Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Львів, вул. Клепарівська, 39-А, 31 Jul - 4 Aug 2020
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Show details
Класичний лук командні змагання серед чоловіків [Після 216 пострілів]
МісцеОбласть/КомандаСпортсменЗагалом10+XXSO/CT 
1СШВС1 - Суми-ШВСМ-1ГУНБІН Олексій
ЛІСНЯК Владислав
ШИШКІН Микита
19377023 
 ГУНБІН Олексій
ЛІСНЯК Владислав
ШИШКІН Микита
 
2ЗСУ - Львів-ЗсуГАВЕЛКО Юрій
МАКАРЕВИЧ Сергій
МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
19255817 
 ГАВЕЛКО Юрій
МАКАРЕВИЧ Сергій
МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
 
3ЛШВ1 - Львів-ШВСМ-1ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
ІВАШКО Маркіян
БОЙКО Олександр
19245513 
 ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
ІВАШКО Маркіян
БОЙКО Олександр
 
4ХШВС - Харків-ШВСМДІКАНЬ Леонід
МЕЛЕХОВ Артем
РУБАН Віктор
18874818 
 ДІКАНЬ Леонід
МЕЛЕХОВ Артем
РУБАН Віктор
 
5РІВ1 - Рівне-ОШВСМКОМАР Антон
КУЧКОВСЬКИЙ Назар
УСАЧ Михайло
18854211 
 КОМАР Антон
КУЧКОВСЬКИЙ Назар
УСАЧ Михайло
 
6ЧШВСМ - Чернівці-ШВСМ-1КОСТАШ Михайло
КОСТИК Стефан
ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор
18595124 
 КОСТАШ Михайло
КОСТИК Стефан
ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор
 
7КБУ - КБУ ДЮСШ м.ЧернівцівГУСАК Данило
КОЖОКАРЬ Іван
СВЕРЕДА Юрій
18584510 
 ГУСАК Данило
КОЖОКАРЬ Іван
СВЕРЕДА Юрій
 
8ЛШВ2 - Львів-ШВСМ-2ЗАБОР Орест
ОСТРОВСЬКИЙ Михайло
ПОПОВИЧ Максим
18424714 
 ЗАБОР Орест
ОСТРОВСЬКИЙ Михайло
ПОПОВИЧ Максим
 
9СШВС2 - Суми-ШВСМ-2МАЛУШИН Олександр
ОВЧИННІКОВ Артем
РУБАН Віктор
18404611 
 МАЛУШИН Олександр
ОВЧИННІКОВ Артем
РУБАН Віктор
 
10ЕЛЕ1 - Львів-СДЮШОР "Електрон"-1ЄМЧИК Богдан
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
ШЕРЕМЕТ Роман
18375013 
 ЄМЧИК Богдан
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
ШЕРЕМЕТ Роман
 
11КОМ - Харків-Сдюшор «Комунар»БОЙКО Михайло
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
КРАВЧУК Микита
17903812 
 БОЙКО Михайло
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
КРАВЧУК Микита
 
12ЧШВ2 - Чернігвці-ШВСМ-2ГОНЧАРУК Дмитро
КАСИМОВ Андрій
КУРИЛЮК Павло
1754318 
 ГОНЧАРУК Дмитро
КАСИМОВ Андрій
КУРИЛЮК Павло
 
13УКРЛ - Львів-ФСТ УкраїнаПЕРКОВ Іван
ТАБАКА Ігор
ШТАЄР Максим
17223010 
 ПЕРКОВ Іван
ТАБАКА Ігор
ШТАЄР Максим
 
14ЕЛЕ2 - Львів-СДЮШОР "Електрон"-2БАРЩАК Михайло
ЖУРИЛО Максим
УСТІНОВ Артем
17173511 
 БАРЩАК Михайло
ЖУРИЛО Максим
УСТІНОВ Артем
 
15ОЛІ - Львів-ЛДЮСШ ОлімпіяВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
РОМАНІВ Назар
СТАРІЧЕК Руслан
1717327 
 ВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
РОМАНІВ Назар
СТАРІЧЕК Руслан
 
16ЗСУ3 - Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ГЕЛЕЙ Данило
ПАНЦИРУ Олександр
ХОМИК Назар
1698346 
 ГЕЛЕЙ Данило
ПАНЦИРУ Олександр
ХОМИК Назар
 
17ЧРК2 - Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРАНТОНЕНКО Данила
СІЗІКОВ Назар
ЧУМАК Руслан
16502912 
 АНТОНЕНКО Данила
СІЗІКОВ Назар
ЧУМАК Руслан
 
18ЗДО - Львів-КДЮСШ «Здоров’я»БОГАТИРЬОВ Данило
ПОМІРКО Олег
ШИЙКА Олексій
1616207 
 БОГАТИРЬОВ Данило
ПОМІРКО Олег
ШИЙКА Олексій
 
19ЧСД1 - Чернівці-СДЮШОРГАНЗЮК Назар
КОСТИК Богдан
ТАМАЛЗІКАР Андрій
1607220 
 ГАНЗЮК Назар
КОСТИК Богдан
ТАМАЛЗІКАР Андрій
 
20МЕД - Львів-МедінАФАНАСЬЄВ Дмитро
ГАЛИШИЧ Микола
ШВЕД Андрій
1513176 
 АФАНАСЬЄВ Дмитро
ГАЛИШИЧ Микола
ШВЕД Андрій
 

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter