IV Відкриті змагання зі стрільби з лука у приміщенні "Кубок Каразінського університету"
ХНУ ім. Каразіна (ХНУ)
Україна, 30 Oct - 29 Nov 2020
Participant List ordered by Event
AthleteCountrySessionTarget
BB - Barebow
DOROFEEVA NataliaISR - ISRAELSes. 1158A
JASSIN ZoritISR - ISRAELSes. 1157A
LEVITAS YidalISR - ISRAELSes. 1161A
SAPIR YadinISR - ISRAELSes. 1159A
YONA AsiISR - ISRAELSes. 1160A
ВОЛОГЖАНИН ВасилийДПР - ДНІПРОSes. 1191A
ЗИБОРОВ ДенисДПР - ДНІПРОSes. 1200A
МЕЧЕТНАЯ СветланаДПР - ДНІПРОSes. 1199A
КУРДИЦЬКИЙ АртемКИВ - КИЇВSes. 1112A
КОСТЕЛЯН АнатолійПЛТ - ПОЛТАВАSes. 1195A
CM - Compound Men
FAKHRY AhmedEGY - EGYPTSes. 1197A
BACHAR KfirISR - ISRAELSes. 112A
BARON AmirISR - ISRAELSes. 1144A
JABAREEN KhaledISR - ISRAELSes. 18A
RAVIV ShlomiISR - ISRAELSes. 1154A
SHERMAN DrorISR - ISRAELSes. 1155A
YIFTACH HadarISR - ISRAELSes. 198a
ZEEVI EdenISR - ISRAELSes. 13A
BRUNELLO AntonioITA - ITALYSes. 1189A
KARPAVICIUS ZydrunasLTV - KAUNAS , LITHUANIASes. 115A
KASETA RamunasLTV - KAUNAS , LITHUANIASes. 118A
PRAPUOLENIS ArvydasLTV - KAUNAS , LITHUANIASes. 119A
SIGAUSKAS VladasLTV - KAUNAS , LITHUANIASes. 116A
HOCEVAR ArnaudLUX - LUXEMBOURGSes. 1136A
MOES BenLUX - LUXEMBOURGSes. 1135A
GOMOLISZEK MichalPLS - POLSKASes. 1180A
GORCZYCA KrzysztofPLS - POLSKASes. 1181A
KONECKI PrzenyslawPLS - POLSKASes. 1179A
SZELĄG FilipPLS - POLSKASes. 1177A
MESHAL AL MESHAL SA - SAUDISes. 1169A
PAVLIK MarcelSLO - SLOVAKIASes. 125A
ЧІПАК БогданГОР - ГОРОДОКSes. 1166A
ЗІБОРОВ ДенисДПР - ДНІПРОSes. 1194A
БІЛЬКО ДмитроЖМР - ЖИТОМИРSes. 139A
ГРИЗОГЛАЗОВ ОлексійЖМР - ЖИТОМИРSes. 141A
ЗАСКАЛЬКО БогданКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕSes. 1125A
АРХИПСЬКИЙ ОлександрКИВ - КИЇВSes. 147A
БРИЛЬ АндрійКИВ - КИЇВSes. 1103A
ВАНДІЛОВСЬКИЙ БорисКИВ - КИЇВSes. 151A
ВОЙТКО АнатолійКИВ - КИЇВSes. 150A
ДАНИЛЮК МихайлоКИВ - КИЇВSes. 1102A
ДОРОШЕНКО БогданКИВ - КИЇВSes. 143A
ЗАБЛОЦЬКИЙ ТимурКИВ - КИЇВSes. 142A
КИРИЧИНСКИЙ ДмитроКИВ - КИЇВSes. 1186A
КОВТУН БогданКИВ - КИЇВSes. 148A
КУЦ ЯрославКИВ - КИЇВSes. 1104A
ЛЬВОВСЬКИЙ ДмитроКИВ - КИЇВSes. 146A
САКЛАКОВ МикитаКИВ - КИЇВSes. 153A
ШЕЛУДЬКО СергійКИВ - КИЇВSes. 145A
ЯСТРЕБОВ ОлексійКИВ - КИЇВSes. 1101A
ЗАСТАВСЬКИЙ ОлександрЛЬВ - ЛЬВІВSes. 160A
БЕСПАЛОВ СвятославМАР - МАРІУПОЛЬSes. 163A
АРТЮХ ВладиславПЛТ - ПОЛТАВАSes. 167A
БАРИЛО ІванПЛТ - ПОЛТАВАSes. 168A
ПРОСЯНИК КостянтинПЛТ - ПОЛТАВАSes. 170A
ГОЛОВКО ВадимХАР - ХАРКIВSes. 1153A
ДОРОШЕНКО ЮрійХАР - ХАРКIВSes. 192A
КІМ АндрійХАР - ХАРКIВSes. 1170A
МИЛЬЧЕНКО МикитаХАР - ХАРКIВSes. 1138A
МОТРИЧ ОлегХАР - ХАРКIВSes. 1168A
СИДОРЕНКО ДанилоХАР - ХАРКIВSes. 1131A
СОКОЛОВ ОлександрХАР - ХАРКIВSes. 193A
БОРИСЕНКО ІлляЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1123A
CW - Compound Women
EL GIBILY NancyEGY - EGYPTSes. 1176A
NOY EliazISR - ISRAELSes. 19A
OSHRAT ZamziISR - ISRAELSes. 14A
SHKOLNA MariyaLUX - LUXEMBOURGSes. 1137A
MALGORZATA KapustaPLS - POLSKASes. 1178A
MARKITANTOVA KsenijaPLS - POLSKASes. 1198A
SOSNOWSKA MonikaPLS - POLSKASes. 1183A
SZALANSKA KatarzynaPLS - POLSKASes. 1182A
ПАНДРАК АнастасіяГОР - ГОРОДОКSes. 1165A
СМІЛКА АнастасіяГОР - ГОРОДОКSes. 1164A
КІМ КатеринаДПР - ДНІПРОSes. 1193A
ХОМУТОВСЬКА ОльгаЖМР - ЖИТОМИРSes. 140A
ЗАСКАЛЬКО МаріяКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕSes. 1126A
ВОРОБЙОВА ЄвгеніяКИВ - КИЇВSes. 1107A
ДЬЯКОВА ВікторіяКИВ - КИЇВSes. 1108A
КОНОНЕНКО АнгелінаКИВ - КИЇВSes. 1139A
ЛИТВЯКОВА ДаринаКИВ - КИЇВSes. 149A
ПАРХОМЕНКО АннаКИВ - КИЇВSes. 1141A
СПІВАК АннаКИВ - КИЇВSes. 1187A
СРИВКОВА ЄлізаветаКИВ - КИЇВSes. 1109A
ШЕЛУДЬКО АннаКИВ - КИЇВSes. 1188A
КУНИЦЬКА АнастасіяПЛТ - ПОЛТАВАSes. 169A
ГРИНШПУН ОленаХАР - ХАРКIВSes. 189A
ДЕМИДЕНКО СофіяХАР - ХАРКIВSes. 175A
КОВАЛЬ ВікторіяХАР - ХАРКIВSes. 1201A
ОХОТСКАЯ ВіраХАР - ХАРКIВSes. 178A
ПАВЛЮК ЕкатеринаХАР - ХАРКIВSes. 1132A
КУЦЕНКО ОксанаЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1122A
RM - Recurve Men
FRENKEL NivISR - ISRAELSes. 113A
GOFMAN NatanISR - ISRAELSes. 114A
KOMAROVSKI NaftaliISR - ISRAELSes. 1156A
MOR OranISR - ISRAELSes. 11A
ROZINER EyalISR - ISRAELSes. 12A
SHANNY ItayISR - ISRAELSes. 111A
YEGER AdamISR - ISRAELSes. 15A
YUVAL LankriISR - ISRAELSes. 1110a
ZILBERMAN RoniISR - ISRAELSes. 1143A
KASETA RamunasLTV - KAUNAS , LITHUANIASes. 120A
LEVICKAS ViliusLTV - KAUNAS , LITHUANIASes. 122A
MARGELEVICIUS PovilasLTV - KAUNAS , LITHUANIASes. 121A
SIGAUSKAS VladasLTV - KAUNAS , LITHUANIASes. 117A
KLEIN PitLUX - LUXEMBOURGSes. 1134A
ZAGRODNY KacperPLS - POLSKASes. 123A
БАБЕНКО ЄвгенійГОР - ГОРОДОКSes. 1163A
БОРОЗЕНЕЦ АндрійДПР - ДНІПРОSes. 130A
КОВАЛЕНКО МаксимДПР - ДНІПРОSes. 1192A
КУРБИКО ВолодимирДПР - ДНІПРОSes. 132A
ЛОБАНОК АнтонДПР - ДНІПРОSes. 133A
МАШКОВ АндрійДПР - ДНІПРОSes. 134A
НЄМЧЕНКО ЄвгенійЖВД - ЖОВТІ ВОДИ, ДНІПРО.Ses. 194A
БЕЛОНОГОВ БогданКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕSes. 137A
РИБАЛКА ІванКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕSes. 1129A
ЧИРВА ОлександрКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕSes. 1130A
ШЕПЕЛЬ ЄвгенКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕSes. 1127A
ЯКІМОВ АндрійКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕSes. 1128A
ЗОЗУЛЯК ОлександрКИВ - КИЇВSes. 144A
КОСТЄЛОВ МиколаЛЦК - ЛУЦЬКSes. 154A
САЙ ВладиславЛЦК - ЛУЦЬКSes. 155A
СЛАТОВ ІванЛЦК - ЛУЦЬКSes. 156A
ТАРАНОВ ВалерійЛЦК - ЛУЦЬКSes. 157A
ЄМЧИК БогданЛЬВ - ЛЬВІВSes. 1150A
БОЙКО ОлександрЛЬВ - ЛЬВІВSes. 1145A
ЖУРИЛО МаксимЛЬВ - ЛЬВІВSes. 1167A
МІЛЬКОВИЧ Іван-ПавлоЛЬВ - ЛЬВІВSes. 1172A
ПОПОВИЧ МаксимЛЬВ - ЛЬВІВSes. 1146A
ЧУВАРОВ ЮрійМАР - МАРІУПОЛЬSes. 165A
ГИЧКА ВладиславХАР - ХАРКIВSes. 181A
ГУЛІЧ ІгорХАР - ХАРКIВSes. 1140A
ГУЛИЧ ОлегХАР - ХАРКIВSes. 187A
ДЮНЯШЕВ МикитаХАР - ХАРКIВSes. 176A
КЛИЖЕНКО МикитаХАР - ХАРКIВSes. 173A
КОСТЮК ЄвгенХАР - ХАРКIВSes. 1152A
КРАВЧУК МикитаХАР - ХАРКIВSes. 183A
КРИВКО СергійХАР - ХАРКIВSes. 180A
ЛЕБIДЬ ВладиславХАР - ХАРКIВSes. 1174A
ЛЯХОВЕН ІгорХАР - ХАРКIВSes. 1142A
МЕЛЕХОВ АртемХАР - ХАРКIВSes. 1133A
ПАВЛОВ МихайлоХАР - ХАРКIВSes. 185A
СКОБЛЯКОВ АндрійХАР - ХАРКIВSes. 1151A
ТИТАРЕНКО ТимурХАР - ХАРКIВSes. 174A
ТРЕТЯКОВ МикитаХАР - ХАРКIВSes. 177A
ЦАРЕГОРОДЦЕВ ДенисХАР - ХАРКIВSes. 190A
ЧУРКІН ОлександрХАР - ХАРКIВSes. 1175A
ГАЛАЙКО ВіталійЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1114A
ДАВИДЕНКО ГлібЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1121A
ФЕНЕНКО НазарЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1115A
RW - Recurve Women
SALEK IdaPLS - POLSKASes. 129A
VYCHUZHYNA TamaraPLS - POLSKASes. 124A
ТЕРЯНІК ТетянаДПР - ДНІПРОSes. 136A
АВЕРІНА ЛесяКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕSes. 138A
ШЕВЧУК УстинаЛЦК - ЛУЦЬКSes. 158A
МИТРОФАНОВА ВікторіяЛЬВ - ЛЬВІВSes. 1148A
МИТРОФАНОВА ВалеріяЛЬВ - ЛЬВІВSes. 1147A
ЯЩИШИН ТетянаЛЬВ - ЛЬВІВSes. 159A
БЕСПАЛОВА ОльгаМАР - МАРІУПОЛЬSes. 162A
КУДІШИНА АнастасіяМАР - МАРІУПОЛЬSes. 164A
ЧУВАРОВА ГаннаМАР - МАРІУПОЛЬSes. 166A
АРИСТОВА ОлександраХАР - ХАРКIВSes. 182A
БАБКІНА КатеринаХАР - ХАРКIВSes. 172A
ГЛАДКИХ СвітланаХАР - ХАРКIВSes. 179A
ГРИНШПУН ТетянаХАР - ХАРКIВSes. 188A
ЗАДОРОЖНА ГаннаХАР - ХАРКIВSes. 1171A
ЗВЄРЄВА ПолінаХАР - ХАРКIВSes. 186A
НЕСТЕРОВА КатеринаХАР - ХАРКIВSes. 191A
ТЕМЧЕНКО МаріяХАР - ХАРКIВSes. 1173A
ТРЕТЬЯКОВА ІринаХАР - ХАРКIВSes. 184A
ВОЛКОВСЬКА АнгелінаЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1190A
ГМИРЯНСЬКА ЄкатеринаЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1119A
ДРОМЕНКО ОленаЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1117A
ЖУК ПолінаЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1113A
ЗАРОВНА ЄлізаветаЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАSes. 1118A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter