ Димитър12AHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВОлимпийски стил МъжеSes. 3
ДРЪНДЕВ Данаил7ARAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪККомпаунд МъжеSes. 2
ДЯНКОВА Катя1BZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАОлимпийски стил ЖениSes. 2
Е
ЕЛЕНКОВА Лилия2ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил ЖениSes. 2
Ж
ЖЕЛЕВ Георги13ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯКомпаунд МъжеSes. 2
И
ИВАНОВ Божидар16BZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАКомпаунд МладежиSes. 1
ИВАНОВ Боян3BEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил МладежиSes. 1
ИВАНОВ Иван3BPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
ИВАНОВА Калинка15APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд ЖениSes. 1
ИВАНОВА Мартина3APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил ДевойкиSes. 1
ИВАНОВА Никол14BZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАКомпаунд ДевойкиSes. 1
ИВАНОВА Светлана14APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд ЖениSes. 1
ИВАНОВА Теодора1APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил ДевойкиSes. 1
ИЛЕВА Галина1BHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВОлимпийски стил ДевойкиSes. 1
ИЛИЕВ Цветомир9BGAB - СК "ГАБАРИТ" - СОФИЯКомпаунд МъжеSes. 2
ИСАЕВ Исай3ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
Й
ЙОТОВ Иван11BARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДОлимпийски стил МъжеSes. 3
ЙОТОВА Ралица3ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил ЖениSes. 2
К
КАМИШЕВ Любомир6BZAG - СК "ЗАГОРСКИ СТРЕЛЕЦ" - СТ. ЗАОлимпийски стил КадетиSes. 1
КАРАВАСИЛЕВ Иван11AHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВОлимпийски стил МъжеSes. 3
КАРАНЕШЕВ Николай5ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
КОСТАДИНОВ Йордан6BBAB - СК "БЕЛИТЕ АКУЛИ" - БУРГАСКомпаунд МъжеSes. 2
КРУМОВ Димитър10AEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВОКомпаунд КадетиSes. 1
КУРТЕВА Събина12APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд ЖениSes. 1
Л
ЛЕЧЕВ Слав5BPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
М
МАРИНОВ Валентин11BDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕКомпаунд МъжеSes. 2
МИТОВ Иван4BPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
МИХАЙЛОВ Красимир16APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд МладежиSes. 1
Н
НАНЧЕВА Деница5BARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДОлимпийски стил КадеткиSes. 1
НАЧЕВА Белла-Виктория4BPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил КадеткиSes. 1
НЕДЕВ Велислав2BPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
П
ПЕНДОВ Тодор7ATRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВООлимпийски стил МъжеSes. 3
ПЕТКОВ Илиян13BEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВОКомпаунд МъжеSes. 2
ПЕТРОВ Виктор12BDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕКомпаунд МъжеSes. 2
ПЕТРОВ Павел8BMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил МъжеSes. 3
ПОПЕРЕЖАЙ Дарина11BVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕКомпаунд КадеткиSes. 1
ПУШКАРОВ Стефан8BRHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил КадетиSes. 1
Р
РАБРОВЯНСКА Лидия4ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил ЖениSes. 2
РУЕВСКИ Константин2ARHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
С
СИНИГЕРСКА Рая5APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил КадеткиSes. 1
СЛАВКОВ Христо10AHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВКомпаунд МъжеSes. 2
СОБЧАК Рикардо2BEVT - СК "ЕТЪР-78" - ВЕЛИКО ТЪРНОВООлимпийски стил МладежиSes. 1
СОТИРОВА Петя13APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд ЖениSes. 1
СТАВРЕВ Стефан10AHUN - СК "ХУНИ" - ПЛОВДИВОлимпийски стил МъжеSes. 3
СТАМОВ Станислав6AMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил КадетиSes. 1
Т
ТАСКОВ Кирил6ARAP - СК "РАПТОР" - КАЗАНЛЪККомпаунд МъжеSes. 2
ТАХМИСЯН Филип7BBAB - СК "БЕЛИТЕ АКУЛИ" - БУРГАСКомпаунд МъжеSes. 2
ТИМОФЕЕВА Екатерина15BVIC - СК "ВИКТОРИЯ БГ" - ПОМОРИЕКомпаунд ДевойкиSes. 1
ТОДОРОВ Васко9ATRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВООлимпийски стил МъжеSes. 3
ТОДОРОВ Кристиян8AMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил КадетиSes. 1
ТОНЧЕВ Димитър1BPHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯОлимпийски стил МъжеSes. 3
Ф
ФЕДОРОВ Станислав6BMLS - ОСК "МЛАДИ СТРЕЛЦИ" - ВАРНАОлимпийски стил МъжеSes. 3
Х
ХАЙВАЗОВ Евелин12APHO - СК "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯКомпаунд МъжеSes. 2
ХАСАН Белмин3BARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАДОлимпийски стил ЖениSes. 2
ХРИСТОВ Любомир7BDZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕОлимпийски стил МъжеSes. 3

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter