Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Львів, вул. Клепарівська, 39-А, 31 Jul - 4 Aug 2020
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Show details
Класичний лук змішана команда [Після 144 пострілів]
МісцеОбласть/КомандаСпортсменЗагалом10+XXSO/CT 
1ЗСУ - Львів-ЗсуМАРЧЕНКО Вороніка
МАКАРЕВИЧ Сергій
12984212 
 МАРЧЕНКО Вороніка
МАКАРЕВИЧ Сергій
 
2СШВС1 - Суми-ШВСМ-1РОДІОНОВА Поліна
ГУНБІН Олексій
12934413 
 РОДІОНОВА Поліна
ГУНБІН Олексій
 
3ЧШВСМ - Чернівці-ШВСМ-1СІЧЕНІКОВА Лідія
КОСТАШ Михайло
12683921 
 СІЧЕНІКОВА Лідія
КОСТАШ Михайло
 
4ЛШВ1 - Львів-ШВСМ-1СОКОЛЕНКО Катерина
ІВАШКО Маркіян
1266408 
 СОКОЛЕНКО Катерина
ІВАШКО Маркіян
 
5ЗСУ3 - Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ЧЕРНИК Дзвенислава
ПАНЦИРУ Олександр
12544611 
 ЧЕРНИК Дзвенислава
ПАНЦИРУ Олександр
 
6ХШВС - Харків-ШВСМПАВЛІЧЕНКО Дар'я
РУБАН Віктор
12543113 
 ПАВЛІЧЕНКО Дар'я
РУБАН Віктор
 
7ЛФК1 - Львів-ЛФКСНАУМОВА Жанна
СЛІПЕЦЬ Остап
12423712 
 НАУМОВА Жанна
СЛІПЕЦЬ Остап
 
8СШВС2 - Суми-ШВСМ-2ХОЧИНА Ірина
ОВЧИННІКОВ Артем
1241317 
 ХОЧИНА Ірина
ОВЧИННІКОВ Артем
 
9КБУ - КБУ ДЮСШ м.ЧернівцівРУСНАК Олександра
КОЖОКАРЬ Іван
12383711 
 РУСНАК Олександра
КОЖОКАРЬ Іван
 
10ЕЛЕ1 - Львів-СДЮШОР "Електрон"-1АНТОНОВА Ксенія
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
12343514 
 АНТОНОВА Ксенія
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
 
11КОМ - Харків-Сдюшор «Комунар»ТРЕТЬЯКОВА Ірина
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
1227319 
 ТРЕТЬЯКОВА Ірина
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
 
12ЧРК2 - Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРСІКАЛО Єлизавета
АНТОНЕНКО Данила
12173413 
 СІКАЛО Єлизавета
АНТОНЕНКО Данила
 
13КОЛВ1 - Львів-ВеслярикІЛЛЯШ Варвара
ХИЛЬЧЕНКО Михайло
12082710 
 ІЛЛЯШ Варвара
ХИЛЬЧЕНКО Михайло
 
14ЧШВ2 - Чернігвці-ШВСМ-2КУКУРУЗЯК Олександра
КУРИЛЮК Павло
1204224 
 КУКУРУЗЯК Олександра
КУРИЛЮК Павло
 
15ЕЛЕ2 - Львів-СДЮШОР "Електрон"-2ЗАГАРУК Ірина
УСТІНОВ Артем
11932911 
 ЗАГАРУК Ірина
УСТІНОВ Артем
 
16ЗДО - Львів-КДЮСШ «Здоров’я»ЯЩИШИН Тетяна
ШИЙКА Олексій
1143147 
 ЯЩИШИН Тетяна
ШИЙКА Олексій
 
17ЧСД1 - Чернівці-СДЮШОРОРЛИК Яна
КОСТИК Богдан
1127203 
 ОРЛИК Яна
КОСТИК Богдан
 
18УКРЛ - Львів-ФСТ УкраїнаСЕРГІЄВИЧ Анастасія
ТАБАКА Ігор
1126152 
 СЕРГІЄВИЧ Анастасія
ТАБАКА Ігор
 
19ФРТ1 - Чернігів-ДЮСШ "Фортуна" ЧМРЖУК Поліна
ГАЛАЙКО Віталій
1078164 
 ЖУК Поліна
ГАЛАЙКО Віталій
 
20ОЛІ - Львів-ЛДЮСШ ОлімпіяМОШОВСЬКА Марія
ВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
1078146 
 МОШОВСЬКА Марія
ВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
 
21МЕД - Львів-МедінМАЛИХ Наталія
ГАЛИШИЧ Микола
1049135 
 МАЛИХ Наталія
ГАЛИШИЧ Микола
 

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter