Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
BAV - Blue Arrows Viničná (SLZ)
Strelnica Viničné, Cintorínska 13, 1-2 Aug 2020
Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
Zoznam Účastníkov podľa Terčovníc
TerčovnicaŠportovecKrajinaPodujatie
1.Skupina
1AKAPUTA TiborJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Muži
1BHORŇÁK MartinLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Muži
1CŠMELKO MatejJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Muži
1DPIETRUSINSKI LudwikMWC - MARYMONT WARSAW CLUBOlympijsky Luk Muži
2ANAGY PeterJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Muži
2BHURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Muži
2CVELČÍK MichalLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KOlympijsky Luk Muži
2DSIERAKOWSKI KacperMWC - MARYMONT WARSAW CLUBOlympijsky Luk Muži
3ANAGY PavolJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Muži
3BFRANCŮ OndrejLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Muži
3CĽACH JakubLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KOlympijsky Luk Muži
3DSTARZYCKI PiotrMWC - MARYMONT WARSAW CLUBOlympijsky Luk Muži
4ADUCHOŇ MiroslavJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Muži
4BŠUTEK JánREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Muži
4CGAZDÍK SlavomírLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Muži
4DSCHINDLER VlastimilRAP - RED ARROWS POPRADOlympijsky Luk Muži
5ADUCHOŇ JurajJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Muži
5BŽIAK JánPET - I. SŠLK PETRŽALKAOlympijsky Luk Muži
5DHANULIAK Ján JakubMKA - MK ARCHERYOlympijsky Luk Muži
6ABOROVSKÝ PeterJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Muži
6BNÉMET VojtechSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LOlympijsky Luk Muži
6CCÁDER TomášBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Muži
6DJÁNOŠÍK OndrejVIN - LUKOSTRELECKÝ KLUB VINIČNÉOlympijsky Luk Muži
7ALUČANIČOVÁ ZuzanaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Ženy
7BLONGOVÁ AlexandraDBB - DUKLA BANSKÁ BYSTRICAOlympijsky Luk Ženy
7CZAJAC MagdalenaMWC - MARYMONT WARSAW CLUBOlympijsky Luk Ženy
8AHIRKO MatejJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Juniori
8BPOWALA AntoniMWC - MARYMONT WARSAW CLUBOlympijsky Luk Juniori
8DBUKOVÝ FilipLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Juniori
9APOIZL DominikLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Juniori
9BDANISZEWSKI FranciszekMWC - MARYMONT WARSAW CLUBOlympijsky Luk Juniori
9CSLÁDEK TomášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Juniori
10ABARÁNKOVÁ DenisaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Juniorky
10BKOVALČÍKOVÁ KristínaLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Juniorky
10CBĄCZYK ZuzannaMWC - MARYMONT WARSAW CLUBOlympijsky Luk Juniorky
10DVARGOVÁ SofiaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Juniorky
11AHANÚSEK AndrejBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Kadeti
11BMACHÁN MarošLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Kadeti
11CKÚDELČÍK JánREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Kadeti
11DPEŤKO MatúšLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Kadeti
12AMACH MartinBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Kadeti
12BVOROŠ LukášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Kadeti
12CZAUŠKA DávidREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Kadeti
12DSLIAČAN MatejLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Kadeti
13AMACKOVČIN ViliamBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Kadeti
13BKALEČÍK DominikPET - I. SŠLK PETRŽALKAOlympijsky Luk Kadeti
13CMAJERÍK AndrejLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijsky Luk Kadeti
13DGALANDA DušanSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LOlympijsky Luk Kadeti
14ASTOJKA AdamBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Kadeti
14BŠILON SebastiánMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKOlympijsky Luk Kadeti
14CSPUTO JerzyMWC - MARYMONT WARSAW CLUBOlympijsky Luk Kadeti
15AJIRKU EmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Kadetky
15BDRUSKOVÁ KristínaMKA - MK ARCHERYOlympijsky Luk Kadetky
15CBUKOVÁ DanielaLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Kadetky
15DNÉMETHOVÁ NinaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Kadetky
16AINGELIOVÁ EmmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Kadetky
16BBENDÍKOVÁ ElenaMKA - MK ARCHERYOlympijsky Luk Kadetky
16CŠIDLOVÁ KristínaLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Kadetky
17AKRASUĽOVÁ SofiaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKOlympijsky Luk Kadetky
17CMIKLOŠKOVÁ SáraLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijsky Luk Kadetky
17DPOKORÁDI ViktóriaLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ KOlympijsky Luk Kadetky
18ASTOJKA PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Veteráni
18BPLEVZA JozefSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD POlympijsky Luk Veteráni
18CLAUKO JurajSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LOlympijsky Luk Veteráni
18DKOLLÁRIK IvanPER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUNOlympijsky Luk Veteráni
19ASLANÝ DušanBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Veteráni
19BKAPUSTA ĽubomírREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Veteráni
19CBRASO PavelLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAOlympijsky Luk Veteráni
20AŠIMKO PeterSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LOlympijsky Luk Veteráni 2
20DŠÍPOŠ PavelLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Veteráni 2
21AURBAN DávidULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LOOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov
21BBALCO MichalPET - I. SŠLK PETRŽALKAOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov
21CDRÁBIK IgorLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov
21DBOROVSKÝ ViktorJAS - TJ AC JASOV LOOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov
22AŠČERBÁKOVÁ SofiaREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
22BDINHOVÁ SimonaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
22CORIHELOVÁ LíviaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
22DŠTEFANIKOVÁ LilienSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
23AJAKUBOVÁ MagdalénaREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
23BNEMEČKAYOVÁ StelaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
23CPALITEFKOVÁ AndrejkaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
24AKOVALČÍK RóbertLBB - LUKOSTRELEC BBDlhý Luk Kadeti
25AVRÁBEL ErikSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD POlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov
25BTARJÁNYI PeterREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov
25CSZABÓ ViktorLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov
25DSTOJKA ŠimonBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov
26AJOZEFČEK MartinLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov
26BŠKOLNÍKOVÁ HanaLBB - LUKOSTRELEC BBOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
26CKARLOVÁ AlžbetaTUR - 1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
26DMARČIŠOVÁ JankaLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
27AORAVCOVÁ NatáliaSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD POlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
27BHANULIAKOVÁ VeronikaREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
27CHORVÁTHOVÁ SáraSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD POlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
27DDRUSKOVÁ ViktóriaREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
28AŠČERBÁKOVÁ DianaREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Deti do 10 rokov
28BTOLLAROVIČOVÁ AdelkaSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD POlympijsky Luk Deti do 10 rokov
28CTRNKA SamuelSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECOlympijsky Luk Deti do 10 rokov
29ALAZAROVÁ TerezaREF - REFLEX ŽILINAOlympijsky Luk Deti do 10 rokov
29CLELOVIČ TomasSAH - SPORTACADEMY HLOHOVECOlympijsky Luk Deti do 10 rokov
30ABAJNOCIOVÁ VeronikaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAVisually impaired Kadetky
30BHOLENDA ViliamSAR - SPORT CLUB SPEED ARROWSVisually impaired Chlapci do 14 rokov
2.Skupina
1AGÁLOVÁ BarboraLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Ženy
1BKOČUTOVÁ PetraREF - REFLEX ŽILINAKladkový Luk Ženy
1CŠULCOVÁ MiriamLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Ženy
1DVIDOVÁ SoňaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový Luk Ženy
2AHERVARTOVSKÝ VladimírLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECKKladkový Luk Muži
2BMIČEK PeterLPP - LUK KLUB POHODAKladkový Luk Muži
2CBUŽEK VladimírBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový Luk Muži
2DMATZNER MichaelACS - AC SAGITTARIUSKladkový Luk Muži
3AKOBZA MartinMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Muži
3BKOTLEBA MichalLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový Luk Muži
3CŠIMANSKÝ MiroslavREF - REFLEX ŽILINAKladkový Luk Muži
3DŠEDIVÝ ŠimonLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Muži
4APETLÁN RadekMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Muži
4BBALÁŽ MartinLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový Luk Muži
4CPAGÁČIK JurajREF - REFLEX ŽILINAKladkový Luk Muži
4DBOŠANSKÝ JozefMTA - MATHEWS-TRUBALLKladkový Luk Muži
6AMAREČÁK MarianMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Muži
6BVIDA PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový Luk Muži
6DKUBÍČEK LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Muži
7BROSTÁS ZoltánLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový Luk Muži
7CKOVANDA ViktorLBB - LUKOSTRELEC BBKladkový Luk Muži
7DKUKLIŠ OndrejLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Muži
8AKOMPAS MartinHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARROKladkový Luk Muži
8CVESELÝ PavolACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVAKladkový Luk Muži
8DDORIČ MartinMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Veteráni
9AKUBÍČEK LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Veteráni
9BHURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAKladkový Luk Veteráni
9CGÁL PeterLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Veteráni
9DBADOVSKÝ BenjamínMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Kadeti
10AMITRINGOVÁ AnnaREF - REFLEX ŽILINAKladkový Luk Veteránky 2
10BPAGÁČIKOVÁ JúliaREF - REFLEX ŽILINAKladkový Luk Veteránky 2
10CKUNDRACIKOVÁ IvetaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý Luk Veteránky
11AGAŠPARÍK MarekLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Muži
11BPARAJ LadislavPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Muži
11CMYŠIAK ŠtefanLBB - LUKOSTRELEC BBHolý Luk Muži
11DPAŠKO PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉKladkový Luk Veteráni 2
12ABARKOL MartinLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Muži
12BKRUŽEL BranislavPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Muži
12CKLIMENT IgorLBB - LUKOSTRELEC BBHolý Luk Muži
12DBALÁŽIK BohumilLVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽKladkový Luk Veteráni 2
13APRUTKAY FrantišekLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Muži
13BTEMEŠI PeterPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Muži
13CSTYK ĽubomírLBB - LUKOSTRELEC BBHolý Luk Muži
13DJANKOVIČ PeterACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVAKladkový Luk Veteráni 2
14ASCHMIESTER AlfrédLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINAHolý Luk Muži
14BKÚDELČÍK JozefREF - REFLEX ŽILINAHolý Luk Muži
14CBEINROHR ErnestLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý Luk Muži
14DDEÁK KarolHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARROKladkový Luk Veteráni 2
15AHORANOVÁ EleonóraLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Ženy
15BBUKOVÁ JanaLBB - LUKOSTRELEC BBHolý Luk Ženy
15CHORNÁČKOVÁ AndreaLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Ženy
15DMARČIŠOVÁ MiriamSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LHolý Luk Ženy
16AHANULOVÁ JanaLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Ženy
16BROSTÁS KristínaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý Luk Ženy
16CGÁNOCZY ZuzanaLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Ženy
16DBINDEROVÁ TatianaKSL - KŠL ROBIN ZVOLENHolý Luk Ženy
17AŠČEPÁNKOVÁ MartinaLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Juniorky
17BKATONA LukášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý Luk Juniori
17CĎURCOVÁ MarcelaLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Juniorky
18BVAĽOVÁ SandraMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov
18CPETLÁNOVÁ NinaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov
18DMATÚŠOVÁ KatarínaLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICAKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov
19ABARČÁK MichalMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Chlapci do 14 rokov
19BZACHAR OliverLBB - LUKOSTRELEC BBKladkový Luk Chlapci do 14 rokov
19CZEMAN SamuelMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Chlapci do 14 rokov
19DSNOPKO JakubLBB - LUKOSTRELEC BBKladkový Luk Chlapci do 14 rokov
20AFUČÍK CyrilLVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽHolý Luk Veteráni
20BKUNDRACIK FrantišekLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý Luk Veteráni
20CČULÁK JurajKSL - KŠL ROBIN ZVOLENHolý Luk Veteráni
20DBALCO PeterPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Veteráni
21AFRYK VladimírLKX - LUKOSTRELECKÝ KLUB X - FOCUSDlhý Luk Muži
21BBINDER DušanKSL - KŠL ROBIN ZVOLENDlhý Luk Muži
21CHORNÁČEK PeterLPP - LUK KLUB POHODADlhý Luk Muži
22AHAZUCHA OliverMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKHolý Luk Chlapci do 14 rokov
22BKARASZ RóbertPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Chlapci do 14 rokov
22CKORENČÍK TimotejTUR - 1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKAHolý Luk Chlapci do 14 rokov
22DBEINROHR AlexLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVAHolý Luk Chlapci do 14 rokov
23AKRASUĽA JánMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKHolý Luk Chlapci do 14 rokov
23BPETLÁN AdamMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKKladkový Luk Chlapci do 12 rokov
23CDZADÍK SamuelRAP - RED ARROWS POPRADHolý Luk Chlapci do 14 rokov
23DTÓTH DáriuszHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARROKladkový Luk Chlapci do 12 rokov
24ALUČENIČOVÁ EsterPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Dievčatá do 14 rokov
24BGAŠPARÍKOVÁ KristínaLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Dievčatá do 14 rokov
24CBUJALKOVÁ SofiaPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Dievčatá do 14 rokov
24DLIPOVSKÁ MonikaLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Veteránky 2
25AKRÁTKY PavelSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LHolý Luk Veteráni 2
25BFERJENČÍK PavelPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Veteráni 2
25CDUBČÁK AntonSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LHolý Luk Veteráni 2
25DRADIČ JúliusPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Veteráni 2
26ABAGAR OldřichSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA LHolý Luk Veteráni 2
26BKONČEK MiroslavPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Veteráni 2
26CKÚDELA JánHH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3DHolý Luk Veteráni 2
26DKLENOVČAN PavelLBB - LUKOSTRELEC BBHolý Luk Veteráni 2
27AMUŠKÁT ŠimonMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKHolý Luk Chlapci do 12 rokov
27BFERJENČÍK OliverPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Chlapci do 12 rokov
27DŠULEK PavolSKO - ŠK ORLÍK SLIAČHolý Luk Chlapci do 12 rokov
28AMAŠLONKA BranislavMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKHolý Luk Chlapci do 12 rokov
28BDOSTÁL DominikPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Chlapci do 12 rokov
29AMORAVČÍKOVÁ VikiLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Dievčatá do 12 rokov
29BFALTINOVÁ DominikaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKHolý Luk Dievčatá do 12 rokov
29CGÁNÓCZY NinaLPP - LUK KLUB POHODAHolý Luk Dievčatá do 12 rokov
29DKLEMENTOVÁ EmaPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Dievčatá do 12 rokov
30CFRYKOVÁ AlexandraLKX - LUKOSTRELECKÝ KLUB X - FOCUSHolý Luk Dievčatá do 12 rokov
30DKRUŽELOVÁ AnicaPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Dievčatá do 12 rokov
31AMRAVČÁK FilipMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKHolý Luk Deti do 10 rokov
31CMRAVČÁK MatúšMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROKHolý Luk Deti do 10 rokov
31DFERKOVOVÁ LuciaPET - I. SŠLK PETRŽALKAHolý Luk Deti do 10 rokov

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter