Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
BAV - Blue Arrows Viničná (SLZ)
Strelnica Viničné, Cintorínska 13, 1-2 Aug 2020
Pohár Starostu obce Viničné + Slovenský pohár v terčovej lukostreľbe - 3. kolo
Zoznam Účastníkov podľa klubov
ŠportovecTerčovnicaPodľa kategóriaSkupina
ACG - ARCHERY KLUB GERONIMO TRNAVA
JANKOVIČ Peter13DKladkový Luk Veteráni 22.Skupina
VESELÝ Pavol8CKladkový Luk Muži2.Skupina
ACS - AC SAGITTARIUS
MATZNER Michael2DKladkový Luk Muži2.Skupina
BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ
BUŽEK Vladimír2CKladkový Luk Muži2.Skupina
CÁDER Tomáš6COlympijsky Luk Muži1.Skupina
HANÚSEK Andrej11AOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
INGELIOVÁ Emma16AOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
JIRKU Ema15AOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
MACH Martin12AOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
MACKOVČIN Viliam13AOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
ORIHELOVÁ Lívia22COlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
PALITEFKOVÁ Andrejka23COlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
PAŠKO Peter11DKladkový Luk Veteráni 22.Skupina
SLANÝ Dušan19AOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
STOJKA Adam14AOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
STOJKA Peter18AOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
STOJKA Šimon25DOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
VARGOVÁ Sofia10DOlympijsky Luk Juniorky1.Skupina
DBB - DUKLA BANSKÁ BYSTRICA
LONGOVÁ Alexandra7BOlympijsky Luk Ženy1.Skupina
HAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO
DEÁK Karol14DKladkový Luk Veteráni 22.Skupina
KOMPAS Martin8AKladkový Luk Muži2.Skupina
TÓTH Dáriusz23DKladkový Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
HH3 - HORNÉ HÚŠČIE 3D
KÚDELA Ján26CHolý Luk Veteráni 22.Skupina
JAS - TJ AC JASOV LO
BOROVSKÝ Peter6AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
BOROVSKÝ Viktor21DOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
DUCHOŇ Juraj5AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
DUCHOŇ Miroslav4AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HIRKO Matej8AOlympijsky Luk Juniori1.Skupina
KAPUTA Tibor1AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
NAGY Pavol3AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
NAGY Peter2AOlympijsky Luk Muži1.Skupina
ŠMELKO Matej1COlympijsky Luk Muži1.Skupina
KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN
BINDER Dušan21BDlhý Luk Muži2.Skupina
BINDEROVÁ Tatiana16DHolý Luk Ženy2.Skupina
ČULÁK Juraj20CHolý Luk Veteráni2.Skupina
LBB - LUKOSTRELEC BB
BUKOVÁ Daniela15COlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
BUKOVÁ Jana15BHolý Luk Ženy2.Skupina
BUKOVÝ Filip8DOlympijsky Luk Juniori1.Skupina
DRÁBIK Igor21COlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
GAZDÍK Slavomír4COlympijsky Luk Muži1.Skupina
KLENOVČAN Pavel26DHolý Luk Veteráni 22.Skupina
KLIMENT Igor12CHolý Luk Muži2.Skupina
KOVALČÍK Róbert24ADlhý Luk Kadeti1.Skupina
KOVALČÍKOVÁ Kristína10BOlympijsky Luk Juniorky1.Skupina
KOVANDA Viktor7CKladkový Luk Muži2.Skupina
MYŠIAK Štefan11CHolý Luk Muži2.Skupina
PEŤKO Matúš11DOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
ŠIDLOVÁ Kristína16COlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
ŠKOLNÍKOVÁ Hana26BOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
SLIAČAN Matej12DOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
SNOPKO Jakub19DKladkový Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
STYK Ľubomír13CHolý Luk Muži2.Skupina
ZACHAR Oliver19BKladkový Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
BAJNOCIOVÁ Veronika30AVisually impaired Kadetky1.Skupina
BALÁŽ Martin4BKladkový Luk Muži2.Skupina
BARÁNKOVÁ Denisa10AOlympijsky Luk Juniorky1.Skupina
BEINROHR Alex22DHolý Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
BEINROHR Ernest14CHolý Luk Muži2.Skupina
FRANCŮ Ondrej3BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HORŇÁK Martin1BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HURBAN Vladimír2BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
HURBAN Vladimír9BKladkový Luk Veteráni2.Skupina
KATONA Lukáš17BHolý Luk Juniori2.Skupina
KOTLEBA Michal3BKladkový Luk Muži2.Skupina
KUNDRACIK František20BHolý Luk Veteráni2.Skupina
KUNDRACIKOVÁ Iveta10CHolý Luk Veteránky2.Skupina
LUČANIČOVÁ Zuzana7AOlympijsky Luk Ženy1.Skupina
MACHÁN Maroš11BOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
NEMEČKAYOVÁ Stela23BOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
NÉMETHOVÁ Nina15DOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
POIZL Dominik9AOlympijsky Luk Juniori1.Skupina
ROSTÁS Kristína16BHolý Luk Ženy2.Skupina
ROSTÁS Zoltán7BKladkový Luk Muži2.Skupina
ŠÍPOŠ Pavel20DOlympijsky Luk Veteráni 21.Skupina
SLÁDEK Tomáš9COlympijsky Luk Juniori1.Skupina
SZABÓ Viktor25COlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
VIDA Peter6BKladkový Luk Muži2.Skupina
VIDOVÁ Soňa1DKladkový Luk Ženy2.Skupina
VOROŠ Lukáš12BOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
GÁL Peter9CKladkový Luk Veteráni2.Skupina
GÁLOVÁ Barbora1AKladkový Luk Ženy2.Skupina
KUBÍČEK Libor6DKladkový Luk Muži2.Skupina
KUBÍČEK Libor9AKladkový Luk Veteráni2.Skupina
KUKLIŠ Ondrej7DKladkový Luk Muži2.Skupina
MATÚŠOVÁ Katarína18DKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
ŠEDIVÝ Šimon3DKladkový Luk Muži2.Skupina
ŠULCOVÁ Miriam1CKladkový Luk Ženy2.Skupina
LKX - LUKOSTRELECKÝ KLUB X - FOCUS
FRYK Vladimír21ADlhý Luk Muži2.Skupina
FRYKOVÁ Alexandra30CHolý Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
BRASO Pavel19COlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
MARČIŠOVÁ Janka26DOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
SCHMIESTER Alfréd14AHolý Luk Muži2.Skupina
LPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K
ĽACH Jakub3COlympijsky Luk Muži1.Skupina
POKORÁDI Viktória17DOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
VELČÍK Michal2COlympijsky Luk Muži1.Skupina
LPP - LUK KLUB POHODA
BARKOL Martin12AHolý Luk Muži2.Skupina
ĎURCOVÁ Marcela17CHolý Luk Juniorky2.Skupina
GÁNÓCZY Nina29CHolý Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
GÁNOCZY Zuzana16CHolý Luk Ženy2.Skupina
GAŠPARÍK Marek11AHolý Luk Muži2.Skupina
GAŠPARÍKOVÁ Kristína24BHolý Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
HANULOVÁ Jana16AHolý Luk Ženy2.Skupina
HORANOVÁ Eleonóra15AHolý Luk Ženy2.Skupina
HORNÁČEK Peter21CDlhý Luk Muži2.Skupina
HORNÁČKOVÁ Andrea15CHolý Luk Ženy2.Skupina
LIPOVSKÁ Monika24DHolý Luk Veteránky 22.Skupina
MIČEK Peter2BKladkový Luk Muži2.Skupina
MORAVČÍKOVÁ Viki29AHolý Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
PRUTKAY František13AHolý Luk Muži2.Skupina
ŠČEPÁNKOVÁ Martina17AHolý Luk Juniorky2.Skupina
LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
HERVARTOVSKÝ Vladimír2AKladkový Luk Muži2.Skupina
JOZEFČEK Martin26AOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
MAJERÍK Andrej13COlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
MIKLOŠKOVÁ Sára17COlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
LVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ
BALÁŽIK Bohumil12DKladkový Luk Veteráni 22.Skupina
FUČÍK Cyril20AHolý Luk Veteráni2.Skupina
MKA - MK ARCHERY
BENDÍKOVÁ Elena16BOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
DRUSKOVÁ Kristína15BOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
HANULIAK Ján Jakub5DOlympijsky Luk Muži1.Skupina
MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
BADOVSKÝ Benjamín9DKladkový Luk Kadeti2.Skupina
BARČÁK Michal19AKladkový Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
DINHOVÁ Simona22BOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
DORIČ Martin8DKladkový Luk Veteráni2.Skupina
FALTINOVÁ Dominika29BHolý Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
HAZUCHA Oliver22AHolý Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
KOBZA Martin3AKladkový Luk Muži2.Skupina
KRASUĽA Ján23AHolý Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
KRASUĽOVÁ Sofia17AOlympijsky Luk Kadetky1.Skupina
MAREČÁK Marian6AKladkový Luk Muži2.Skupina
MAŠLONKA Branislav28AHolý Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
MRAVČÁK Filip31AHolý Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
MRAVČÁK Matúš31CHolý Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
MUŠKÁT Šimon27AHolý Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
PETLÁN Adam23BKladkový Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
PETLÁN Radek4AKladkový Luk Muži2.Skupina
PETLÁNOVÁ Nina18CKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
ŠILON Sebastián14BOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
VAĽOVÁ Sandra18BKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
ZEMAN Samuel19CKladkový Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
MTA - MATHEWS-TRUBALL
BOŠANSKÝ Jozef4DKladkový Luk Muži2.Skupina
MWC - MARYMONT WARSAW CLUB
BĄCZYK Zuzanna10COlympijsky Luk Juniorky1.Skupina
DANISZEWSKI Franciszek9BOlympijsky Luk Juniori1.Skupina
PIETRUSINSKI Ludwik1DOlympijsky Luk Muži1.Skupina
POWALA Antoni8BOlympijsky Luk Juniori1.Skupina
SIERAKOWSKI Kacper2DOlympijsky Luk Muži1.Skupina
SPUTO Jerzy14COlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
STARZYCKI Piotr3DOlympijsky Luk Muži1.Skupina
ZAJAC Magdalena7COlympijsky Luk Ženy1.Skupina
PER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN
KOLLÁRIK Ivan18DOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
PET - I. SŠLK PETRŽALKA
BALCO Michal21BOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
BALCO Peter20DHolý Luk Veteráni2.Skupina
BUJALKOVÁ Sofia24CHolý Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
DOSTÁL Dominik28BHolý Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
FERJENČÍK Oliver27BHolý Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
FERJENČÍK Pavel25BHolý Luk Veteráni 22.Skupina
FERKOVOVÁ Lucia31DHolý Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
KALEČÍK Dominik13BOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
KARASZ Róbert22BHolý Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
KLEMENTOVÁ Ema29DHolý Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
KONČEK Miroslav26BHolý Luk Veteráni 22.Skupina
KRUŽEL Branislav12BHolý Luk Muži2.Skupina
KRUŽELOVÁ Anica30DHolý Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
LUČENIČOVÁ Ester24AHolý Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
PARAJ Ladislav11BHolý Luk Muži2.Skupina
RADIČ Július25DHolý Luk Veteráni 22.Skupina
TEMEŠI Peter13BHolý Luk Muži2.Skupina
ŽIAK Ján5BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
RAP - RED ARROWS POPRAD
DZADÍK Samuel23CHolý Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
SCHINDLER Vlastimil4DOlympijsky Luk Muži1.Skupina
REF - REFLEX ŽILINA
DRUSKOVÁ Viktória27DOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
HANULIAKOVÁ Veronika27BOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
JAKUBOVÁ Magdaléna23AOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
KAPUSTA Ľubomír19BOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
KOČUTOVÁ Petra1BKladkový Luk Ženy2.Skupina
KÚDELČÍK Ján11COlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
KÚDELČÍK Jozef14BHolý Luk Muži2.Skupina
LAZAROVÁ Tereza29AOlympijsky Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
MITRINGOVÁ Anna10AKladkový Luk Veteránky 22.Skupina
PAGÁČIK Juraj4CKladkový Luk Muži2.Skupina
PAGÁČIKOVÁ Júlia10BKladkový Luk Veteránky 22.Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Diana28AOlympijsky Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Sofia22AOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
ŠIMANSKÝ Miroslav3CKladkový Luk Muži2.Skupina
ŠUTEK Ján4BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
TARJÁNYI Peter25BOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
ZAUŠKA Dávid12COlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC
LELOVIČ Tomas29COlympijsky Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
ŠTEFANIKOVÁ Lilien22DOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
TRNKA Samuel28COlympijsky Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
SAR - SPORT CLUB SPEED ARROWS
HOLENDA Viliam30BVisually impaired Chlapci do 14 rokov1.Skupina
SKO - ŠK ORLÍK SLIAČ
ŠULEK Pavol27DHolý Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P
HORVÁTHOVÁ Sára27COlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
ORAVCOVÁ Natália27AOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
PLEVZA Jozef18BOlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
TOLLAROVIČOVÁ Adelka28BOlympijsky Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
VRÁBEL Erik25AOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
BAGAR Oldřich26AHolý Luk Veteráni 22.Skupina
DUBČÁK Anton25CHolý Luk Veteráni 22.Skupina
GALANDA Dušan13DOlympijsky Luk Kadeti1.Skupina
KRÁTKY Pavel25AHolý Luk Veteráni 22.Skupina
LAUKO Juraj18COlympijsky Luk Veteráni1.Skupina
MARČIŠOVÁ Miriam15DHolý Luk Ženy2.Skupina
NÉMET Vojtech6BOlympijsky Luk Muži1.Skupina
ŠIMKO Peter20AOlympijsky Luk Veteráni 21.Skupina
TUR - 1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKA
KARLOVÁ Alžbeta26COlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
KORENČÍK Timotej22CHolý Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
ULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LO
URBAN Dávid21AOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
VIN - LUKOSTRELECKÝ KLUB VINIČNÉ
JÁNOŠÍK Ondrej6DOlympijsky Luk Muži1.Skupina

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter