IV Відкриті змагання зі стрільби з лука у приміщенні "Кубок Каразінського університету"
ХНУ ім. Каразіна (ХНУ)
Україна, 30 Oct - 29 Nov 2020
Participant List in Alphabetical Order
AthleteTargetCountryEventSession
B
BACHAR Kfir12AISR - ISRAELCompound MenSes. 1
BARON Amir144AISR - ISRAELCompound MenSes. 1
BRUNELLO Antonio189AITA - ITALYCompound MenSes. 1
D
DOROFEEVA Natalia158AISR - ISRAELBarebowSes. 1
E
EL GIBILY Nancy176AEGY - EGYPTCompound WomenSes. 1
F
FAKHRY Ahmed197AEGY - EGYPTCompound MenSes. 1
FRENKEL Niv13AISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
G
GOFMAN Natan14AISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
GOMOLISZEK Michal180APLS - POLSKACompound MenSes. 1
GORCZYCA Krzysztof181APLS - POLSKACompound MenSes. 1
H
HOCEVAR Arnaud136ALUX - LUXEMBOURGCompound MenSes. 1
J
JABAREEN Khaled8AISR - ISRAELCompound MenSes. 1
JASSIN Zorit157AISR - ISRAELBarebowSes. 1
K
KARPAVICIUS Zydrunas15ALTV - KAUNAS , LITHUANIACompound MenSes. 1
KASETA Ramunas18ALTV - KAUNAS , LITHUANIACompound MenSes. 1
KASETA Ramunas20ALTV - KAUNAS , LITHUANIARecurve MenSes. 1
KLEIN Pit134ALUX - LUXEMBOURGRecurve MenSes. 1
KOMAROVSKI Naftali156AISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
KONECKI Przenyslaw179APLS - POLSKACompound MenSes. 1
L
LEVICKAS Vilius22ALTV - KAUNAS , LITHUANIARecurve MenSes. 1
LEVITAS Yidal161AISR - ISRAELBarebowSes. 1
M
MALGORZATA Kapusta178APLS - POLSKACompound WomenSes. 1
MARGELEVICIUS Povilas21ALTV - KAUNAS , LITHUANIARecurve MenSes. 1
MARKITANTOVA Ksenija198APLS - POLSKACompound WomenSes. 1
MESHAL AL MESHAL 169ASA - SAUDICompound MenSes. 1
MOES Ben135ALUX - LUXEMBOURGCompound MenSes. 1
MOR Oran1AISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
N
NOY Eliaz9AISR - ISRAELCompound WomenSes. 1
O
OSHRAT Zamzi4AISR - ISRAELCompound WomenSes. 1
P
PAVLIK Marcel25ASLO - SLOVAKIACompound MenSes. 1
PRAPUOLENIS Arvydas19ALTV - KAUNAS , LITHUANIACompound MenSes. 1
R
RAVIV Shlomi154AISR - ISRAELCompound MenSes. 1
ROZINER Eyal2AISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
S
SALEK Ida29APLS - POLSKARecurve WomenSes. 1
SAPIR Yadin159AISR - ISRAELBarebowSes. 1
SHANNY Itay11AISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
SHERMAN Dror155AISR - ISRAELCompound MenSes. 1
SHKOLNA Mariya137ALUX - LUXEMBOURGCompound WomenSes. 1
SIGAUSKAS Vladas16ALTV - KAUNAS , LITHUANIACompound MenSes. 1
SIGAUSKAS Vladas17ALTV - KAUNAS , LITHUANIARecurve MenSes. 1
SOSNOWSKA Monika183APLS - POLSKACompound WomenSes. 1
SZALANSKA Katarzyna182APLS - POLSKACompound WomenSes. 1
SZELĄG Filip177APLS - POLSKACompound MenSes. 1
V
VYCHUZHYNA Tamara24APLS - POLSKARecurve WomenSes. 1
Y
YEGER Adam5AISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
YIFTACH Hadar98aISR - ISRAELCompound MenSes. 1
YONA Asi160AISR - ISRAELBarebowSes. 1
YUVAL Lankri110aISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
Z
ZAGRODNY Kacper23APLS - POLSKARecurve MenSes. 1
ZEEVI Eden3AISR - ISRAELCompound MenSes. 1
ZILBERMAN Roni143AISR - ISRAELRecurve MenSes. 1
Є
ЄМЧИК Богдан150AЛЬВ - ЛЬВІВRecurve MenSes. 1
А
АВЕРІНА Леся38AКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕRecurve WomenSes. 1
АРИСТОВА Олександра82AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
АРТЮХ Владислав67AПЛТ - ПОЛТАВАCompound MenSes. 1
АРХИПСЬКИЙ Олександр47AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
Б
БІЛЬКО Дмитро39AЖМР - ЖИТОМИРCompound MenSes. 1
БАБЕНКО Євгеній163AГОР - ГОРОДОКRecurve MenSes. 1
БАБКІНА Катерина72AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
БАРИЛО Іван68AПЛТ - ПОЛТАВАCompound MenSes. 1
БЕЛОНОГОВ Богдан37AКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕRecurve MenSes. 1
БЕСПАЛОВ Святослав63AМАР - МАРІУПОЛЬCompound MenSes. 1
БЕСПАЛОВА Ольга62AМАР - МАРІУПОЛЬRecurve WomenSes. 1
БОЙКО Олександр145AЛЬВ - ЛЬВІВRecurve MenSes. 1
БОРИСЕНКО Ілля123AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАCompound MenSes. 1
БОРОЗЕНЕЦ Андрій30AДПР - ДНІПРОRecurve MenSes. 1
БРИЛЬ Андрій103AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
В
ВАНДІЛОВСЬКИЙ Борис51AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
ВОЙТКО Анатолій50AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
ВОЛКОВСЬКА Ангеліна190AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАRecurve WomenSes. 1
ВОЛОГЖАНИН Василий191AДПР - ДНІПРОBarebowSes. 1
ВОРОБЙОВА Євгенія107AКИВ - КИЇВCompound WomenSes. 1
Г
ГАЛАЙКО Віталій114AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАRecurve MenSes. 1
ГИЧКА Владислав81AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
ГЛАДКИХ Світлана79AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
ГМИРЯНСЬКА Єкатерина119AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАRecurve WomenSes. 1
ГОЛОВКО Вадим153AХАР - ХАРКIВCompound MenSes. 1
ГРИЗОГЛАЗОВ Олексій41AЖМР - ЖИТОМИРCompound MenSes. 1
ГРИНШПУН Олена89AХАР - ХАРКIВCompound WomenSes. 1
ГРИНШПУН Тетяна88AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
ГУЛІЧ Ігор140AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
ГУЛИЧ Олег87AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
Д
ДАВИДЕНКО Гліб121AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАRecurve MenSes. 1
ДАНИЛЮК Михайло102AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
ДЕМИДЕНКО Софія75AХАР - ХАРКIВCompound WomenSes. 1
ДОРОШЕНКО Богдан43AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
ДОРОШЕНКО Юрій92AХАР - ХАРКIВCompound MenSes. 1
ДРОМЕНКО Олена117AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАRecurve WomenSes. 1
ДЬЯКОВА Вікторія108AКИВ - КИЇВCompound WomenSes. 1
ДЮНЯШЕВ Микита76AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
Ж
ЖУК Поліна113AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАRecurve WomenSes. 1
ЖУРИЛО Максим167AЛЬВ - ЛЬВІВRecurve MenSes. 1
З
ЗІБОРОВ Денис194AДПР - ДНІПРОCompound MenSes. 1
ЗАБЛОЦЬКИЙ Тимур42AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
ЗАДОРОЖНА Ганна171AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
ЗАРОВНА Єлізавета118AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАRecurve WomenSes. 1
ЗАСКАЛЬКО Богдан125AКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕCompound MenSes. 1
ЗАСКАЛЬКО Марія126AКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕCompound WomenSes. 1
ЗАСТАВСЬКИЙ Олександр60AЛЬВ - ЛЬВІВCompound MenSes. 1
ЗВЄРЄВА Поліна86AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
ЗИБОРОВ Денис200AДПР - ДНІПРОBarebowSes. 1
ЗОЗУЛЯК Олександр44AКИВ - КИЇВRecurve MenSes. 1
К
КІМ Андрій170AХАР - ХАРКIВCompound MenSes. 1
КІМ Катерина193AДПР - ДНІПРОCompound WomenSes. 1
КИРИЧИНСКИЙ Дмитро186AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
КЛИЖЕНКО Микита73AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
КОВАЛЕНКО Максим192AДПР - ДНІПРОRecurve MenSes. 1
КОВАЛЬ Вікторія201AХАР - ХАРКIВCompound WomenSes. 1
КОВТУН Богдан48AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
КОНОНЕНКО Ангеліна139AКИВ - КИЇВCompound WomenSes. 1
КОСТЄЛОВ Микола54AЛЦК - ЛУЦЬКRecurve MenSes. 1
КОСТЕЛЯН Анатолій195AПЛТ - ПОЛТАВАBarebowSes. 1
КОСТЮК Євген152AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
КРАВЧУК Микита83AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
КРИВКО Сергій80AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
КУДІШИНА Анастасія64AМАР - МАРІУПОЛЬRecurve WomenSes. 1
КУНИЦЬКА Анастасія69AПЛТ - ПОЛТАВАCompound WomenSes. 1
КУРБИКО Володимир32AДПР - ДНІПРОRecurve MenSes. 1
КУРДИЦЬКИЙ Артем112AКИВ - КИЇВBarebowSes. 1
КУЦ Ярослав104AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
КУЦЕНКО Оксана122AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАCompound WomenSes. 1
Л
ЛЕБIДЬ Владислав174AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
ЛИТВЯКОВА Дарина49AКИВ - КИЇВCompound WomenSes. 1
ЛОБАНОК Антон33AДПР - ДНІПРОRecurve MenSes. 1
ЛЬВОВСЬКИЙ Дмитро46AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
ЛЯХОВЕН Ігор142AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
М
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло172AЛЬВ - ЛЬВІВRecurve MenSes. 1
МАШКОВ Андрій34AДПР - ДНІПРОRecurve MenSes. 1
МЕЛЕХОВ Артем133AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
МЕЧЕТНАЯ Светлана199AДПР - ДНІПРОBarebowSes. 1
МИЛЬЧЕНКО Микита138AХАР - ХАРКIВCompound MenSes. 1
МИТРОФАНОВА Вікторія148AЛЬВ - ЛЬВІВRecurve WomenSes. 1
МИТРОФАНОВА Валерія147AЛЬВ - ЛЬВІВRecurve WomenSes. 1
МОТРИЧ Олег168AХАР - ХАРКIВCompound MenSes. 1
Н
НЄМЧЕНКО Євгеній94AЖВД - ЖОВТІ ВОДИ, ДНІПРО.Recurve MenSes. 1
НЕСТЕРОВА Катерина91AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
О
ОХОТСКАЯ Віра78AХАР - ХАРКIВCompound WomenSes. 1
П
ПАВЛОВ Михайло85AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
ПАВЛЮК Екатерина132AХАР - ХАРКIВCompound WomenSes. 1
ПАНДРАК Анастасія165AГОР - ГОРОДОКCompound WomenSes. 1
ПАРХОМЕНКО Анна141AКИВ - КИЇВCompound WomenSes. 1
ПОПОВИЧ Максим146AЛЬВ - ЛЬВІВRecurve MenSes. 1
ПРОСЯНИК Костянтин70AПЛТ - ПОЛТАВАCompound MenSes. 1
Р
РИБАЛКА Іван129AКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕRecurve MenSes. 1
С
САЙ Владислав55AЛЦК - ЛУЦЬКRecurve MenSes. 1
САКЛАКОВ Микита53AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
СИДОРЕНКО Данило131AХАР - ХАРКIВCompound MenSes. 1
СКОБЛЯКОВ Андрій151AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
СЛАТОВ Іван56AЛЦК - ЛУЦЬКRecurve MenSes. 1
СМІЛКА Анастасія164AГОР - ГОРОДОКCompound WomenSes. 1
СОКОЛОВ Олександр93AХАР - ХАРКIВCompound MenSes. 1
СПІВАК Анна187AКИВ - КИЇВCompound WomenSes. 1
СРИВКОВА Єлізавета109AКИВ - КИЇВCompound WomenSes. 1
Т
ТАРАНОВ Валерій57AЛЦК - ЛУЦЬКRecurve MenSes. 1
ТЕМЧЕНКО Марія173AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
ТЕРЯНІК Тетяна36AДПР - ДНІПРОRecurve WomenSes. 1
ТИТАРЕНКО Тимур74AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
ТРЕТЬЯКОВА Ірина84AХАР - ХАРКIВRecurve WomenSes. 1
ТРЕТЯКОВ Микита77AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
Ф
ФЕНЕНКО Назар115AЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАRecurve MenSes. 1
Х
ХОМУТОВСЬКА Ольга40AЖМР - ЖИТОМИРCompound WomenSes. 1
Ц
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Денис90AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
Ч
ЧІПАК Богдан166AГОР - ГОРОДОКCompound MenSes. 1
ЧИРВА Олександр130AКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕRecurve MenSes. 1
ЧУВАРОВ Юрій65AМАР - МАРІУПОЛЬRecurve MenSes. 1
ЧУВАРОВА Ганна66AМАР - МАРІУПОЛЬRecurve WomenSes. 1
ЧУРКІН Олександр175AХАР - ХАРКIВRecurve MenSes. 1
Ш
ШЕВЧУК Устина58AЛЦК - ЛУЦЬКRecurve WomenSes. 1
ШЕЛУДЬКО Анна188AКИВ - КИЇВCompound WomenSes. 1
ШЕЛУДЬКО Сергій45AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
ШЕПЕЛЬ Євген127AКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕRecurve MenSes. 1
Я
ЯКІМОВ Андрій128AКАМ - ФСЛ М.КАМ'ЯНСЬКЕRecurve MenSes. 1
ЯСТРЕБОВ Олексій101AКИВ - КИЇВCompound MenSes. 1
ЯЩИШИН Тетяна59AЛЬВ - ЛЬВІВRecurve WomenSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter