SELANGOR 360 ARCHERY CHALLENGE
SELANGOR 360 ARCHERY CHALLENGE
PERSATUAN MEMANAH SELANGOR dengan kerjasama MAJLIS SUKAN NEGERI SELANGOR (SELAR)
DIKELAB ANDA, 1-31 Oct 2020
Participant List ordered by Event
AthleteCountry or State CodeSessionTarget
BM - Barebow Men (Open)
AHMAD RIYADH Abu BakarCGMURNI - KEM CG MURNIBarebow (50m) 
MUHAMMAD FADLY RamlyCGMURNI - KEM CG MURNIBarebow (50m) 
JAMALUDDIN ABDULLAH KMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKBarebow (50m) 
MAZLAN bin Ahmad MazlanKMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKBarebow (50m) 
ROSLAN MOHD DIN KMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKBarebow (50m) 
CM - Compound Men (Open)
AZAHAR bin Abd Jaini JaharKMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Compound Open (50m) 
KHAISFADZILLAH bin Ahmad Amin IszKMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Compound Open (50m) 
MOHD FARDAUS b Nordin FardausKMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Compound Open (50m) 
CW - Compound Women (Open)
SANA NAWAWI KMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Compound Open (50m) 
RCM - Recurve Cadet Men (U12)
MIFTAH ZAFRAN bin Muhammad FairuzKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-12 (30m) 
MOHAMMAD IZZ bin RoslanKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-12 (30m) 
MUHAMMAD AZMIN HAKIM bin Mohd RizalKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-12 (30m) 
MUHAMMAD AZRIN HAKIM bin Mohd RizalKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-12 (30m) 
MUHAMMAD DANISH DANIAL bin SuhaimiKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-12 (30m) 
ALIEF SYAZARWAN Hizwan SyarmalKMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Recurve U-12 (30m) 
ADAM DANISH Mohd RaziffLITTLEHOOD - LITTLEHOOD ARCHERY ACADEMYQualification Recurve U-12 (30m) 
AFIE Mohammad Nazrul RaziLITTLEHOOD - LITTLEHOOD ARCHERY ACADEMYQualification Recurve U-12 (30m) 
MEENAVIMALAN JagathiswaranLITTLEHOOD - LITTLEHOOD ARCHERY ACADEMYQualification Recurve U-12 (30m) 
YUVANESHVAR ShanmugasilanLITTLEHOOD - LITTLEHOOD ARCHERY ACADEMYQualification Recurve U-12 (30m) 
RCW - Recurve Cadet Women (U12)
ALYA DARWISYAH binti NoorazianKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-12 (30m) 
AUFA HAYANI binti AzmiKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-12 (30m) 
NUR ALISYA ASYURA Hizwan SyarmalKMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Recurve U-12 (30m) 
NUR SAFIYYAH ZainiKMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Recurve U-12 (30m) 
NUR DHIYA HANEESA Muhammad HaffizLITTLEHOOD - LITTLEHOOD ARCHERY ACADEMYQualification Recurve U-12 (30m) 
WAN NUR HUMAIRA' Wan Mohammad AfifiLITTLEHOOD - LITTLEHOOD ARCHERY ACADEMYQualification Recurve U-12 (30m) 
RJM - Recurve Junior Men (U15)
MUHAMMAD ILYASA Mohd RadziAKMA - KELAB MEMANAH AKMA, SELANGORQualification Recurve U-15 (60m) 
AHMAD NAJMI bin Ahmad Ibrahim RiKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-15 (60m) 
MUHAMMAD ISYRAF NASRUDDIN bin Hassan NordinKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-15 (60m) 
AZFAR DANISH AimanSMKSGP - SMK SG PELEK, SELANGORQualification Recurve U-15 (60m) 
RJW - Recurve Junior Women (U15)
NUR DANIA RIHANNA binti Mohd RidzwanKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-15 (60m) 
NURUL IRDINA binti Mohd NasirKESAS15 - KESAS15Qualification Recurve U-15 (60m) 
RM - Recurve Men (Open)
MOHAMMAD HANIF SOBRI KMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Recurve Open (70m) 
HAIKAL BASIT HARUN PELAPIS - PELAPIS SELANGORQualification Recurve Open (70m) 
RW - Recurve Women (Open)
AZURA MOHAMAD KMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Recurve Open (70m) 
MILAH MEHAT KMSJ - KELAB MEMANAH SERI JAYA, PERAKQualification Recurve Open (70m) 

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter