Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Львів, вул. Клепарівська, 39-А, 31 Jul - 4 Aug 2020
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Олімпійський лук командні змагання серед чоловіків
1/8
1/4
1/2
Finals
1СШВС1Суми-ШВСМ-1ГУНБІН Олексій
ЛІСНЯК Владислав
ШИШКІН Микита
6                    
16ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ГЕЛЕЙ Данило
ПАНЦИРУ Олександр
ХОМИК Назар
0                    
       СШВС1Суми-ШВСМ-10             
        СШВС2Суми-ШВСМ-26             
9СШВС2Суми-ШВСМ-2МАЛУШИН Олександр
ОВЧИННІКОВ Артем
РУБАН Віктор
5                   
8ЛШВ2Львів-ШВСМ-2ЗАБОР Орест
ОСТРОВСЬКИЙ Михайло
ПОПОВИЧ Максим
3                   
              СШВС2Суми-ШВСМ-21      
               РІВ1Рівне-ОШВСМ5      
5РІВ1Рівне-ОШВСМКОМАР Антон
КУЧКОВСЬКИЙ Назар
УСАЧ Михайло
6                  
12ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ГОНЧАРУК Дмитро
КАСИМОВ Андрій
КУРИЛЮК Павло
2                  
       РІВ1Рівне-ОШВСМ5            
        ХШВСХарків-ШВСМ1            
13УКРЛЛьвів-ФСТ УкраїнаПЕРКОВ Іван
ТАБАКА Ігор
ШТАЄР Максим
3                Золото  
4ХШВСХарків-ШВСМДІКАНЬ Леонід
МЕЛЕХОВ Артем
РУБАН Віктор
5             РІВ1Рівне-ОШВСМ1
                      ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
                        Бронза  
3ЛШВ1Львів-ШВСМ-1ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
ІВАШКО Маркіян
БОЙКО Олександр
5             СШВС2Суми-ШВСМ-2427
14ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2БАРЩАК Михайло
ЖУРИЛО Максим
УСТІНОВ Артем
1              ЗСУЛьвів-Зсу5*28
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-15*29            
        ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1426            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»БОЙКО Михайло
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
КРАВЧУК Микита
0                  
6ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1КОСТАШ Михайло
КОСТИК Стефан
ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор
6                  
              ЛШВ1Львів-ШВСМ-16      
               ЗСУЛьвів-Зсу2      
7КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівГУСАК Данило
КОЖОКАРЬ Іван
СВЕРЕДА Юрій
425                   
10ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1ЄМЧИК Богдан
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
ШЕРЕМЕТ Роман
5*27                   
       ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1426             
        ЗСУЛьвів-Зсу5*27             
15ОЛІЛьвів-ЛДЮСШ ОлімпіяВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
РОМАНІВ Назар
СТАРІЧЕК Руслан
2                    
2ЗСУЛьвів-ЗсуГАВЕЛКО Юрій
МАКАРЕВИЧ Сергій
МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
6                    
1/8
1/4
1/2
Finals
1СШВС1Суми-ШВСМ-1ГУНБІН Олексій
ЛІСНЯК Владислав
ШИШКІН Микита
6                    
16ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ГЕЛЕЙ Данило
ПАНЦИРУ Олександр
ХОМИК Назар
0                    
       СШВС1Суми-ШВСМ-10             
        СШВС2Суми-ШВСМ-26             
9СШВС2Суми-ШВСМ-2МАЛУШИН Олександр
ОВЧИННІКОВ Артем
РУБАН Віктор
5                   
8ЛШВ2Львів-ШВСМ-2ЗАБОР Орест
ОСТРОВСЬКИЙ Михайло
ПОПОВИЧ Максим
3                   
              СШВС2Суми-ШВСМ-21      
               РІВ1Рівне-ОШВСМ5      
5РІВ1Рівне-ОШВСМКОМАР Антон
КУЧКОВСЬКИЙ Назар
УСАЧ Михайло
6                  
12ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ГОНЧАРУК Дмитро
КАСИМОВ Андрій
КУРИЛЮК Павло
2                  
       РІВ1Рівне-ОШВСМ5            
        ХШВСХарків-ШВСМ1            
13УКРЛЛьвів-ФСТ УкраїнаПЕРКОВ Іван
ТАБАКА Ігор
ШТАЄР Максим
3                Золото  
4ХШВСХарків-ШВСМДІКАНЬ Леонід
МЕЛЕХОВ Артем
РУБАН Віктор
5             РІВ1Рівне-ОШВСМ1
                      ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
                        Бронза  
3ЛШВ1Львів-ШВСМ-1ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
ІВАШКО Маркіян
БОЙКО Олександр
5             СШВС2Суми-ШВСМ-2427
14ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2БАРЩАК Михайло
ЖУРИЛО Максим
УСТІНОВ Артем
1              ЗСУЛьвів-Зсу5*28
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-15*29            
        ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1426            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»БОЙКО Михайло
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
КРАВЧУК Микита
0                  
6ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1КОСТАШ Михайло
КОСТИК Стефан
ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор
6                  
              ЛШВ1Львів-ШВСМ-16      
               ЗСУЛьвів-Зсу2      
7КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівГУСАК Данило
КОЖОКАРЬ Іван
СВЕРЕДА Юрій
425                   
10ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1ЄМЧИК Богдан
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
ШЕРЕМЕТ Роман
5*27                   
       ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1426             
        ЗСУЛьвів-Зсу5*27             
15ОЛІЛьвів-ЛДЮСШ ОлімпіяВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
РОМАНІВ Назар
СТАРІЧЕК Руслан
2                    
2ЗСУЛьвів-ЗсуГАВЕЛКО Юрій
МАКАРЕВИЧ Сергій
МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
6                    
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1СШВС1Суми-ШВСМ-1ГУНБІН Олексій
ЛІСНЯК Владислав
ШИШКІН Микита
6                    
16ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ГЕЛЕЙ Данило
ПАНЦИРУ Олександр
ХОМИК Назар
0                    
       СШВС1Суми-ШВСМ-10             
        СШВС2Суми-ШВСМ-26             
9СШВС2Суми-ШВСМ-2МАЛУШИН Олександр
ОВЧИННІКОВ Артем
РУБАН Віктор
5                   
8ЛШВ2Львів-ШВСМ-2ЗАБОР Орест
ОСТРОВСЬКИЙ Михайло
ПОПОВИЧ Максим
3                   
              СШВС2Суми-ШВСМ-21      
               РІВ1Рівне-ОШВСМ5      
5РІВ1Рівне-ОШВСМКОМАР Антон
КУЧКОВСЬКИЙ Назар
УСАЧ Михайло
6                  
12ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ГОНЧАРУК Дмитро
КАСИМОВ Андрій
КУРИЛЮК Павло
2                  
       РІВ1Рівне-ОШВСМ5            
        ХШВСХарків-ШВСМ1            
13УКРЛЛьвів-ФСТ УкраїнаПЕРКОВ Іван
ТАБАКА Ігор
ШТАЄР Максим
3                Золото  
4ХШВСХарків-ШВСМДІКАНЬ Леонід
МЕЛЕХОВ Артем
РУБАН Віктор
5             РІВ1Рівне-ОШВСМ1
                      ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
                        Бронза  
3ЛШВ1Львів-ШВСМ-1ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
ІВАШКО Маркіян
БОЙКО Олександр
5             СШВС2Суми-ШВСМ-2427
14ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2БАРЩАК Михайло
ЖУРИЛО Максим
УСТІНОВ Артем
1              ЗСУЛьвів-Зсу5*28
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-15*29            
        ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1426            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»БОЙКО Михайло
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
КРАВЧУК Микита
0                  
6ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1КОСТАШ Михайло
КОСТИК Стефан
ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор
6                  
              ЛШВ1Львів-ШВСМ-16      
               ЗСУЛьвів-Зсу2      
7КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівГУСАК Данило
КОЖОКАРЬ Іван
СВЕРЕДА Юрій
425                   
10ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1ЄМЧИК Богдан
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
ШЕРЕМЕТ Роман
5*27                   
       ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1426             
        ЗСУЛьвів-Зсу5*27             
15ОЛІЛьвів-ЛДЮСШ ОлімпіяВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
РОМАНІВ Назар
СТАРІЧЕК Руслан
2                    
2ЗСУЛьвів-ЗсуГАВЕЛКО Юрій
МАКАРЕВИЧ Сергій
МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
6                    
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1СШВС1Суми-ШВСМ-1ГУНБІН Олексій
ЛІСНЯК Владислав
ШИШКІН Микита
6                    
16ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ГЕЛЕЙ Данило
ПАНЦИРУ Олександр
ХОМИК Назар
0                    
       СШВС1Суми-ШВСМ-10             
        СШВС2Суми-ШВСМ-26             
9СШВС2Суми-ШВСМ-2МАЛУШИН Олександр
ОВЧИННІКОВ Артем
РУБАН Віктор
5                   
8ЛШВ2Львів-ШВСМ-2ЗАБОР Орест
ОСТРОВСЬКИЙ Михайло
ПОПОВИЧ Максим
3                   
              СШВС2Суми-ШВСМ-21      
               РІВ1Рівне-ОШВСМ5      
5РІВ1Рівне-ОШВСМКОМАР Антон
КУЧКОВСЬКИЙ Назар
УСАЧ Михайло
6                  
12ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ГОНЧАРУК Дмитро
КАСИМОВ Андрій
КУРИЛЮК Павло
2                  
       РІВ1Рівне-ОШВСМ5            
        ХШВСХарків-ШВСМ1            
13УКРЛЛьвів-ФСТ УкраїнаПЕРКОВ Іван
ТАБАКА Ігор
ШТАЄР Максим
3                Золото  
4ХШВСХарків-ШВСМДІКАНЬ Леонід
МЕЛЕХОВ Артем
РУБАН Віктор
5             РІВ1Рівне-ОШВСМ1
                      ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
                        Бронза  
3ЛШВ1Львів-ШВСМ-1ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
ІВАШКО Маркіян
БОЙКО Олександр
5             СШВС2Суми-ШВСМ-2427
14ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2БАРЩАК Михайло
ЖУРИЛО Максим
УСТІНОВ Артем
1              ЗСУЛьвів-Зсу5*28
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-15*29            
        ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1426            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»БОЙКО Михайло
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
КРАВЧУК Микита
0                  
6ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1КОСТАШ Михайло
КОСТИК Стефан
ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор
6                  
              ЛШВ1Львів-ШВСМ-16      
               ЗСУЛьвів-Зсу2      
7КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівГУСАК Данило
КОЖОКАРЬ Іван
СВЕРЕДА Юрій
425                   
10ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1ЄМЧИК Богдан
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
ШЕРЕМЕТ Роман
5*27                   
       ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1426             
        ЗСУЛьвів-Зсу5*27             
15ОЛІЛьвів-ЛДЮСШ ОлімпіяВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
РОМАНІВ Назар
СТАРІЧЕК Руслан
2                    
2ЗСУЛьвів-ЗсуГАВЕЛКО Юрій
МАКАРЕВИЧ Сергій
МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
6                    
Finals
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1СШВС1Суми-ШВСМ-1ГУНБІН Олексій
ЛІСНЯК Владислав
ШИШКІН Микита
6                    
16ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ГЕЛЕЙ Данило
ПАНЦИРУ Олександр
ХОМИК Назар
0                    
       СШВС1Суми-ШВСМ-10             
        СШВС2Суми-ШВСМ-26             
9СШВС2Суми-ШВСМ-2МАЛУШИН Олександр
ОВЧИННІКОВ Артем
РУБАН Віктор
5                   
8ЛШВ2Львів-ШВСМ-2ЗАБОР Орест
ОСТРОВСЬКИЙ Михайло
ПОПОВИЧ Максим
3                   
              СШВС2Суми-ШВСМ-21      
               РІВ1Рівне-ОШВСМ5      
5РІВ1Рівне-ОШВСМКОМАР Антон
КУЧКОВСЬКИЙ Назар
УСАЧ Михайло
6                  
12ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ГОНЧАРУК Дмитро
КАСИМОВ Андрій
КУРИЛЮК Павло
2                  
       РІВ1Рівне-ОШВСМ5            
        ХШВСХарків-ШВСМ1            
13УКРЛЛьвів-ФСТ УкраїнаПЕРКОВ Іван
ТАБАКА Ігор
ШТАЄР Максим
3                Золото  
4ХШВСХарків-ШВСМДІКАНЬ Леонід
МЕЛЕХОВ Артем
РУБАН Віктор
5             РІВ1Рівне-ОШВСМ1
                      ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
                        Бронза  
3ЛШВ1Львів-ШВСМ-1ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
ІВАШКО Маркіян
БОЙКО Олександр
5             СШВС2Суми-ШВСМ-2427
14ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2БАРЩАК Михайло
ЖУРИЛО Максим
УСТІНОВ Артем
1              ЗСУЛьвів-Зсу5*28
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-15*29            
        ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1426            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»БОЙКО Михайло
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
КРАВЧУК Микита
0                  
6ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1КОСТАШ Михайло
КОСТИК Стефан
ОМЕЛЬЧЕНКО Ігор
6                  
              ЛШВ1Львів-ШВСМ-16      
               ЗСУЛьвів-Зсу2      
7КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівГУСАК Данило
КОЖОКАРЬ Іван
СВЕРЕДА Юрій
425                   
10ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1ЄМЧИК Богдан
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
ШЕРЕМЕТ Роман
5*27                   
       ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1426             
        ЗСУЛьвів-Зсу5*27             
15ОЛІЛьвів-ЛДЮСШ ОлімпіяВЕРБУХОВСЬКИЙ Михайло
РОМАНІВ Назар
СТАРІЧЕК Руслан
2                    
2ЗСУЛьвів-ЗсуГАВЕЛКО Юрій
МАКАРЕВИЧ Сергій
МОКРИНСЬКИЙ Ярослав
6                    
Finals
Finals
Finals
Finals

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter