1. kolo SP v terčovej lukostreľbe - Banská Bystrica
1. kolo SP v terčovej lukostreľbe - Banská Bystrica
LukostrelecBB (LBB)
Futbalový štadión Kremnička, Banská Bystrica, 48.6959417,19.1326656, 4-5 Jul 2020
1. kolo SP v terčovej lukostreľbe - Banská Bystrica
Zoznam Účastníkov podľa klubov
ŠportovecTerčovnicaPodľa kategóriaSkupina
BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ
BENNAR Adam9COlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
BUŽEK Vladimír7BKladkový Luk Muži1.Skupina
CÁDER Tomáš5DOlympijsky Luk Muži2.Skupina
DURNÝ Matúš3CKladkový Luk Veteráni1.Skupina
DURNÝ ML. Matúš8BKladkový Luk Muži1.Skupina
HANUSEK Andrej10AOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
INGELIOVÁ Emma15AOlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
MACH Martin11AOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
MACKOVČIN Viliam9AOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
ORIHELOVÁ Lívia21AOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
PALITEFKOVÁ Andrejka20AOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
PAŠKO Peter11AKladkový Luk Veteráni 21.Skupina
STOJKA Adam12AOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
STOJKA Peter16BOlympijsky Luk Veteráni2.Skupina
STOJKA Šimon23BOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
VARGOVÁ Sofia8BOlympijsky Luk Juniorky2.Skupina
DBB - DUKLA BANSKÁ BYSTRICA
LONGOVÁ Alexandra1AOlympijsky Luk Ženy1.Skupina
HAR - LUKOSTRELECKÝ KLUB HUBERT ARRO
DEÁK Karol12AKladkový Luk Veteráni 21.Skupina
KOMPAS Martin7DKladkový Luk Muži1.Skupina
TÓTH Dáriusz22BKladkový Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
JAS - TJ AC JASOV LO
BOROVSKÝ Peter4AOlympijsky Luk Muži2.Skupina
BOROVSKÝ Viktor18COlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
DUCHOŇ Juraj5BOlympijsky Luk Muži2.Skupina
HIRKO Matej6BOlympijsky Luk Juniori2.Skupina
KAPUTA Tibor1AOlympijsky Luk Muži2.Skupina
NAGY Pavol3AOlympijsky Luk Muži2.Skupina
NAGY Peter5AOlympijsky Luk Muži2.Skupina
ŠMELKO Matej2AOlympijsky Luk Muži2.Skupina
KSL - KŠL ROBIN ZVOLEN
BINDER Dušan21CDlhý Luk Muži1.Skupina
BINDEROVÁ Tatiana15DHolý Luk Ženy1.Skupina
ČULÁK Juraj20DHolý Luk Veteráni1.Skupina
MEKÝŠ Peter21DDlhý Luk Muži1.Skupina
LBB - LUKOSTRELEC BB
BUKOVÁ Daniela14BOlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
BUKOVÁ Jana15CHolý Luk Ženy1.Skupina
BUKOVÝ Filip6AOlympijsky Luk Juniori2.Skupina
DRÁBIK Igor19BOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
GAZDÍK Slavomír5COlympijsky Luk Muži2.Skupina
HOLUBČÍKOVÁ Ema8AOlympijsky Luk Juniorky2.Skupina
KAŇA Peter16DOlympijsky Luk Veteráni2.Skupina
KLENOVČAN Pavel24AHolý Luk Veteráni 21.Skupina
KLIMENT Igor11BHolý Luk Muži1.Skupina
KOVALČÍK Róbert22ADlhý Luk Kadeti2.Skupina
KOVALČÍKOVÁ Kristína7AOlympijsky Luk Juniorky2.Skupina
MEDVEĎ Matej22BDlhý Luk Kadeti2.Skupina
MYŠIAK Štefan13BHolý Luk Muži1.Skupina
PEŤKO Matúš10DOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
ŠIDLOVÁ Kristína13BOlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
ŠKOLNÍKOVÁ Hana24DOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
SLIAČAN Matej9DOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
SNOPKO Jakub16DKladkový Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
STYK Ľubomír12BHolý Luk Muži1.Skupina
ZACHAR Oliver17AKladkový Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
LKB - LUKOSTRELECKÝ KLUB BRATISLAVA
BALÁŽ Martin6DKladkový Luk Muži1.Skupina
BARÁNKOVÁ Denisa7BOlympijsky Luk Juniorky2.Skupina
FRANCŮ Ondrej1BOlympijsky Luk Muži2.Skupina
HURBAN Vladimír2BOlympijsky Luk Muži2.Skupina
HURBAN Vladimír2DKladkový Luk Veteráni1.Skupina
KATONA Lukáš16BHolý Luk Juniori1.Skupina
KUNDRACIK František20CHolý Luk Veteráni1.Skupina
KUNDRACIKOVÁ Iveta18AHolý Luk Veteránky1.Skupina
MACHÁN Maroš12COlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
NÉMETHOVÁ Nina15BOlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
POIZL Dominik6COlympijsky Luk Juniori2.Skupina
ROSTÁS Kristína15BHolý Luk Ženy1.Skupina
ROSTÁS Zoltán5DKladkový Luk Muži1.Skupina
SEDLMAIR Gabriel30CHolý Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
ŠÍPOŠ Pavel19COlympijsky Luk Veteráni 22.Skupina
SLÁDEK Tomáš6DOlympijsky Luk Juniori2.Skupina
VIDA Peter4DKladkový Luk Muži1.Skupina
VIDOVÁ Soňa9DKladkový Luk Ženy1.Skupina
LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA
GÁL Peter3BKladkový Luk Veteráni1.Skupina
GÁLOVÁ Barbora9BKladkový Luk Ženy1.Skupina
KUBÍČEK Libor2BKladkový Luk Veteráni1.Skupina
KUBÍČEK Libor4BKladkový Luk Muži1.Skupina
KUKLIŠ Ondrej5BKladkový Luk Muži1.Skupina
ŠULCOVÁ Miriam9AKladkový Luk Ženy1.Skupina
LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA
BRASO Pavel17DOlympijsky Luk Veteráni2.Skupina
MARČIŠOVÁ Janka24BOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
LPK - LUKOSTRELECKÝ A PAINTBALLOVÝ K
ĽACH Jakub1DOlympijsky Luk Muži2.Skupina
POKORÁDI Viktória13DOlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
VELČÍK Michal2DOlympijsky Luk Muži2.Skupina
LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK
JOZEFČEK Martin23COlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
KUSÁ Daniela13AOlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
MAJERÍK Andrej11BOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
MIKLOŠKOVÁ Sára15COlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
PAVELLOVÁ Anna15DOlympijsky Luk Veteránky2.Skupina
PIOVARČIOVÁ Adriana14AOlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
LVZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB VEĽKÉ ZÁLUŽ
BALÁŽIK Bohumil13AKladkový Luk Veteráni 21.Skupina
FUČÍK Cyril20BHolý Luk Veteráni1.Skupina
KANÁS Juraj6CKladkový Luk Muži1.Skupina
KOZOLKA Ján7CKladkový Luk Muži1.Skupina
MKA - MK ARCHERY
BENDÍKOVÁ Elena13COlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
CHNÚRIK Alojz4COlympijsky Luk Muži2.Skupina
DRUSKOVÁ Kristína14COlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
HANULIAK Ján Jakub3COlympijsky Luk Muži2.Skupina
MSK - MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB KEŽMAROK
BADOVSKÝ Benjamín10CKladkový Luk Kadeti1.Skupina
BADOVSKÝ Nikolas29BKladkový Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
BARČÁK Michal16CKladkový Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
BESKYD Boris17DKladkový Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
BESKYD Ladislav11DHolý Luk Muži1.Skupina
DINHOVÁ Simona20BOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
DORIČ Martin3AKladkový Luk Veteráni1.Skupina
FALTINOVÁ Dominika28CHolý Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
HAZUCHA Oliver25CHolý Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
JUHÁSOVÁ Kristína28DHolý Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
KINIK Peter5AKladkový Luk Muži1.Skupina
KOBZA Martin4AKladkový Luk Muži1.Skupina
KOCÁN Filip27COlympijsky Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
KOCÁN Filip29AKladkový Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
KOCÁN Ľubomír6AKladkový Luk Muži1.Skupina
KORSCH Ladislav2AKladkový Luk Veteráni1.Skupina
MAČÁKOVÁ Alena18CHolý Luk Veteránky1.Skupina
MAREČÁK Marian8AKladkový Luk Muži1.Skupina
MAŠLONKA Branislav28AHolý Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
MODLA Vladimír14CHolý Luk Kadeti1.Skupina
MRAVČÁK Filip30BHolý Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
MRAVČÁK Matúš30AHolý Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
MUŠKÁT Šimon27BHolý Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
PETLÁN Adam22CKladkový Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
PETLÁN Radek7AKladkový Luk Muži1.Skupina
PETLÁNOVÁ Nina19CKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
POLÁK Ľuboš22DKladkový Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
ŠILON Sebastián11DOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
ŠLEBODA Tomáš27AHolý Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
VAĽOVÁ Sandra18DKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
ZEMAN Rastislav4CKladkový Luk Muži1.Skupina
ZEMAN Samuel17CKladkový Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
MTA - MATHEWS-TRUBALL
BOŠANSKÝ Jozef8DKladkový Luk Muži1.Skupina
PER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN
KOLLÁRIK Ivan17BOlympijsky Luk Veteráni2.Skupina
PET - 1.SŠLK PETRŽALKA
BALCO Michal18AOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
BALCO Peter20AHolý Luk Veteráni1.Skupina
BUJALKOVÁ Sofia26BHolý Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
DOSTÁL Dominik27DHolý Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
FERKOVOVÁ Lucia29DHolý Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
KALEČÍK Dominik10COlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
KARASZ Róbert25BHolý Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
KRUŽEL Branislav11CHolý Luk Muži1.Skupina
KRUŽELOVÁ Anica28BHolý Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
LUČENIČOVÁ Ester26AHolý Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
MEDVECZKY Daniel11COlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
RAP - RED ARROWS POPRAD
DOBISOVÁ Daniela14BHolý Luk Kadetky1.Skupina
DZADÍK Samuel25DHolý Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
IVAN Dávid1COlympijsky Luk Muži2.Skupina
IVAN Denis18DOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
SCHINDLER Vlastimil2COlympijsky Luk Muži2.Skupina
SCHINDLEROVÁ Miroslava15AHolý Luk Ženy1.Skupina
SCHINDLEROVÁ Sarah19AKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
ŠTEFAŇÁK Marek12DHolý Luk Muži1.Skupina
ŠTEFAŇÁK Tomáš16AHolý Luk Juniori1.Skupina
REF - REFLEX ŽILINA
DRUSKOVÁ Viktória25COlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
HANULIAKOVÁ Veronika24COlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
JAKUBOVÁ Magdaléna21COlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
KAPUSTA Ľubomír17AOlympijsky Luk Veteráni2.Skupina
KOČUTOVÁ Lucia10DKladkový Luk Kadetky1.Skupina
KOČUTOVÁ Petra9CKladkový Luk Ženy1.Skupina
KRUŽEL Miroslav3BOlympijsky Luk Muži2.Skupina
KRUŽEL Teodor26AOlympijsky Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
KÚDELČÍK Ján9BOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
KÚDELČÍK Jozef13CHolý Luk Muži1.Skupina
LAZAROVÁ Tereza26BOlympijsky Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
MITRINGOVÁ Anna14AKladkový Luk Veteránky 21.Skupina
PAGÁČIK Filip19AOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina
PAGÁČIK Peter19DOlympijsky Luk Veteráni 22.Skupina
PETRÁŇ Karel16AOlympijsky Luk Veteráni2.Skupina
PETRÁŇOVÁ Alžbeta14DOlympijsky Luk Kadetky2.Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Diana27AOlympijsky Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
ŠČERBÁKOVÁ Sofia20COlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
ZAUŠKA Dávid10BOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC
ADAMCOVÁ Alexandra25BOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
ŠTEFANIKOVÁ Lilien21BOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
SAR - SPORT CLUB SPEED ARROWS
HOLENDA Viliam28AVisually impaired Chlapci do 14 rokov2.Skupina
SKO - ŠK ORLÍK SLIAČ
GEORGIEV Ivan10AKladkový Luk Kadeti1.Skupina
MAJLING Michal13DHolý Luk Muži1.Skupina
SÁDECKÁ Nella Alexandra23BKladkový Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
SÁDECKÝ Samuel Sebastián17BKladkový Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
ŠIAGI Peter25AHolý Luk Chlapci do 14 rokov1.Skupina
ŠULEK Pavol27CHolý Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
SLK - SPIŠSKÝ LUKOSTRELECKÝ KLUB
KAMENICKÁ Karina19BKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
KAMENICKÝ Pavel24DHolý Luk Veteráni 21.Skupina
MARTINKO Lukáš4BOlympijsky Luk Muži2.Skupina
MARTINKOVÁ Katarína7COlympijsky Luk Juniorky2.Skupina
PAČAN Martin29CHolý Luk Deti do 10 rokov1.Skupina
PIKLA Leonard22AKladkový Luk Chlapci do 12 rokov1.Skupina
TOPOLIOVÁ Monika20DOlympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov2.Skupina
UHRÍNOVÁ Liliana18BKladkový Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
VARGOVÁ Dária23AKladkový Luk Dievčatá do 12 rokov1.Skupina
VARGOVÁ Sofia26CHolý Luk Dievčatá do 14 rokov1.Skupina
SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P
HORVÁTHOVÁ Sára25AOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
LELOVIČ Tomas27BOlympijsky Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
ORAVCOVÁ Natália24AOlympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov2.Skupina
TOLLAROVIČOVÁ Adelka26COlympijsky Luk Deti do 10 rokov2.Skupina
VRÁBEL Erik23AOlympijsky Luk Chlapci do 12 rokov2.Skupina
SPB - TJ SLÁVIA PRÁVNIK BRATISLAVA L
BAGAR Oldřich23DHolý Luk Veteráni 21.Skupina
DUBČÁK Anton23CHolý Luk Veteráni 21.Skupina
GALANDA Dušan12BOlympijsky Luk Kadeti2.Skupina
KENDERA Gustáv16COlympijsky Luk Veteráni2.Skupina
KRÁTKY Pavel24CHolý Luk Veteráni 21.Skupina
LAUKO Juraj17COlympijsky Luk Veteráni2.Skupina
ULV - TJ SLÁVIA UVLF KOŠICE LO
ČELJUSKA Peter22CDlhý Luk Veteráni2.Skupina
MAJERČÍK Peter3DOlympijsky Luk Muži2.Skupina
URBAN Dávid18BOlympijsky Luk Chlapci do 14 rokov2.Skupina

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter