Majstrovstvá SR dospelých v terčovej lukostreľbe 2020 2. deň
Majstrovstvá SR dospelých v terčovej lukostreľbe 2020 2. deň
Slovenský Lukostrelecký Zväz (SLZ)
Lukostrelnica LK REFLEX ŽILINA, Teplička nad Váhom, 30 Aug 2020
Majstrovstvá SR dospelých v terčovej lukostreľbe 2020 2. deň
Zoznam Účastníkov podľa Terčovníc
TerčovnicaŠportovecKrajinaPodujatie
FITA
1AMEKÝŠ PeterKSL - KŠL ROBIN ZVOLENDlhý luk Muži
1BKOVALČÍK RóbertLBB - LUKOSTRELEC BBDlhý luk Muži
1CBINDER DušanKSL - KŠL ROBIN ZVOLENDlhý luk Muži
2AROSTÁS KristínaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk Ženy
2CMARČIŠOVÁ MiriamSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LHolý luk Ženy
2DBREHOVÁ AlžbetaPET - 1.SŠLK PETRŽALKAHolý luk Ženy
3AKUNDRACIKOVÁ IvetaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk Ženy
3BBUKOVÁ JanaLBB - LUKOSTRELEC BBHolý luk Ženy
3CBINDEROVÁ TatianaKSL - KŠL ROBIN ZVOLENHolý luk Ženy
4ABALCO PeterPET - 1.SŠLK PETRŽALKAHolý luk Muži
4BKUNDRACIK FrantišekLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk Muži
4CKLIMENT IgorLBB - LUKOSTRELEC BBHolý luk Muži
4DKRÁTKY PavelPET - 1.SŠLK PETRŽALKAHolý luk Muži
5AKRUŽEL BranislavPET - 1.SŠLK PETRŽALKAHolý luk Muži
5BBEINROHR ErnestLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý luk Muži
5CSTYK ĽubomírLBB - LUKOSTRELEC BBHolý luk Muži
5DMOLNÁR ŠtefanREF - REFLEX ŽILINAHolý luk Muži
6ATEMEŠI PeterPET - 1.SŠLK PETRŽALKAHolý luk Muži
6BBESKYD LadislavMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKHolý luk Muži
6CMYŠIAK ŠtefanLBB - LUKOSTRELEC BBHolý luk Muži
6DČULÁK JurajKSL - KŠL ROBIN ZVOLENHolý luk Muži
7APARAJ LadislavPET - 1.SŠLK PETRŽALKAHolý luk Muži
7BFUČÍK CyrilLVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽHolý luk Muži
7CSCHMIESTER AlfrédLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAHolý luk Muži
8AGÁLOVÁ BarboraLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk Ženy
8BKOČUTOVÁ PetraREF - REFLEX ŽILINAKladkový luk Ženy
8CŠULCOVÁ MiriamLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk Ženy
8DVIDOVÁ SoňaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk Ženy
9AŠEDIVÝ ŠimonLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk Muži
9BPAGÁČIK JurajREF - REFLEX ŽILINAKladkový luk Muži
9CZEMAN SamuelMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový luk Muži
9DBUŽEK VladimírBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk Muži
10AKUKLIŠ OndrejLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk Muži
10BKIŠŠIMON MichalREF - REFLEX ŽILINAKladkový luk Muži
10CPETLÁN RadekMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový luk Muži
10DDURNÝ ML. MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk Muži
11AKUBÍČEK ML. LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk Muži
11BDORIČ MartinMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový luk Muži
11CVIDA PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk Muži
12AGÁL PeterLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový luk Muži
12BŠIMANSKÝ MiroslavREF - REFLEX ŽILINAKladkový luk Muži
12CHURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový luk Muži
12DDURNÝ ST. MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový luk Muži
13ABOŠANSKÝ JozefHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARROKladkový luk Muži
13CHERVARTOVSKÝ VladimírLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKKladkový luk Muži
14ABARÁNKOVÁ DenisaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Ženy
14BLONGOVÁ AlexandraBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijský luk Ženy
14CHOLUBČÍKOVÁ EmaLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijský luk Ženy
14DDRUSKOVÁ KristínaREF - REFLEX ŽILINAOlympijský luk Ženy
15ALUČANIČOVÁ ZuzanaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Ženy
15BBENDÍKOVÁ ElenaLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijský luk Ženy
15CKOVALČÍKOVÁ KristínaLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijský luk Ženy
16ANAGY PavolJAS - TJ AC JASOV LOOlympijský luk Muži
16BCHNÚRIK AlojzREF - REFLEX ŽILINAOlympijský luk Muži
16CSLÁDEK TomášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Muži
16DNÉMET RichardRAP - RED ARROWS POPRADOlympijský luk Muži
17AŠMELKO MatejJAS - TJ AC JASOV LOOlympijský luk Muži
17BKRUŽEL MiroslavREF - REFLEX ŽILINAOlympijský luk Muži
17CPOIZL DominikLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Muži
17DBUKOVÝ FilipLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijský luk Muži
18ABOROVSKÝ PeterJAS - TJ AC JASOV LOOlympijský luk Muži
18BŠUTEK JánREF - REFLEX ŽILINAOlympijský luk Muži
18CHORŇÁK MartinLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Muži
18DSCHINDLER VlastimilRAP - RED ARROWS POPRADOlympijský luk Muži
19ADUCHOŇ JurajJAS - TJ AC JASOV LOOlympijský luk Muži
19BHANULIAK Ján JakubREF - REFLEX ŽILINAOlympijský luk Muži
19CFRANCŮ OndrejLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Muži
19DIVAN DávidRAP - RED ARROWS POPRADOlympijský luk Muži
20ADUCHOŇ MiroslavJAS - TJ AC JASOV LOOlympijský luk Muži
20BHANULIAK JánREF - REFLEX ŽILINAOlympijský luk Muži
20CMACHÁN MarošLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Muži
20DGAZDÍK SlavomírLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijský luk Muži
21AHIRKO MatejJAS - TJ AC JASOV LOOlympijský luk Muži
21BĽACH JakubLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KOlympijský luk Muži
21CHURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Muži
21DŠILON SebastiánLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijský luk Muži
22ANAGY PeterJAS - TJ AC JASOV LOOlympijský luk Muži
22BVELČÍK MichalLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KOlympijský luk Muži
22CGALANDA DušanLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijský luk Muži
22DMAJERÍK AndrejLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijský luk Muži
23AKAPUTA TiborJAS - TJ AC JASOV LOOlympijský luk Muži
23BCÁDER TomášBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijský luk Muži
23CBRASO PavelLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAOlympijský luk Muži
23DJÁNOŠÍK OndrejLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KOlympijský luk Muži
24AMAJERČÍK PeterULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LOOlympijský luk Muži
24BŽIAK JánPET - 1.SŠLK PETRŽALKAOlympijský luk Muži
24CKOLLÁRIK IvanPER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUNOlympijský luk Muži

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter