Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country | Session | Target | |||
BLM - ベアボウ Barebow L: 一般男子 Men (50m) | ||||||
DANIEL Naranjilla | DAC - DUAC | Ranking Round | 987A | |||
JONATHAN Josol | DAC - DUAC | Ranking Round | 985A | |||
MARK Wee | DAC - DUAC | Ranking Round | 986A | |||
NICO Serafin | DAC - DUAC | Ranking Round | 988A | |||
JAMALUDDIN Abdullah | KMS - KMSJ | Ranking Round | 831A | |||
MAZLAN Ahmad | KMS - KMSJ | Ranking Round | 832A | |||
ROSLAN Mohd Din | KMS - KMSJ | Ranking Round | 833A | |||
AL Farobi | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 269A | |||
ANGGORO BudiS | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 262A | |||
ARIF Suharsono | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 268A | |||
DEDEN Novianto | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 261A | |||
DENI Purnomo | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 266A | |||
DWI Deswantoro | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 264A | |||
FACHRUR Rozi | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 267A | |||
HENDRA Kurniawan | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 271A | |||
IMAM Setiawan | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 270A | |||
MAHMASANI Arijati | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 260A | |||
SON Bram | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 259A | |||
SURYA Ya ya ya | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 265A | |||
UTSIN Nurafif | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 258A | |||
ZAINAL Abidin | KPP - KOMPAK DJP | Ranking Round | 263A | |||
HATRI Asmawi | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 431A | |||
JEB Chang | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 427A | |||
LAU Kah Pew | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 429A | |||
MALIKI Shafie | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 432A | |||
MOHD NASRI Kusaini | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 435A | |||
MOHD SHAKRI Abdullah | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 437A | |||
MOHD YAZID Ismail | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 434A | |||
MUHAMMAD FADLY Ramly | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 433A | |||
SHARIZAL Saroni | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 436A | |||
TAN Peng Loon | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 428A | |||
ZUMET Ibok | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 430A | |||
辻田 喜久郎 K.Tsujita | PGA - ペガサスアーチェリー | Ranking Round | 112A | |||
奥村 忠男 T.Okumura | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 207A | |||
指出 正行 M.Sashide | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 211A | |||
齋藤 日出樹 H.Saito | 加賀美 - 加賀美FAC | Ranking Round | 221A | |||
木原 佳介 K.Kihara | G山口 - BKG山口 | Ranking Round | 792A | |||
BLW - ベアボウ Barebow L: 一般女子 Women (50m) | ||||||
MICHELLE Silva-Suello | DAC - DUAC | Ranking Round | 989A | |||
SHIRLYN Ligue | DAC - DUAC | Ranking Round | 990A | |||
MICHELLE Lau | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 426A | |||
CJM - コンパウンドCompound J: 一般男子 Men (50m) | ||||||
晝田 満彦 M.Hiruta | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 685A | |||
澤田 佳明 Y.Sawada | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 687A | |||
神 省吾 S.Kami | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 683A | |||
神 真一 S.Kami | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 684A | |||
神 竜司 R.kami | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 686A | |||
大塚 忠胤 T.Otsuka | JAM - 日本アムウェイ合同会社 | Ranking Round | 107A | |||
北村 治伸 H.Kitamura | KA - クマアーチェリークラブ | Ranking Round | 160A | |||
岡野 誠之 M.Okano | KA - クマアーチェリークラブ | Ranking Round | 161A | |||
河野 駿五 S.Kouno | KA - クマアーチェリークラブ | Ranking Round | 159A | |||
AZHAR Jaini | KMS - KMSJ | Ranking Round | 827A | |||
HUZAIFAH Abdul Razab | KMS - KMSJ | Ranking Round | 828A | |||
KHAISFADZILLAH Ahmad Amin | KMS - KMSJ | Ranking Round | 829A | |||
MOHD FARDAUS Nordin | KMS - KMSJ | Ranking Round | 824A | |||
ABU Nawawi | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 444A | |||
AMIRUL Hakimie | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 445A | |||
ARIFFIN Shariff | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 440A | |||
AZRUL Ariffin | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 447A | |||
AZWAN Othman | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 439A | |||
FATHMI Fuad | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 442A | |||
LIM Tao Keong | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 443A | |||
MOROGEN Komoran | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 448A | |||
SHAMSUL Meszo | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 441A | |||
SUNDARA VADIVELU D Krishnan | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 446A | |||
辻田 喜久郎 K.Tsujita | PGA - ペガサスアーチェリー | Ranking Round | 111A | |||
ROJAS Arnold | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 952A | |||
服部 貴也 T.Hattori | SFC - 佐倉フィールドアーチェリークラブ | Ranking Round | 458A | |||
楠目 成一 S.Kusume | SFC - 佐倉フィールドアーチェリークラブ | Ranking Round | 459A | |||
正木 陽登 H.Masaki | SFC - 佐倉フィールドアーチェリークラブ | Ranking Round | 457A | |||
真野 好夫 Y.Mano | SFC - 佐倉フィールドアーチェリークラブ | Ranking Round | 460A | |||
CHEE WEE Yeo | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 621A | |||
大西 邦生 K.Ohnishi | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 350A | |||
安島 裕 Y.Ajima | 世田谷 - 世田谷区アーチェリー協会 | Ranking Round | 482A | |||
井上 正 T.Inoue | 加賀美 - 加賀美FAC | Ranking Round | 219A | |||
岡本 篤司 A.Okamoto | 加賀美 - 加賀美FAC | Ranking Round | 218A | |||
野澤 一二三 H.Nozawa | 加賀美 - 加賀美FAC | Ranking Round | 220A | |||
齋藤 日出樹 H.Saito | 加賀美 - 加賀美FAC | Ranking Round | 217A | |||
畑山 正利 M.Hatayama | 千ア協 - 千葉県アーチェリー協会 | Ranking Round | 463A | |||
栗巣野 正弘 M.Kurisuno | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 187A | |||
宮部 定信 S.Miyabe | 幕ア協 - 幕別アーチェリー協会 | Ranking Round | 933A | |||
斉藤 由智 Y.Saitoh | 所沢ア - 所沢アーチェリー協会 | Ranking Round | 121A | |||
射場 純一 j.iba | 旭ア協 - 旭川アーチェリー協会 | Ranking Round | 52A | |||
高橋 寛次 K.Takahashi | 滝川 - 滝川協会 | Ranking Round | 601A | |||
佐々木 淳二 J.Sasaki | 葛飾 - 葛飾区アーチェリー協会 | Ranking Round | 631A | |||
小高 映基 E.Kodaka | 音ア協 - 音更町アーチェリー協会 | Ranking Round | 935A | |||
平野 佳彦 Y.Hirano | 音ア協 - 音更町アーチェリー協会 | Ranking Round | 934A | |||
CJW - コンパウンドCompound J: 一般女子 Women (50m) | ||||||
中内田 郁子 I.Nakauchida | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 688A | |||
神 美代子 M.Kami | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 689A | |||
及川 未稀 M.Oikawa | INE - 株式会社 アイネット | Ranking Round | 483A | |||
SANA Nawawi | KMS - KMSJ | Ranking Round | 830A | |||
小林 麻里子 M.Kobayashi | PGA - ペガサスアーチェリー | Ranking Round | 108A | |||
CHAN Jennifer | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 951A | |||
ROBLES Andrea Lucia | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 950A | |||
佐藤 真理子 M.Sato | SFC - 佐倉フィールドアーチェリークラブ | Ranking Round | 461A | |||
MADELEINE Ong | TBA - TELOK BLANGAH ARCHERY CLUB | Ranking Round | 779A | |||
長谷川 貴子 T.Hasegawa | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 575A | |||
本多 由美子 Y.Honda | 旭ア協 - 旭川アーチェリー協会 | Ranking Round | 66A | |||
酒巻 二美 F.Sakamaki | 花の国 - 花の国アーチェリークラブ | Ranking Round | 481A | |||
CKM - コンパウンドCompound K: 小中高大学生男子 Students Men (50m) | ||||||
高宗 瞭羽 R.Takamune | 東海大 - 東海大学 | Ranking Round | 171A | |||
加藤 令惟 R.Kato | 滝川 - 滝川協会 | Ranking Round | 602A | |||
CKW - コンパウンドCompound K: 小中高大学生女子 Students Women (50m) | ||||||
FELITA Salma | BBA - BAWOR BANYUMAS ARCHERY | Ranking Round | 252A | |||
R7M - リカーブ総合男子 Recurve All Men (70m) | ||||||
佐藤 滋 S.Shigeru | 300 - チーム300 | Ranking Round | 451A | |||
山田 陽一 Y.Yamada | 300 - チーム300 | Ranking Round | 450A | |||
秋吉 立身 T.Akiyoshi | 300 - チーム300 | Ranking Round | 449A | |||
MOON JOO Chin | ACS - ARCHERY CLUB OF SINGAPORE | Ranking Round | 519A | |||
MUHAMMAD RASYA Tadayon | ALC - ARCHERY LEARNING CENTRE | Ranking Round | 518A | |||
KINLEY Tshering | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 238A | |||
LAM Dorji | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 239A | |||
PEMA Rigsel | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 241A | |||
PHUNTSHO Norbu | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 240A | |||
ASTIN Darcy | CAC - CANBERRA ARCHERY CLUB | Ranking Round | 237A | |||
JÉRÔME Bidault | CWC - WOMBAT CONSULTING | Ranking Round | 250A | |||
岩田 歩 A.Iwata | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 12A | |||
河田 悠希 Y.Kawata | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 13A | |||
菊地 栄樹 H.Kikuchi | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 11A | |||
大田 勇太 Y.Ota | FCC - 福岡クローバークラブ | Ranking Round | 512A | |||
大友 陽平 Y.Ohtomo | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 906A | |||
村越 雄介 Y.Murakoshi | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 909A | |||
梨本 晃太 K.Nashimoto | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 904A | |||
渡辺 剛宏 T.Watanabe | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 907A | |||
稲垣 洋介 Y.Inagaki | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 905A | |||
HOO Jianqi | HSB - HOSEH BO | Ranking Round | 283A | |||
LI Yunxiu | HSB - HOSEH BO | Ranking Round | 282A | |||
ZHANG Jingkang | HSB - HOSEH BO | Ranking Round | 281A | |||
HAZMI Fuadi | ISP - INDONESIA ARCHERY SCHOOL PROGR | Ranking Round | 284A | |||
M. RIZKY Adimas | ISP - INDONESIA ARCHERY SCHOOL PROGR | Ranking Round | 255A | |||
MOHAMMAD HANIF Sobri | KMS - KMSJ | Ranking Round | 826A | |||
JOSHUA Lau Cheng Hui | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 438A | |||
上山 友裕 T.Ueyama | OAC - 大阪市アーチェリー協会 | Ranking Round | 2A | |||
FELICIANO Jason Emmanuel | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 944A | |||
HASTIE Carson Francis | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 945A | |||
SILOS Riley | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 946A | |||
BHEK Rana | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 277A | |||
DEV Pun | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 276A | |||
STEWART Ko | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 275A | |||
KENNETH Lim | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 752A | |||
SAMUEL Lim | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 753A | |||
BRYAN JUN AN Lim | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 610A | |||
HARRY Chen | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 608A | |||
JOSEPH Tan | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 604A | |||
MYK Yan | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 607A | |||
POH GUAN Lim | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 606A | |||
RUI HAO Chua | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 622A | |||
SHENG BIN Chan | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 611A | |||
大野 雄宏 N. Ohno | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 497A | |||
山下 兼矢 K.Yamasita | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 493A | |||
星 達也 T.Hoshi | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 496A | |||
水井 雅人 M.Mizui | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 495A | |||
金子 卓矢 T.Kaneko | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 494A | |||
KIM Joony | USA - USA | Ranking Round | 28A | |||
MCWHERTER Seth | USA - USA | Ranking Round | 29A | |||
NOFEL Matt | USA - USA | Ranking Round | 26A | |||
REQUA Matt | USA - USA | Ranking Round | 27A | |||
SCARBORO Josef | USA - USA | Ranking Round | 30A | |||
WILLIAMS Jack | USA - USA | Ranking Round | 31A | |||
藤尾 泰成 T.Fujio | はア倶 - はさまアーチェリー俱楽部 | Ranking Round | 464A | |||
徳本 忠義 T.Tokumoto | スギノ - (株)スギノマシン | Ranking Round | 363A | |||
徳本 汰知 T.Tokumoto | スギノ - (株)スギノマシン | Ranking Round | 364A | |||
白戸 仁弥 J.Shirato | 三沢一 - 三沢一中 | Ranking Round | 73A | |||
中村 颯佑 S.Nakamura | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 310A | |||
中根 来木 R.Nakane | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 313A | |||
大竹 凌央 R.Otake | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 312A | |||
岩﨑 大真 T.Iwasaki | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 311A | |||
西川 晴貴 H.Nishikawa | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 307A | |||
髙井 将平 S.Takai | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 308A | |||
髙田 侑克 Y.Takada | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 309A | |||
井上 延寿 N.Inoue | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 570A | |||
寺田 和彦 K.Terada | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 576A | |||
市川 光雄 M.Ichikawa | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 569A | |||
弘田 量二 R.Hirota | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 568A | |||
矢口 敦也 A.Yaguchi | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 567A | |||
石井 盛幸 M.Ishii | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 566A | |||
林田 玲緒 R.Hayashida | 丹南 - 丹南高校 | Ranking Round | 558A | |||
阪本 哲也 T.Sakamoto | 丹南 - 丹南高校 | Ranking Round | 557A | |||
土橋 弘智 H.Dobashi | 付甲府 - 東海大学付属甲府高等学校 | Ranking Round | 144A | |||
佐々木 啓雅 H.Sasaki | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 583A | |||
佐々木 愛斗 A.Sasaki | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 581A | |||
八重樫 佑斗 Y.Yaegashi | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 584A | |||
古谷 誠 M.Furuya | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 579A | |||
大沼 晃平 K.Ohnuma | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 580A | |||
日景 崇太 S.Hikage | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 582A | |||
末永 楓人 K.Suenaga | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 578A | |||
井上 遼汰 R.Inoue | 住田高 - 岩手県立住田高等学校 | Ranking Round | 191A | |||
千葉 旭陽 A.Chiba | 住田高 - 岩手県立住田高等学校 | Ranking Round | 192A | |||
川原 正博 M.Kawahara | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 215A | |||
松森 博 H.Matsumori | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 206A | |||
柴崎 学 M.Shibazaki | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 205A | |||
田中 弘文 H.Tanaka | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 212A | |||
船橋 一人 K.Funabashi | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 213A | |||
大盛 創太 S.Omori | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 174A | |||
川原 輝久 T.Kawahara | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 173A | |||
藤井 成児 S.Fujii | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 172A | |||
井上 剛 T.Inoue | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 640A | |||
井上 慶太郎 K.Inoue | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 646A | |||
伊藤 結賀 Y.Ito | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 657A | |||
八木ヶ谷 航輝 K.Yakigaya | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 641A | |||
原 健太 K.Hara | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 647A | |||
大野 善洸 Y.Ono | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 644A | |||
寺井 優輝 M.Terai | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 643A | |||
小川 幸大 K.Ogawa | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 639A | |||
小林 洋祐 Y.Kobayashi | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 637A | |||
我妻 奈知 D.Wagatsuma | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 658A | |||
村田 遥紀 H.Murata | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 642A | |||
田中 涼 R.Tanaka | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 636A | |||
西村 恒輝 K.Nishimura | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 645A | |||
谷口 拓章 H.Taniguchi | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 638A | |||
坂本 圭吾 K.Sakamoto | 和歌山 - 県立和歌山高等学校 | Ranking Round | 162A | |||
岡田 拓己 T.Okada | 和歌山 - 県立和歌山高等学校 | Ranking Round | 163A | |||
木村 千暁 K.Kimura | 和歌山 - 県立和歌山高等学校 | Ranking Round | 164A | |||
山本 真輝 M.Yamamoto | 唐津東 - 唐津東高等学校 | Ranking Round | 860A | |||
敷地 樹 I.Shikichi | 唐津東 - 唐津東高等学校 | Ranking Round | 858A | |||
田代 幸紀 K.Tashiro | 唐津東 - 唐津東高等学校 | Ranking Round | 859A | |||
金子 朋永 T.Kaneko | 唐津東 - 唐津東高等学校 | Ranking Round | 856A | |||
髙瀬 央暉 O.Takase | 唐津東 - 唐津東高等学校 | Ranking Round | 857A | |||
久野 圭太 K.Kuno | 四郷教 - 四日市四郷高校教諭 | Ranking Round | 145A | |||
佐藤 優成 Y.Sato | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 147A | |||
岡島 誠弥 S.Okajima | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 148A | |||
柴田 貫嗣 K.Shibata | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 149A | |||
横山 佳史 Y.Yokoyama | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 150A | |||
竹倉 寛敦 H.Takekura | 墨ア協 - 墨田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 883A | |||
高橋 蒼平 S.takahasi | 大ア協 - 大分県ジュニアアーチェリークラブ | Ranking Round | 466A | |||
粥川 真 S.Kayukawa | 大阪府 - 大阪府アーチェリー連盟 | Ranking Round | 953A | |||
三隅 信也 S.Misumi | 宇部ア - 宇部市アーチェリー協会 | Ranking Round | 781A | |||
住友 雅治 M.Smitomo | 富ア協 - 富山県アーチェリー協会 | Ranking Round | 365A | |||
徳道 友希 Y.Tokumichi | 富中高 - 富山中部高等学校 | Ranking Round | 372A | |||
野崎 剛 T.Nozaki | 山形ア - 山形県アーチェリー協会 | Ranking Round | 814A | |||
東 風輝 F.Azuma | 岡山J - 岡山ジュニア | Ranking Round | 232A | |||
桑田 悠生 H.Kuwada | 岡山J - 岡山ジュニア | Ranking Round | 231A | |||
講﨑 香月 K.Kousaki | 岡山J - 岡山ジュニア | Ranking Round | 233A | |||
嘉藤 飛翔 T.Katou | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 185A | |||
妹尾 克己 K.senoo | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 184A | |||
田中 瞬也 S.Tanaka | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 180A | |||
守屋 龍一 R.Moriya | 岸産教 - 岸和田産業高校教員 | Ranking Round | 548A | |||
塩田 怜佑 R.Shiota | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 526A | |||
大井 卓美 T.Ohi | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 527A | |||
舩本 将大 S.Funamoto | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 528A | |||
宮本 諭 S.Miyamoto | 島根 - 松江市アーチェリー協会 | Ranking Round | 170A | |||
中嶋 琉伊 R.Nakajima | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 596A | |||
小笠原 莉空 R.Ogasawara | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 595A | |||
岩織 優仁 H.Iwaori | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 597A | |||
月舘 啓太 K.Tsukidate | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 594A | |||
高松 泰樹 T.Takamatsu | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 593A | |||
天野 和幸 T.Amano | 帯ア協 - 帯広アーチェリー協会 | Ranking Round | 921A | |||
井脇 淳士 A.Iwaki | 帯三高 - 北海道帯広三条高校 | Ranking Round | 633A | |||
増田 颯太郎 S.Masuda | 帯三高 - 北海道帯広三条高校 | Ranking Round | 635A | |||
樽見 碧月 A.Atuki | 帯三高 - 北海道帯広三条高校 | Ranking Round | 632A | |||
西村 翔 S.Nishimura | 帯三高 - 北海道帯広三条高校 | Ranking Round | 634A | |||
今堀 匠 T.Imahori | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 61A | |||
佐々木 悠乃 Y.Sasaki | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 60A | |||
吉口 朔矢 S.Yoshiguchi | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 64A | |||
宮村 弦暉 G.Miyamura | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 63A | |||
田中 智己 T.Tanaka | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 57A | |||
笠木 陽翔 H.Kasagi | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 59A | |||
羽田 悠善 Y.Haneda | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 62A | |||
鎌田 芳彰 Y.Kamada | 幕ア協 - 幕別アーチェリー協会 | Ranking Round | 922A | |||
加藤 太一 T.Kato | 弘大 - 弘前大学 | Ranking Round | 349A | |||
本山 遼介 R.Motoyama | 慶應大 - 慶應義塾大学 | Ranking Round | 339A | |||
谷田 湧斗 Y.Tanida | 慶應大 - 慶應義塾大学 | Ranking Round | 340A | |||
飛田 和真 K.Tobita | 慶應大 - 慶應義塾大学 | Ranking Round | 341A | |||
二瓶 和 K.Nihei | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 885A | |||
井深 稜一郎 R.ibuka | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 886A | |||
湯谷 茉祐 M.Yuuya | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 888A | |||
糸山 慧 K.Itoyama | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 889A | |||
照井 翔太 S.Terui | 日体大 - 日本体育大学 | Ranking Round | 813A | |||
舘野 磨生 M.Tateno | 日体大 - 日本体育大学 | Ranking Round | 492A | |||
井上 空 S.Inoue | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 775A | |||
市川 遼治 R.Itikawa | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 778A | |||
柿沼 大翔 D.Kakinuma | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 776A | |||
駒崎 友彰 T.Komazaki | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 777A | |||
寺井 瞭啓 A.Terai | 早高院 - 早大学院 | Ranking Round | 203A | |||
嶋田 康平 K.Shimada | 早高院 - 早大学院 | Ranking Round | 204A | |||
立川 旺佑 O.Tachikawa | 早高院 - 早大学院 | Ranking Round | 202A | |||
玉邑 寛治 K.Tamamura | 旭ア協 - 旭川アーチェリー協会 | Ranking Round | 51A | |||
佐藤 潮規 S.Sato | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 967A | |||
太田 渓 K.Ota | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 968A | |||
小島 聖二 S.Ojima | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 966A | |||
芋澤 玲央 R.Imosawa | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 965A | |||
葛西 理一郎 R.Kasai | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 984A | |||
鹿原 俊樹 T.Sikahara | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 969A | |||
五十嵐 大地 D.Ikarasi | 東北大 - 東北大学 | Ranking Round | 770A | |||
佐藤 久伸 H.Sato | 東北大 - 東北大学 | Ranking Round | 772A | |||
佐藤 遼太郎 R.Sato | 東北大 - 東北大学 | Ranking Round | 771A | |||
千葉 癒史 Y.Chiba | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 663A | |||
猪又 輝瑠 H.Inomata | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 662A | |||
大田 洋典 H.Ota | 林金型 - 林金型製作所 | Ranking Round | 795A | |||
丸尾 風瑛 k.maruo | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 721A | |||
原口 大弥 d.haraguti | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 727A | |||
宮下 昌大 m.miyashita | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 725A | |||
平山 巧 T.hirayama | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 723A | |||
柴原 輝 k.shibahara | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 722A | |||
長岡 慎也 s.nagaoka | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 724A | |||
谷川 偉吹 I.Tanikawa | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 369A | |||
髙田 紫月紀 S.Takada | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 368A | |||
宮本 和秀 W.Miyamoto | 横校 - 横浜高等学校 | Ranking Round | 130A | |||
中島 汐音 S.Nakajima | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 837A | |||
村田 瑛俊 A.Murata | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 835A | |||
行田 治勇 J.Yukita | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 834A | |||
加藤 広樹 H.Kato | 沼田 - 群馬県立沼田高等学校 | Ranking Round | 194A | |||
都丸 晃誠 H.Tomaru | 沼田 - 群馬県立沼田高等学校 | Ranking Round | 195A | |||
家敷 知明 T.Yashiki | 泊高校 - 泊高等学校 | Ranking Round | 370A | |||
桶屋 淳市 J.Okeya | 泊高校 - 泊高等学校 | Ranking Round | 371A | |||
加藤 聡 S.Kato | 滝川 - 滝川協会 | Ranking Round | 600A | |||
佐藤 秀斗 S. Sato | 烏山高 - 県立烏山高等学校 | Ranking Round | 331A | |||
古郡 啓睦 H. Furugori | 烏山高 - 県立烏山高等学校 | Ranking Round | 332A | |||
小堀 颯 H. Kobori | 烏山高 - 県立烏山高等学校 | Ranking Round | 337A | |||
平山 雄大 Y. Hirayama | 烏山高 - 県立烏山高等学校 | Ranking Round | 333A | |||
星 勇翔 Y. Hoshi | 烏山高 - 県立烏山高等学校 | Ranking Round | 338A | |||
星 憲太 K. Hoshi | 烏山高 - 県立烏山高等学校 | Ranking Round | 336A | |||
永瀬 公雅 K. Nagase | 烏山高 - 県立烏山高等学校 | Ranking Round | 335A | |||
山ノ内 祥訓 Y.Yamanouchi | 熊本県 - 熊本県アーチェリー協会 | Ranking Round | 865A | |||
小林 悠貴 Y.Kobayashi | 燕ア協 - 燕市アーチェリー協会 | Ranking Round | 902A | |||
山川 幸治 Y.Yamakawa | 燕ア協 - 燕市アーチェリー協会 | Ranking Round | 892A | |||
松本 直斗 N.Matsumoto | 生浜 - 千葉県立生浜高等学校 | Ranking Round | 672A | |||
田口 仁斗 N.Taguchi | 生浜 - 千葉県立生浜高等学校 | Ranking Round | 673A | |||
千野 弘暉 H.chino | 甲城西 - 甲府城西高等学校 | Ranking Round | 143A | |||
今福 牧大 M.Imafuku | 甲府一 - 甲府第一高等学校 | Ranking Round | 140A | |||
佐藤 友哉 T.Satou | 甲府一 - 甲府第一高等学校 | Ranking Round | 142A | |||
宮下 侑優 Y.Miyashita | 甲府一 - 甲府第一高等学校 | Ranking Round | 141A | |||
矢崎 素暖 S.Yazaki | 甲府一 - 甲府第一高等学校 | Ranking Round | 137A | |||
磯野 玄樹 H.Isono | 甲府一 - 甲府第一高等学校 | Ranking Round | 139A | |||
稲波 智大 T.Inaba | 甲府一 - 甲府第一高等学校 | Ranking Round | 138A | |||
長田 蓮 R.Osada | 甲府一 - 甲府第一高等学校 | Ranking Round | 136A | |||
千葉 陽太 Y.Chiba | 登米総 - 宮城県登米総合産業高校 | Ranking Round | 677A | |||
後藤 蓮季 R.Gotou | 登米総 - 宮城県登米総合産業高校 | Ranking Round | 676A | |||
眉見 康汰 K.Mayumi | 登米総 - 宮城県登米総合産業高校 | Ranking Round | 678A | |||
大和田 貴仁 T.Owada | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 870A | |||
岡本 翔太 S.Okamoto | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 868A | |||
後川 翔英 S.Ushirokawa | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 869A | |||
林下 友真 Y.Hayashishita | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 866A | |||
竹田 英憲 H.Takeda | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 867A | |||
山口 良幸 Y.Yamaguchi | 石ア協 - 石川県アーチェリー協会 | Ranking Round | 344A | |||
木内 秀則 H.Kiuchi | 石ア協 - 石川県アーチェリー協会 | Ranking Round | 342A | |||
花井 幸広 Y.Hanai | 石ア協 - 石川県アーチェリー協会 | Ranking Round | 343A | |||
吉澤 史彦 F.Yoshizawa | 神身協 - 神奈川県身体障害者アーチェリー協会 | Ranking Round | 754A | |||
上田 吏都 R.Ueda | 米子南 - 米子南高校 | Ranking Round | 957A | |||
保田 樹 I.Yasuda | 米子南 - 米子南高校 | Ranking Round | 958A | |||
小田 一郎 I.ODA | 練ア協 - 練馬区アーチェリー協会 | Ranking Round | 815A | |||
岡本 優樹 Y.Okamoto | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 288A | |||
池田 廉人 R.Ikeda | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 286A | |||
河本 知泰 T.Kawamoto | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 290A | |||
河村 佳輝 Y.Kawamura | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 285A | |||
河村 空 S.Kawamura | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 289A | |||
玉野 愛斗 A.Tamano | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 291A | |||
豊田 拓海 T,Toyota | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 287A | |||
桑江 良樹 Y.Kuwae | 自体校 - 自衛隊体育学校 | Ranking Round | 198A | |||
佐藤 凜宮 R.Sato | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 756A | |||
梅木 万駆 B.umeki | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 755A | |||
髙橋 斗和 T.tahkahashi | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 760A | |||
小西 勇人 H.Konishi | 草津東 - 草津東高校 | Ranking Round | 328A | |||
松吉 翔也 S.Matsuyoshi | 草津東 - 草津東高校 | Ranking Round | 330A | |||
艗 佳吾 K.Hesaki | 草津東 - 草津東高校 | Ranking Round | 329A | |||
山元 智弘 T.Yamamoto | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 417A | |||
古川 高晴 T.Furukawa | 近大職 - 近畿大学職員 | Ranking Round | 1A | |||
三浦 鷹斗 T.Miura | 酒田南 - 酒田南高校 | Ranking Round | 812A | |||
久保田 雅也 M.Kubota | 長岡工 - 長岡工業高等学校 | Ranking Round | 893A | |||
武藤 太一 T.Mutou | 長岡工 - 長岡工業高等学校 | Ranking Round | 895A | |||
齊藤 幸一朗 K.Saitou | 長岡工 - 長岡工業高等学校 | Ranking Round | 894A | |||
居城 洋忠 H.Iziro | 長工教 - 長岡工業高校教員 | Ranking Round | 901A | |||
生駒 俊 S.Ikoma | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 72A | |||
白戸 渉 W.shirato | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 69A | |||
高松 宣巨 Y.Takamatsu | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 71A | |||
丸山 大仁 H.Maruyama | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 709A | |||
寺山 航太 K.Terayama | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 710A | |||
松山 柊馬 T.Matsuyama | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 707A | |||
鈴木 真生 M.Suzuki | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 708A | |||
安田 昌稔 M.Yasuda | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 230A | |||
枯木 将克 M.Kareki | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 225A | |||
駒場 利生 R.Komaba | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 224A | |||
岩瀬 颯太 S.Iwase | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 541A | |||
舩橋 玲央 R.Funabashi | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 539A | |||
飯沼 宏武 H.Iimuma | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 540A | |||
近藤 晧芽 K.Kondo | 高志 - 高志高校 | Ranking Round | 560A | |||
青木 瑛佑 A.Eisuke | 高志 - 高志高校 | Ranking Round | 561A | |||
八幡 遥真 H.Yahata | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 373A | |||
徳本 拓人 T.Tokumoto | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 374A | |||
澤井 駿 S.Sawai | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 376A | |||
澤田 桃太 M.Sawada | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 375A | |||
草野 悠成 Y.Kusano | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 378A | |||
髙野 珠吏 S.Takano | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 377A | |||
櫻井 凌羽 R.Sakurai | 鯖江 - 鯖江高校 | Ranking Round | 559A | |||
松田 真也 S.matsuta | 鶴ア協 - 鶴岡市アーチェリー協会 | Ranking Round | 954A | |||
板垣 有真 Y.itagaki | 鶴中央 - 鶴岡中央高校 | Ranking Round | 880A | |||
酒井 大樹 H.Sakai | 鶴中央 - 鶴岡中央高校 | Ranking Round | 881A | |||
佐藤 征都 Y.Sato | 鶴岡南 - 鶴岡南高校 | Ranking Round | 802A | |||
成澤 璃玖 R.Narusawa | 鶴岡南 - 鶴岡南高校 | Ranking Round | 803A | |||
疋田 岳 G.Hikita | 鶴岡南 - 鶴岡南高校 | Ranking Round | 804A | |||
阿部 祐太 Y.Abe | 鶴岡南 - 鶴岡南高校 | Ranking Round | 805A | |||
白幡 侑大 Y.Sirahata | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 93A | |||
阿部 怜央 R.Abe | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 94A | |||
佐藤 廉太朗 R.Sato | 鶴岡東 - 鶴岡東高校 | Ranking Round | 810A | |||
難波 隼人 H.Nanba | 鶴岡東 - 鶴岡東高校 | Ranking Round | 811A | |||
三嶋 拓平 T.Mishima | 鹿体協 - 鹿児島県体育協会 | Ranking Round | 793A | |||
小野 純一朗 J.Ono | 鹿体協 - 鹿児島県体育協会 | Ranking Round | 794A | |||
中村 健 K.Nakamura | 鹿沼高 - 県立鹿沼高等学校 | Ranking Round | 491A | |||
斎藤 一輝 K. Saitou | 鹿沼高 - 県立鹿沼高等学校 | Ranking Round | 490A | |||
福田 裕貴 Y.Fukuda | 鹿沼高 - 県立鹿沼高等学校 | Ranking Round | 487A | |||
竹沢 稜生 I.Takezawa | 鹿沼高 - 県立鹿沼高等学校 | Ranking Round | 486A | |||
船山 孔明 K.Funayama | 鹿沼高 - 県立鹿沼高等学校 | Ranking Round | 488A | |||
R7W - リカーブ総合女子 Recurve All Women (70m) | ||||||
KARMA Karma | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 242A | |||
SONAM Dema | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 243A | |||
DINA Putri | BBA - BAWOR BANYUMAS ARCHERY | Ranking Round | 257A | |||
堀口 理沙 R.Horiguchi | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 15A | |||
大澤 妃奈乃 H.Ohsawa | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 14A | |||
中村 美樹 M.Nakamura | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 903A | |||
MEISCHA LEORA Adhilea | ISP - INDONESIA ARCHERY SCHOOL PROGR | Ranking Round | 254A | |||
AZURA Mohamad | KMS - KMSJ | Ranking Round | 825A | |||
MILAH Mehat | KMS - KMSJ | Ranking Round | 823A | |||
AMISTOSO Phoebe Nicole | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 947A | |||
BIDAURE Gabrielle Monica | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 949A | |||
BIDAURE Pia Elizabeth Angela | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 948A | |||
PEI WEI Wong | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 751A | |||
BETHAN Loh | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 612A | |||
NICOLE Ong | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 609A | |||
増渕 有花 Y. Masubuchi | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 498A | |||
BROWN Mackenzie | USA - USA | Ranking Round | 21A | |||
GNORIEGA Catalina | USA - USA | Ranking Round | 23A | |||
JUNG Amy | USA - USA | Ranking Round | 25A | |||
WONG Valerie | USA - USA | Ranking Round | 24A | |||
YOO Aileen | USA - USA | Ranking Round | 22A | |||
中島 悠 H.Nakashima | スギノ - (株)スギノマシン | Ranking Round | 366A | |||
荻野 真菜美 M.Ogino | スギノ - (株)スギノマシン | Ranking Round | 367A | |||
西村 紗芳 S.Nishimura | セイノ - (株)セイノー商事 | Ranking Round | 549A | |||
泉 亜美 T.Izumi | タバタ - タバタ薬局 | Ranking Round | 796A | |||
上田 紗安羅 S.Saara | フミ - フミコーポレーション | Ranking Round | 146A | |||
内田 郁美 I.Uchida | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 315A | |||
古藤 ゆらり Y.Koto | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 314A | |||
野田 彩夏 A.Noda | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 318A | |||
鈴木 雅奈 K.Suzuki | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 317A | |||
髙井 久美子 K.Takai | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 316A | |||
西澤 薫 K.Nishizawa | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 571A | |||
山口 春乃 H.Yamaguchi | 丹南 - 丹南高校 | Ranking Round | 556A | |||
真柄 結衣 Y.Makara | 丹南 - 丹南高校 | Ranking Round | 555A | |||
西嶋 詩緒里 S.Nishijima | 丹南 - 丹南高校 | Ranking Round | 551A | |||
酒井 美咲 M.Sakai | 丹南 - 丹南高校 | Ranking Round | 553A | |||
西嶋 梨緒美 R.Nishijima | 仁愛 - 仁愛女子高校 | Ranking Round | 552A | |||
泉 華蓮 K.Izumi | 伊敷中 - 伊敷中学校 | Ranking Round | 797A | |||
千葉 心 M.Chiba | 住田高 - 岩手県立住田高等学校 | Ranking Round | 190A | |||
平野 聖実 K.Hirano | 住田高 - 岩手県立住田高等学校 | Ranking Round | 189A | |||
安川 澄江 S.Yasukawa | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 214A | |||
浜田 千加 C.Hamada | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 210A | |||
三浦 蒼空 S.Miura | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 660A | |||
中新井田 かおる K.Nakaniida | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 648A | |||
河尻 美海 M.kawajiri | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 659A | |||
緒方 明里 A.Ogata | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 650A | |||
織奥 幸花 S.Orioku | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 649A | |||
齋尾 美結 M.Saio | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 661A | |||
田中 千裕 C.Tanaka | 和歌山 - 県立和歌山高等学校 | Ranking Round | 169A | |||
矢渡 茜 A.Yawatari | 和歌山 - 県立和歌山高等学校 | Ranking Round | 166A | |||
西田 彩楓 S.Nishida | 和歌山 - 県立和歌山高等学校 | Ranking Round | 165A | |||
中条 天寧 A.Chujo | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 154A | |||
前田 乃愛 N.Maeda | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 156A | |||
吉田 桜 S.Yoshida | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 158A | |||
岩田 樹璃 J.Iwata | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 151A | |||
柳川 ゆう Y.Yanagawa | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 153A | |||
武岡 樹輝 I.Takeoka | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 152A | |||
湯浅 里菜 R.Yuasa | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 157A | |||
西 理那 R.Nishi | 四郷高 - 四日市四郷高校 | Ranking Round | 155A | |||
渡邉 芽吹 M.Watanabe | 大ア協 - 大分県ジュニアアーチェリークラブ | Ranking Round | 465A | |||
伊東 和佳乃 Y.Itou | 富中高 - 富山中部高等学校 | Ranking Round | 382A | |||
大石 由紀 Y.Oishi | 山口ア - 山口市アーチェリー協会 | Ranking Round | 780A | |||
徳田 雪菜 S.Tokuda | 山口農 - 山口農業高校 | Ranking Round | 789A | |||
鮎川 祥子 S.Ayukawa | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 186A | |||
宇賀 瑞葵 M.Uga | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 530A | |||
田中 舞弥 M.Tanaka | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 529A | |||
十文字 詠美 E.Jumonji | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 592A | |||
水溜 彩音 A.Mizutamari | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 591A | |||
田中 唯稀 Y.Tanaka | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 590A | |||
西川 凜花 R.Nishikawa | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 58A | |||
青木 優奈 Y.Aoki | 帯広工 - 帯広工業高校 | Ranking Round | 65A | |||
鎌田 真未 M.Kamada | 弘大 - 弘前大学 | Ranking Round | 346A | |||
町島 純奈 J.Machishima | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 887A | |||
藤井 しずか S.Fujii | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 890A | |||
高橋 優 Y.Takahashi | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 550A | |||
水島 梨々子 R.mizushima | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 974A | |||
河田 莉依 R.Kawata | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 972A | |||
渡辺 咲奈 S.Watanabe | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 973A | |||
萩野 葵 A.Hagino | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 975A | |||
赤穂内 理乃 R.Akahonai | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 970A | |||
高橋 萌英 M.Takahashi | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 971A | |||
佐藤 春香 H.Sato | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 664A | |||
佐藤 鈴奈 S.Sato | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 665A | |||
村上 果鈴 K.Murakami | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 666A | |||
吉田 暖実 h.yoshida | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 729A | |||
山浦 芹菜 s.yamaura | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 726A | |||
水田 知里 c.mizuta | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 730A | |||
落合 ほたる h.otiai | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 728A | |||
徳本 有里 Y.Tokumoto | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 380A | |||
笹山 柚葉 Y.Sasayama | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 381A | |||
道添 彩芽 A.Michizoe | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 379A | |||
山下 倫 Y.Yamashita | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 836A | |||
富沢 萌子 M.Tomizawa | 沼田女 - 群馬県立沼田女子高等学校 | Ranking Round | 196A | |||
河合 明日香 A.Kawai | 沼田女 - 群馬県立沼田女子高等学校 | Ranking Round | 197A | |||
屋代 真綾 M. Yashiro | 烏山高 - 県立烏山高等学校 | Ranking Round | 334A | |||
戸来 綾美 A.Herai | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 871A | |||
山中 唯 Y.Yamanaka | 石ア協 - 石川県アーチェリー協会 | Ranking Round | 345A | |||
渡部 愛依 M.Watanabe | 米子南 - 米子南高校 | Ranking Round | 960A | |||
福原 まゆ M.Fukuhara | 米子南 - 米子南高校 | Ranking Round | 959A | |||
河村 彩花 S.Kawamura | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 292A | |||
鮎川 千穂 T.Ayukawa | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 293A | |||
木下 あすか A.Kinoshita | 自体校 - 自衛隊体育学校 | Ranking Round | 200A | |||
相川 一葉 K.Aikawa | 自体校 - 自衛隊体育学校 | Ranking Round | 199A | |||
福田 菜々子 N.Fukuda | 自体校 - 自衛隊体育学校 | Ranking Round | 201A | |||
加藤 奈々子 N.Kato | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 762A | |||
及川 夏歩 K.Oikawa | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 757A | |||
小林 美玖 M.Kobayashi | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 758A | |||
照井 陽咲 H.Terui | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 759A | |||
菊池 紗楽 S.Kikuchi | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 761A | |||
曽根 朋子 S.Tomoko | 苫ア協 - 苫小牧アーチェリー協会 | Ranking Round | 305A | |||
大石 彩乃 A.Oishi | 西京高 - 西京高校 | Ranking Round | 782A | |||
濱川 陽菜 H.Hamakawa | 西京高 - 西京高校 | Ranking Round | 791A | |||
豫風 あや A.Yofu | 西京高 - 西京高校 | Ranking Round | 956A | |||
坂下 絢香 A.Sakashita | 重富中 - 重富中学校 | Ranking Round | 798A | |||
宮木 芙美代 F.Miyaki | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 67A | |||
畑山 郁子 I.Hatayama | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 68A | |||
小山 未夢 M.Oyama | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 705A | |||
川村 維子 Y.Kawamura | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 704A | |||
我満 希空 K.Gaman | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 706A | |||
秋元 美咲 M.Akimoto | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 703A | |||
入江 優 Y.Irie | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 227A | |||
吉原 英里 E.Yoshihara | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 229A | |||
石津 裕子 H.Ishizu | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 226A | |||
青木 菜保子 N.Aoki | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 228A | |||
前田 愛唯 A.Maeda | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 545A | |||
堀口 莉奈 R.Horiguchi | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 543A | |||
宮下 舞 M.Miyashita | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 542A | |||
川島 理乃 R.Kawashima | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 547A | |||
田中 千愛 C.Tanaka | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 546A | |||
若松 真結香 M.Wakamatsu | 高商大 - 高崎商科大学附属高等学校 | Ranking Round | 544A | |||
髙橋 あいり A.Takahashi | 鯖江 - 鯖江高校 | Ranking Round | 554A | |||
川中 香緒里 K.Kawanaka | 鳥取地 - 鳥取県地域づくり推進部 | Ranking Round | 3A | |||
星野 爽来 S.Hosino | 鶴中央 - 鶴岡中央高校 | Ranking Round | 878A | |||
齋藤 希歩 N.saitou | 鶴中央 - 鶴岡中央高校 | Ranking Round | 879A | |||
土田 茉奈 M.tuchida | 鶴岡北 - 鶴岡北高校 | Ranking Round | 701A | |||
太田 菜々美 N.oota | 鶴岡北 - 鶴岡北高校 | Ranking Round | 702A | |||
五十嵐 かや K.Igarashi | 鶴岡南 - 鶴岡南高校 | Ranking Round | 808A | |||
五十嵐 日向 H.Igarashi | 鶴岡南 - 鶴岡南高校 | Ranking Round | 807A | |||
新田 文 F.Nitta | 鶴岡南 - 鶴岡南高校 | Ranking Round | 809A | |||
阿部 夏鈴 K.Abe | 鶴岡南 - 鶴岡南高校 | Ranking Round | 806A | |||
鈴木 美思 M.Suzuki | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 97A | |||
浅野 美華 M. Asano | 鹿沼高 - 県立鹿沼高等学校 | Ranking Round | 489A | |||
RAM - リカーブ一般男子 Recurve Men (70m) | ||||||
佐藤 滋 S.Shigeru | 300 - チーム300 | Ranking Round | 451A | |||
山田 陽一 Y.Yamada | 300 - チーム300 | Ranking Round | 450A | |||
秋吉 立身 T.Akiyoshi | 300 - チーム300 | Ranking Round | 449A | |||
MOON JOO Chin | ACS - ARCHERY CLUB OF SINGAPORE | Ranking Round | 519A | |||
KINLEY Tshering | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 238A | |||
LAM Dorji | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 239A | |||
PEMA Rigsel | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 241A | |||
PHUNTSHO Norbu | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 240A | |||
ASTIN Darcy | CAC - CANBERRA ARCHERY CLUB | Ranking Round | 237A | |||
JÉRÔME Bidault | CWC - WOMBAT CONSULTING | Ranking Round | 250A | |||
岩田 歩 A.Iwata | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 12A | |||
河田 悠希 Y.Kawata | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 13A | |||
菊地 栄樹 H.Kikuchi | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 11A | |||
大田 勇太 Y.Ota | FCC - 福岡クローバークラブ | Ranking Round | 512A | |||
大友 陽平 Y.Ohtomo | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 906A | |||
村越 雄介 Y.Murakoshi | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 909A | |||
梨本 晃太 K.Nashimoto | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 904A | |||
渡辺 剛宏 T.Watanabe | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 907A | |||
稲垣 洋介 Y.Inagaki | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 905A | |||
HOO Jianqi | HSB - HOSEH BO | Ranking Round | 283A | |||
LI Yunxiu | HSB - HOSEH BO | Ranking Round | 282A | |||
ZHANG Jingkang | HSB - HOSEH BO | Ranking Round | 281A | |||
MOHAMMAD HANIF Sobri | KMS - KMSJ | Ranking Round | 826A | |||
上山 友裕 T.Ueyama | OAC - 大阪市アーチェリー協会 | Ranking Round | 2A | |||
FELICIANO Jason Emmanuel | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 944A | |||
HASTIE Carson Francis | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 945A | |||
SILOS Riley | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 946A | |||
BHEK Rana | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 277A | |||
DEV Pun | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 276A | |||
STEWART Ko | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 275A | |||
HARRY Chen | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 608A | |||
JOSEPH Tan | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 604A | |||
MYK Yan | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 607A | |||
POH GUAN Lim | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 606A | |||
RUI HAO Chua | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 622A | |||
大野 雄宏 N. Ohno | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 497A | |||
山下 兼矢 K.Yamasita | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 493A | |||
星 達也 T.Hoshi | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 496A | |||
水井 雅人 M.Mizui | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 495A | |||
金子 卓矢 T.Kaneko | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 494A | |||
KIM Joony | USA - USA | Ranking Round | 28A | |||
MCWHERTER Seth | USA - USA | Ranking Round | 29A | |||
NOFEL Matt | USA - USA | Ranking Round | 26A | |||
REQUA Matt | USA - USA | Ranking Round | 27A | |||
SCARBORO Josef | USA - USA | Ranking Round | 30A | |||
WILLIAMS Jack | USA - USA | Ranking Round | 31A | |||
徳本 忠義 T.Tokumoto | スギノ - (株)スギノマシン | Ranking Round | 363A | |||
徳本 汰知 T.Tokumoto | スギノ - (株)スギノマシン | Ranking Round | 364A | |||
井上 延寿 N.Inoue | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 570A | |||
寺田 和彦 K.Terada | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 576A | |||
市川 光雄 M.Ichikawa | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 569A | |||
弘田 量二 R.Hirota | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 568A | |||
矢口 敦也 A.Yaguchi | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 567A | |||
石井 盛幸 M.Ishii | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 566A | |||
川原 正博 M.Kawahara | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 215A | |||
松森 博 H.Matsumori | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 206A | |||
柴崎 学 M.Shibazaki | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 205A | |||
田中 弘文 H.Tanaka | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 212A | |||
船橋 一人 K.Funabashi | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 213A | |||
川原 輝久 T.Kawahara | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 173A | |||
藤井 成児 S.Fujii | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 172A | |||
久野 圭太 K.Kuno | 四郷教 - 四日市四郷高校教諭 | Ranking Round | 145A | |||
竹倉 寛敦 H.Takekura | 墨ア協 - 墨田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 883A | |||
粥川 真 S.Kayukawa | 大阪府 - 大阪府アーチェリー連盟 | Ranking Round | 953A | |||
三隅 信也 S.Misumi | 宇部ア - 宇部市アーチェリー協会 | Ranking Round | 781A | |||
住友 雅治 M.Smitomo | 富ア協 - 富山県アーチェリー協会 | Ranking Round | 365A | |||
野崎 剛 T.Nozaki | 山形ア - 山形県アーチェリー協会 | Ranking Round | 814A | |||
嘉藤 飛翔 T.Katou | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 185A | |||
妹尾 克己 K.senoo | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 184A | |||
守屋 龍一 R.Moriya | 岸産教 - 岸和田産業高校教員 | Ranking Round | 548A | |||
宮本 諭 S.Miyamoto | 島根 - 松江市アーチェリー協会 | Ranking Round | 170A | |||
天野 和幸 T.Amano | 帯ア協 - 帯広アーチェリー協会 | Ranking Round | 921A | |||
鎌田 芳彰 Y.Kamada | 幕ア協 - 幕別アーチェリー協会 | Ranking Round | 922A | |||
玉邑 寛治 K.Tamamura | 旭ア協 - 旭川アーチェリー協会 | Ranking Round | 51A | |||
葛西 理一郎 R.Kasai | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 984A | |||
五十嵐 大地 D.Ikarasi | 東北大 - 東北大学 | Ranking Round | 770A | |||
佐藤 久伸 H.Sato | 東北大 - 東北大学 | Ranking Round | 772A | |||
佐藤 遼太郎 R.Sato | 東北大 - 東北大学 | Ranking Round | 771A | |||
大田 洋典 H.Ota | 林金型 - 林金型製作所 | Ranking Round | 795A | |||
加藤 聡 S.Kato | 滝川 - 滝川協会 | Ranking Round | 600A | |||
山ノ内 祥訓 Y.Yamanouchi | 熊本県 - 熊本県アーチェリー協会 | Ranking Round | 865A | |||
小林 悠貴 Y.Kobayashi | 燕ア協 - 燕市アーチェリー協会 | Ranking Round | 902A | |||
山川 幸治 Y.Yamakawa | 燕ア協 - 燕市アーチェリー協会 | Ranking Round | 892A | |||
山口 良幸 Y.Yamaguchi | 石ア協 - 石川県アーチェリー協会 | Ranking Round | 344A | |||
木内 秀則 H.Kiuchi | 石ア協 - 石川県アーチェリー協会 | Ranking Round | 342A | |||
花井 幸広 Y.Hanai | 石ア協 - 石川県アーチェリー協会 | Ranking Round | 343A | |||
吉澤 史彦 F.Yoshizawa | 神身協 - 神奈川県身体障害者アーチェリー協会 | Ranking Round | 754A | |||
小田 一郎 I.ODA | 練ア協 - 練馬区アーチェリー協会 | Ranking Round | 815A | |||
桑江 良樹 Y.Kuwae | 自体校 - 自衛隊体育学校 | Ranking Round | 198A | |||
山元 智弘 T.Yamamoto | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 417A | |||
古川 高晴 T.Furukawa | 近大職 - 近畿大学職員 | Ranking Round | 1A | |||
居城 洋忠 H.Iziro | 長工教 - 長岡工業高校教員 | Ranking Round | 901A | |||
生駒 俊 S.Ikoma | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 72A | |||
白戸 渉 W.shirato | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 69A | |||
高松 宣巨 Y.Takamatsu | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 71A | |||
安田 昌稔 M.Yasuda | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 230A | |||
枯木 将克 M.Kareki | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 225A | |||
駒場 利生 R.Komaba | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 224A | |||
松田 真也 S.matsuta | 鶴ア協 - 鶴岡市アーチェリー協会 | Ranking Round | 954A | |||
三嶋 拓平 T.Mishima | 鹿体協 - 鹿児島県体育協会 | Ranking Round | 793A | |||
小野 純一朗 J.Ono | 鹿体協 - 鹿児島県体育協会 | Ranking Round | 794A | |||
RAW - リカーブ一般女子 Recurve Women (70m) | ||||||
KARMA Karma | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 242A | |||
SONAM Dema | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 243A | |||
堀口 理沙 R.Horiguchi | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 15A | |||
大澤 妃奈乃 H.Ohsawa | EDI - 株式会社エディオン | Ranking Round | 14A | |||
中村 美樹 M.Nakamura | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 903A | |||
AZURA Mohamad | KMS - KMSJ | Ranking Round | 825A | |||
MILAH Mehat | KMS - KMSJ | Ranking Round | 823A | |||
AMISTOSO Phoebe Nicole | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 947A | |||
BIDAURE Gabrielle Monica | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 949A | |||
BIDAURE Pia Elizabeth Angela | PHI - TEAM PHILIPPINES | Ranking Round | 948A | |||
増渕 有花 Y. Masubuchi | TEA - CLUB TAE'S | Ranking Round | 498A | |||
BROWN Mackenzie | USA - USA | Ranking Round | 21A | |||
GNORIEGA Catalina | USA - USA | Ranking Round | 23A | |||
JUNG Amy | USA - USA | Ranking Round | 25A | |||
WONG Valerie | USA - USA | Ranking Round | 24A | |||
YOO Aileen | USA - USA | Ranking Round | 22A | |||
中島 悠 H.Nakashima | スギノ - (株)スギノマシン | Ranking Round | 366A | |||
荻野 真菜美 M.Ogino | スギノ - (株)スギノマシン | Ranking Round | 367A | |||
西村 紗芳 S.Nishimura | セイノ - (株)セイノー商事 | Ranking Round | 549A | |||
泉 亜美 T.Izumi | タバタ - タバタ薬局 | Ranking Round | 796A | |||
上田 紗安羅 S.Saara | フミ - フミコーポレーション | Ranking Round | 146A | |||
西澤 薫 K.Nishizawa | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 571A | |||
安川 澄江 S.Yasukawa | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 214A | |||
浜田 千加 C.Hamada | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 210A | |||
大石 由紀 Y.Oishi | 山口ア - 山口市アーチェリー協会 | Ranking Round | 780A | |||
鮎川 祥子 S.Ayukawa | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 186A | |||
高橋 優 Y.Takahashi | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 550A | |||
木下 あすか A.Kinoshita | 自体校 - 自衛隊体育学校 | Ranking Round | 200A | |||
相川 一葉 K.Aikawa | 自体校 - 自衛隊体育学校 | Ranking Round | 199A | |||
福田 菜々子 N.Fukuda | 自体校 - 自衛隊体育学校 | Ranking Round | 201A | |||
曽根 朋子 S.Tomoko | 苫ア協 - 苫小牧アーチェリー協会 | Ranking Round | 305A | |||
宮木 芙美代 F.Miyaki | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 67A | |||
畑山 郁子 I.Hatayama | 青森県 - 青森県南部チーム | Ranking Round | 68A | |||
入江 優 Y.Irie | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 227A | |||
吉原 英里 E.Yoshihara | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 229A | |||
石津 裕子 H.Ishizu | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 226A | |||
青木 菜保子 N.Aoki | 駒チャ - 駒場チャンネル | Ranking Round | 228A | |||
川中 香緒里 K.Kawanaka | 鳥取地 - 鳥取県地域づくり推進部 | Ranking Round | 3A | |||
RBM - リカーブ大学生男子 Recurve Univ. Men (70m) | ||||||
JOSHUA Lau Cheng Hui | NAC - NAFAZ ARCHERY | Ranking Round | 438A | |||
KENNETH Lim | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 752A | |||
SAMUEL Lim | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 753A | |||
BRYAN JUN AN Lim | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 610A | |||
SHENG BIN Chan | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 611A | |||
加藤 太一 T.Kato | 弘大 - 弘前大学 | Ranking Round | 349A | |||
本山 遼介 R.Motoyama | 慶應大 - 慶應義塾大学 | Ranking Round | 339A | |||
谷田 湧斗 Y.Tanida | 慶應大 - 慶應義塾大学 | Ranking Round | 340A | |||
飛田 和真 K.Tobita | 慶應大 - 慶應義塾大学 | Ranking Round | 341A | |||
二瓶 和 K.Nihei | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 885A | |||
井深 稜一郎 R.ibuka | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 886A | |||
湯谷 茉祐 M.Yuuya | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 888A | |||
糸山 慧 K.Itoyama | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 889A | |||
照井 翔太 S.Terui | 日体大 - 日本体育大学 | Ranking Round | 813A | |||
舘野 磨生 M.Tateno | 日体大 - 日本体育大学 | Ranking Round | 492A | |||
井上 空 S.Inoue | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 775A | |||
市川 遼治 R.Itikawa | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 778A | |||
柿沼 大翔 D.Kakinuma | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 776A | |||
駒崎 友彰 T.Komazaki | 早稲田 - 早稲田大学 | Ranking Round | 777A | |||
RBW - リカーブ大学生女子 Recurve Univ. Women (70m) | ||||||
PEI WEI Wong | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 751A | |||
NICOLE Ong | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 609A | |||
鎌田 真未 M.Kamada | 弘大 - 弘前大学 | Ranking Round | 346A | |||
町島 純奈 J.Machishima | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 887A | |||
藤井 しずか S.Fujii | 新潟大 - 新潟大学 | Ranking Round | 890A | |||
山中 唯 Y.Yamanaka | 石ア協 - 石川県アーチェリー協会 | Ranking Round | 345A | |||
RDM - リカーブRecurve D: 小中高生男子 Cadet Men (60m) | ||||||
ALTAF M. ANUGRAH Irawan | ISP - INDONESIA ARCHERY SCHOOL PROGR | Ranking Round | 256A | |||
中袴田 羚 R.Nakahakamada | 串中 - 串木野中学校 | Ranking Round | 799A | |||
渡来 昇真 T.Shoma | 大分ア - 大分県アカデミー | Ranking Round | 469A | |||
道添 光輝 K.Michizoe | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 383A | |||
仲村 颯太 S.Nakamura | 榛原中 - 榛原中学校 | Ranking Round | 915A | |||
飯田 俊輝 T.Iida | 淀江中 - 淀江中学校 | Ranking Round | 453A | |||
RDW - リカーブRecurve D: 小中高生女子 Cadet Women (60m) | ||||||
AZFA Larrysa | BBA - BAWOR BANYUMAS ARCHERY | Ranking Round | 251A | |||
石井 美羽 M.ishii | 大ア協 - 大分県ジュニアアーチェリークラブ | Ranking Round | 467A | |||
久留主 麻璃愛 M.Kurusu | 大分ア - 大分県アカデミー | Ranking Round | 468A | |||
高原 珠那 J.Takahara | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 384A | |||
沢田 藍 A.Sawada | 榛原中 - 榛原中学校 | Ranking Round | 911A | |||
木村 鈴 R.Kimura | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 838A | |||
金海 結愛 Y.Kinkai | 淀江中 - 淀江中学校 | Ranking Round | 454A | |||
REM - リカーブRecurve E: 一般男子 Men (30m) | ||||||
南橋 啓司 K.Minamihashi | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 691A | |||
東尾 康之亮 K.Higashio | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 690A | |||
MIN-WEI Sng | ACS - ARCHERY CLUB OF SINGAPORE | Ranking Round | 520A | |||
吉川 哲史 T.Yoshikawa | ART - ARTEMIS・ADVANCE | Ranking Round | 54A | |||
河崎 薫 K.Kawasaki | ART - ARTEMIS・ADVANCE | Ranking Round | 53A | |||
関口 裕樹 H.Sekiguchi | FTC - FINEST TENNIS COLLEGE | Ranking Round | 774A | |||
山本 善政 Y.Yamamoto | HOC - ハードオフ | Ranking Round | 908A | |||
AWANG Ali | LUC - LUCKY | Ranking Round | 499A | |||
BRYAN TAN THIAN BENG | LUC - LUCKY | Ranking Round | 502A | |||
DANIEL KANG ENG HOCK | LUC - LUCKY | Ranking Round | 503A | |||
GERALD LIOW JONG GEEN | LUC - LUCKY | Ranking Round | 505A | |||
HASBI | LUC - LUCKY | Ranking Round | 506A | |||
HERY IRWAN SHAH BIN ZULKIFLI | LUC - LUCKY | Ranking Round | 504A | |||
JERRY | LUC - LUCKY | Ranking Round | 501A | |||
ZAKI | LUC - LUCKY | Ranking Round | 500A | |||
酒井 義孝 Y.Sakai | SFC - 佐倉フィールドアーチェリークラブ | Ranking Round | 462A | |||
ALVIN Chang | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 617A | |||
HAE CHAN Lee | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 616A | |||
KRISHNA Parthasarathy | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 613A | |||
LANCE Lim | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 619A | |||
LIAN SER Koh | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 618A | |||
河野 利勝 T.kouno | はア倶 - はさまアーチェリー俱楽部 | Ranking Round | 470A | |||
田中 弘行 H.Tanaka | はア倶 - はさまアーチェリー俱楽部 | Ranking Round | 471A | |||
首藤 康志 Y.Shuto | はア倶 - はさまアーチェリー俱楽部 | Ranking Round | 472A | |||
中田 光俊 M.Nakata | チア協 - 千代田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 818A | |||
吉田 雄二 Y.Yoshida | チア協 - 千代田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 821A | |||
小池 正彦 M.Koike | チア協 - 千代田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 820A | |||
牛込 誠 M.Ushigome | チア協 - 千代田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 819A | |||
今坂 信広 N.Imasaka | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 357A | |||
坂本 浩 H.Sakamoto | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 354A | |||
安元 眞治 M.Yasumoto | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 360A | |||
安田 雅博 M.Yasuda | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 353A | |||
室山 昭仁 A.Muroyama | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 355A | |||
川久保 洋一 Y.Kawakubo | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 356A | |||
篠原 雅明 M.Shinohara | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 361A | |||
久保 美喜男 M.Kubo | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 573A | |||
神谷 学 M.Kamiya | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 572A | |||
高砂 佳紀 Y.Takasuna | 中信ア - 中信アーチェリークラブ | Ranking Round | 574A | |||
萩原 雅人 M.Hagiwara | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 208A | |||
富田 謙一 K.Tomita | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 175A | |||
田本 守男 M.Tamoto | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 178A | |||
小山 浩 H.Koyama | 宮代連 - 宮代アーチェリー連盟 | Ranking Round | 119A | |||
木村 宏一 K.Kimura | 宮代連 - 宮代アーチェリー連盟 | Ranking Round | 117A | |||
田口 拓弥 T.Taguchi | 宮代連 - 宮代アーチェリー連盟 | Ranking Round | 120A | |||
田尻 龍雄 T.Tajiri | 宮代連 - 宮代アーチェリー連盟 | Ranking Round | 116A | |||
西澤 治彦 H.Nishizawa | 宮代連 - 宮代アーチェリー連盟 | Ranking Round | 118A | |||
大橋 裕 Y.Ohashi | 山口ア - 山口市アーチェリー協会 | Ranking Round | 788A | |||
田尻 翔太 S.Tajiri | 山口ア - 山口市アーチェリー協会 | Ranking Round | 787A | |||
野崎 剛 T.Nozaki | 山形ア - 山形県アーチェリー協会 | Ranking Round | 920A | |||
宮部 徹 T.Miyabe | 幕ア協 - 幕別アーチェリー協会 | Ranking Round | 923A | |||
髙橋 伸章 N.Takahashi | 札啓教 - 市立札幌啓北商業高等学校教員 | Ranking Round | 769A | |||
山ノ内 祥訓 Y.Yamanouchi | 熊本県 - 熊本県アーチェリー協会 | Ranking Round | 919A | |||
コネル マチュー M.Konnert | 目ア協 - 目黒区アーチェリー協会 | Ranking Round | 126A | |||
前田 貞二 T.Maeda | 目ア協 - 目黒区アーチェリー協会 | Ranking Round | 128A | |||
明松 聡 S.Kagari | 目ア協 - 目黒区アーチェリー協会 | Ranking Round | 127A | |||
築城 修治 S.Chikujo | 目ア協 - 目黒区アーチェリー協会 | Ranking Round | 124A | |||
金山 和則 K.Kanayama | 目ア協 - 目黒区アーチェリー協会 | Ranking Round | 129A | |||
高橋 幸三 K.Takahashi | 目ア協 - 目黒区アーチェリー協会 | Ranking Round | 122A | |||
曽根 保臣 S.Yasuomi | 苫ア協 - 苫小牧アーチェリー協会 | Ranking Round | 306A | |||
中西 孝明 T.Nakanishi | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 425A | |||
小坂 法雄 N.Kosaka | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 423A | |||
岡村 敏男 T.Okamura | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 421A | |||
池田 典史 N.Ikeda | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 424A | |||
乾 寿夫 T.Inui | 音ア協 - 音更町アーチェリー協会 | Ranking Round | 926A | |||
井上 聡 S.Inoue | 音ア協 - 音更町アーチェリー協会 | Ranking Round | 925A | |||
渡辺 裕 Y.Watanabe | 音ア協 - 音更町アーチェリー協会 | Ranking Round | 924A | |||
木原 佳介 K.Kihara | G山口 - BKG山口 | Ranking Round | 918A | |||
REW - リカーブRecurve E: 一般女子 Women (30m) | ||||||
齊藤 明子 A.Saitoh | ART - ARTEMIS・ADVANCE | Ranking Round | 55A | |||
ADELE Yam | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 605A | |||
SHARON Choo | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 620A | |||
武井 搖子 A.Takei | チア協 - 千代田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 817A | |||
西野 有紀子 Y.Nishino | チア協 - 千代田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 816A | |||
三浦 千明 C.Miura | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 359A | |||
佐藤 美夏 M.Sato | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 362A | |||
浜田 久美子 K.Hamada | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 358A | |||
末森 環 M.Suemori | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 216A | |||
熊倉 順子 J.Kumakura | 八ア協 - 八王子市アーチェリー協会 | Ranking Round | 209A | |||
富田 康予 Y.Tomita | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 176A | |||
本名 真利子 M.Honna | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 177A | |||
宮原 司 T.Miyahara | 宮代連 - 宮代アーチェリー連盟 | Ranking Round | 115A | |||
高橋 裕子 Y.Takahashi | 目ア協 - 目黒区アーチェリー協会 | Ranking Round | 123A | |||
佐藤 志津江 S.Sato | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 419A | |||
吉田 香織 K.Yoshida | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 420A | |||
白川 美保 M.Shirakawa | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 422A | |||
芹沢 万里 M.Serizawa | 藤沢ア - 藤沢市ア協 | Ranking Round | 418A | |||
RFM - リカーブRecurve F: 高校大学生男子 HS/Univ. Men (30m) | ||||||
MUHAMMAD Naufal Taher | AAB - AL IRSYAD BOARDING SCHOOL PURW | Ranking Round | 577A | |||
LAM Dorji | BAF - BHUTAN ARCHERY FEDERATION | Ranking Round | 964A | |||
加藤 類 R.Kato | MAC - MAC | Ranking Round | 324A | |||
早川 北斗 H.Hayakawa | MAC - MAC | Ranking Round | 325A | |||
EDBERT Loh | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 746A | |||
EDGAR Ho | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 750A | |||
FAIZ Jamil | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 745A | |||
JOVE Liew | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 748A | |||
RANO Matiin | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 747A | |||
WEI HAO Goh | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 749A | |||
JUSTIN DAI HENG Lim | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 630A | |||
DORJI Wangdi | YHS - YANGCHENPHU HIGHER SECONDARY S | Ranking Round | 247A | |||
TENZIN Chowang | YHS - YANGCHENPHU HIGHER SECONDARY S | Ranking Round | 248A | |||
波多野 雄 Y.Hatano | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 653A | |||
細谷 和真 K.Hosoya | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 656A | |||
坂下 涼真 R.Sakashita | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 182A | |||
田中 颯真 S.Tanaka | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 181A | |||
加守田 亮太 R.Kamoda | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 533A | |||
日髙 玲汰 R.Hidaka | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 532A | |||
杉山 獅晄 R.Sugiyama | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 531A | |||
上村 琢斗 T.Uemura | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 599A | |||
大内 健伸 K.Ouchi | 工大一 - 八戸工業大学第一高等学校 | Ranking Round | 598A | |||
入山 就 S.Iriyama | 弘大 - 弘前大学 | Ranking Round | 347A | |||
高橋 大祐 D.Takahashi | 弘大 - 弘前大学 | Ranking Round | 348A | |||
佐々木 万里 B.Sasaki | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 976A | |||
伊藤 秀樹 h.hideki | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 742A | |||
佐藤 勇太 y.satou | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 741A | |||
山本 時熙 h.yamamoto | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 740A | |||
椎原 康熙 k.shiihara | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 739A | |||
熊埜御堂 颯人 h.kumanomidou | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 738A | |||
興野 拓夢 t.kouno | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 737A | |||
河村 優月 Y.Kawamura | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 387A | |||
大井 佳夢偉 K.Oi | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 840A | |||
山本 怜央那 Y.Yamamoto | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 847A | |||
平田 悠貴 Y.Hirata | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 846A | |||
後藤 慎吾 S.Goto | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 841A | |||
波多野 太一 T.Hatano | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 845A | |||
渡邉 圭悟 K.Watanabe | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 848A | |||
竹村 亮祐 R.Takemura | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 844A | |||
臼倉 優人 Y.Usukura | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 839A | |||
諏訪 柊太 S.Suwa | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 842A | |||
高島 樹 I.Takashima | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 843A | |||
柴崎 修太郎 S.Shibasaki | 熊本大 - 熊本大学 | Ranking Round | 862A | |||
物部 空大 S.Monobe | 熊本大 - 熊本大学 | Ranking Round | 864A | |||
菅原 佳佑 K.Sugahara | 熊本大 - 熊本大学 | Ranking Round | 863A | |||
鶴田 尚之 N.Tsuruta | 熊本大 - 熊本大学 | Ranking Round | 861A | |||
青木 琢真 T.Takuma | 生浜 - 千葉県立生浜高等学校 | Ranking Round | 674A | |||
前関 恒誠 K.Maeseki | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 876A | |||
大坪 翔馬 S.Ootsubo | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 874A | |||
山本 時人 T.Yamamoto | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 872A | |||
神山 琉慈 R.Kamiyama | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 875A | |||
阿部 葉埜 H.Abe | 盛岡工 - 盛岡工業高校 | Ranking Round | 873A | |||
舩山 恵輔 K.Funayama | 目ア協 - 目黒区アーチェリー協会 | Ranking Round | 125A | |||
角田 琉唯 R.Tsunoda | 米子南 - 米子南高校 | Ranking Round | 963A | |||
中本 夏綺 N.Nakamoto | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 299A | |||
仲田 大真 H.Nakata | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 298A | |||
村岡 優大 Y.Muraoka | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 295A | |||
白木 一成 I.Shiraki | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 297A | |||
米田 壮輝 S.Yoneda | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 296A | |||
西村 莉水斗 R.Nishimura | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 294A | |||
茨島 孝紀 K.Barajima | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 766A | |||
加藤 方円 M.Katou | 長岡工 - 長岡工業高等学校 | Ranking Round | 897A | |||
原 学杜 M.Hara | 長岡工 - 長岡工業高等学校 | Ranking Round | 899A | |||
小川 謙信 K.Ogawa | 長岡工 - 長岡工業高等学校 | Ranking Round | 898A | |||
木間 一輝 K.Konoma | 長岡工 - 長岡工業高等学校 | Ranking Round | 900A | |||
八木橋 翼 T.Yagihashi | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 719A | |||
對馬 悠人 Y.Tsushima | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 716A | |||
小野寺 一真 K.Onodera | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 720A | |||
川村 夏弥 N.Kawamura | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 712A | |||
東 希夢 N.Azuma | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 717A | |||
北川 航太 K.Kitagawa | 高志 - 高志高校 | Ranking Round | 564A | |||
坂本 寛大 K.Sakamoto | 高志 - 高志高校 | Ranking Round | 565A | |||
井田 悠友 Y.Ida | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 385A | |||
鷹休 祐太 Y.Takayasumi | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 386A | |||
八幡 光紀 K.Yahata | 鶴中央 - 鶴岡中央高校 | Ranking Round | 882A | |||
三浦 虎貴 T.Miura | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 103A | |||
佐藤 旭磨 A.Satou | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 101A | |||
加藤 拓海 T.Katou | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 102A | |||
工藤 昂雅 K.Kudou | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 98A | |||
池田 隼人 H.Ikeda | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 100A | |||
照井 大斗 D.Terui | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 96A | |||
菅原 千翔 Y.Sugawara | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 104A | |||
野口 健汰 K.Noguti | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 99A | |||
齋藤 夢路 Y.Saitou | 鶴岡工 - 鶴岡工業高校 | Ranking Round | 95A | |||
小林 千洋 C.Kobayashi | 鶴岡東 - 鶴岡東高校 | Ranking Round | 955A | |||
室井 裕貴 Y.Muroi | 鹿沼高 - 県立鹿沼高等学校 | Ranking Round | 484A | |||
RFW - リカーブRecurve F: 高校大学生女子 HS/Univ. Women (30m) | ||||||
DORJI Wangmo | RHS - RINCHEN HIGHER SCHOOL | Ranking Round | 249A | |||
CHIN Racheal | RP - REPUBLIC POLYTECHNIC | Ranking Round | 525A | |||
CLARINE Teo | SPT - SUSSPECTS | Ranking Round | 744A | |||
ANGELIS KAI WEI Wong | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 628A | |||
HANNAH SI XUAN Chan | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 625A | |||
JI WON Jun | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 629A | |||
LE YI Wee | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 626A | |||
SITI SARAH BTE Mohamed Iskandar | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 627A | |||
中谷 未希 M.Nakatani | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 351A | |||
安藤 結衣 Y.Ando | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 655A | |||
小柴 陽菜 H.Koshiba | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 654A | |||
張 宇茵 U.Chou | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 652A | |||
青木 素愛 S.Aoki | 千英和 - 千葉英和高等学校 | Ranking Round | 651A | |||
寺井 陽菜 H.Terai | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 537A | |||
小門 明日香 A.Kokado | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 534A | |||
本田 陽向 H.Honnda | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 536A | |||
西村 遼 H.Nishimura | 岸産高 - 岸和田産業高校 | Ranking Round | 535A | |||
木谷 菜江 N.Kitani | 札啓商 - 札幌啓北商業高校 | Ranking Round | 768A | |||
後藤 伶奈 R.Goto | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 667A | |||
奥野 くるみ k.okuno | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 743A | |||
室尾 梨奈 r.muroo | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 735A | |||
柴田 渚月 n.shibata | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 733A | |||
泉 連心 r.izumi | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 732A | |||
浦浜 未夢 m.urahama | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 731A | |||
渡辺 彩未 a.watanabe | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 736A | |||
藤野 陽愛 h.fujino | 柏陵高 - 福岡県立柏陵高等学校 | Ranking Round | 734A | |||
山崎 葉菜 H.Yamazaki | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 855A | |||
水越 聖七 H.Mizukoshi | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 854A | |||
笹原 華穂 K.Sasahara | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 850A | |||
関 桃花 M.Seki | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 851A | |||
青木 美薫 M.Aoki | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 849A | |||
髙松 小雪 K.Takamatu | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 853A | |||
髙橋 咲愛 S.Takahashi | 横総 - 横須賀総合高校 | Ranking Round | 852A | |||
丹治 彩音 A.Tanji | 福島高 - 福島県立福島高等学校 | Ranking Round | 106A | |||
宍戸 琴海 K.Shishido | 福島高 - 福島県立福島高等学校 | Ranking Round | 105A | |||
吉岡 志織 S.Yoshioka | 米子南 - 米子南高校 | Ranking Round | 962A | |||
樋口 こころ K.Higuchi | 米子南 - 米子南高校 | Ranking Round | 961A | |||
前田 紗花 S.Maeda | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 300A | |||
坂田 憂奈 Y.Sakata | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 301A | |||
高木 七海 N.Takagi | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 302A | |||
伊藤 葉月 H.Ito | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 764A | |||
佐藤 和奏 W.Sato | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 763A | |||
織田 いろは I.Oda | 花巻北 - 花巻北高校 | Ranking Round | 765A | |||
阿部 琴海 K.Abe | 長岡工 - 長岡工業高等学校 | Ranking Round | 896A | |||
上村 野ノ香 N.Uemura | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 718A | |||
対馬 紗莉 S.Tsushima | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 714A | |||
對馬 華音 K.Tsushima | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 711A | |||
小野 結生 Y.Ono | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 713A | |||
若松 彩心 A.Wakamatsu | 青森西 - 青森西高等学校 | Ranking Round | 715A | |||
中島 佑織 Y.Nakashima | 鯖江 - 鯖江高校 | Ranking Round | 562A | |||
谷崎 愛理 A.Tanizaki | 鯖江 - 鯖江高校 | Ranking Round | 563A | |||
高橋 万里奈 M.Takahashi | 鹿沼高 - 県立鹿沼高等学校 | Ranking Round | 485A | |||
RGM - リカーブRecurve G: 小中学生男子 Cadet Men(30m) | ||||||
晝田 皇貴 K.Hiruta | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 693A | |||
鶴町 虹太 K.Turumachi | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 692A | |||
AMMAR Farhan | COJ - COJA ACADEMY | Ranking Round | 940A | |||
DANISH Amsyar | COJ - COJA ACADEMY | Ranking Round | 941A | |||
HARITH Aiman | COJ - COJA ACADEMY | Ranking Round | 942A | |||
OMAR M. PASHA Irawan | ISP - INDONESIA ARCHERY SCHOOL PROGR | Ranking Round | 253A | |||
KARMA Lhendup | LMS - LUNGTENZAMPA MIDDLE SCHOOL | Ranking Round | 244A | |||
KINZANG Namgay | LMS - LUNGTENZAMPA MIDDLE SCHOOL | Ranking Round | 246A | |||
SONAM Penjor | LMS - LUNGTENZAMPA MIDDLE SCHOOL | Ranking Round | 245A | |||
MUHAMMAD ADIEN RAIHAN | MUT - SMP MUTUAL MAGELANG ARCHERY | Ranking Round | 521A | |||
JYAN JIN JIE Seow | SLA - SALT & LIGHT ARCHERY | Ranking Round | 615A | |||
KYAN SEOW JIN JING | SLA - SALT & LIGHT ARCHERY | Ranking Round | 274A | |||
小田 隼輝 S.Oda | 三鷹市 - 三鷹市アーチェリー協会 | Ranking Round | 352A | |||
中袴田 遊 Y.Nakahakamada | 串小 - 串木野小学校 | Ranking Round | 800A | |||
松永 洸希 K.Matsunaga | 五十嵐 - 新潟市立五十嵐中学校 | Ranking Round | 891A | |||
高橋 観 K.takahasi | 八重山 - 八重山アーチェリー協会 | Ranking Round | 179A | |||
和田 聖 H.Wada | 初倉中 - 初倉中学校 | Ranking Round | 914A | |||
栗本 光大 K.Kurimoto | 和歌山 - 県立和歌山高等学校 | Ranking Round | 167A | |||
竹畑 胤希 K.Takehata | 和歌山 - 県立和歌山高等学校 | Ranking Round | 168A | |||
岩﨑 直樹 N.Iwasaki | 大ア協 - 大分県ジュニアアーチェリークラブ | Ranking Round | 475A | |||
秋吉 梁平 R.Akiyoshi | 大ア協 - 大分県ジュニアアーチェリークラブ | Ranking Round | 476A | |||
清水 陽夕胡 H.Shimizu | 大分ア - 大分県アカデミー | Ranking Round | 474A | |||
宮原 楽良真 R.Miyahara | 宮代連 - 宮代アーチェリー連盟 | Ranking Round | 114A | |||
中村 暁至 S.Nakamura | 幕札中 - 幕別札内中学校 | Ranking Round | 931A | |||
前本 悠助 Y.Maemoto | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 388A | |||
沓掛 晴和 S.Kutsukake | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 389A | |||
志田 岳玄 T.shida | 榛原中 - 榛原中学校 | Ranking Round | 912A | |||
佐々野 佑弥 Y.Sasano | 福岡ク - 福岡クローバークラブ | Ranking Round | 236A | |||
徳田 海斗 K.Tokuda | 秋穂中 - 秋穂中学校 | Ranking Round | 790A | |||
山田 崇史 T.Yamada | 芽西中 - 芽室西中 | Ranking Round | 930A | |||
長谷川 真大 M.HASEGAWA | 苫ウ中 - 苫小牧ウトナイ中 | Ranking Round | 936A | |||
柴田 大輔 D.Shibata | 藤森中 - 名古屋市立藤森中学校 | Ranking Round | 222A | |||
高橋 敦己 A.Takahashi | 長ア協 - 長岡市アーチェリー協会 | Ranking Round | 133A | |||
佐々木 粋 I.Sasaki | 飯岡中 - 盛岡市立飯岡中学校 | Ranking Round | 877A | |||
河合 夏旺 N.Kawai | 鳥附中 - 鳥大附属中学校 | Ranking Round | 452A | |||
今野 剛志 K.Konno | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 78A | |||
小角 知 S.Ozumi | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 77A | |||
山田 徠夢 R.Yamada | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 76A | |||
渋谷 音温 N.Shibuya | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 79A | |||
渡邊 心 S.Watanabe | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 75A | |||
長谷川 皓正 K.Hasegawa | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 74A | |||
RGW - リカーブRecurve G: 小中学生女子 Cadet Women(30m) | ||||||
TANIA ELVARETTA Ratna Duhita | BA - BAWOR ARCHERY | Ranking Round | 272A | |||
関口 結唯 Y.Sekiguchi | FTC - FINEST TENNIS COLLEGE | Ranking Round | 773A | |||
KAYYISAH SHAFIYA Asbran | ISP - INDONESIA ARCHERY SCHOOL PROGR | Ranking Round | 767A | |||
古藤 つぼみ T.Koto | MAC - MAC | Ranking Round | 327A | |||
鈴木 璃露 R.Suzuki | MAC - MAC | Ranking Round | 326A | |||
KAINING Ng | SLA - SALT & LIGHT ARCHERY | Ranking Round | 614A | |||
LI Wenying Alexis | SLA - SALT & LIGHT ARCHERY | Ranking Round | 273A | |||
CLARA JIA LI Tan | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 623A | |||
TABITHA Yeo | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 603A | |||
二橋 天花 T.Futahashi | 位猪金 - 位猪金中学校 | Ranking Round | 234A | |||
二橋 真音衣 M.Futahashi | 位猪金 - 位猪金中学校 | Ranking Round | 235A | |||
澤田 こころ K.Sawada | 大分ア - 大分県アカデミー | Ranking Round | 473A | |||
天野 由結 Y.Amano | 愛附中 - 愛知教育大学附属岡崎中学校 | Ranking Round | 223A | |||
水野 桃綺 M.Mizuno | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 390A | |||
池田 羽奏 W.Ikeda | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 394A | |||
深田 乃愛 N.Fukada | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 393A | |||
辻 和香奈 W.Tsuji | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 395A | |||
高原 朱璃 S.Takahara | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 391A | |||
鳥居 史華 A.Torii | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 392A | |||
三隅 安稀 A.Misumi | 桃山中 - 桃山中学校 | Ranking Round | 783A | |||
加藤 碧 A.Kato | 榛原中 - 榛原中学校 | Ranking Round | 913A | |||
有働 朱唯 S.Udou | 芽室中 - 芽室中学校 | Ranking Round | 929A | |||
上田 美帆 M.Ueda | 芽西中 - 芽室西中 | Ranking Round | 927A | |||
白木 琉鈴 R.Shiraki | 芽西中 - 芽室西中 | Ranking Round | 928A | |||
小黒 奈那美 N.Oguro | 長ア協 - 長岡市アーチェリー協会 | Ranking Round | 131A | |||
笹川 桜花 S.Sasagawa | 長ア協 - 長岡市アーチェリー協会 | Ranking Round | 135A | |||
滝本 蓮樺 R.Takimoto | 静ア協 - 静岡アーチェリー協会 | Ranking Round | 538A | |||
丸山 美羽 M.Maruyama | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 89A | |||
五十嵐 希采 N.Igarashi | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 85A | |||
今井 七未 N.Imai | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 87A | |||
加藤 ひより H.Kato | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 90A | |||
加藤 楽奈 R.Kato | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 80A | |||
古木 美羽 M.Furuki | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 82A | |||
大滝 れあ R.Otaki | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 88A | |||
本間 紗奈 S.Honma | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 83A | |||
真田 桃花 M.Sanada | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 81A | |||
菅原 杏 A.Sugawara | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 84A | |||
菅野 由貴 Y.Sugano | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 91A | |||
鈴木 心深 K.Suzuki | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 92A | |||
阿部 美桜子 M.Abe | 鶴AC - 鶴岡アーチェリークラブ | Ranking Round | 86A | |||
RHM - リカーブRecurve H: 一般男子 Men (18m) | ||||||
大塚 忠胤 T.Otsuka | JAM - 日本アムウェイ合同会社 | Ranking Round | 109A | |||
辻田 喜久郎 K.Tsujita | PGA - ペガサスアーチェリー | Ranking Round | 113A | |||
HANAFI Rahmat | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 278A | |||
山田 浩亨 H.Yamada | 津ア協 - 津幡町アーチェリー協会 | Ranking Round | 514A | |||
村田 隆幸 T.Murata | 津ア協 - 津幡町アーチェリー協会 | Ranking Round | 513A | |||
西本 哲士 S.Nishimoto | 津ア協 - 津幡町アーチェリー協会 | Ranking Round | 517A | |||
上田 茂 S.Ueda | 町ア協 - 町田市アーチェリー協会 | Ranking Round | 822A | |||
RHW - リカーブRecurve H: 一般女子 Women (18m) | ||||||
小林 麻里子 M.Kobayashi | PGA - ペガサスアーチェリー | Ranking Round | 110A | |||
SITI Azrefa | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 279A | |||
WENDY Wong | SHT - SPORTS & RECREATION GUILD OF H | Ranking Round | 280A | |||
加来 奈都子 N.Kaku | はア倶 - はさまアーチェリー俱楽部 | Ranking Round | 478A | |||
小野 美保子 M.Ono | はア倶 - はさまアーチェリー俱楽部 | Ranking Round | 477A | |||
迫 鮎美 A.Sako | 岩ア協 - 岩国アーチェリー協会 | Ranking Round | 183A | |||
RIM - リカーブRecurve I: 小中高大学生男子 Students Men (18m) | ||||||
中本 大地 D.Nakamoto | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 698A | |||
田中 大結 H.Tanaka | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 695A | |||
谷口 幸乃進 Y.Taniguchi | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 700A | |||
ADEEB Asyraf | COJ - COJA ACADEMY | Ranking Round | 943A | |||
FAHEEM Danial | COJ - COJA ACADEMY | Ranking Round | 937A | |||
FIRAS Faiq | COJ - COJA ACADEMY | Ranking Round | 938A | |||
HARITH Fadzil | COJ - COJA ACADEMY | Ranking Round | 939A | |||
JOSHUA TAN WEI YONG | LUC - LUCKY | Ranking Round | 511A | |||
MICHAEL TAN WEI XIAN | LUC - LUCKY | Ranking Round | 508A | |||
MIKA | LUC - LUCKY | Ranking Round | 509A | |||
SYAFIQ IZHAN | LUC - LUCKY | Ranking Round | 510A | |||
ARDIAN TRISTAN AKHMAD | MUT - SMP MUTUAL MAGELANG ARCHERY | Ranking Round | 524A | |||
ZACKY WIRA REDYA | MUT - SMP MUTUAL MAGELANG ARCHERY | Ranking Round | 523A | |||
EYAN Seow | SLA - SALT & LIGHT ARCHERY | Ranking Round | 910A | |||
XI IAN Lim | TAA - THE ARCHERY ACADEMY SINGAPORE | Ranking Round | 624A | |||
小野 暖陽 H.Ono | はア倶 - はさまアーチェリー俱楽部 | Ranking Round | 479A | |||
名倉 春日 K.Nagura | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 322A | |||
堀本 大翼 T.Horimoto | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 321A | |||
岡田 悠十 H.Okada | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 320A | |||
鈴木 竜斗 R.Suzuki | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 319A | |||
尾高 陸人 R.Odaka | 上郷小 - 上郷小学校 | Ranking Round | 785A | |||
寺﨑 龍成 R.Terasaki | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 586A | |||
小松 慎太郎 S.Komatsu | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 585A | |||
岸 兼汰 K.Kishi | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 588A | |||
松本 歩 A.Matsumoto | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 587A | |||
鎌田 祥輝 S.Kamata | 住田高 - 岩手県立住田高等学校 | Ranking Round | 193A | |||
鮎川 倖嗣朗 K.Ayukawa | 岩国小 - 岩国小学校 | Ranking Round | 188A | |||
田中 勘九朗 K.Tanaka | 川崎小 - 川崎小学校 | Ranking Round | 916A | |||
レベチェ ユウジ Y.Rebeche | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 399A | |||
中澤 章介 S.Nakazawa | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 400A | |||
松島 功大 K.Matsusima | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 401A | |||
湯野 凜平 R.Yuno | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 398A | |||
谷口 颯 K.Taniguchi | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 396A | |||
長谷川 晋作 S.Hasegawa | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 397A | |||
工藤 奏 K.Kudo | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 977A | |||
野寺 祐丞 Y.Nodera | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 978A | |||
北村 航汰 K.Kitamura | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 669A | |||
千葉 凌也 R.Chiba | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 668A | |||
河崎 優輝 Y.Kawasaki | 柴小 - 柴又小学校 | Ranking Round | 56A | |||
小堀 凌世 R.Kobori | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 402A | |||
山田 周平 S.Yamada | 津J協 - 津幡JR.アーチェリー倶楽部 | Ranking Round | 516A | |||
山田 純平 J.Yamada | 津J協 - 津幡JR.アーチェリー倶楽部 | Ranking Round | 515A | |||
飯田 祐輝 Y.Iida | 淀江小 - 淀江小学校 | Ranking Round | 455A | |||
伊藤 駿太 S.Ito | 登米総 - 宮城県登米総合産業高校 | Ranking Round | 681A | |||
千葉 隆士 R.Chiba | 登米総 - 宮城県登米総合産業高校 | Ranking Round | 679A | |||
及川 裕也 Y.Oikawa | 登米総 - 宮城県登米総合産業高校 | Ranking Round | 680A | |||
富士原 隼 H.Fujiwara | 登米総 - 宮城県登米総合産業高校 | Ranking Round | 682A | |||
白井 賢治 K.Shirai | 磐北小 - 磐田北小学校 | Ranking Round | 917A | |||
徳原 大也 T.Tokuhara | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 304A | |||
青木 南凪 N.Aoki | 聖光 - 聖光高等学校 | Ranking Round | 303A | |||
中村 煌輝 K.Nakamura | 華城小 - 華城小学校 | Ranking Round | 786A | |||
大森 蒼依 A.Oomori | 長ア協 - 長岡市アーチェリー協会 | Ranking Round | 134A | |||
一島 結翔 Y.Ichishima | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 407A | |||
横田 琉弥 R.Yokota | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 406A | |||
水野 俊樹 S.Mizuno | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 404A | |||
澤田 健 K.Swada | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 408A | |||
矢田部 琉偉 R.Yadabe | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 403A | |||
稲垣 陽樹 H.Inagaki | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 405A | |||
RIW - リカーブRecurve I: 小中高大学生女子 Students Women (18m) | ||||||
伴 柚香 Y.Ban | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 694A | |||
田中 柚葵 Y.Tanaka | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 697A | |||
田中 瑞季 M.Tanaka | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 696A | |||
西倉 愛夏 A.Nishikura | AAC - アシストアーチェリークラブ | Ranking Round | 699A | |||
NUHA MAISARA | LUC - LUCKY | Ranking Round | 507A | |||
SYAHIDNA ZATI HULWAN | MUT - SMP MUTUAL MAGELANG ARCHERY | Ranking Round | 522A | |||
清水 菜那弥 N.Shimizu | 三河 - 愛産大三河高校 | Ranking Round | 323A | |||
渡邉 梨瑚 R.Watanabe | 仙台工 - 仙台工業高等学校 | Ranking Round | 589A | |||
竹倉 未悠 M.Takekura | 墨ア協 - 墨田区アーチェリー協会 | Ranking Round | 884A | |||
小野 翔音 S.Ono | 大ア協 - 大分県ジュニアアーチェリークラブ | Ranking Round | 480A | |||
大石 佳奈 K.Oishi | 宮野小 - 宮野小学校 | Ranking Round | 784A | |||
有田 ひらり H.Arita | 日吉津 - 日吉津小学校 | Ranking Round | 456A | |||
中 柚希 Y.Naka | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 409A | |||
笹原 恵 K.Sasahara | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 410A | |||
辻石 芽生桜 M.Tsujiishi | 明峰中 - 黒部市立明峰中学校 | Ranking Round | 411A | |||
星 はるな H.Hoshi | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 981A | |||
村上 菜奈 N.Murakami | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 983A | |||
硎光 彩楓 S.Togimitsu | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 982A | |||
荒井 ほのか H.Arai | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 979A | |||
高橋 凛響 R.Takahashi | 札啓成 - 札幌啓成高校 | Ranking Round | 980A | |||
尾形 奈南 N.Ogata | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 671A | |||
畠山 詞 F.Hatakeyama | 東陵 - 東陵高等学校 | Ranking Round | 670A | |||
坂本 萌香 M.Sakamoto | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 412A | |||
髙本 彩乃 A.Takamoto | 桜井高 - 桜井高等学校 | Ranking Round | 413A | |||
池田 伊織 I.Ikeda | 生浜 - 千葉県立生浜高等学校 | Ranking Round | 675A | |||
齊藤 胡果 K.Saitou | 若葉小 - 若葉小学校 | Ranking Round | 932A | |||
森 真央 M.Mori | 荒田小 - 荒田小学校 | Ranking Round | 801A | |||
笹川 桃花 M.Sasagawa | 長ア協 - 長岡市アーチェリー協会 | Ranking Round | 132A | |||
中川 優花 Y.Nakagawa | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 416A | |||
猪上 歩未 A.Inoue | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 415A | |||
白川 一花 I.Shirakawa | 魚工高 - 魚津工業高等学校 | Ranking Round | 414A |