Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
BAV - Blue Arrows Viničná (SLZ)
Strelnica Viničné, Cintorínska 13, 1-2 Aug 2020
Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
Show details
Kategórie & Divízie Výsledkové listiny - Jednotlivci
Pos.ŠportovecKlub  Spolu10+XX
Olympijsky Luk - Muži [Po 72 Šípoch]
   70m70mSpolu10+XX
1DUCHOŇ JurajJAS - TJ AC Jasov LO322/ 2321/ 16432210
 JAS - TJ AC Jasov LO
 70m: 322, 70m: 321
2SIERAKOWSKI KacperMWC - Marymont Warsaw club322/ 1321/ 2643214
 MWC - Marymont Warsaw club
 70m: 322, 70m: 321
3HANULIAK Ján JakubMKA - MK Archery314/ 3308/ 3622177
 MKA - MK Archery
 70m: 314, 70m: 308
4NAGY PavolJAS - TJ AC Jasov LO311/ 4307/ 6618175
 JAS - TJ AC Jasov LO
 70m: 311, 70m: 307
5DUCHOŇ MiroslavJAS - TJ AC Jasov LO311/ 5302/ 9613146
 JAS - TJ AC Jasov LO
 70m: 311, 70m: 302
6HURBAN VladimírLKB - Lukostrelecký klub Bratislava310/ 6303/ 8613135
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m: 310, 70m: 303
7FRANCŮ OndrejLKB - Lukostrelecký klub Bratislava305/ 8307/ 5612145
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m: 305, 70m: 307
8STARZYCKI PiotrMWC - Marymont Warsaw club309/ 7303/ 7612131
 MWC - Marymont Warsaw club
 70m: 309, 70m: 303
9VELČÍK MichalLPK - Lukostrelecký a paintballový k289/12307/ 4596164
 LPK - Lukostrelecký a paintballový k
 70m: 289, 70m: 307
10CÁDER TomášBAV - Blue Arrows Viničné298/ 9298/10596163
 BAV - Blue Arrows Viničné
 70m: 298, 70m: 298
11PIETRUSINSKI LudwikMWC - Marymont Warsaw club296/10295/11591165
 MWC - Marymont Warsaw club
 70m: 296, 70m: 295
12BOROVSKÝ PeterJAS - TJ AC Jasov LO284/13289/12573103
 JAS - TJ AC Jasov LO
 70m: 284, 70m: 289
13ĽACH JakubLPK - Lukostrelecký a paintballový k295/11278/1457362
 LPK - Lukostrelecký a paintballový k
 70m: 295, 70m: 278
14NAGY PeterJAS - TJ AC Jasov LO283/14287/1357060
 JAS - TJ AC Jasov LO
 70m: 283, 70m: 287
15KAPUTA TiborJAS - TJ AC Jasov LO270/16274/15544103
 JAS - TJ AC Jasov LO
 70m: 270, 70m: 274
16ŠUTEK JánREF - Reflex Žilina276/15259/1653550
 REF - Reflex Žilina
 70m: 276, 70m: 259
17ŽIAK JánPET - I. SŠLK Petržalka269/17249/1851841
 PET - I. SŠLK Petržalka
 70m: 269, 70m: 249
18SCHINDLER VlastimilRAP - Red Arrows Poprad243/18220/2146331
 RAP - Red Arrows Poprad
 70m: 243, 70m: 220
19JÁNOŠÍK OndrejVIN - Lukostrelecký klub Viničné206/23253/1745952
 VIN - Lukostrelecký klub Viničné
 70m: 206, 70m: 253
20ŠMELKO MatejJAS - TJ AC Jasov LO226/21228/2045410
 JAS - TJ AC Jasov LO
 70m: 226, 70m: 228
21NÉMET VojtechSPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L230/20215/2244540
 SPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L
 70m: 230, 70m: 215
22GAZDÍK SlavomírLBB - Lukostrelec BB213/22230/1944310
 LBB - Lukostrelec BB
 70m: 213, 70m: 230
23HORŇÁK MartinLKB - Lukostrelecký klub Bratislava231/19208/2343920
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m: 231, 70m: 208
Olympijsky Luk - Ženy [Po 72 Šípoch]
   70m70mSpolu10+XX
1LONGOVÁ AlexandraDBB - Dukla Banská Bystrica315/ 1310/ 1625175
 DBB - Dukla Banská Bystrica
 70m: 315, 70m: 310
2ZAJAC MagdalenaMWC - Marymont Warsaw club287/ 3267/ 255471
 MWC - Marymont Warsaw club
 70m: 287, 70m: 267
3LUČANIČOVÁ ZuzanaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava289/ 2253/ 354230
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m: 289, 70m: 253
Olympijsky Luk - Juniori [Po 72 Šípoch]
   70m70mSpolu10+XX
1POWALA AntoniMWC - Marymont Warsaw club300/ 1290/ 1590138
 MWC - Marymont Warsaw club
 70m: 300, 70m: 290
