CABARAN PANAHAN TRADISIONAL MERDEKA 2020
CABARAN PANAHAN TRADISIONAL MERDEKA 2020
Machang Archery Dengan Kerjasama Dewan Pemuda Kawasan Pas Machang (CPTM2020)
Kompleks Pembangunan Islam (KPI) Kg Cherodok, 16 Sep 2020
CABARAN PANAHAN TRADISIONAL MERDEKA 2020
Participant List ordered by Target
TargetAthleteCountry NameEvent
KUMPULAN 1 - TRADISIONAL CILIK DAN TERBUKA (W)
1AAHMAD AL DARWISY ADAM BIN MOHD GMA - GM ARCHERYTradisional Cilik
1BQAYS AMSYAR BIN AZIZAN 3Q - 3Q ARCHERYTradisional Cilik
1CMUHAMMAD AMMAR BAKHTIAR BIN SU MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Cilik
1DABDULLAH BIN MOHD AZHAN DTG - DTG GAPETERTradisional Cilik
2AMUHAMMAD ALIF AIRIEL BIN MOHD GMA - GM ARCHERYTradisional Cilik
2BAHMAD IRFAN WAFIQ BIN KHALIL SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
2CALIFAH KHALISHA BMA - BEMART ARCHERYTradisional Cilik
2DNUR ALYA AFIQAH BINTI ANUAR SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
3ANUR AIN NAJWA BT MOHD RAFIE GMA - GM ARCHERYTradisional Cilik
3BNUR DAMIA DHABITAH BT MOHD HIL SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
3CNIK SYAHIRAH BINTI MUSTAFFAR B SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
3DSITI MAISARAH BINTI AB. AZIZ KMA - KELAB METRA AMANTradisional Cilik
4AAMJAD DANIAL BIN ASWAD HAYKAL SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
4BMUHAMMAD AL-FATEH BIN AHMAD SH SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
4CQYRA SAIRYSH BINTI AZIZAN 3Q - 3Q ARCHERYTradisional Cilik
4DNUR AMEENA KHADEEJA BT ABDUL F RPPAC - RPPACTradisional Cilik
5AMUHAMMAD FARIS QAYYUM BIN MOHD SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
5BMUHAMMAD AZHAD WUJDAN BIN SUKR MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Cilik
5CQALYSH ARSH BIN AZIZAN 3Q - 3Q ARCHERYTradisional Cilik
5DALIF MUHAIMIN BMA - BEMART ARCHERYTradisional Cilik
6AMUHAMMAD AMIR IQBAL BIIN MOHD SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
6BRAJA MUHAMMAD ASIF BIN RAJA AH MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Cilik
6CMUHAMMAD ADAM HAZIQ B NADRIZAL KMK - KELAB MEMANAH KERTEH (GAPETER)Tradisional Cilik
6DMUHAMMAD ISYRAF BIN AZMAN MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Cilik
7AAHMAD NASRUL AMSYAR BIN MUHAMM SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
7BMUHAMMAD IRFAN BIN AZMAN MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Cilik
7CAHMAD YASIN MOHD ROZMAN GAP - GAPETERTradisional Cilik
8AMUHAMMAD ZOFRAN AQIL BIN MOHD SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
8BMUHAMMAD SHARIMI MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Cilik
8CMUHAMMAD ANIF B ROSTAM KMK - KELAB MEMANAH KERTEH (GAPETER)Tradisional Cilik
8DMOHD AZAD FARHAN B. MOHD AZMAN SRIAM - SRIAM ARCHERY CLUBTradisional Cilik
10ASITI NAJWA NASUHA BT AB.AZIZ KMA - KELAB METRA AMANTradisional Terbuka
10BAMIRAH A'DILAH BINTI MOHD AZHA DTG - DTG GAPETERTradisional Terbuka
10CRAJA NUR ATHIRAH BT RAJA AHMED MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Terbuka
10DHAIFA' JUWAIRIYYAH BINTI MOHD GMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
11ANURIN MAGHFIRAH BINTI SHAHARUM KMA - KELAB METRA AMANTradisional Terbuka
11BTENGKU AZNURIAH TENGKU AZIZ RMS - RIMAYAH SUNNAH TERENGGANUTradisional Terbuka
11CRAJA NUR AQLYA BT RAJA BUSTAMA MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Terbuka
11DWAN ZAINIYAH BT WAN ZAIN ARR - AR RAUDHAH ARCHERYTradisional Terbuka
12ASITI SARAH BT ZAIDI KMA - KELAB METRA AMANTradisional Terbuka
12BSITI FAUZIANA KMK - KELAB MEMANAH KERTEH (GAPETER)Tradisional Terbuka
12CRAJA NUR ATASHA BT RAJA BUSTAM MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Terbuka
13ASAZALINA BT ABDULLAH KMA - KELAB METRA AMANTradisional Terbuka
13BSYAFIRAH BINTI SALIM GAP - GAPETERTradisional Terbuka
13CNURUL ALIS SOPIA BT KAMARUDDIN GMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
14AFARIZAN BT ABDULLAH PERN - PERNAMATradisional Terbuka
14BHAIFA' SHAFIYYAH BINTI MOHD KA GMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
14CAMIRAH ARIFAH BINTI MOHD AZHAN DTG - DTG GAPETERTradisional Terbuka
15ASITI NAJIHAH BT AB. AZIZ KMA - KELAB METRA AMANTradisional Terbuka
15BNOR SHALINA BINTI ZAINUDDIN SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
15CSRI JUNAINY BT ISMAIL PERS - PERSENDIRIANTradisional Terbuka
15DNUR FATIN FAKHIRA BT JUNOH ARD - AR-RA'DUTradisional Terbuka
KUMPULAN 2 - TRADISIONAL TERBUKA
1AMOHD YUSRI BIN ABDUL WAHAB SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
1BMOHAMAD SHAH IDZUWAN BIN AHMAD GAP - GAPETERTradisional Terbuka
1CABDUL HAKIM BIN ISMAIL K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
1DMUHAMMAD IZAAN IRFAN BIN ROSDI DARUL - DARUL ANUARTradisional Terbuka
2AMOHD HAZLI MD DONG RMS - RIMAYAH SUNNAH TERENGGANUTradisional Terbuka
2BAZARUDIN ALI SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
2CAHMAD RUHULLAH OTHMAN K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
2DMUHAMMAD NAFIS BIN AliasUNAC - UNAC ARCHERY CLUBTradisional Terbuka
3ACHE WAN KAMALLUDIN SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
3BRAZAK BIN MAMAT SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
3CMOHD ZAKI YAHAYA K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
3DFIRDAUS BIN MAMAT MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Terbuka
4AMOHD AZHAM BIN ABD RAHMAN SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
4BMOHD KASURAIDI BIN DERAMAN GMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
4CNORHISYAM BIN ISMAIL K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
4DRAJA MUHAMMAD RIZUL ADHA BIN R DARUL - DARUL ANUARTradisional Terbuka
5AFAIZAL BIN ISMAIL SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
5BMUHAMMAD ALIF ARSYAD Bin Mohd RafieGMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
5CMOHD AZHAN BIN AHMAD K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
5DABDUL HALIM BIN JUSOH ARR - AR RAUDHAH ARCHERYTradisional Terbuka
6ACHE WAN JUSOH SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
6BMOHD RAFIE BIN ABD HAMID GMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
6CAMZAR ZAKARIA K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
6DMUHAMMAD AMIR ARSYAD BIN SUHAI MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Terbuka
7AMUHAMMAD NAIMRUDIN B. M. YUSOF GAP - GAPETERTradisional Terbuka
7BMUHAMMAD AMIRUL SYAFIQ BIN MUS GMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
7CMUHAMMAD SHAHRIMAN CHE ALI K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
7DNOR MOHAMAD B ABDULLAH PERTP - PETRA PAHANGTradisional Terbuka
8AAHMAD BIN HARUN DTG - DTG GAPETERTradisional Terbuka
8BMUHD NOORFARIS HAFIZUDDIN BIN PERS - PERSENDIRIANTradisional Terbuka
8CMOHD FIRDAUS BIN AHMAD K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
8DMUHAMMAD TARMIZI BIN AZIZ PERN - PERNAMATradisional Terbuka
9AWAN MOHD HASBULLAH BIN WAN NAW SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
9BWAN OSMAN BIN WAN NIK SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
9CWAN MUHAMMAD FAIEZ BIN WAN MOH K5A - KEMMAS 5 ARROWTradisional Terbuka
9DMUHAMMAD AZIEM BIN MOHD ASRI KMS - KMS TDTTradisional Terbuka
10AMOHD ZAMRI BIN ABDUL AZIZ SGJ - SGJ GAPETERTradisional Terbuka
10BMOHD YUNUS B ABD GHANI KMK - KELAB MEMANAH KERTEH (GAPETER)Tradisional Terbuka
10CMOHAMMAD KHAIRUL AIMAN BIN MOH PERN - PERNAMATradisional Terbuka
10DMOHD SAMSURI BIN ISMAIL ILP - ILP KEPALA BATASTradisional Terbuka
11AZULKIFLEE MUHAMMAD GAP - GAPETERTradisional Terbuka
11BWAN MOHAMAD ZIKRI BIN WAN MOHD GMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
11CAZIZI CHE HAMID PERN - PERNAMATradisional Terbuka
11DISMAIL BIN IDRIS ARR - AR RAUDHAH ARCHERYTradisional Terbuka
12ATALHAH BIN MAHMUD GAP - GAPETERTradisional Terbuka
12BMUHAMMAD HAFIZ BIN ISMAIL PT - PEMANAH TUMPATTradisional Terbuka
12CWAN MUHAMMAD ALI ARMIIN BIN WA PERN - PERNAMATradisional Terbuka
12DHAJI OTHMAN ZAILANI HASSAN MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Terbuka
13AZULNUARNIS ISMAIL BJA - BJ GAPETERTradisional Terbuka
13CMUHAMMAD YUNUS BIN MOKHTAR PERN - PERNAMATradisional Terbuka
13DABDUL FATAH ZAKARIA RPPAC - RPPACTradisional Terbuka
14AMOHD ROZMAN AWANG GAP - GAPETERTradisional Terbuka
14CMUHAMMED SYAMIL PERS - PERSENDIRIANTradisional Terbuka
14DMUHAMMAD SYARAFI BIN MOHD ZAKI KMA - KELAB METRA AMANTradisional Terbuka
15AMOHD BAKAR BIN SEMAN BJA - BJ GAPETERTradisional Terbuka
15BNIK AHMAD FAIDZUL RAHMAN BIN H DARUL - DARUL ANUARTradisional Terbuka
15CABDUL SHUKUR BIN SAHFERI PERS - PERSENDIRIANTradisional Terbuka
15DMOHD SHAFIZUL BOYO - BOYO ARCHERYTradisional Terbuka
16AHARUN MUSTAFA DTG - DTG GAPETERTradisional Terbuka
16BMOHD AZMAN BIN AZMI DARUL - DARUL ANUARTradisional Terbuka
16CMOHD FAIZOL BIN MOHD NOR PERS - PERSENDIRIANTradisional Terbuka
16DMOHD FAZDIR IBRAHIM FAS - FA SNOW WASH GAPETERTradisional Terbuka
17AZULKIFLI BIN LATIF GAP - GAPETERTradisional Terbuka
17BZAZALI MOHAMAD PERS - PERSENDIRIANTradisional Terbuka
17DAYMAN ARHAM BIN SHUKRI RRADZI DARUL - DARUL ANUARTradisional Terbuka
18AMAT RANI IBRAHIM DTG - DTG GAPETERTradisional Terbuka
18CMUHAMMAD HABIBULLAH BIN HUSSIA PERS - PERSENDIRIANTradisional Terbuka
18DMOHD AMIR BIN NOORDIN MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Terbuka
19BMUHAMMAD DANIEL ISKANDAR B. KA GMA - GM ARCHERYTradisional Terbuka
19CRAJA AHMED BUSTAMAN BIN RAJA H MAC - MACHANG ARCHERYTradisional Terbuka
19DMUHAMMAD NAIM BIN ZAKARIA PT - PEMANAH TUMPATTradisional Terbuka

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter