Zoznam Účastníkov zoradených podľa Kategórie | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Športovec | Klub | Skupina | Terčovnica | |||
DLKM - Dlhý Luk Kadeti | ||||||
KOVALČÍK Róbert | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 24A | |||
DLM - Dlhý Luk Muži | ||||||
BINDER Dušan | KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN | 2.Skupina | 21B | |||
FRYK Vladimír | LKX - LUKOSTRELECKÝ KLUB X - FOCUS | 2.Skupina | 21A | |||
HORNÁČEK Peter | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 21C | |||
HL10 - Holý Luk Deti do 10 rokov | ||||||
MRAVČÁK Filip | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 31A | |||
MRAVČÁK Matúš | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 31C | |||
FERKOVOVÁ Lucia | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 31D | |||
HL2M - Holý Luk Veteráni 2 | ||||||
KÚDELA Ján | HH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3D | 2.Skupina | 26C | |||
KLENOVČAN Pavel | LBB - LUKOSTRELEC BB | 2.Skupina | 26D | |||
FERJENČÍK Pavel | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 25B | |||
KONČEK Miroslav | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 26B | |||
RADIČ Július | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 25D | |||
BAGAR Oldřich | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | 2.Skupina | 26A | |||
DUBČÁK Anton | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | 2.Skupina | 25C | |||
KRÁTKY Pavel | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | 2.Skupina | 25A | |||
HL2Z - Holý Luk Veteránky 2 | ||||||
LIPOVSKÁ Monika | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 24D | |||
HLJM - Holý Luk Juniori | ||||||
KATONA Lukáš | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 17B | |||
HLJZ - Holý Luk Juniorky | ||||||
ĎURCOVÁ Marcela | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 17C | |||
ŠČEPÁNKOVÁ Martina | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 17A | |||
HLM - Holý Luk Muži | ||||||
KLIMENT Igor | LBB - LUKOSTRELEC BB | 2.Skupina | 12C | |||
MYŠIAK Štefan | LBB - LUKOSTRELEC BB | 2.Skupina | 11C | |||
STYK Ľubomír | LBB - LUKOSTRELEC BB | 2.Skupina | 13C | |||
BEINROHR Ernest | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 14C | |||
SCHMIESTER Alfréd | LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA | 2.Skupina | 14A | |||
BARKOL Martin | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 12A | |||
GAŠPARÍK Marek | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 11A | |||
PRUTKAY František | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 13A | |||
KRUŽEL Branislav | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 12B | |||
PARAJ Ladislav | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 11B | |||
TEMEŠI Peter | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 13B | |||
KÚDELČÍK Jozef | REF - REFLEX ŽILINA | 2.Skupina | 14B | |||
HLM2 - Holý Luk Chlapci do 12 rokov | ||||||
MAŠLONKA Branislav | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 28A | |||
MUŠKÁT Šimon | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 27A | |||
DOSTÁL Dominik | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 28B | |||
FERJENČÍK Oliver | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 27B | |||
ŠULEK Pavol | SKO - ŠK ORLÍK SLIAČ | 2.Skupina | 27D | |||
HLM4 - Holý Luk Chlapci do 14 rokov | ||||||
BEINROHR Alex | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 22D | |||
HAZUCHA Oliver | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 22A | |||
KRASUĽA Ján | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 23A | |||
KARASZ Róbert | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 22B | |||
DZADÍK Samuel | RAP - RED ARROWS POPRAD | 2.Skupina | 23C | |||
KORENČÍK Timotej | TUR - 1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKA | 2.Skupina | 22C | |||
HLVM - Holý Luk Veteráni | ||||||
ČULÁK Juraj | KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN | 2.Skupina | 20C | |||
KUNDRACIK František | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 20B | |||
FUČÍK Cyril | LVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ | 2.Skupina | 20A | |||
BALCO Peter | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 20D | |||
HLVZ - Holý Luk Veteránky | ||||||
KUNDRACIKOVÁ Iveta | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 10C | |||
HLW2 - Holý Luk Dievčatá do 12 rokov | ||||||
FRYKOVÁ Alexandra | LKX - LUKOSTRELECKÝ KLUB X - FOCUS | 2.Skupina | 30C | |||
GÁNÓCZY Nina | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 29C | |||
MORAVČÍKOVÁ Viki | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 29A | |||
FALTINOVÁ Dominika | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 29B | |||
KLEMENTOVÁ Ema | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 29D | |||
KRUŽELOVÁ Anica | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 30D | |||
HLW4 - Holý Luk Dievčatá do 14 rokov | ||||||
GAŠPARÍKOVÁ Kristína | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 24B | |||
BUJALKOVÁ Sofia | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 24C | |||
LUČENIČOVÁ Ester | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 2.Skupina | 24A | |||
HLZ - Holý Luk Ženy | ||||||
BINDEROVÁ Tatiana | KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN | 2.Skupina | 16D | |||
BUKOVÁ Jana | LBB - LUKOSTRELEC BB | 2.Skupina | 15B | |||
ROSTÁS Kristína | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 16B | |||
GÁNOCZY Zuzana | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 16C | |||
HANULOVÁ Jana | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 16A | |||
HORANOVÁ Eleonóra | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 15A | |||
HORNÁČKOVÁ Andrea | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 15C | |||
MARČIŠOVÁ Miriam | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | 2.Skupina | 15D | |||
KL2M - Kladkový Luk Veteráni 2 | ||||||
JANKOVIČ Peter | ACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVA | 2.Skupina | 13D | |||
PAŠKO Peter | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 2.Skupina | 11D | |||
DEÁK Karol | HAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO | 2.Skupina | 14D | |||
BALÁŽIK Bohumil | LVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ | 2.Skupina | 12D | |||
KL2Z - Kladkový Luk Veteránky 2 | ||||||
MITRINGOVÁ Anna | REF - REFLEX ŽILINA | 2.Skupina | 10A | |||
PAGÁČIKOVÁ Júlia | REF - REFLEX ŽILINA | 2.Skupina | 10B | |||
KLKM - Kladkový Luk Kadeti | ||||||
BADOVSKÝ Benjamín | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 9D | |||
KLM - Kladkový Luk Muži | ||||||
VESELÝ Pavol | ACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVA | 2.Skupina | 8C | |||
MATZNER Michael | ACS - AC SAGITTARIUS | 2.Skupina | 2D | |||
BUŽEK Vladimír | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 2.Skupina | 2C | |||
KOMPAS Martin | HAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO | 2.Skupina | 8A | |||
KOVANDA Viktor | LBB - LUKOSTRELEC BB | 2.Skupina | 7C | |||
BALÁŽ Martin | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 4B | |||
KOTLEBA Michal | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 3B | |||
ROSTÁS Zoltán | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 7B | |||
VIDA Peter | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 6B | |||
KUBÍČEK Libor | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | 2.Skupina | 6D | |||
KUKLIŠ Ondrej | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | 2.Skupina | 7D | |||
ŠEDIVÝ Šimon | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | 2.Skupina | 3D | |||
MIČEK Peter | LPP - LUK KLUB POHODA | 2.Skupina | 2B | |||
HERVARTOVSKÝ Vladimír | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | 2.Skupina | 2A | |||
KOBZA Martin | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 3A | |||
MAREČÁK Marian | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 6A | |||
PETLÁN Radek | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 4A | |||
BOŠANSKÝ Jozef | MTA - MATHEWS-TRUBALL | 2.Skupina | 4D | |||
PAGÁČIK Juraj | REF - REFLEX ŽILINA | 2.Skupina | 4C | |||
ŠIMANSKÝ Miroslav | REF - REFLEX ŽILINA | 2.Skupina | 3C | |||
KLM2 - Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov | ||||||
TÓTH Dáriusz | HAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO | 2.Skupina | 23D | |||
PETLÁN Adam | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 23B | |||
KLM4 - Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov | ||||||
SNOPKO Jakub | LBB - LUKOSTRELEC BB | 2.Skupina | 19D | |||
ZACHAR Oliver | LBB - LUKOSTRELEC BB | 2.Skupina | 19B | |||
BARČÁK Michal | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 19A | |||
ZEMAN Samuel | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 19C | |||
KLVM - Kladkový Luk Veteráni | ||||||
HURBAN Vladimír | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 9B | |||
GÁL Peter | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | 2.Skupina | 9C | |||
KUBÍČEK Libor | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | 2.Skupina | 9A | |||
DORIČ Martin | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 8D | |||
KLW4 - Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov | ||||||
MATÚŠOVÁ Katarína | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | 2.Skupina | 18D | |||
PETLÁNOVÁ Nina | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 18C | |||
VAĽOVÁ Sandra | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 2.Skupina | 18B | |||
KLZ - Kladkový Luk Ženy | ||||||
VIDOVÁ Soňa | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 2.Skupina | 1D | |||
GÁLOVÁ Barbora | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | 2.Skupina | 1A | |||
ŠULCOVÁ Miriam | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | 2.Skupina | 1C | |||
KOČUTOVÁ Petra | REF - REFLEX ŽILINA | 2.Skupina | 1B | |||
OL10 - Olympijsky Luk Deti do 10 rokov | ||||||
LAZAROVÁ Tereza | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 29A | |||
ŠČERBÁKOVÁ Diana | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 28A | |||
LELOVIČ Tomas | SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC | 1.Skupina | 29C | |||
TRNKA Samuel | SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC | 1.Skupina | 28C | |||
TOLLAROVIČOVÁ Adelka | SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P | 1.Skupina | 28B | |||
OL2M - Olympijsky Luk Veteráni 2 | ||||||
ŠÍPOŠ Pavel | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 20D | |||
ŠIMKO Peter | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | 1.Skupina | 20A | |||
OLJM - Olympijsky Luk Juniori | ||||||
HIRKO Matej | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 8A | |||
BUKOVÝ Filip | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 8D | |||
POIZL Dominik | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 9A | |||
SLÁDEK Tomáš | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 9C | |||
DANISZEWSKI Franciszek | MWC - MARYMONT WARSAW CLUB | 1.Skupina | 9B | |||
POWALA Antoni | MWC - MARYMONT WARSAW CLUB | 1.Skupina | 8B | |||
OLJZ - Olympijsky Luk Juniorky | ||||||
VARGOVÁ Sofia | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 10D | |||
KOVALČÍKOVÁ Kristína | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 10B | |||
BARÁNKOVÁ Denisa | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 10A | |||
BĄCZYK Zuzanna | MWC - MARYMONT WARSAW CLUB | 1.Skupina | 10C | |||
OLKM - Olympijsky Luk Kadeti | ||||||
HANÚSEK Andrej | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 11A | |||
MACH Martin | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 12A | |||
MACKOVČIN Viliam | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 13A | |||
STOJKA Adam | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 14A | |||
PEŤKO Matúš | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 11D | |||
SLIAČAN Matej | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 12D | |||
MACHÁN Maroš | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 11B | |||
VOROŠ Lukáš | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 12B | |||
MAJERÍK Andrej | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | 1.Skupina | 13C | |||
ŠILON Sebastián | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 1.Skupina | 14B | |||
SPUTO Jerzy | MWC - MARYMONT WARSAW CLUB | 1.Skupina | 14C | |||
KALEČÍK Dominik | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 1.Skupina | 13B | |||
KÚDELČÍK Ján | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 11C | |||
ZAUŠKA Dávid | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 12C | |||
GALANDA Dušan | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | 1.Skupina | 13D | |||
OLKZ - Olympijsky Luk Kadetky | ||||||
INGELIOVÁ Emma | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 16A | |||
JIRKU Ema | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 15A | |||
BUKOVÁ Daniela | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 15C | |||
ŠIDLOVÁ Kristína | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 16C | |||
NÉMETHOVÁ Nina | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 15D | |||
POKORÁDI Viktória | LPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K | 1.Skupina | 17D | |||
MIKLOŠKOVÁ Sára | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | 1.Skupina | 17C | |||
BENDÍKOVÁ Elena | MKA - MK ARCHERY | 1.Skupina | 16B | |||
DRUSKOVÁ Kristína | MKA - MK ARCHERY | 1.Skupina | 15B | |||
KRASUĽOVÁ Sofia | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 1.Skupina | 17A | |||
OLM - Olympijsky Luk Muži | ||||||
CÁDER Tomáš | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 6C | |||
BOROVSKÝ Peter | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 6A | |||
DUCHOŇ Juraj | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 5A | |||
DUCHOŇ Miroslav | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 4A | |||
KAPUTA Tibor | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 1A | |||
NAGY Pavol | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 3A | |||
NAGY Peter | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 2A | |||
ŠMELKO Matej | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 1C | |||
GAZDÍK Slavomír | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 4C | |||
FRANCŮ Ondrej | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 3B | |||
HORŇÁK Martin | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 1B | |||
HURBAN Vladimír | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 2B | |||
ĽACH Jakub | LPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K | 1.Skupina | 3C | |||
VELČÍK Michal | LPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K | 1.Skupina | 2C | |||
HANULIAK Ján Jakub | MKA - MK ARCHERY | 1.Skupina | 5D | |||
PIETRUSINSKI Ludwik | MWC - MARYMONT WARSAW CLUB | 1.Skupina | 1D | |||
SIERAKOWSKI Kacper | MWC - MARYMONT WARSAW CLUB | 1.Skupina | 2D | |||
STARZYCKI Piotr | MWC - MARYMONT WARSAW CLUB | 1.Skupina | 3D | |||
ŽIAK Ján | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 1.Skupina | 5B | |||
SCHINDLER Vlastimil | RAP - RED ARROWS POPRAD | 1.Skupina | 4D | |||
ŠUTEK Ján | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 4B | |||
NÉMET Vojtech | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | 1.Skupina | 6B | |||
JÁNOŠÍK Ondrej | VIN - LUKOSTRELECKÝ KLUB VINIČNÉ | 1.Skupina | 6D | |||
OLM2 - Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov | ||||||
STOJKA Šimon | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 25D | |||
SZABÓ Viktor | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 25C | |||
JOZEFČEK Martin | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | 1.Skupina | 26A | |||
TARJÁNYI Peter | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 25B | |||
VRÁBEL Erik | SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P | 1.Skupina | 25A | |||
OLM4 - Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov | ||||||
BOROVSKÝ Viktor | JAS - TJ AC JASOV LO | 1.Skupina | 21D | |||
DRÁBIK Igor | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 21C | |||
BALCO Michal | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | 1.Skupina | 21B | |||
URBAN Dávid | ULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LO | 1.Skupina | 21A | |||
OLVM - Olympijsky Luk Veteráni | ||||||
SLANÝ Dušan | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 19A | |||
STOJKA Peter | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 18A | |||
BRASO Pavel | LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA | 1.Skupina | 19C | |||
KOLLÁRIK Ivan | PER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN | 1.Skupina | 18D | |||
KAPUSTA Ľubomír | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 19B | |||
PLEVZA Jozef | SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P | 1.Skupina | 18B | |||
LAUKO Juraj | SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | 1.Skupina | 18C | |||
OLW2 - Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov | ||||||
ŠKOLNÍKOVÁ Hana | LBB - LUKOSTRELEC BB | 1.Skupina | 26B | |||
MARČIŠOVÁ Janka | LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA | 1.Skupina | 26D | |||
DRUSKOVÁ Viktória | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 27D | |||
HANULIAKOVÁ Veronika | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 27B | |||
HORVÁTHOVÁ Sára | SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P | 1.Skupina | 27C | |||
ORAVCOVÁ Natália | SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P | 1.Skupina | 27A | |||
KARLOVÁ Alžbeta | TUR - 1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKA | 1.Skupina | 26C | |||
OLW4 - Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov | ||||||
ORIHELOVÁ Lívia | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 22C | |||
PALITEFKOVÁ Andrejka | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | 1.Skupina | 23C | |||
NEMEČKAYOVÁ Stela | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 23B | |||
DINHOVÁ Simona | MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | 1.Skupina | 22B | |||
JAKUBOVÁ Magdaléna | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 23A | |||
ŠČERBÁKOVÁ Sofia | REF - REFLEX ŽILINA | 1.Skupina | 22A | |||
ŠTEFANIKOVÁ Lilien | SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC | 1.Skupina | 22D | |||
OLZ - Olympijsky Luk Ženy | ||||||
LONGOVÁ Alexandra | DBB - DUKLA BANSKÁ BYSTRICA | 1.Skupina | 7B | |||
LUČANIČOVÁ Zuzana | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 7A | |||
ZAJAC Magdalena | MWC - MARYMONT WARSAW CLUB | 1.Skupina | 7C | |||
VIKZ - Visually Impaired Kadetky | ||||||
BAJNOCIOVÁ Veronika | LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | 1.Skupina | 30A | |||
VIM4 - Visually Impaired Chlapci do 14 rokov | ||||||
HOLENDA Viliam | SAR - SPORT CLUB SPEED ARROWS | 1.Skupina | 30B |