Zoznam Účastníkov podľa klubov | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Športovec | Terčovnica | Podľa kategória | Skupina | |||
BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | ||||||
BENNAR Adam | 9C | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
BUŽEK Vladimír | 7B | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
CÁDER Tomáš | 5D | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
DURNÝ Matúš | 3C | Kladkový Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
DURNÝ ML. Matúš | 8B | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
HANUSEK Andrej | 10A | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
INGELIOVÁ Emma | 15A | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
MACH Martin | 11A | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
MACKOVČIN Viliam | 9A | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
ORIHELOVÁ Lívia | 21A | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov | 2.Skupina | |||
PALITEFKOVÁ Andrejka | 20A | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov | 2.Skupina | |||
PAŠKO Peter | 11A | Kladkový Luk Veteráni 2 | 1.Skupina | |||
STOJKA Adam | 12A | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
STOJKA Peter | 16B | Olympijsky Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
STOJKA Šimon | 23B | Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov | 2.Skupina | |||
VARGOVÁ Sofia | 8B | Olympijsky Luk Juniorky | 2.Skupina | |||
DBB - DUKLA BANSKÁ BYSTRICA | ||||||
LONGOVÁ Alexandra | 1A | Olympijsky Luk Ženy | 1.Skupina | |||
HAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO | ||||||
DEÁK Karol | 12A | Kladkový Luk Veteráni 2 | 1.Skupina | |||
KOMPAS Martin | 7D | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
TÓTH Dáriusz | 22B | Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
JAS - TJ AC JASOV LO | ||||||
BOROVSKÝ Peter | 4A | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
BOROVSKÝ Viktor | 18C | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov | 2.Skupina | |||
DUCHOŇ Juraj | 5B | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
HIRKO Matej | 6B | Olympijsky Luk Juniori | 2.Skupina | |||
KAPUTA Tibor | 1A | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
NAGY Pavol | 3A | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
NAGY Peter | 5A | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
ŠMELKO Matej | 2A | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN | ||||||
BINDER Dušan | 21C | Dlhý Luk Muži | 1.Skupina | |||
BINDEROVÁ Tatiana | 15D | Holý Luk Ženy | 1.Skupina | |||
ČULÁK Juraj | 20D | Holý Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
MEKÝŠ Peter | 21D | Dlhý Luk Muži | 1.Skupina | |||
LBB - LUKOSTRELEC BB | ||||||
BUKOVÁ Daniela | 14B | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
BUKOVÁ Jana | 15C | Holý Luk Ženy | 1.Skupina | |||
BUKOVÝ Filip | 6A | Olympijsky Luk Juniori | 2.Skupina | |||
DRÁBIK Igor | 19B | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov | 2.Skupina | |||
GAZDÍK Slavomír | 5C | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
HOLUBČÍKOVÁ Ema | 8A | Olympijsky Luk Juniorky | 2.Skupina | |||
KAŇA Peter | 16D | Olympijsky Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
KLENOVČAN Pavel | 24A | Holý Luk Veteráni 2 | 1.Skupina | |||
KLIMENT Igor | 11B | Holý Luk Muži | 1.Skupina | |||
KOVALČÍK Róbert | 22A | Dlhý Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
KOVALČÍKOVÁ Kristína | 7A | Olympijsky Luk Juniorky | 2.Skupina | |||
MEDVEĎ Matej | 22B | Dlhý Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
MYŠIAK Štefan | 13B | Holý Luk Muži | 1.Skupina | |||
PEŤKO Matúš | 10D | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
ŠIDLOVÁ Kristína | 13B | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
ŠKOLNÍKOVÁ Hana | 24D | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov | 2.Skupina | |||
SLIAČAN Matej | 9D | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
SNOPKO Jakub | 16D | Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
STYK Ľubomír | 12B | Holý Luk Muži | 1.Skupina | |||
ZACHAR Oliver | 17A | Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA | ||||||
BALÁŽ Martin | 6D | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
BARÁNKOVÁ Denisa | 7B | Olympijsky Luk Juniorky | 2.Skupina | |||
FRANCŮ Ondrej | 1B | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
HURBAN Vladimír | 2B | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
HURBAN Vladimír | 2D | Kladkový Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
KATONA Lukáš | 16B | Holý Luk Juniori | 1.Skupina | |||
KUNDRACIK František | 20C | Holý Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
KUNDRACIKOVÁ Iveta | 18A | Holý Luk Veteránky | 1.Skupina | |||
MACHÁN Maroš | 12C | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
NÉMETHOVÁ Nina | 15B | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
POIZL Dominik | 6C | Olympijsky Luk Juniori | 2.Skupina | |||
ROSTÁS Kristína | 15B | Holý Luk Ženy | 1.Skupina | |||
ROSTÁS Zoltán | 5D | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
SEDLMAIR Gabriel | 30C | Holý Luk Deti do 10 rokov | 1.Skupina | |||
ŠÍPOŠ Pavel | 19C | Olympijsky Luk Veteráni 2 | 2.Skupina | |||
SLÁDEK Tomáš | 6D | Olympijsky Luk Juniori | 2.Skupina | |||
VIDA Peter | 4D | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
VIDOVÁ Soňa | 9D | Kladkový Luk Ženy | 1.Skupina | |||
LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | ||||||
GÁL Peter | 3B | Kladkový Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
GÁLOVÁ Barbora | 9B | Kladkový Luk Ženy | 1.Skupina | |||
KUBÍČEK Libor | 2B | Kladkový Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
KUBÍČEK Libor | 4B | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
KUKLIŠ Ondrej | 5B | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
ŠULCOVÁ Miriam | 9A | Kladkový Luk Ženy | 1.Skupina | |||
LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA | ||||||
BRASO Pavel | 17D | Olympijsky Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
MARČIŠOVÁ Janka | 24B | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov | 2.Skupina | |||
LPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K | ||||||
ĽACH Jakub | 1D | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
POKORÁDI Viktória | 13D | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
VELČÍK Michal | 2D | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | ||||||
JOZEFČEK Martin | 23C | Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov | 2.Skupina | |||
KUSÁ Daniela | 13A | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
MAJERÍK Andrej | 11B | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
MIKLOŠKOVÁ Sára | 15C | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
PAVELLOVÁ Anna | 15D | Olympijsky Luk Veteránky | 2.Skupina | |||
PIOVARČIOVÁ Adriana | 14A | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
LVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ | ||||||
BALÁŽIK Bohumil | 13A | Kladkový Luk Veteráni 2 | 1.Skupina | |||
FUČÍK Cyril | 20B | Holý Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
KANÁS Juraj | 6C | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
KOZOLKA Ján | 7C | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
MKA - MK ARCHERY | ||||||
BENDÍKOVÁ Elena | 13C | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
CHNÚRIK Alojz | 4C | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
DRUSKOVÁ Kristína | 14C | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
HANULIAK Ján Jakub | 3C | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK | ||||||
BADOVSKÝ Benjamín | 10C | Kladkový Luk Kadeti | 1.Skupina | |||
BADOVSKÝ Nikolas | 29B | Kladkový Luk Deti do 10 rokov | 1.Skupina | |||
BARČÁK Michal | 16C | Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
BESKYD Boris | 17D | Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
BESKYD Ladislav | 11D | Holý Luk Muži | 1.Skupina | |||
DINHOVÁ Simona | 20B | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov | 2.Skupina | |||
DORIČ Martin | 3A | Kladkový Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
FALTINOVÁ Dominika | 28C | Holý Luk Dievčatá do 12 rokov | 1.Skupina | |||
HAZUCHA Oliver | 25C | Holý Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
JUHÁSOVÁ Kristína | 28D | Holý Luk Dievčatá do 12 rokov | 1.Skupina | |||
KINIK Peter | 5A | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
KOBZA Martin | 4A | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
KOCÁN Filip | 27C | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov | 2.Skupina | |||
KOCÁN Filip | 29A | Kladkový Luk Deti do 10 rokov | 1.Skupina | |||
KOCÁN Ľubomír | 6A | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
KORSCH Ladislav | 2A | Kladkový Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
MAČÁKOVÁ Alena | 18C | Holý Luk Veteránky | 1.Skupina | |||
MAREČÁK Marian | 8A | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
MAŠLONKA Branislav | 28A | Holý Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
MODLA Vladimír | 14C | Holý Luk Kadeti | 1.Skupina | |||
MRAVČÁK Filip | 30B | Holý Luk Deti do 10 rokov | 1.Skupina | |||
MRAVČÁK Matúš | 30A | Holý Luk Deti do 10 rokov | 1.Skupina | |||
MUŠKÁT Šimon | 27B | Holý Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
PETLÁN Adam | 22C | Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
PETLÁN Radek | 7A | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
PETLÁNOVÁ Nina | 19C | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov | 1.Skupina | |||
POLÁK Ľuboš | 22D | Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
ŠILON Sebastián | 11D | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
ŠLEBODA Tomáš | 27A | Holý Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
VAĽOVÁ Sandra | 18D | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov | 1.Skupina | |||
ZEMAN Rastislav | 4C | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
ZEMAN Samuel | 17C | Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
MTA - MATHEWS-TRUBALL | ||||||
BOŠANSKÝ Jozef | 8D | Kladkový Luk Muži | 1.Skupina | |||
PER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN | ||||||
KOLLÁRIK Ivan | 17B | Olympijsky Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
PET - 1.SŠLK PETRŽALKA | ||||||
BALCO Michal | 18A | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov | 2.Skupina | |||
BALCO Peter | 20A | Holý Luk Veteráni | 1.Skupina | |||
BUJALKOVÁ Sofia | 26B | Holý Luk Dievčatá do 14 rokov | 1.Skupina | |||
DOSTÁL Dominik | 27D | Holý Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
FERKOVOVÁ Lucia | 29D | Holý Luk Deti do 10 rokov | 1.Skupina | |||
KALEČÍK Dominik | 10C | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
KARASZ Róbert | 25B | Holý Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
KRUŽEL Branislav | 11C | Holý Luk Muži | 1.Skupina | |||
KRUŽELOVÁ Anica | 28B | Holý Luk Dievčatá do 12 rokov | 1.Skupina | |||
LUČENIČOVÁ Ester | 26A | Holý Luk Dievčatá do 14 rokov | 1.Skupina | |||
MEDVECZKY Daniel | 11C | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
RAP - RED ARROWS POPRAD | ||||||
DOBISOVÁ Daniela | 14B | Holý Luk Kadetky | 1.Skupina | |||
DZADÍK Samuel | 25D | Holý Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
IVAN Dávid | 1C | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
IVAN Denis | 18D | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov | 2.Skupina | |||
SCHINDLER Vlastimil | 2C | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
SCHINDLEROVÁ Miroslava | 15A | Holý Luk Ženy | 1.Skupina | |||
SCHINDLEROVÁ Sarah | 19A | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov | 1.Skupina | |||
ŠTEFAŇÁK Marek | 12D | Holý Luk Muži | 1.Skupina | |||
ŠTEFAŇÁK Tomáš | 16A | Holý Luk Juniori | 1.Skupina | |||
REF - REFLEX ŽILINA | ||||||
DRUSKOVÁ Viktória | 25C | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov | 2.Skupina | |||
HANULIAKOVÁ Veronika | 24C | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov | 2.Skupina | |||
JAKUBOVÁ Magdaléna | 21C | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov | 2.Skupina | |||
KAPUSTA Ľubomír | 17A | Olympijsky Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
KOČUTOVÁ Lucia | 10D | Kladkový Luk Kadetky | 1.Skupina | |||
KOČUTOVÁ Petra | 9C | Kladkový Luk Ženy | 1.Skupina | |||
KRUŽEL Miroslav | 3B | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
KRUŽEL Teodor | 26A | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov | 2.Skupina | |||
KÚDELČÍK Ján | 9B | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
KÚDELČÍK Jozef | 13C | Holý Luk Muži | 1.Skupina | |||
LAZAROVÁ Tereza | 26B | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov | 2.Skupina | |||
MITRINGOVÁ Anna | 14A | Kladkový Luk Veteránky 2 | 1.Skupina | |||
PAGÁČIK Filip | 19A | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov | 2.Skupina | |||
PAGÁČIK Peter | 19D | Olympijsky Luk Veteráni 2 | 2.Skupina | |||
PETRÁŇ Karel | 16A | Olympijsky Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
PETRÁŇOVÁ Alžbeta | 14D | Olympijsky Luk Kadetky | 2.Skupina | |||
ŠČERBÁKOVÁ Diana | 27A | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov | 2.Skupina | |||
ŠČERBÁKOVÁ Sofia | 20C | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov | 2.Skupina | |||
ZAUŠKA Dávid | 10B | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC | ||||||
ADAMCOVÁ Alexandra | 25B | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov | 2.Skupina | |||
ŠTEFANIKOVÁ Lilien | 21B | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov | 2.Skupina | |||
SAR - SPORT CLUB SPEED ARROWS | ||||||
HOLENDA Viliam | 28A | Visually impaired Chlapci do 14 rokov | 2.Skupina | |||
SKO - ŠK ORLÍK SLIAČ | ||||||
GEORGIEV Ivan | 10A | Kladkový Luk Kadeti | 1.Skupina | |||
MAJLING Michal | 13D | Holý Luk Muži | 1.Skupina | |||
SÁDECKÁ Nella Alexandra | 23B | Kladkový Luk Dievčatá do 12 rokov | 1.Skupina | |||
SÁDECKÝ Samuel Sebastián | 17B | Kladkový Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
ŠIAGI Peter | 25A | Holý Luk Chlapci do 14 rokov | 1.Skupina | |||
ŠULEK Pavol | 27C | Holý Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB | ||||||
KAMENICKÁ Karina | 19B | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov | 1.Skupina | |||
KAMENICKÝ Pavel | 24D | Holý Luk Veteráni 2 | 1.Skupina | |||
MARTINKO Lukáš | 4B | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
MARTINKOVÁ Katarína | 7C | Olympijsky Luk Juniorky | 2.Skupina | |||
PAČAN Martin | 29C | Holý Luk Deti do 10 rokov | 1.Skupina | |||
PIKLA Leonard | 22A | Kladkový Luk Chlapci do 12 rokov | 1.Skupina | |||
TOPOLIOVÁ Monika | 20D | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov | 2.Skupina | |||
UHRÍNOVÁ Liliana | 18B | Kladkový Luk Dievčatá do 14 rokov | 1.Skupina | |||
VARGOVÁ Dária | 23A | Kladkový Luk Dievčatá do 12 rokov | 1.Skupina | |||
VARGOVÁ Sofia | 26C | Holý Luk Dievčatá do 14 rokov | 1.Skupina | |||
SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P | ||||||
HORVÁTHOVÁ Sára | 25A | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov | 2.Skupina | |||
LELOVIČ Tomas | 27B | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov | 2.Skupina | |||
ORAVCOVÁ Natália | 24A | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov | 2.Skupina | |||
TOLLAROVIČOVÁ Adelka | 26C | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov | 2.Skupina | |||
VRÁBEL Erik | 23A | Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov | 2.Skupina | |||
SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L | ||||||
BAGAR Oldřich | 23D | Holý Luk Veteráni 2 | 1.Skupina | |||
DUBČÁK Anton | 23C | Holý Luk Veteráni 2 | 1.Skupina | |||
GALANDA Dušan | 12B | Olympijsky Luk Kadeti | 2.Skupina | |||
KENDERA Gustáv | 16C | Olympijsky Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
KRÁTKY Pavel | 24C | Holý Luk Veteráni 2 | 1.Skupina | |||
LAUKO Juraj | 17C | Olympijsky Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
ULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LO | ||||||
ČELJUSKA Peter | 22C | Dlhý Luk Veteráni | 2.Skupina | |||
MAJERČÍK Peter | 3D | Olympijsky Luk Muži | 2.Skupina | |||
URBAN Dávid | 18B | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov | 2.Skupina |