Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Львів, 12-16 Sep 2020
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Finals
Finals
Finals
Олімпійський лук змішана команда Юніори/Юніорки
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЧРВ1Чернівецька-1РУСНАК Олександра
КОЖОКАРЬ Іван
Bye                    
                     
       ЧРВ1Чернівецька-10             
        0             
9КИЇм. КиївПАРХОМЕНКО Анна Іг.
ТАЛІМОНЧУК Володимир
0                   
8ЧРНЧернігівськаЖУК Поліна
ФЕНЕНКО Назар
0                   
              0      
               0      
5ЛЬВ2Львівська-2ЯЩИШИН Тетяна
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Микола
Bye                  
                   
       ЛЬВ2Львівська-20            
        СУМСумська0            
                 Золото  
4СУМСумськаКОВАЛЬ Дар“я
ОВЧИННІКОВ Артем
Bye             0
                      0
                        Бронза  
3ХАР1Харківська-1АРИСТОВА Олександра
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
Bye             0
               0
       ХАР1Харківська-10            
        ЧРВ2Чернівецька-20            
                   
6ЧРВ2Чернівецька-2ШУБКІНА Ольга
СВЕРЕДА Юрій
Bye                  
              0      
               0      
7ХАР2Харківська-2ПОСТЕЛЬНЯК Софія
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Денис
Bye                   
                    
       ХАР2Харківська-20             
        ЛЬВ1Львівська-10             
                     
2ЛЬВ1Львівська-1НАУМОВА Жанна
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
Bye                    
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЧРВ1Чернівецька-1РУСНАК Олександра
КОЖОКАРЬ Іван
Bye                    
                     
       ЧРВ1Чернівецька-10             
        0             
9КИЇм. КиївПАРХОМЕНКО Анна Іг.
ТАЛІМОНЧУК Володимир
0                   
8ЧРНЧернігівськаЖУК Поліна
ФЕНЕНКО Назар
0                   
              0      
               0      
5ЛЬВ2Львівська-2ЯЩИШИН Тетяна
ЧЕРНЯВСЬКИЙ Микола
Bye                  
                   
       ЛЬВ2Львівська-20            
        СУМСумська0            
                 Золото  
4СУМСумськаКОВАЛЬ Дар“я
ОВЧИННІКОВ Артем
Bye             0
                      0
                        Бронза  
3ХАР1Харківська-1АРИСТОВА Олександра
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
Bye             0
               0
       ХАР1Харківська-10            
        ЧРВ2Чернівецька-20            
                   
6ЧРВ2Чернівецька-2ШУБКІНА Ольга
СВЕРЕДА Юрій
Bye                  
              0      
               0      
7ХАР2Харківська-2ПОСТЕЛЬНЯК Софія
ЦАРЕГОРОДЦЕВ Денис
Bye                   
                    
       ХАР2Харківська-20             
        ЛЬВ1Львівська-10             
                     
2ЛЬВ1Львівська-1НАУМОВА Жанна
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
Bye                    
Finals

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter