1. kolo SP v terčovej lukostreľbe - Banská Bystrica
1. kolo SP v terčovej lukostreľbe - Banská Bystrica
LukostrelecBB (LBB)
Futbalový štadión Kremnička, Banská Bystrica, 48.6959417,19.1326656, 4-5 Jul 2020
1. kolo SP v terčovej lukostreľbe - Banská Bystrica
Zoznam Účastníkov zoradených podľa Kategórie
ŠportovecKlubSkupinaTerčovnica
DLKM - Dlhý Luk Kadeti
KOVALČÍK RóbertLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina22A
MEDVEĎ MatejLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina22B
DLM - Dlhý Luk Muži
BINDER DušanKSL - KŠL ROBIN ZVOLEN1.Skupina21C
MEKÝŠ PeterKSL - KŠL ROBIN ZVOLEN1.Skupina21D
DLVM - Dlhý Luk Veteráni
ČELJUSKA PeterULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LO2.Skupina22C
HLCH - Holý Luk Deti do 10 rokov
SEDLMAIR GabrielLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina30C
MRAVČÁK FilipMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina30B
MRAVČÁK MatúšMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina30A
FERKOVOVÁ LuciaPET - 1.SŠLK PETRŽALKA1.Skupina29D
PAČAN MartinSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB1.Skupina29C
HLJM - Holý Luk Juniori
KATONA LukášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina16B
ŠTEFAŇÁK TomášRAP - RED ARROWS POPRAD1.Skupina16A
HLKM - Holý Luk Kadeti
MODLA VladimírMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina14C
HLKZ - Holý Luk Kadetky
DOBISOVÁ DanielaRAP - RED ARROWS POPRAD1.Skupina14B
HLM - Holý Luk Muži
KLIMENT IgorLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina11B
MYŠIAK ŠtefanLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina13B
STYK ĽubomírLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina12B
BESKYD LadislavMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina11D
KRUŽEL BranislavPET - 1.SŠLK PETRŽALKA1.Skupina11C
ŠTEFAŇÁK MarekRAP - RED ARROWS POPRAD1.Skupina12D
KÚDELČÍK JozefREF - REFLEX ŽILINA1.Skupina13C
MAJLING MichalSKO - ŠK ORLÍK SLIAČ1.Skupina13D
HLMM - Holý Luk Chlapci do 12 rokov
MAŠLONKA BranislavMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina28A
MUŠKÁT ŠimonMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina27B
ŠLEBODA TomášMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina27A
DOSTÁL DominikPET - 1.SŠLK PETRŽALKA1.Skupina27D
ŠULEK PavolSKO - ŠK ORLÍK SLIAČ1.Skupina27C
HLMZ - Holý Luk Dievčatá do 12 rokov
FALTINOVÁ DominikaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina28C
JUHÁSOVÁ KristínaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina28D
KRUŽELOVÁ AnicaPET - 1.SŠLK PETRŽALKA1.Skupina28B
HLSM - Holý Luk Chlapci do 14 rokov
HAZUCHA OliverMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina25C
KARASZ RóbertPET - 1.SŠLK PETRŽALKA1.Skupina25B
DZADÍK SamuelRAP - RED ARROWS POPRAD1.Skupina25D
ŠIAGI PeterSKO - ŠK ORLÍK SLIAČ1.Skupina25A
HLV2 - Holý Luk Veteráni 2
KLENOVČAN PavelLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina24A
KAMENICKÝ PavelSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB1.Skupina24D
BAGAR OldřichSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L1.Skupina23D
DUBČÁK AntonSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L1.Skupina23C
KRÁTKY PavelSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L1.Skupina24C
HLVM - Holý Luk Veteráni
ČULÁK JurajKSL - KŠL ROBIN ZVOLEN1.Skupina20D
KUNDRACIK FrantišekLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina20C
FUČÍK CyrilLVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ1.Skupina20B
BALCO PeterPET - 1.SŠLK PETRŽALKA1.Skupina20A
HLVZ - Holý Luk Veteránky
KUNDRACIKOVÁ IvetaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina18A
MAČÁKOVÁ AlenaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina18C
HLW4 - Holý Luk Dievčatá do 14 rokov
BUJALKOVÁ SofiaPET - 1.SŠLK PETRŽALKA1.Skupina26B
LUČENIČOVÁ EsterPET - 1.SŠLK PETRŽALKA1.Skupina26A
VARGOVÁ SofiaSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB1.Skupina26C
HLZ - Holý Luk Ženy
BINDEROVÁ TatianaKSL - KŠL ROBIN ZVOLEN1.Skupina15D
BUKOVÁ JanaLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina15C
ROSTÁS KristínaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina15B
SCHINDLEROVÁ MiroslavaRAP - RED ARROWS POPRAD1.Skupina15A
KL2M - Kladkový Luk Veteráni 2
PAŠKO PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina11A
DEÁK KarolHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO1.Skupina12A
BALÁŽIK BohumilLVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ1.Skupina13A
KL2V - Kladkový Luk Veteránky 2
MITRINGOVÁ AnnaREF - REFLEX ŽILINA1.Skupina14A
KLCH - Kladkový Luk Deti do 10 rokov
BADOVSKÝ NikolasMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina29B
KOCÁN FilipMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina29A
KLKM - Kladkový Luk Kadeti
BADOVSKÝ BenjamínMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina10C
GEORGIEV IvanSKO - ŠK ORLÍK SLIAČ1.Skupina10A
KLKZ - Kladkový Luk Kadetky
KOČUTOVÁ LuciaREF - REFLEX ŽILINA1.Skupina10D
KLM - Kladkový Luk Muži
BUŽEK VladimírBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina7B
DURNÝ ML. MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina8B
KOMPAS MartinHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO1.Skupina7D
BALÁŽ MartinLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina6D
ROSTÁS ZoltánLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina5D
VIDA PeterLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina4D
KUBÍČEK LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina4B
KUKLIŠ OndrejLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina5B
KANÁS JurajLVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ1.Skupina6C
KOZOLKA JánLVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ1.Skupina7C
KINIK PeterMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina5A
KOBZA MartinMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina4A
KOCÁN ĽubomírMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina6A
MAREČÁK MarianMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina8A
PETLÁN RadekMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina7A
ZEMAN RastislavMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina4C
BOŠANSKÝ JozefMTA - MATHEWS-TRUBALL1.Skupina8D
KLMM - Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov
TÓTH DáriuszHAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO1.Skupina22B
PETLÁN AdamMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina22C
POLÁK ĽubošMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina22D
PIKLA LeonardSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB1.Skupina22A
KLMZ - Kladkový Luk Dievčatá do 12 rokov
SÁDECKÁ Nella AlexandraSKO - ŠK ORLÍK SLIAČ1.Skupina23B
VARGOVÁ DáriaSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB1.Skupina23A
KLSM - Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov
SNOPKO JakubLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina16D
ZACHAR OliverLBB - LUKOSTRELEC BB1.Skupina17A
BARČÁK MichalMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina16C
BESKYD BorisMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina17D
ZEMAN SamuelMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina17C
SÁDECKÝ Samuel SebastiánSKO - ŠK ORLÍK SLIAČ1.Skupina17B
KLSZ - Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov
PETLÁNOVÁ NinaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina19C
VAĽOVÁ SandraMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina18D
SCHINDLEROVÁ SarahRAP - RED ARROWS POPRAD1.Skupina19A
KAMENICKÁ KarinaSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB1.Skupina19B
UHRÍNOVÁ LilianaSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB1.Skupina18B
KLVM - Kladkový Luk Veteráni
DURNÝ MatúšBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ1.Skupina3C
HURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina2D
GÁL PeterLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina3B
KUBÍČEK LiborLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina2B
DORIČ MartinMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina3A
KORSCH LadislavMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK1.Skupina2A
KLZ - Kladkový Luk Ženy
VIDOVÁ SoňaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA1.Skupina9D
GÁLOVÁ BarboraLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina9B
ŠULCOVÁ MiriamLKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA1.Skupina9A
KOČUTOVÁ PetraREF - REFLEX ŽILINA1.Skupina9C
OL2M - Olympijsky Luk Veteráni 2
ŠÍPOŠ PavelLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2.Skupina19C
PAGÁČIK PeterREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina19D
OLCH - Olympijsky Luk Deti do 10 rokov
KOCÁN FilipMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK2.Skupina27C
KRUŽEL TeodorREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina26A
LAZAROVÁ TerezaREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina26B
ŠČERBÁKOVÁ DianaREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina27A
LELOVIČ TomasSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P2.Skupina27B
TOLLAROVIČOVÁ AdelkaSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P2.Skupina26C
OLJM - Olympijsky Luk Juniori
HIRKO MatejJAS - TJ AC JASOV LO2.Skupina6B
BUKOVÝ FilipLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina6A
POIZL DominikLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2.Skupina6C
SLÁDEK TomášLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2.Skupina6D
OLJZ - Olympijsky Luk Juniorky
VARGOVÁ SofiaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina8B
HOLUBČÍKOVÁ EmaLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina8A
KOVALČÍKOVÁ KristínaLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina7A
BARÁNKOVÁ DenisaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2.Skupina7B
MARTINKOVÁ KatarínaSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB2.Skupina7C
OLKM - Olympijsky Luk Kadeti
BENNAR AdamBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina9C
HANUSEK AndrejBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina10A
MACH MartinBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina11A
MACKOVČIN ViliamBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina9A
STOJKA AdamBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina12A
PEŤKO MatúšLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina10D
SLIAČAN MatejLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina9D
MACHÁN MarošLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2.Skupina12C
MAJERÍK AndrejLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK2.Skupina11B
ŠILON SebastiánMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK2.Skupina11D
KALEČÍK DominikPET - 1.SŠLK PETRŽALKA2.Skupina10C
MEDVECZKY DanielPET - 1.SŠLK PETRŽALKA2.Skupina11C
KÚDELČÍK JánREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina9B
ZAUŠKA DávidREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina10B
GALANDA DušanSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L2.Skupina12B
OLKZ - Olympijsky Luk Kadetky
INGELIOVÁ EmmaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina15A
BUKOVÁ DanielaLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina14B
ŠIDLOVÁ KristínaLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina13B
NÉMETHOVÁ NinaLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2.Skupina15B
POKORÁDI ViktóriaLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K2.Skupina13D
KUSÁ DanielaLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK2.Skupina13A
MIKLOŠKOVÁ SáraLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK2.Skupina15C
PIOVARČIOVÁ AdrianaLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK2.Skupina14A
BENDÍKOVÁ ElenaMKA - MK ARCHERY2.Skupina13C
DRUSKOVÁ KristínaMKA - MK ARCHERY2.Skupina14C
PETRÁŇOVÁ AlžbetaREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina14D
OLM - Olympijsky Luk Muži
CÁDER TomášBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina5D
BOROVSKÝ PeterJAS - TJ AC JASOV LO2.Skupina4A
DUCHOŇ JurajJAS - TJ AC JASOV LO2.Skupina5B
KAPUTA TiborJAS - TJ AC JASOV LO2.Skupina1A
NAGY PavolJAS - TJ AC JASOV LO2.Skupina3A
NAGY PeterJAS - TJ AC JASOV LO2.Skupina5A
ŠMELKO MatejJAS - TJ AC JASOV LO2.Skupina2A
GAZDÍK SlavomírLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina5C
FRANCŮ OndrejLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2.Skupina1B
HURBAN VladimírLKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA2.Skupina2B
ĽACH JakubLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K2.Skupina1D
VELČÍK MichalLPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K2.Skupina2D
CHNÚRIK AlojzMKA - MK ARCHERY2.Skupina4C
HANULIAK Ján JakubMKA - MK ARCHERY2.Skupina3C
IVAN DávidRAP - RED ARROWS POPRAD2.Skupina1C
SCHINDLER VlastimilRAP - RED ARROWS POPRAD2.Skupina2C
KRUŽEL MiroslavREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina3B
MARTINKO LukášSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB2.Skupina4B
MAJERČÍK PeterULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LO2.Skupina3D
OLMM - Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov
STOJKA ŠimonBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina23B
JOZEFČEK MartinLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK2.Skupina23C
VRÁBEL ErikSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P2.Skupina23A
OLMZ - Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov
ŠKOLNÍKOVÁ HanaLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina24D
MARČIŠOVÁ JankaLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA2.Skupina24B
DRUSKOVÁ ViktóriaREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina25C
HANULIAKOVÁ VeronikaREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina24C
ADAMCOVÁ AlexandraSAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC2.Skupina25B
HORVÁTHOVÁ SáraSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P2.Skupina25A
ORAVCOVÁ NatáliaSNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P2.Skupina24A
OLSM - Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov
BOROVSKÝ ViktorJAS - TJ AC JASOV LO2.Skupina18C
DRÁBIK IgorLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina19B
BALCO MichalPET - 1.SŠLK PETRŽALKA2.Skupina18A
IVAN DenisRAP - RED ARROWS POPRAD2.Skupina18D
PAGÁČIK FilipREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina19A
URBAN DávidULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LO2.Skupina18B
OLSZ - Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov
ORIHELOVÁ LíviaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina21A
PALITEFKOVÁ AndrejkaBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina20A
DINHOVÁ SimonaMSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK2.Skupina20B
JAKUBOVÁ MagdalénaREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina21C
ŠČERBÁKOVÁ SofiaREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina20C
ŠTEFANIKOVÁ LilienSAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC2.Skupina21B
TOPOLIOVÁ MonikaSLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB2.Skupina20D
OLVM - Olympijsky Luk Veteráni
STOJKA PeterBAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ2.Skupina16B
KAŇA PeterLBB - LUKOSTRELEC BB2.Skupina16D
BRASO PavelLKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA2.Skupina17D
KOLLÁRIK IvanPER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN2.Skupina17B
KAPUSTA ĽubomírREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina17A
PETRÁŇ KarelREF - REFLEX ŽILINA2.Skupina16A
KENDERA GustávSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L2.Skupina16C
LAUKO JurajSPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L2.Skupina17C
OLVZ - Olympijsky Luk Veteránky
PAVELLOVÁ AnnaLSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK2.Skupina15D
OLZ - Olympijsky Luk Ženy
LONGOVÁ AlexandraDBB - DUKLA BANSKÁ BYSTRICA1.Skupina1A
VIM4 - Visually impaired Chlapci do 14 rokov
HOLENDA ViliamSAR - SPORT CLUB SPEED ARROWS2.Skupina28A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter