Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
75 - B OF GUERNSEY | ||||||
WITHAM Gen | 14B | Compound Women | Ses. 1 | |||
305 - NONSUCH B | ||||||
MCLENAGHAN Kathy | 8C | Longbow Women | Ses. 1 | |||
325 - BRACKEN C OF A | ||||||
FERRARI Simon | 9B | Compound Men | Ses. 1 | |||
374 - HERTFORD C OF A | ||||||
WILLIAMS Barbara | 6B | Barebow Women | Ses. 1 | |||
413 - OXFORD A | ||||||
PINK Graham | 2A | Barebow Men | Ses. 1 | |||
PINK Chloe | 1C | Recurve Junior Women (U18) | Ses. 1 | |||
PINK Lottie | 1D | Recurve Junior Women (U18) | Ses. 1 | |||
547 - BATH A | ||||||
SMITH Mark | 8A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
602 - SOUTHAMPTON AC | ||||||
ARMSTRONG Chris | 10B | Barebow Men | Ses. 1 | |||
HARRISON Matthew | 8D | Barebow Men | Ses. 1 | |||
HAYBALL Nick | 13D | Barebow Men | Ses. 1 | |||
CALDWELL Gary | 1B | Compound Men | Ses. 1 | |||
CAMPBELL Rory | 14C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
NUTMAN Andrew | 14A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
LOADER Vicky | 1A | Compound Women | Ses. 1 | |||
WALSH Claire | 4C | Recurve Women | Ses. 1 | |||
810 - WHITEHILL A | ||||||
ETHERINGTON Craig | 11D | Barebow Men | Ses. 1 | |||
FINNIS Robert | 11B | Barebow Men | Ses. 1 | |||
FINN Ciaran | 11C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
BUXTON Olivia | 11A | Barebow Junior Women (U18) | Ses. 1 | |||
950 - MAYFLOWER A | ||||||
BEARDWELL Neil | 5B | Barebow Men | Ses. 1 | |||
PEREIRA David | 4D | Barebow Men | Ses. 1 | |||
PRIOR Matthew | 4A | Compound Men | Ses. 1 | |||
BEARDWELL Neil | 5C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
BUNCH Alan | 7D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
COTTER Peter | 6A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
CUNNINGHAM Dave | 4B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
DIBLEY John | 13C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
PRIOR Matthew | 3D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
SHAND Gordon | 9C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
TOOBY Clive | 10A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
DIXON Jackie | 9D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
KING Wendie | 2C | Recurve Women | Ses. 1 | |||
1142 - NEWARK CASTLE A | ||||||
ELSON Mandie | 9A | Barebow Women | Ses. 1 | |||
1241 - CHELMSFORD TUDOR ROSE | ||||||
HIGGINS Chris | 12B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
JORDAN Chris | 12A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
JUNIPER Kevin | 12C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
1255 - LIZARD PENINSULA B | ||||||
COUSINS David | 5D | Compound Men | Ses. 1 | |||
DAY Sue | 6D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
1384 - TALISMAN B | ||||||
HEATHCOTE Richard | 6C | Barebow Men | Ses. 1 | |||
1509 - OSPREY A | ||||||
BEARE Mike | 7C | Longbow Men | Ses. 1 | |||
FRIENDSHIP Barry | 5A | Longbow Men | Ses. 1 | |||
FRIENDSHIP Sue | 3B | Longbow Women | Ses. 1 | |||
1595 - CHIPPENHAM A | ||||||
BUTLER John | 10C | Barebow Men | Ses. 1 | |||
PRITCHARD Luke | 10D | Barebow Men | Ses. 1 | |||
WARK Paul | 13B | Compound Men | Ses. 1 | |||
1993 - CANFORD MAGNA B | ||||||
COTTEE Jane | 14D | Barebow Women | Ses. 1 | |||
2472 - WATERSIDE A | ||||||
BAKER Christopher | 15A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
JAMES Simon | 3A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
MARSH Paul | 13A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
PARSONS Peter | 8B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
VAN WYK Geoffrey | 2B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
WILKINSON Anthony | 7B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
WILKINSON Kay | 7A | Barebow Women | Ses. 1 | |||
JAMES Mollie | 2D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
MARSH Jacqueline | 12D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
2709 - PLUMPTON B | ||||||
HURLE Rachael | 3C | Recurve Women | Ses. 1 |