2POIZL DominikLKB - Lukostrelecký klub Bratislava292/ 3283/ 257595
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m: 292, 70m: 283
3SLÁDEK TomášLKB - Lukostrelecký klub Bratislava292/ 2276/ 356883
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m: 292, 70m: 276
4DANISZEWSKI FranciszekMWC - Marymont Warsaw club264/ 5270/ 453472
 MWC - Marymont Warsaw club
 70m: 264, 70m: 270
5BUKOVÝ FilipLBB - Lukostrelec BB265/ 4250/ 651560
 LBB - Lukostrelec BB
 70m: 265, 70m: 250
6HIRKO MatejJAS - TJ AC Jasov LO251/ 6252/ 550351
 JAS - TJ AC Jasov LO
 70m: 251, 70m: 252
Olympijsky Luk - Juniorky [Po 72 Šípoch]
   70m70mSpolu10+XX
1BARÁNKOVÁ DenisaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava318/ 1298/ 2616169
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m: 318, 70m: 298
2BĄCZYK ZuzannaMWC - Marymont Warsaw club291/ 3307/ 1598117
 MWC - Marymont Warsaw club
 70m: 291, 70m: 307
3KOVALČÍKOVÁ KristínaLBB - Lukostrelec BB299/ 2279/ 3578134
 LBB - Lukostrelec BB
 70m: 299, 70m: 279
4VARGOVÁ SofiaBAV - Blue Arrows Viničné169/ 4178/ 434731
 BAV - Blue Arrows Viničné
 70m: 169, 70m: 178
Olympijsky Luk - Kadeti [Po 72 Šípoch]
   60m60mSpolu10+XX
1MAJERÍK AndrejLSL - Liptovský školský lukostreleck322/ 2310/ 3632184
 LSL - Liptovský školský lukostreleck
 60m: 322, 60m: 310
2MACHÁN MarošLKB - Lukostrelecký klub Bratislava306/ 4325/ 1631237
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 60m: 306, 60m: 325
3SPUTO JerzyMWC - Marymont Warsaw club324/ 1296/ 5620154
 MWC - Marymont Warsaw club
 60m: 324, 60m: 296
4ŠILON SebastiánMSK - Mestský športový klub Kežmarok314/ 3294/ 6608175
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 60m: 314, 60m: 294
5ZAUŠKA DávidREF - Reflex Žilina283/ 6315/ 259894
 REF - Reflex Žilina
 60m: 283, 60m: 315
6GALANDA DušanSPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L295/ 5296/ 4591143
 SPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L
 60m: 295, 60m: 296
7KALEČÍK DominikPET - I. SŠLK Petržalka280/ 7259/ 753931
 PET - I. SŠLK Petržalka
 60m: 280, 60m: 259
8MACKOVČIN ViliamBAV - Blue Arrows Viničné263/ 8254/ 951772
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m: 263, 60m: 254
9PEŤKO MatúšLBB - Lukostrelec BB243/10258/ 850152
 LBB - Lukostrelec BB
 60m: 243, 60m: 258
10KÚDELČÍK JánREF - Reflex Žilina240/11248/1148842
 REF - Reflex Žilina
 60m: 240, 60m: 248
11VOROŠ LukášLKB - Lukostrelecký klub Bratislava257/ 9221/1447811
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 60m: 257, 60m: 221
12SLIAČAN MatejLBB - Lukostrelec BB209/14252/1046173
 LBB - Lukostrelec BB
 60m: 209, 60m: 252
13MACH MartinBAV - Blue Arrows Viničné220/12235/1245573
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m: 220, 60m: 235
14HANÚSEK AndrejBAV - Blue Arrows Viničné201/15228/1342930
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m: 201, 60m: 228
15STOJKA AdamBAV - Blue Arrows Viničné211/13154/1536510
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m: 211, 60m: 154
Olympijsky Luk - Kadetky [Po 72 Šípoch]
   60m60mSpolu10+XX
1BENDÍKOVÁ ElenaMKA - MK Archery301/ 1299/ 260092
 MKA - MK Archery
 60m: 301, 60m: 299
2POKORÁDI ViktóriaLPK - Lukostrelecký a paintballový k292/ 2300/ 159271
 LPK - Lukostrelecký a paintballový k
 60m: 292, 60m: 300
3DRUSKOVÁ KristínaMKA - MK Archery292/ 3277/ 456973
 MKA - MK Archery
 60m: 292, 60m: 277
4MIKLOŠKOVÁ SáraLSL - Liptovský školský lukostreleck273/ 4279/ 355261
 LSL - Liptovský školský lukostreleck
 60m: 273, 60m: 279
5ŠIDLOVÁ KristínaLBB - Lukostrelec BB254/ 6244/ 549862
 LBB - Lukostrelec BB
 60m: 254, 60m: 244
6KRASUĽOVÁ SofiaMSK - Mestský športový klub Kežmarok248/ 7242/ 649011
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 60m: 248, 60m: 242
7NÉMETHOVÁ NinaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava243/ 8236/ 747963
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 60m: 243, 60m: 236
8INGELIOVÁ EmmaBAV - Blue Arrows Viničné263/ 5210/ 847350
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m: 263, 60m: 210
9BUKOVÁ DanielaLBB - Lukostrelec BB222/ 9201/ 942320
 LBB - Lukostrelec BB
 60m: 222, 60m: 201
10JIRKU EmaBAV - Blue Arrows Viničné135/1072/1020720
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m: 135, 60m: 72
Olympijsky Luk - Chlapci do 14 rokov [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1BOROVSKÝ ViktorJAS - TJ AC Jasov LO318/ 1292/ 2610157
 JAS - TJ AC Jasov LO
 50m: 318, 50m: 292
2DRÁBIK IgorLBB - Lukostrelec BB286/ 2295/ 158193
 LBB - Lukostrelec BB
 50m: 286, 50m: 295
3URBAN DávidULV - TJ Slávia UVLF Košice LO283/ 3269/ 355284
 ULV - TJ Slávia UVLF Košice LO
 50m: 283, 50m: 269
4BALCO MichalPET - I. SŠLK Petržalka266/ 4250/ 451641
 PET - I. SŠLK Petržalka
 50m: 266, 50m: 250
Olympijsky Luk - Dievčatá do 14 rokov [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1ORIHELOVÁ LíviaBAV - Blue Arrows Viničné272/ 2276/ 154833
 BAV - Blue Arrows Viničné
 50m: 272, 50m: 276
2DINHOVÁ SimonaMSK - Mestský športový klub Kežmarok274/ 1272/ 254643
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 274, 50m: 272
3JAKUBOVÁ MagdalénaREF - Reflex Žilina271/ 3266/ 353740
 REF - Reflex Žilina
 50m: 271, 50m: 266
4ŠČERBÁKOVÁ SofiaREF - Reflex Žilina246/ 4210/ 645643
 REF - Reflex Žilina
 50m: 246, 50m: 210
5ŠTEFANIKOVÁ LilienSAH - SPORTAcademy Hlohovec224/ 6223/ 544711
 SAH - SPORTAcademy Hlohovec
 50m: 224, 50m: 223
6PALITEFKOVÁ AndrejkaBAV - Blue Arrows Viničné236/ 5188/ 742441
 BAV - Blue Arrows Viničné
 50m: 236, 50m: 188
7NEMEČKAYOVÁ StelaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava163/ 7231/ 439410
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 163, 50m: 231
Olympijsky Luk - Chlapci do 12 rokov [Po 72 Šípoch]
   30m30mSpolu10+XX
1TARJÁNYI PeterREF - Reflex Žilina321/ 1324/ 1645235
 REF - Reflex Žilina
 30m: 321, 30m: 324
2JOZEFČEK MartinLSL - Liptovský školský lukostreleck305/ 2303/ 2608149
 LSL - Liptovský školský lukostreleck
 30m: 305, 30m: 303
3SZABÓ ViktorLKB - Lukostrelecký klub Bratislava258/ 3265/ 352340
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 30m: 258, 30m: 265
4STOJKA ŠimonBAV - Blue Arrows Viničné237/ 4216/ 445340
 BAV - Blue Arrows Viničné
 30m: 237, 30m: 216
5VRÁBEL ErikSNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P213/ 5200/ 541371
 SNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P
 30m: 213, 30m: 200
Olympijsky Luk - Dievčatá do 12 rokov [Po 72 Šípoch]
   30m30mSpolu10+XX
1HORVÁTHOVÁ SáraSNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P311/ 1306/ 1617188
 SNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P
 30m: 311, 30m: 306
2ŠKOLNÍKOVÁ HanaLBB - Lukostrelec BB296/ 2287/ 2583111
 LBB - Lukostrelec BB
 30m: 296, 30m: 287
3MARČIŠOVÁ JankaLKZ - Lukostrelecký klub Žilina290/ 3279/ 3569124
 LKZ - Lukostrelecký klub Žilina
 30m: 290, 30m: 279
4ORAVCOVÁ NatáliaSNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P272/ 4278/ 4550123
 SNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P
 30m: 272, 30m: 278
5HANULIAKOVÁ VeronikaREF - Reflex Žilina231/ 5207/ 543852
 REF - Reflex Žilina
 30m: 231, 30m: 207
6DRUSKOVÁ ViktóriaREF - Reflex Žilina184/ 6184/ 636820
 REF - Reflex Žilina
 30m: 184, 30m: 184
7KARLOVÁ AlžbetaTUR - 1. Lukostrelecký klub Turzovka109/ 785/ 719411
 TUR - 1. Lukostrelecký klub Turzovka
 30m: 109, 30m: 85
Olympijsky Luk - Deti do 10 rokov [Po 72 Šípoch]
   20m20mSpolu10+XX
1TOLLAROVIČOVÁ AdelkaSNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P303/ 2317/ 1620187
 SNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P
 20m: 303, 20m: 317
2ŠČERBÁKOVÁ DianaREF - Reflex Žilina308/ 1308/ 2616126
 REF - Reflex Žilina
 20m: 308, 20m: 308
3LELOVIČ TomasSAH - SPORTAcademy Hlohovec289/ 4306/ 3595135
 SAH - SPORTAcademy Hlohovec
 20m: 289, 20m: 306
4LAZAROVÁ TerezaREF - Reflex Žilina301/ 3284/ 4585134
 REF - Reflex Žilina
 20m: 301, 20m: 284
5TRNKA SamuelSAH - SPORTAcademy Hlohovec172/ 5146/ 531820
 SAH - SPORTAcademy Hlohovec
 20m: 172, 20m: 146
Olympijsky Luk - Veteráni [Po 72 Šípoch]
   60m60mSpolu10+XX
1LAUKO JurajSPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L294/ 1280/ 3574113
 SPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L
 60m: 294, 60m: 280
2SLANÝ DušanBAV - Blue Arrows Viničné293/ 2281/ 2574104
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m: 293, 60m: 281
3KOLLÁRIK IvanPER - Lukostrelecký klub Perun286/ 3287/ 157373
 PER - Lukostrelecký klub Perun
 60m: 286, 60m: 287
4PLEVZA JozefSNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P272/ 4263/ 453522
 SNP - Lukostrelecký klub Suchá nad P
 60m: 272, 60m: 263
5BRASO PavelLKZ - Lukostrelecký klub Žilina269/ 5246/ 551531
 LKZ - Lukostrelecký klub Žilina
 60m: 269, 60m: 246
6STOJKA PeterBAV - Blue Arrows Viničné248/ 6217/ 746585
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m: 248, 60m: 217
7KAPUSTA ĽubomírREF - Reflex Žilina222/ 7239/ 646110
 REF - Reflex Žilina
 60m: 222, 60m: 239
Olympijsky Luk - Veteráni 2 [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1ŠIMKO PeterSPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L304/ 1306/ 1610130
 SPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L
 50m: 304, 50m: 306
2ŠÍPOŠ PavelLKB - Lukostrelecký klub Bratislava288/ 2288/ 2576120
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 288, 50m: 288
Kladkový Luk - Muži [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1BOŠANSKÝ JozefMTA - Mathews-Truball349/ 1353/ 17025328
 MTA - Mathews-Truball
 50m: 349, 50m: 353
2MATZNER MichaelACS - AC Sagittarius343/ 3345/ 26884316
 ACS - AC Sagittarius
 50m: 343, 50m: 345
3MAREČÁK MarianMSK - Mestský športový klub Kežmarok348/ 2338/ 46864217
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 348, 50m: 338
4ŠEDIVÝ ŠimonLKS - Lukostrelecký klub Senica330/ 6340/ 3670368
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m: 330, 50m: 340
5VIDA PeterLKB - Lukostrelecký klub Bratislava331/ 4334/ 7665277
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 331, 50m: 334
6KUKLIŠ OndrejLKS - Lukostrelecký klub Senica331/ 5334/ 6665267
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m: 331, 50m: 334
7KOBZA MartinMSK - Mestský športový klub Kežmarok327/ 7334/ 56613210
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 327, 50m: 334
8HERVARTOVSKÝ VladimírLSL - Liptovský školský lukostreleck325/ 9331/ 8656299
 LSL - Liptovský školský lukostreleck
 50m: 325, 50m: 331
9BUŽEK VladimírBAV - Blue Arrows Viničné327/ 8328/ 9655259
 BAV - Blue Arrows Viničné
 50m: 327, 50m: 328
10PAGÁČIK JurajREF - Reflex Žilina319/11323/10642166
 REF - Reflex Žilina
 50m: 319, 50m: 323
11MIČEK PeterLPP - Luk Klub Pohoda319/10322/116412310
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 319, 50m: 322
12KOMPAS MartinHAR - Lukostrelecký klub Hubert Arro318/12321/12639256
 HAR - Lukostrelecký klub Hubert Arro
 50m: 318, 50m: 321
13PETLÁN RadekMSK - Mestský športový klub Kežmarok314/14319/14633196
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 314, 50m: 319
14ŠIMANSKÝ MiroslavREF - Reflex Žilina311/15321/13632196
 REF - Reflex Žilina
 50m: 311, 50m: 321
15VESELÝ PavolACG - Archery klub Geronimo Trnava318/13302/17620133
 ACG - Archery klub Geronimo Trnava
 50m: 318, 50m: 302
16KUBÍČEK LiborLKS - Lukostrelecký klub Senica291/19319/15610203
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m: 291, 50m: 319
17KOTLEBA MichalLKB - Lukostrelecký klub Bratislava307/16301/18608111
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 307, 50m: 301
18ROSTÁS ZoltánLKB - Lukostrelecký klub Bratislava298/18304/16602130
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 298, 50m: 304
19BALÁŽ MartinLKB - Lukostrelecký klub Bratislava299/17294/19593133
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 299, 50m: 294
20KOVANDA ViktorLBB - Lukostrelec BB246/20223/2046920
 LBB - Lukostrelec BB
 50m: 246, 50m: 223
Kladkový Luk - Ženy [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1GÁLOVÁ BarboraLKS - Lukostrelecký klub Senica325/ 1327/ 1652248
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m: 325, 50m: 327
2ŠULCOVÁ MiriamLKS - Lukostrelecký klub Senica323/ 2306/ 2629208
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m: 323, 50m: 306
3VIDOVÁ SoňaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava278/ 3295/ 357363
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 278, 50m: 295
4KOČUTOVÁ PetraREF - Reflex Žilina248/ 4282/ 4530112
 REF - Reflex Žilina
 50m: 248, 50m: 282
Kladkový Luk - Kadeti [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1BADOVSKÝ BenjamínMSK - Mestský športový klub Kežmarok310/ 1312/ 1622184
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 310, 50m: 312
Kladkový Luk - Chlapci do 14 rokov [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1ZACHAR OliverLBB - Lukostrelec BB329/ 1324/ 1653199
 LBB - Lukostrelec BB
 50m: 329, 50m: 324
2BARČÁK MichalMSK - Mestský športový klub Kežmarok319/ 2320/ 2639185
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 319, 50m: 320
3ZEMAN SamuelMSK - Mestský športový klub Kežmarok316/ 3294/ 3610156
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 316, 50m: 294
4SNOPKO JakubLBB - Lukostrelec BB296/ 4294/ 4590125
 LBB - Lukostrelec BB
 50m: 296, 50m: 294
Kladkový Luk - Dievčatá do 14 rokov [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1VAĽOVÁ SandraMSK - Mestský športový klub Kežmarok297/ 2328/ 1625229
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 297, 50m: 328
2PETLÁNOVÁ NinaMSK - Mestský športový klub Kežmarok292/ 3302/ 259494
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 292, 50m: 302
3MATÚŠOVÁ KatarínaLKS - Lukostrelecký klub Senica317/ 1272/ 358983
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m: 317, 50m: 272
Kladkový Luk - Chlapci do 12 rokov [Po 72 Šípoch]
   30m30mSpolu10+XX
1PETLÁN AdamMSK - Mestský športový klub Kežmarok331/ 1320/ 1651266
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 30m: 331, 30m: 320
2TÓTH DáriuszHAR - Lukostrelecký klub Hubert Arro266/ 2285/ 255161
 HAR - Lukostrelecký klub Hubert Arro
 30m: 266, 30m: 285
Kladkový Luk - Veteráni [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1HURBAN VladimírLKB - Lukostrelecký klub Bratislava331/ 1331/ 1662277
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 331, 50m: 331
2GÁL PeterLKS - Lukostrelecký klub Senica327/ 2329/ 26563110
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m: 327, 50m: 329
3DORIČ MartinMSK - Mestský športový klub Kežmarok320/ 3327/ 36472210
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m: 320, 50m: 327
4KUBÍČEK LiborLKS - Lukostrelecký klub Senica270/ 4291/ 4561113
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m: 270, 50m: 291
Kladkový Luk - Veteráni 2 [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1DEÁK KarolHAR - Lukostrelecký klub Hubert Arro344/ 1342/ 1686409
 HAR - Lukostrelecký klub Hubert Arro
 50m: 344, 50m: 342
2BALÁŽIK BohumilLVZ - Lukostrelecký klub Veľké Záluž333/ 3337/ 2670318
 LVZ - Lukostrelecký klub Veľké Záluž
 50m: 333, 50m: 337
3JANKOVIČ PeterACG - Archery klub Geronimo Trnava336/ 2322/ 4658238
 ACG - Archery klub Geronimo Trnava
 50m: 336, 50m: 322
4PAŠKO PeterBAV - Blue Arrows Viničné326/ 4329/ 3655214
 BAV - Blue Arrows Viničné
 50m: 326, 50m: 329
Kladkový Luk - Veteránky 2 [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1MITRINGOVÁ AnnaREF - Reflex Žilina300/ 1311/ 1611123
 REF - Reflex Žilina
 50m: 300, 50m: 311
2PAGÁČIKOVÁ JúliaREF - Reflex Žilina285/ 2295/ 258094
 REF - Reflex Žilina
 50m: 285, 50m: 295
Holý Luk - Muži [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1KLIMENT IgorLBB - Lukostrelec BB275/ 2276/ 255152
 LBB - Lukostrelec BB
 50m: 275, 50m: 276
2TEMEŠI PeterPET - I. SŠLK Petržalka279/ 1268/ 654731
 PET - I. SŠLK Petržalka
 50m: 279, 50m: 268
3MYŠIAK ŠtefanLBB - Lukostrelec BB269/ 3276/ 154543
 LBB - Lukostrelec BB
 50m: 269, 50m: 276
4STYK ĽubomírLBB - Lukostrelec BB265/ 4268/ 553362
 LBB - Lukostrelec BB
 50m: 265, 50m: 268
5KRUŽEL BranislavPET - I. SŠLK Petržalka251/ 8272/ 452362
 PET - I. SŠLK Petržalka
 50m: 251, 50m: 272
6GAŠPARÍK MarekLPP - Luk Klub Pohoda250/ 9273/ 352342
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 250, 50m: 273
7PARAJ LadislavPET - I. SŠLK Petržalka262/ 5251/ 751330
 PET - I. SŠLK Petržalka
 50m: 262, 50m: 251
8SCHMIESTER AlfrédLKZ - Lukostrelecký klub Žilina258/ 6239/ 849731
 LKZ - Lukostrelecký klub Žilina
 50m: 258, 50m: 239
9BEINROHR ErnestLKB - Lukostrelecký klub Bratislava253/ 7232/ 948572
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 253, 50m: 232
10KÚDELČÍK JozefREF - Reflex Žilina220/10230/1045032
 REF - Reflex Žilina
 50m: 220, 50m: 230
11BARKOL MartinLPP - Luk Klub Pohoda207/11197/1140451
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 207, 50m: 197
12PRUTKAY FrantišekLPP - Luk Klub Pohoda204/12120/1232410
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 204, 50m: 120
Holý Luk - Ženy [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1ROSTÁS KristínaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava266/ 1271/ 153741
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 266, 50m: 271
2MARČIŠOVÁ MiriamSPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L204/ 2209/ 241300
 SPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L
 50m: 204, 50m: 209
3HORANOVÁ EleonóraLPP - Luk Klub Pohoda194/ 3195/ 338921
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 194, 50m: 195
4BINDEROVÁ TatianaKSL - KŠL Robin Zvolen176/ 6179/ 535511
 KSL - KŠL Robin Zvolen
 50m: 176, 50m: 179
5BUKOVÁ JanaLBB - Lukostrelec BB188/ 4165/ 735352
 LBB - Lukostrelec BB
 50m: 188, 50m: 165
6HANULOVÁ JanaLPP - Luk Klub Pohoda167/ 8179/ 434620
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 167, 50m: 179
7GÁNOCZY ZuzanaLPP - Luk Klub Pohoda169/ 7168/ 633721
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 169, 50m: 168
8HORNÁČKOVÁ AndreaLPP - Luk Klub Pohoda186/ 5134/ 832021
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 186, 50m: 134
Holý Luk - Juniori [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1KATONA LukášLKB - Lukostrelecký klub Bratislava215/ 1226/ 144120
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 215, 50m: 226
Holý Luk - Juniorky [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1ŠČEPÁNKOVÁ MartinaLPP - Luk Klub Pohoda253/ 1249/ 150293
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 253, 50m: 249
2ĎURCOVÁ MarcelaLPP - Luk Klub Pohoda123/ 290/ 221300
 LPP - Luk Klub Pohoda
 50m: 123, 50m: 90
Holý Luk - Chlapci do 14 rokov [Po 72 Šípoch]
   30m30mSpolu10+XX
1HAZUCHA OliverMSK - Mestský športový klub Kežmarok282/ 1278/ 156063
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 30m: 282, 30m: 278
2KARASZ RóbertPET - I. SŠLK Petržalka280/ 2270/ 255053
 PET - I. SŠLK Petržalka
 30m: 280, 30m: 270
3KRASUĽA JánMSK - Mestský športový klub Kežmarok259/ 4265/ 352481
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 30m: 259, 30m: 265
4DZADÍK SamuelRAP - Red Arrows Poprad275/ 3238/ 551362
 RAP - Red Arrows Poprad
 30m: 275, 30m: 238
5BEINROHR AlexLKB - Lukostrelecký klub Bratislava257/ 5247/ 450430
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 30m: 257, 30m: 247
6KORENČÍK TimotejTUR - 1. Lukostrelecký klub Turzovka246/ 6234/ 648053
 TUR - 1. Lukostrelecký klub Turzovka
 30m: 246, 30m: 234
Holý Luk - Dievčatá do 14 rokov [Po 72 Šípoch]
   30m30mSpolu10+XX
1BUJALKOVÁ SofiaPET - I. SŠLK Petržalka293/ 1293/ 1586122
 PET - I. SŠLK Petržalka
 30m: 293, 30m: 293
2LUČENIČOVÁ EsterPET - I. SŠLK Petržalka265/ 2235/ 250032
 PET - I. SŠLK Petržalka
 30m: 265, 30m: 235
3GAŠPARÍKOVÁ KristínaLPP - Luk Klub Pohoda210/ 3198/ 340810
 LPP - Luk Klub Pohoda
 30m: 210, 30m: 198
Holý Luk - Chlapci do 12 rokov [Po 72 Šípoch]
   20m20mSpolu10+XX
1ŠULEK PavolSKO - ŠK Orlík Sliač319/ 1314/ 1633208
 SKO - ŠK Orlík Sliač
 20m: 319, 20m: 314
2FERJENČÍK OliverPET - I. SŠLK Petržalka297/ 2302/ 259993
 PET - I. SŠLK Petržalka
 20m: 297, 20m: 302
3MAŠLONKA BranislavMSK - Mestský športový klub Kežmarok292/ 3289/ 358183
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 20m: 292, 20m: 289
4DOSTÁL DominikPET - I. SŠLK Petržalka275/ 4264/ 553930
 PET - I. SŠLK Petržalka
 20m: 275, 20m: 264
5MUŠKÁT ŠimonMSK - Mestský športový klub Kežmarok232/ 5268/ 450020
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 20m: 232, 20m: 268
Holý Luk - Dievčatá do 12 rokov [Po 72 Šípoch]
   20m20mSpolu10+XX
1FALTINOVÁ DominikaMSK - Mestský športový klub Kežmarok305/ 1302/ 1607104
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 20m: 305, 20m: 302
2MORAVČÍKOVÁ VikiLPP - Luk Klub Pohoda301/ 3287/ 2588114
 LPP - Luk Klub Pohoda
 20m: 301, 20m: 287
3KLEMENTOVÁ EmaPET - I. SŠLK Petržalka305/ 2271/ 557641
 PET - I. SŠLK Petržalka
 20m: 305, 20m: 271
4FRYKOVÁ AlexandraLKX - Lukostrelecký klub X - Focus294/ 4278/ 457293
 LKX - Lukostrelecký klub X - Focus
 20m: 294, 20m: 278
5GÁNÓCZY NinaLPP - Luk Klub Pohoda254/ 5281/ 353560
 LPP - Luk Klub Pohoda
 20m: 254, 20m: 281
6KRUŽELOVÁ AnicaPET - I. SŠLK Petržalka212/ 6225/ 643751
 PET - I. SŠLK Petržalka
 20m: 212, 20m: 225
Holý Luk - Deti do 10 rokov [Po 72 Šípoch]
   20m20mSpolu10+XX
1FERKOVOVÁ LuciaPET - I. SŠLK Petržalka316/ 1315/ 1631132
 PET - I. SŠLK Petržalka
 20m: 316, 20m: 315
2MRAVČÁK FilipMSK - Mestský športový klub Kežmarok249/ 2239/ 248843
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 20m: 249, 20m: 239
3MRAVČÁK MatúšMSK - Mestský športový klub Kežmarok225/ 3203/ 342852
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 20m: 225, 20m: 203
Holý Luk - Veteráni [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1BALCO PeterPET - I. SŠLK Petržalka266/ 1283/ 1549102
 PET - I. SŠLK Petržalka
 50m: 266, 50m: 283
2KUNDRACIK FrantišekLKB - Lukostrelecký klub Bratislava264/ 2283/ 254772
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 264, 50m: 283
3FUČÍK CyrilLVZ - Lukostrelecký klub Veľké Záluž262/ 3252/ 351420
 LVZ - Lukostrelecký klub Veľké Záluž
 50m: 262, 50m: 252
4ČULÁK JurajKSL - KŠL Robin Zvolen217/ 4159/ 437651
 KSL - KŠL Robin Zvolen
 50m: 217, 50m: 159
Holý Luk - Veteránky [Po 72 Šípoch]
   50m50mSpolu10+XX
1KUNDRACIKOVÁ IvetaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava180/ 1159/ 133950
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 50m: 180, 50m: 159
Holý Luk - Veteráni 2 [Po 72 Šípoch]
   30m30mSpolu10+XX
1KÚDELA JánHH3 - Horné Húščie 3D318/ 2328/ 16462714
 HH3 - Horné Húščie 3D
 30m: 318, 30m: 328
2KLENOVČAN PavelLBB - Lukostrelec BB313/ 3318/ 2631168
 LBB - Lukostrelec BB
 30m: 313, 30m: 318
3KRÁTKY PavelSPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L319/ 1311/ 3630175
 SPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L
 30m: 319, 30m: 311
4DUBČÁK AntonSPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L293/ 4278/ 457162
 SPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L
 30m: 293, 30m: 278
5RADIČ JúliusPET - I. SŠLK Petržalka263/ 5269/ 553231
 PET - I. SŠLK Petržalka
 30m: 263, 30m: 269
6KONČEK MiroslavPET - I. SŠLK Petržalka258/ 6264/ 652230
 PET - I. SŠLK Petržalka
 30m: 258, 30m: 264
7BAGAR OldřichSPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L256/ 7241/ 749741
 SPB - TJ Slávia Právnik Bratislava L
 30m: 256, 30m: 241
8FERJENČÍK PavelPET - I. SŠLK Petržalka223/ 8225/ 844830
 PET - I. SŠLK Petržalka
 30m: 223, 30m: 225
Holý Luk - Veteránky 2 [Po 72 Šípoch]
   30m30mSpolu10+XX
1LIPOVSKÁ MonikaLPP - Luk Klub Pohoda127/ 1145/ 127211
 LPP - Luk Klub Pohoda
 30m: 127, 30m: 145
Dlhý Luk - Muži [Po 72 Šípoch]
   40m40mSpolu10+XX
1BINDER DušanKSL - KŠL Robin Zvolen249/ 1262/ 151195
 KSL - KŠL Robin Zvolen
 40m: 249, 40m: 262
2HORNÁČEK PeterLPP - Luk Klub Pohoda200/ 2191/ 239110
 LPP - Luk Klub Pohoda
 40m: 200, 40m: 191
3FRYK VladimírLKX - Lukostrelecký klub X - Focus193/ 3182/ 337540
 LKX - Lukostrelecký klub X - Focus
 40m: 193, 40m: 182
Dlhý Luk - Kadeti [Po 72 Šípoch]
   40m40mSpolu10+XX
1KOVALČÍK RóbertLBB - Lukostrelec BB173/ 1185/ 135842
 LBB - Lukostrelec BB
 40m: 173, 40m: 185
Visually impaired - Kadetky [Po 72 Šípoch]
   20m20mSpolu10+XX
1BAJNOCIOVÁ VeronikaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava132/ 1191/ 132311
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 20m: 132, 20m: 191
Visually impaired - Chlapci do 14 rokov [Po 72 Šípoch]
   20m20mSpolu10+XX
1HOLENDA ViliamSAR - Sport Club Speed Arrows262/ 1285/ 1547137
 SAR - Sport Club Speed Arrows
 20m: 262, 20m: 285

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter