Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Львів, вул. Клепарівська, 39-А, 31 Jul - 4 Aug 2020
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ, УОР, ФСТ та СК
Finals
Олімпійський лук командні змагання серед жінок
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЗСУЛьвів-ЗсуГНИП Соломія
МАРЧЕНКО Вероніка
ТРАПЕЗНІКОВА Соломія
6                    
16ЗДОЛьвів-КДЮСШ «Здоров’я»БУХТІЯРОВА Емілія
МИТРОФАНОВА Валерія
ЯЩИШИН Тетяна
2                    
       ЗСУЛьвів-Зсу6             
        ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМР0             
9ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1БАВШИНА Вікторія
БУЛАХ Єва
ЧЕРНИК Дзвенислава
421                   
8ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРКОВАЛЕНКО Марія
НОВІЦЬКА Софія
СІКАЛО Єлизавета
5*25                   
              ЗСУЛьвів-Зсу5      
               ЛШВ1Львів-ШВСМ-13      
5ЛШВ1Львів-ШВСМ-1СЕНЮК Ольга
СОКОЛЕНКО Катерина
ШАБАЛІТОВА Катерина
6                  
12ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2ЗАГАРУК Ірина
КОЛОС Анна-Христина
ХОМИЦЬКА Соломія-Ярина
2                  
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-16            
        ЛФК1Львів-ЛФКС2            
13КЦШВ1Київ-Цшвсм-1ГОРЛАЧ Ірина
ГОРОХ Катерина
ПАРХОМЕНКО Анна Іг.
1                Золото  
4ЛФК1Львів-ЛФКСНАУМОВА Жанна
ОНИШКЕВИЧ Катрин
ФАДЄЄВА Анастасія
5             ЗСУЛьвів-Зсу5
                      СШВС1Суми-ШВСМ-13
                        Бронза  
3ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1ДОРОХОВА Тетяна
СІЧЕНІКОВА Лідія
ШУБКІНА Ольга
6             ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
14КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівАНДРУСЕНКО Катерина
БЕНЯ Валерія
РУСНАК Олександра
0              ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-11
       ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-15            
        СШВС2Суми-ШВСМ-23            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»ІГНАТЕНКО Тетяна
ОНІЩУК Валерія
ТРЕТЬЯКОВА Ірина
2                  
6СШВС2Суми-ШВСМ-2ВИХРОВА Анна
СНАГОЩЕНКО Леся
ХОЧИНА Ірина
6                  
              ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-12      
               СШВС1Суми-ШВСМ-16      
7ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1АНТОНОВА Ксенія
ЛУЧКЕВИЧ Аліна
РУСИН Ірина
2                   
10ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ВІРСТА Каріна-Ангеліна
КУКУРУЗЯК Олександра
ЧЕРЕП Юлія
6                   
       ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-21             
        СШВС1Суми-ШВСМ-15             
15ЧСД1Чернівці-СДЮШОРКОСТИНЮК Анна-Марія
МІНТЯНСЬКА Олександра
ОРЛИК Яна
0                    
2СШВС1Суми-ШВСМ-1ГАПОН Богдана
РОДІОНОВА Поліна
ЧИБІСОВА Євгенія
6                    
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЗСУЛьвів-ЗсуГНИП Соломія
МАРЧЕНКО Вероніка
ТРАПЕЗНІКОВА Соломія
6                    
16ЗДОЛьвів-КДЮСШ «Здоров’я»БУХТІЯРОВА Емілія
МИТРОФАНОВА Валерія
ЯЩИШИН Тетяна
2                    
       ЗСУЛьвів-Зсу6             
        ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМР0             
9ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1БАВШИНА Вікторія
БУЛАХ Єва
ЧЕРНИК Дзвенислава
421                   
8ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРКОВАЛЕНКО Марія
НОВІЦЬКА Софія
СІКАЛО Єлизавета
5*25                   
              ЗСУЛьвів-Зсу5      
               ЛШВ1Львів-ШВСМ-13      
5ЛШВ1Львів-ШВСМ-1СЕНЮК Ольга
СОКОЛЕНКО Катерина
ШАБАЛІТОВА Катерина
6                  
12ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2ЗАГАРУК Ірина
КОЛОС Анна-Христина
ХОМИЦЬКА Соломія-Ярина
2                  
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-16            
        ЛФК1Львів-ЛФКС2            
13КЦШВ1Київ-Цшвсм-1ГОРЛАЧ Ірина
ГОРОХ Катерина
ПАРХОМЕНКО Анна Іг.
1                Золото  
4ЛФК1Львів-ЛФКСНАУМОВА Жанна
ОНИШКЕВИЧ Катрин
ФАДЄЄВА Анастасія
5             ЗСУЛьвів-Зсу5
                      СШВС1Суми-ШВСМ-13
                        Бронза  
3ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1ДОРОХОВА Тетяна
СІЧЕНІКОВА Лідія
ШУБКІНА Ольга
6             ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
14КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівАНДРУСЕНКО Катерина
БЕНЯ Валерія
РУСНАК Олександра
0              ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-11
       ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-15            
        СШВС2Суми-ШВСМ-23            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»ІГНАТЕНКО Тетяна
ОНІЩУК Валерія
ТРЕТЬЯКОВА Ірина
2                  
6СШВС2Суми-ШВСМ-2ВИХРОВА Анна
СНАГОЩЕНКО Леся
ХОЧИНА Ірина
6                  
              ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-12      
               СШВС1Суми-ШВСМ-16      
7ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1АНТОНОВА Ксенія
ЛУЧКЕВИЧ Аліна
РУСИН Ірина
2                   
10ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ВІРСТА Каріна-Ангеліна
КУКУРУЗЯК Олександра
ЧЕРЕП Юлія
6                   
       ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-21             
        СШВС1Суми-ШВСМ-15             
15ЧСД1Чернівці-СДЮШОРКОСТИНЮК Анна-Марія
МІНТЯНСЬКА Олександра
ОРЛИК Яна
0                    
2СШВС1Суми-ШВСМ-1ГАПОН Богдана
РОДІОНОВА Поліна
ЧИБІСОВА Євгенія
6                    
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЗСУЛьвів-ЗсуГНИП Соломія
МАРЧЕНКО Вероніка
ТРАПЕЗНІКОВА Соломія
6                    
16ЗДОЛьвів-КДЮСШ «Здоров’я»БУХТІЯРОВА Емілія
МИТРОФАНОВА Валерія
ЯЩИШИН Тетяна
2                    
       ЗСУЛьвів-Зсу6             
        ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМР0             
9ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1БАВШИНА Вікторія
БУЛАХ Єва
ЧЕРНИК Дзвенислава
421                   
8ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРКОВАЛЕНКО Марія
НОВІЦЬКА Софія
СІКАЛО Єлизавета
5*25                   
              ЗСУЛьвів-Зсу5      
               ЛШВ1Львів-ШВСМ-13      
5ЛШВ1Львів-ШВСМ-1СЕНЮК Ольга
СОКОЛЕНКО Катерина
ШАБАЛІТОВА Катерина
6                  
12ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2ЗАГАРУК Ірина
КОЛОС Анна-Христина
ХОМИЦЬКА Соломія-Ярина
2                  
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-16            
        ЛФК1Львів-ЛФКС2            
13КЦШВ1Київ-Цшвсм-1ГОРЛАЧ Ірина
ГОРОХ Катерина
ПАРХОМЕНКО Анна Іг.
1                Золото  
4ЛФК1Львів-ЛФКСНАУМОВА Жанна
ОНИШКЕВИЧ Катрин
ФАДЄЄВА Анастасія
5             ЗСУЛьвів-Зсу5
                      СШВС1Суми-ШВСМ-13
                        Бронза  
3ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1ДОРОХОВА Тетяна
СІЧЕНІКОВА Лідія
ШУБКІНА Ольга
6             ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
14КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівАНДРУСЕНКО Катерина
БЕНЯ Валерія
РУСНАК Олександра
0              ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-11
       ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-15            
        СШВС2Суми-ШВСМ-23            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»ІГНАТЕНКО Тетяна
ОНІЩУК Валерія
ТРЕТЬЯКОВА Ірина
2                  
6СШВС2Суми-ШВСМ-2ВИХРОВА Анна
СНАГОЩЕНКО Леся
ХОЧИНА Ірина
6                  
              ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-12      
               СШВС1Суми-ШВСМ-16      
7ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1АНТОНОВА Ксенія
ЛУЧКЕВИЧ Аліна
РУСИН Ірина
2                   
10ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ВІРСТА Каріна-Ангеліна
КУКУРУЗЯК Олександра
ЧЕРЕП Юлія
6                   
       ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-21             
        СШВС1Суми-ШВСМ-15             
15ЧСД1Чернівці-СДЮШОРКОСТИНЮК Анна-Марія
МІНТЯНСЬКА Олександра
ОРЛИК Яна
0                    
2СШВС1Суми-ШВСМ-1ГАПОН Богдана
РОДІОНОВА Поліна
ЧИБІСОВА Євгенія
6                    
Finals
Finals
Finals
1/8
1/4
1/2
Finals
1ЗСУЛьвів-ЗсуГНИП Соломія
МАРЧЕНКО Вероніка
ТРАПЕЗНІКОВА Соломія
6                    
16ЗДОЛьвів-КДЮСШ «Здоров’я»БУХТІЯРОВА Емілія
МИТРОФАНОВА Валерія
ЯЩИШИН Тетяна
2                    
       ЗСУЛьвів-Зсу6             
        ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМР0             
9ЗСУ3Львів-КДЮСШ №1 СКА-1БАВШИНА Вікторія
БУЛАХ Єва
ЧЕРНИК Дзвенислава
421                   
8ЧРК2Черкаси-КДЮСШ №2 ЧМРКОВАЛЕНКО Марія
НОВІЦЬКА Софія
СІКАЛО Єлизавета
5*25                   
              ЗСУЛьвів-Зсу5      
               ЛШВ1Львів-ШВСМ-13      
5ЛШВ1Львів-ШВСМ-1СЕНЮК Ольга
СОКОЛЕНКО Катерина
ШАБАЛІТОВА Катерина
6                  
12ЕЛЕ2Львів-СДЮШОР "Електрон"-2ЗАГАРУК Ірина
КОЛОС Анна-Христина
ХОМИЦЬКА Соломія-Ярина
2                  
       ЛШВ1Львів-ШВСМ-16            
        ЛФК1Львів-ЛФКС2            
13КЦШВ1Київ-Цшвсм-1ГОРЛАЧ Ірина
ГОРОХ Катерина
ПАРХОМЕНКО Анна Іг.
1                Золото  
4ЛФК1Львів-ЛФКСНАУМОВА Жанна
ОНИШКЕВИЧ Катрин
ФАДЄЄВА Анастасія
5             ЗСУЛьвів-Зсу5
                      СШВС1Суми-ШВСМ-13
                        Бронза  
3ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-1ДОРОХОВА Тетяна
СІЧЕНІКОВА Лідія
ШУБКІНА Ольга
6             ЛШВ1Львів-ШВСМ-15
14КБУКБУ ДЮСШ м.ЧернівцівАНДРУСЕНКО Катерина
БЕНЯ Валерія
РУСНАК Олександра
0              ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-11
       ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-15            
        СШВС2Суми-ШВСМ-23            
11КОМХарків-Сдюшор «Комунар»ІГНАТЕНКО Тетяна
ОНІЩУК Валерія
ТРЕТЬЯКОВА Ірина
2                  
6СШВС2Суми-ШВСМ-2ВИХРОВА Анна
СНАГОЩЕНКО Леся
ХОЧИНА Ірина
6                  
              ЧШВСМЧернівці-ШВСМ-12      
               СШВС1Суми-ШВСМ-16      
7ЕЛЕ1Львів-СДЮШОР "Електрон"-1АНТОНОВА Ксенія
ЛУЧКЕВИЧ Аліна
РУСИН Ірина
2                   
10ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-2ВІРСТА Каріна-Ангеліна
КУКУРУЗЯК Олександра
ЧЕРЕП Юлія
6                   
       ЧШВ2Чернівці-ШВСМ-21             
        СШВС1Суми-ШВСМ-15             
15ЧСД1Чернівці-СДЮШОРКОСТИНЮК Анна-Марія
МІНТЯНСЬКА Олександра
ОРЛИК Яна
0                    
2СШВС1Суми-ШВСМ-1ГАПОН Богдана
РОДІОНОВА Поліна
ЧИБІСОВА Євгенія
6                    
Finals
Finals
Finals

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter