Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
BM - Barebow Men | ||||||
HEATHCOTE Richard | 1384 - TALISMAN B | Ses. 1 | 9D | |||
BUTLER John | 1595 - CHIPPENHAM A | Ses. 1 | 5A | |||
FOWLER Steve | 1669 - EXETER C OF A | Ses. 1 | 11A | |||
REES Phillip | 1669 - EXETER C OF A | Ses. 1 | 9B | |||
PINK Graham | 413 - OXFORD A | Ses. 1 | 4B | |||
ARMSTRONG Chris | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 1C | |||
HARRISON Matthew | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 7B | |||
HAYBALL Nick | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 8A | |||
BW - Barebow Women | ||||||
ELSON Mandie | 1142 - NEWARK CASTLE A | Ses. 1 | 6C | |||
GRASSIE Karen | 1669 - EXETER C OF A | Ses. 1 | 5D | |||
COTTEE Jane | 1993 - CANFORD MAGNA B | Ses. 1 | 4D | |||
DAVIS Donna | 2395 - TENZONE B | Ses. 1 | 3A | |||
WILLIAMS Barbara | 374 - HERTFORD C OF A | Ses. 1 | 5D | |||
CJM - Compound Junior Men | ||||||
DAVIS Luke | 2395 - TENZONE B | Ses. 1 | 6B | |||
CM - Compound Men | ||||||
JONES Dave | 1595 - CHIPPENHAM A | Ses. 1 | 2C | |||
WARK Paul | 1595 - CHIPPENHAM A | Ses. 1 | 8C | |||
FENWICK Mark | 2263 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 6D | |||
CALDWELL Gary | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 3C | |||
CW - Compound Women | ||||||
BURFITT Pauline | 1595 - CHIPPENHAM A | Ses. 1 | 8D | |||
GRAHAM Rachael | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 9C | |||
LOADER Vicky | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 1B | |||
LOADER Vicky | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 11D | |||
WITHAM Gen | 75 - B OF GUERNSEY | Ses. 1 | 3D | |||
RJM - Recurve Junior Men | ||||||
JONES Owen | 1708 - GOSPORT B | Ses. 1 | 8B | |||
O'CONNOR Stephen | 2263 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 10D | |||
RJW - Recurve Junior Women | ||||||
PINK Chloe | 413 - OXFORD A | Ses. 1 | 1B | |||
PINK Lottie | 413 - OXFORD A | Ses. 1 | 6A | |||
RM - Recurve Men | ||||||
FRENCH Colin | 1708 - GOSPORT B | Ses. 1 | 2B | |||
RIFFLART Don | 1708 - GOSPORT B | Ses. 1 | 2D | |||
MEECH Terry | 2408 - FOREST OF BERE B | Ses. 1 | 11C | |||
PINNELLS Michael | 2408 - FOREST OF BERE B | Ses. 1 | 7C | |||
BAKER Christopher | 2472 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 1D | |||
JAMES Simon | 2472 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 10C | |||
PARSONS Peter | 2472 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 9A | |||
VAN WYK Geoffrey | 2472 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 4A | |||
SMITH Mark | 547 - BATH A | Ses. 1 | 7A | |||
CAMPBELL Rory | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 10A | |||
NUTMAN Andrew | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 1A | |||
BORJA SANCHEZ Jose Maria | 9999 - ARQUEROS MURSIYA | Ses. 1 | 5B | |||
RW - Recurve Women | ||||||
DAY Sue | 1255 - LIZARD PENINSULA B | Ses. 1 | 11B | |||
CHAUDHRY Saira | 1669 - EXETER C OF A | Ses. 1 | 10B | |||
FARMER Frances | 1708 - GOSPORT B | Ses. 1 | 3B | |||
BRYAN Karen | 2263 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 5C | |||
JAMES Mollie | 2472 - WATERSIDE A | Ses. 1 | 7D | |||
MITCHELL Hannah | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 4C | |||
WALSH Claire | 602 - SOUTHAMPTON AC | Ses. 1 | 2A |