Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Львів, вул. Клепарівська, 39-А, 31 Jul - 4 Aug 2020
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Finals
Finals
Finals
Олімпійський лук змішана команда
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЗСУЛьвів-ЗсуМАРЧЕНКО Вероніка
МАКАРЕВИЧ Сергій
6                    
16ЗДОЛьвів-КДЮСШ «Здоров’я»ЯЩИШИН Тетяна
ШИЙКА Олексій
0                    
       ЗСУЛьвів-Зсу6             
        СШВС2Суми-ШВСМ-22             
9КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівРУСНАК Олександра
КОЖОКАРЬ Іван
2                   
8СШВС2Суми-ШВСМ-2ХОЧИНА Ірина
ОВЧИННІКОВ Артем
6                   
              ЗСУЛьвів-Зсу5*18      
               ЛШВ1Львів-ШВСМ-1415      
5ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ЧЕРНИК Дзвенислава
ПАНЦИРУ Олександр
6                  
12ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРСІКАЛО Єлизавета
АНТОНЕНКО Данило
0                  
       ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1415            
        ЛШВ1Львів-ШВСМ-15*18            
13КОЛВ1Львів-ВеслярикІЛЛЯШ Варвара
ХИЛЬЧЕНКО Михайло
415                Золото  
4ЛШВ1Львів-ШВСМ-1СОКОЛЕНКО Катерина
БОЙКО Олександр
5*18             ЗСУЛьвів-Зсу417
                      СШВС1Суми-ШВСМ-15*17+
                        Бронза  
3ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1СІЧЕНІКОВА Лідія
КОСТАШ Михайло
1             ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
14ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2КУКУРУЗЯК Олександра
КУРИЛЮК Павло
5              ХШВСХарків-ШВСМ3
       ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-23            
        ХШВСХарків-ШВСМ5            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»ТРЕТЬЯКОВА Ірина
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
1                  
6ХШВСХарків-ШВСМПАВЛІЧЕНКО Дар'я
РУБАН Віктор
5                  
              ХШВСХарків-ШВСМ417      
               СШВС1Суми-ШВСМ-15*18      
7ЛФК1Львів-ЛФКСНАУМОВА Жанна
СЛІПЕЦЬ Остап
5                   
10ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1АНТОНОВА Ксенія
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
3                   
       ЛФК1Львів-ЛФКС1             
        СШВС1Суми-ШВСМ-15             
15ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2ЗАГАРУК Ірина
УСТІНОВ Артем
0                    
2СШВС1Суми-ШВСМ-1РОДІОНОВА Поліна
ГУНБІН Олексій
6                    
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЗСУЛьвів-ЗсуМАРЧЕНКО Вероніка
МАКАРЕВИЧ Сергій
6                    
16ЗДОЛьвів-КДЮСШ «Здоров’я»ЯЩИШИН Тетяна
ШИЙКА Олексій
0                    
       ЗСУЛьвів-Зсу6             
        СШВС2Суми-ШВСМ-22             
9КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівРУСНАК Олександра
КОЖОКАРЬ Іван
2                   
8СШВС2Суми-ШВСМ-2ХОЧИНА Ірина
ОВЧИННІКОВ Артем
6                   
              ЗСУЛьвів-Зсу5*18      
               ЛШВ1Львів-ШВСМ-1415      
5ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ЧЕРНИК Дзвенислава
ПАНЦИРУ Олександр
6                  
12ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРСІКАЛО Єлизавета
АНТОНЕНКО Данило
0                  
       ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1415            
        ЛШВ1Львів-ШВСМ-15*18            
13КОЛВ1Львів-ВеслярикІЛЛЯШ Варвара
ХИЛЬЧЕНКО Михайло
415                Золото  
4ЛШВ1Львів-ШВСМ-1СОКОЛЕНКО Катерина
БОЙКО Олександр
5*18             ЗСУЛьвів-Зсу417
                      СШВС1Суми-ШВСМ-15*17+
                        Бронза  
3ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1СІЧЕНІКОВА Лідія
КОСТАШ Михайло
1             ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
14ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2КУКУРУЗЯК Олександра
КУРИЛЮК Павло
5              ХШВСХарків-ШВСМ3
       ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-23            
        ХШВСХарків-ШВСМ5            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»ТРЕТЬЯКОВА Ірина
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
1                  
6ХШВСХарків-ШВСМПАВЛІЧЕНКО Дар'я
РУБАН Віктор
5                  
              ХШВСХарків-ШВСМ417      
               СШВС1Суми-ШВСМ-15*18      
7ЛФК1Львів-ЛФКСНАУМОВА Жанна
СЛІПЕЦЬ Остап
5                   
10ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1АНТОНОВА Ксенія
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
3                   
       ЛФК1Львів-ЛФКС1             
        СШВС1Суми-ШВСМ-15             
15ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2ЗАГАРУК Ірина
УСТІНОВ Артем
0                    
2СШВС1Суми-ШВСМ-1РОДІОНОВА Поліна
ГУНБІН Олексій
6                    
Finals
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЗСУЛьвів-ЗсуМАРЧЕНКО Вероніка
МАКАРЕВИЧ Сергій
6                    
16ЗДОЛьвів-КДЮСШ «Здоров’я»ЯЩИШИН Тетяна
ШИЙКА Олексій
0                    
       ЗСУЛьвів-Зсу6             
        СШВС2Суми-ШВСМ-22             
9КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівРУСНАК Олександра
КОЖОКАРЬ Іван
2                   
8СШВС2Суми-ШВСМ-2ХОЧИНА Ірина
ОВЧИННІКОВ Артем
6                   
              ЗСУЛьвів-Зсу5*18      
               ЛШВ1Львів-ШВСМ-1415      
5ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1ЧЕРНИК Дзвенислава
ПАНЦИРУ Олександр
6                  
12ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРСІКАЛО Єлизавета
АНТОНЕНКО Данило
0                  
       ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1415            
        ЛШВ1Львів-ШВСМ-15*18            
13КОЛВ1Львів-ВеслярикІЛЛЯШ Варвара
ХИЛЬЧЕНКО Михайло
415                Золото  
4ЛШВ1Львів-ШВСМ-1СОКОЛЕНКО Катерина
БОЙКО Олександр
5*18             ЗСУЛьвів-Зсу417
                      СШВС1Суми-ШВСМ-15*17+
                        Бронза  
3ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1СІЧЕНІКОВА Лідія
КОСТАШ Михайло
1             ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
14ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2КУКУРУЗЯК Олександра
КУРИЛЮК Павло
5              ХШВСХарків-ШВСМ3
       ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-23            
        ХШВСХарків-ШВСМ5            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»ТРЕТЬЯКОВА Ірина
КАМЕНСЬКИЙ Володимир
1                  
6ХШВСХарків-ШВСМПАВЛІЧЕНКО Дар'я
РУБАН Віктор
5                  
              ХШВСХарків-ШВСМ417      
               СШВС1Суми-ШВСМ-15*18      
7ЛФК1Львів-ЛФКСНАУМОВА Жанна
СЛІПЕЦЬ Остап
5                   
10ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1АНТОНОВА Ксенія
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло
3                   
       ЛФК1Львів-ЛФКС1             
        СШВС1Суми-ШВСМ-15             
15ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2ЗАГАРУК Ірина
УСТІНОВ Артем
0                    
2СШВС1Суми-ШВСМ-1РОДІОНОВА Поліна
ГУНБІН Олексій
6                    
Finals
Finals

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter