Badger's Outdoor/Indoor League October
Badger's Outdoor/Indoor League October
Triplex Tournaments (PC)
Any Club, 1-27 Oct 2020
Badger's Outdoor/Indoor League October
Participant List ordered by Event
AthleteCountry or State CodeSessionTarget
BM - Portsmouth Barebow Men
HEATHCOTE Richard1384 - TALISMAN BSes. 16A
BUTLER John1595 - CHIPPENHAM ASes. 12B
FOWLER Steve1669 - EXETER C OF ASes. 17B
REES Phillip1669 - EXETER C OF ASes. 17C
PINK Graham413 - OXFORD ASes. 111A
ARMSTRONG Chris602 - SOUTHAMPTON ACSes. 17D
HARRISON Matthew602 - SOUTHAMPTON ACSes. 16B
HAYBALL Nick602 - SOUTHAMPTON ACSes. 19A
BW - Portsmouth Barebow Women
ELSON Mandie1142 - NEWARK CASTLE ASes. 13B
GRASSIE Karen1669 - EXETER C OF ASes. 18B
COTTEE Jane1993 - CANFORD MAGNA BSes. 111B
DAVIS Donna2395 - TENZONE BSes. 110A
CJM - Portsmouth Compound Junior Men
DAVIS Luke2395 - TENZONE BSes. 19D
CM - Portsmouth Compound Men
JONES Dave1595 - CHIPPENHAM ASes. 12A
WARK Paul1595 - CHIPPENHAM ASes. 18C
FENWICK Mark2263 - TRACKSIDE ASes. 13D
CALDWELL Gary602 - SOUTHAMPTON ACSes. 13A
CW - Portsmouth Compound Women
BURFITT Pauline1595 - CHIPPENHAM ASes. 11D
GRAHAM Rachael602 - SOUTHAMPTON ACSes. 11C
LOADER Vicky602 - SOUTHAMPTON ACSes. 11B
WITHAM Gen75 - B OF GUERNSEYSes. 19C
RJM - Portsmouth Recurve Junior Men
JONES Owen1708 - GOSPORT BSes. 16C
O'CONNOR Stephen2263 - TRACKSIDE ASes. 14A
RJW - Portsmouth Recurve Junior Women
PINK Chloe413 - OXFORD ASes. 110C
PINK Lottie413 - OXFORD ASes. 110D
RM - Portsmouth Recurve Men
FRENCH Colin1708 - GOSPORT BSes. 18A
RIFFLART Don1708 - GOSPORT BSes. 16D
MEECH Terry2408 - FOREST OF BERE BSes. 111D
PINNELLS Michael2408 - FOREST OF BERE BSes. 12C
BAKER Christopher2472 - WATERSIDE ASes. 111C
JAMES Simon2472 - WATERSIDE ASes. 15A
PARSONS Peter2472 - WATERSIDE ASes. 15D
VAN WYK Geoffrey2472 - WATERSIDE ASes. 14B
SMITH Mark547 - BATH ASes. 11A
CAMPBELL Rory602 - SOUTHAMPTON ACSes. 110B
NUTMAN Andrew602 - SOUTHAMPTON ACSes. 19B
BORJA SANCHEZ Jose Maria9999 - ARQUEROS MURSIYASes. 14C
RW - Portsmouth Recurve Women
DAY Sue1255 - LIZARD PENINSULA BSes. 15B
CHAUDRY Saira1669 - EXETER C OF ASes. 18D
FARMER Frances1708 - GOSPORT BSes. 17A
BRYAN Karen2263 - TRACKSIDE ASes. 13C
JAMES Mollie2472 - WATERSIDE ASes. 14D
MITCHELL Hannah602 - SOUTHAMPTON ACSes. 12D
WALSH Claire602 - SOUTHAMPTON ACSes. 15C

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter