Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Львів, 12-16 Sep 2020
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Finals
Олімпійський лук командні змагання серед юніорок
Finals
1/4
1/2
Finals
1ЛЬВ1Львівська-1БУЛАХ Єва
НАУМОВА Жанна
ЧЕРНИК Дзвенислава
5*27             
8ХАР2Харківська-2ІГНАТЕНКО Тетяна
ЗВЄРЄВА Поліна
ПОСТЕЛЬНЯК Софія
426             
       ЛЬВ1Львівська-16      
        СУМСумська2      
5КИЇм. КиївБРОВІНСЬКА Лілія
ГОРЛАЧ Ірина
ПАРХОМЕНКО Анна Іг.
0         Золото  
4СУМСумськаБАДУЛІНА Євгенія
КОВАЛЬ Дар“я
САГАН Тетяна
6      ЛЬВ1Львівська-15
               ЛЬВ2Львівська-23
                 Бронза  
3ЛЬВ2Львівська-2ІЛЛЯШ Варвара
ОНИШКЕВИЧ Катрин
ЯЩИШИН Тетяна
6      СУМСумська2
6ЧРВ1Чернівецька-1АНДРУСЕНКО Катерина
РУСНАК Олександра
СЕРГЄЄВА Катерина
0       ХАР1Харківська-16
       ЛЬВ2Львівська-25*29      
        ХАР1Харківська-1421      
7ЧРВ2Чернівецька-2ВІРСТА Каріна-Ангеліна
МІНТЯНСЬКА Олександра
ШУБКІНА Ольга
0             
2ХАР1Харківська-1АРИСТОВА Олександра
ОНІЩУК Валерія
ТРЕТЬЯКОВА Ірина
6             
Finals
1/4
1/2
Finals
1ЛЬВ1Львівська-1БУЛАХ Єва
НАУМОВА Жанна
ЧЕРНИК Дзвенислава
5*27             
8ХАР2Харківська-2ІГНАТЕНКО Тетяна
ЗВЄРЄВА Поліна
ПОСТЕЛЬНЯК Софія
426             
       ЛЬВ1Львівська-16      
        СУМСумська2      
5КИЇм. КиївБРОВІНСЬКА Лілія
ГОРЛАЧ Ірина
ПАРХОМЕНКО Анна Іг.
0         Золото  
4СУМСумськаБАДУЛІНА Євгенія
КОВАЛЬ Дар“я
САГАН Тетяна
6      ЛЬВ1Львівська-15
               ЛЬВ2Львівська-23
                 Бронза  
3ЛЬВ2Львівська-2ІЛЛЯШ Варвара
ОНИШКЕВИЧ Катрин
ЯЩИШИН Тетяна
6      СУМСумська2
6ЧРВ1Чернівецька-1АНДРУСЕНКО Катерина
РУСНАК Олександра
СЕРГЄЄВА Катерина
0       ХАР1Харківська-16
       ЛЬВ2Львівська-25*29      
        ХАР1Харківська-1421      
7ЧРВ2Чернівецька-2ВІРСТА Каріна-Ангеліна
МІНТЯНСЬКА Олександра
ШУБКІНА Ольга
0             
2ХАР1Харківська-1АРИСТОВА Олександра
ОНІЩУК Валерія
ТРЕТЬЯКОВА Ірина
6             
Finals
Finals
1/4
1/2
Finals
1ЛЬВ1Львівська-1БУЛАХ Єва
НАУМОВА Жанна
ЧЕРНИК Дзвенислава
5*27             
8ХАР2Харківська-2ІГНАТЕНКО Тетяна
ЗВЄРЄВА Поліна
ПОСТЕЛЬНЯК Софія
426             
       ЛЬВ1Львівська-16      
        СУМСумська2      
5КИЇм. КиївБРОВІНСЬКА Лілія
ГОРЛАЧ Ірина
ПАРХОМЕНКО Анна Іг.
0         Золото  
4СУМСумськаБАДУЛІНА Євгенія
КОВАЛЬ Дар“я
САГАН Тетяна
6      ЛЬВ1Львівська-15
               ЛЬВ2Львівська-23
                 Бронза  
3ЛЬВ2Львівська-2ІЛЛЯШ Варвара
ОНИШКЕВИЧ Катрин
ЯЩИШИН Тетяна
6      СУМСумська2
6ЧРВ1Чернівецька-1АНДРУСЕНКО Катерина
РУСНАК Олександра
СЕРГЄЄВА Катерина
0       ХАР1Харківська-16
       ЛЬВ2Львівська-25*29      
        ХАР1Харківська-1421      
7ЧРВ2Чернівецька-2ВІРСТА Каріна-Ангеліна
МІНТЯНСЬКА Олександра
ШУБКІНА Ольга
0             
2ХАР1Харківська-1АРИСТОВА Олександра
ОНІЩУК Валерія
ТРЕТЬЯКОВА Ірина
6             
Finals
Finals

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter