Majstrovstvá SR dospelých v terčovej lukostreľbe 2020 2. deň
Majstrovstvá SR dospelých v terčovej lukostreľbe 2020 2. deň
Slovenský Lukostrelecký Zväz (SLZ)
Lukostrelnica LK REFLEX ŽILINA, Teplička nad Váhom, 30 Aug 2020
Majstrovstvá SR dospelých v terčovej lukostreľbe 2020 2. deň
Zoznam Účastníkov zoradených podľa Kategórie
ŠportovecKlubSkupinaTerčovnica
DLM - Dlhý luk Muži
BINDER DušanKSL - KŠL ROBIN ZVOLENFITA1C
MEKÝŠ PeterKSL - KŠL ROBIN ZVOLENFITA1A
KOVALČÍK RóbertLBB - LUKOSTRELEC BBFITA1B
HLM - Holý luk Muži
ČULÁK JurajKSL - KŠL ROBIN ZVOLENFITA6D
KLIMENT IgorLBB - LUKOSTRELEC BBFITA4C
MYŠIAK ŠtefanLBB - LUKOSTRELEC BBFITA6C
STYK ĽubomírLBB - LUKOSTRELEC BBFITA5C
BEINROHR ErnestLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA5B
KUNDRACIK FrantišekLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA4B
SCHMIESTER AlfrédLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAFITA7C
FUČÍK CyrilLVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽFITA7B
BESKYD LadislavMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKFITA6B
BALCO PeterPET - 1.SŠLK PETRŽALKAFITA4A
KRÁTKY PavelPET - 1.SŠLK PETRŽALKAFITA4D
KRUŽEL BranislavPET - 1.SŠLK PETRŽALKAFITA5A
PARAJ LadislavPET - 1.SŠLK PETRŽALKAFITA7A
TEMEŠI PeterPET - 1.SŠLK PETRŽALKAFITA6A
MOLNÁR ŠtefanREF - REFLEX ŽILINAFITA5D
HLZ - Holý luk Ženy
BINDEROVÁ TatianaKSL - KŠL ROBIN ZVOLENFITA3C
BUKOVÁ JanaLBB - LUKOSTRELEC BBFITA3B
KUNDRACIKOVÁ IvetaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA3A
ROSTÁS KristínaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA2A
BREHOVÁ AlžbetaPET - 1.SŠLK PETRŽALKAFITA2D
MARČIŠOVÁ MiriamSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LFITA2C
KLM - Kladkový luk Muži
BUŽEK VladimírBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉFITA9D
DURNÝ ML. MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉFITA10D
DURNÝ ST. MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉFITA12D
BOŠANSKÝ JozefHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARROFITA13A
HURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA12C
VIDA PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA11C
GÁL PeterLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAFITA12A
KUBÍČEK ML. LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAFITA11A
KUKLIŠ OndrejLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAFITA10A
ŠEDIVÝ ŠimonLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAFITA9A
HERVARTOVSKÝ VladimírLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKFITA13C
DORIČ MartinMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKFITA11B
PETLÁN RadekMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKFITA10C
ZEMAN SamuelMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKFITA9C
KIŠŠIMON MichalREF - REFLEX ŽILINAFITA10B
PAGÁČIK JurajREF - REFLEX ŽILINAFITA9B
ŠIMANSKÝ MiroslavREF - REFLEX ŽILINAFITA12B
KLZ - Kladkový luk Ženy
VIDOVÁ SoňaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA8D
GÁLOVÁ BarboraLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAFITA8A
ŠULCOVÁ MiriamLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAFITA8C
KOČUTOVÁ PetraREF - REFLEX ŽILINAFITA8B
OLM - Olympijský luk Muži
CÁDER TomášBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉFITA23B
BOROVSKÝ PeterJAS - TJ AC JASOV LOFITA18A
DUCHOŇ JurajJAS - TJ AC JASOV LOFITA19A
DUCHOŇ MiroslavJAS - TJ AC JASOV LOFITA20A
HIRKO MatejJAS - TJ AC JASOV LOFITA21A
KAPUTA TiborJAS - TJ AC JASOV LOFITA23A
NAGY PavolJAS - TJ AC JASOV LOFITA16A
NAGY PeterJAS - TJ AC JASOV LOFITA22A
ŠMELKO MatejJAS - TJ AC JASOV LOFITA17A
BUKOVÝ FilipLBB - LUKOSTRELEC BBFITA17D
GAZDÍK SlavomírLBB - LUKOSTRELEC BBFITA20D
FRANCŮ OndrejLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA19C
GALANDA DušanLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA22C
HORŇÁK MartinLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA18C
HURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA21C
MACHÁN MarošLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA20C
POIZL DominikLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA17C
SLÁDEK TomášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA16C
BRASO PavelLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAFITA23C
JÁNOŠÍK OndrejLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KFITA23D
ĽACH JakubLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KFITA21B
VELČÍK MichalLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KFITA22B
MAJERÍK AndrejLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKFITA22D
ŠILON SebastiánLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKFITA21D
KOLLÁRIK IvanPER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUNFITA24C
ŽIAK JánPET - 1.SŠLK PETRŽALKAFITA24B
IVAN DávidRAP - RED ARROWS POPRADFITA19D
NÉMET RichardRAP - RED ARROWS POPRADFITA16D
SCHINDLER VlastimilRAP - RED ARROWS POPRADFITA18D
CHNÚRIK AlojzREF - REFLEX ŽILINAFITA16B
HANULIAK JánREF - REFLEX ŽILINAFITA20B
HANULIAK Ján JakubREF - REFLEX ŽILINAFITA19B
KRUŽEL MiroslavREF - REFLEX ŽILINAFITA17B
ŠUTEK JánREF - REFLEX ŽILINAFITA18B
MAJERČÍK PeterULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LOFITA24A
OLZ - Olympijský luk Ženy
LONGOVÁ AlexandraBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉFITA14B
HOLUBČÍKOVÁ EmaLBB - LUKOSTRELEC BBFITA14C
KOVALČÍKOVÁ KristínaLBB - LUKOSTRELEC BBFITA15C
BARÁNKOVÁ DenisaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA14A
LUČANIČOVÁ ZuzanaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAFITA15A
BENDÍKOVÁ ElenaLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKFITA15B
DRUSKOVÁ KristínaREF - REFLEX ŽILINAFITA14D

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter