1A | MEKÝŠ Peter | KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN | Dlhý luk Muži |
1B | KOVALČÍK Róbert | LBB - LUKOSTRELEC BB | Dlhý luk Muži |
1C | BINDER Dušan | KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN | Dlhý luk Muži |
2A | ROSTÁS Kristína | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Holý luk Ženy |
2B | SCHINDLEROVÁ Miroslava | RAP - RED ARROWS POPRAD | Holý luk Ženy |
2C | MARČIŠOVÁ Miriam | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | Holý luk Ženy |
2D | BREHOVÁ Alžbeta | PET - 1.SŠLK PETRŽALKA | Holý luk Ženy |
3A | KUNDRACIKOVÁ Iveta | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Holý luk Ženy |
3B | BUKOVÁ Jana | LBB - LUKOSTRELEC BB | Holý luk Ženy |
3C | BINDEROVÁ Tatiana | KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN | Holý luk Ženy |
4A | BALCO Peter | PET - 1.SŠLK PETRŽALKA | Holý luk Muži |
4B | KUNDRACIK František | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Holý luk Muži |
4C | KLIMENT Igor | LBB - LUKOSTRELEC BB | Holý luk Muži |
4D | KRÁTKY Pavel | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | Holý luk Muži |
5A | KRUŽEL Branislav | PET - 1.SŠLK PETRŽALKA | Holý luk Muži |
5B | BEINROHR Ernest | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Holý luk Muži |
5C | STYK Ľubomír | LBB - LUKOSTRELEC BB | Holý luk Muži |
5D | MOLNÁR Štefan | REF - REFLEX ŽILINA | Holý luk Muži |
6A | TEMEŠI Peter | PET - 1.SŠLK PETRŽALKA | Holý luk Muži |
6B | BESKYD Ladislav | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Holý luk Muži |
6C | MYŠIAK Štefan | LBB - LUKOSTRELEC BB | Holý luk Muži |
6D | ČULÁK Juraj | KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN | Holý luk Muži |
7A | PARAJ Ladislav | PET - 1.SŠLK PETRŽALKA | Holý luk Muži |
7B | FUČÍK Cyril | LVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ | Holý luk Muži |
7C | SCHMIESTER Alfréd | LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA | Holý luk Muži |
8A | GÁLOVÁ Barbora | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový luk Ženy |
8B | KOČUTOVÁ Petra | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový luk Ženy |
8C | ŠULCOVÁ Miriam | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový luk Ženy |
8D | VIDOVÁ Soňa | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Kladkový luk Ženy |
9A | ŠEDIVÝ Šimon | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový luk Muži |
9B | PAGÁČIK Juraj | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový luk Muži |
9C | ZEMAN Samuel | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový luk Muži |
9D | BUŽEK Vladimír | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Kladkový luk Muži |
10A | KUKLIŠ Ondrej | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový luk Muži |
10B | KIŠŠIMON Michal | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový luk Muži |
10C | PETLÁN Radek | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový luk Muži |
10D | DURNÝ ML. Matúš | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Kladkový luk Muži |
11A | KUBÍČEK ML. Libor | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový luk Muži |
11B | DORIČ Martin | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | Kladkový luk Muži |
11C | VIDA Peter | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Kladkový luk Muži |
12A | GÁL Peter | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový luk Muži |
12B | ŠIMANSKÝ Miroslav | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový luk Muži |
12C | HURBAN Vladimír | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Kladkový luk Muži |
12D | DURNÝ ST. Matúš | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Kladkový luk Muži |
13A | BOŠANSKÝ Jozef | HAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO | Kladkový luk Muži |
13C | HERVARTOVSKÝ Vladimír | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Kladkový luk Muži |
14A | BARÁNKOVÁ Denisa | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Ženy |
14B | LONGOVÁ Alexandra | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Olympijský luk Ženy |
14C | HOLUBČÍKOVÁ Ema | LBB - LUKOSTRELEC BB | Olympijský luk Ženy |
14D | DRUSKOVÁ Kristína | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijský luk Ženy |
15A | LUČANIČOVÁ Zuzana | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Ženy |
15B | BENDÍKOVÁ Elena | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijský luk Ženy |
15C | KOVALČÍKOVÁ Kristína | LBB - LUKOSTRELEC BB | Olympijský luk Ženy |
16A | NAGY Pavol | JAS - TJ AC JASOV LO | Olympijský luk Muži |
16B | CHNÚRIK Alojz | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijský luk Muži |
16C | SLÁDEK Tomáš | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Muži |
16D | NÉMET Richard | RAP - RED ARROWS POPRAD | Olympijský luk Muži |
17A | ŠMELKO Matej | JAS - TJ AC JASOV LO | Olympijský luk Muži |
17B | KRUŽEL Miroslav | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijský luk Muži |
17C | POIZL Dominik | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Muži |
17D | BUKOVÝ Filip | LBB - LUKOSTRELEC BB | Olympijský luk Muži |
18A | BOROVSKÝ Peter | JAS - TJ AC JASOV LO | Olympijský luk Muži |
18B | ŠUTEK Ján | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijský luk Muži |
18C | HORŇÁK Martin | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Muži |
18D | SCHINDLER Vlastimil | RAP - RED ARROWS POPRAD | Olympijský luk Muži |
19A | DUCHOŇ Juraj | JAS - TJ AC JASOV LO | Olympijský luk Muži |
19B | HANULIAK Ján Jakub | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijský luk Muži |
19C | FRANCŮ Ondrej | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Muži |
19D | IVAN Dávid | RAP - RED ARROWS POPRAD | Olympijský luk Muži |
20A | DUCHOŇ Miroslav | JAS - TJ AC JASOV LO | Olympijský luk Muži |
20B | HANULIAK Ján | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijský luk Muži |
20C | MACHÁN Maroš | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Muži |
20D | GAZDÍK Slavomír | LBB - LUKOSTRELEC BB | Olympijský luk Muži |
21A | HIRKO Matej | JAS - TJ AC JASOV LO | Olympijský luk Muži |
21B | ĽACH Jakub | LPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K | Olympijský luk Muži |
21C | HURBAN Vladimír | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Muži |
21D | ŠILON Sebastián | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijský luk Muži |
22A | NAGY Peter | JAS - TJ AC JASOV LO | Olympijský luk Muži |
22B | VELČÍK Michal | LPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K | Olympijský luk Muži |
22C | GALANDA Dušan | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | Olympijský luk Muži |
22D | MAJERÍK Andrej | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijský luk Muži |
23A | KAPUTA Tibor | JAS - TJ AC JASOV LO | Olympijský luk Muži |
23B | CÁDER Tomáš | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Olympijský luk Muži |
23C | BRASO Pavel | LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA | Olympijský luk Muži |
23D | JÁNOŠÍK Ondrej | VIN - LUKOSTRELECKÝ KLUB VINIČNÉ | Olympijský luk Muži |
24A | MAJERČÍK Peter | ULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LO | Olympijský luk Muži |
24B | ŽIAK Ján | PET - 1.SŠLK PETRŽALKA | Olympijský luk Muži |
24C | KOLLÁRIK Ivan | PER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN | Olympijský luk Muži |