Badger's Postal WA70 60 50
Badger's Postal WA70 60 50
Triplex Tournaments (PC)
Any Club, 1-31 Aug 2020
Badger's Postal WA70 60 50
Participant List in Alphabetical Order
AthleteTargetCountry or State CodeEventSession
A
ALMOND Andrew7B1595 - CHIPPENHAM ARecurve Men 70mSes. 1
B
BAIGENT Chris1B2472 - WATERSIDE ARecurve Men 70mSes. 1
BEARE Mike4A1509 - OSPREY ALongbow Men 70mSes. 1
BURFITT Pauline11B1595 - CHIPPENHAM ACompound Women 50mSes. 1
C
CALDWELL Gary11C602 - SOUTHAMPTON ACCompound Men 50mSes. 1
CANHAM Justine8A537 - SOUTH WILTS ACLongbow Women 70mSes. 1
CANHAM Sean8B537 - SOUTH WILTS ACLongbow Men 70mSes. 1
D
DANCE Trevor13D661 - EXMOUTH ARecurve Men 70mSes. 1
E
EDGELEY Ffion5A2408 - FOREST OF BERE BRecurve Women 70mSes. 1
EMENY Sonnie2BD1 - SOUTHSEARecurve Men 70mSes. 1
ETHAN Steyter12C1791 - SUPERMARINE BCompound Junior MenSes. 1
ETHERINGTON Craig8C810 - WHITEHILL ABarebow MenSes. 1
F
FINN Ciaran3B810 - WHITEHILL ALongbow Men 70mSes. 1
FRIENDSHIP Barry4B1509 - OSPREY ALongbow Men 70mSes. 1
FRIENDSHIP Sue4C1509 - OSPREY ALongbow Women 70mSes. 1
G
GARNER Duncan3A547 - BATH ARCHERSRecurve Men 70mSes. 1
H
HOTCHKISS Pat12A2408 - FOREST OF BERE BCompound Women 50mSes. 1
HURSHAM Ian14B541 - WEST ESSEX BRecurve Men 70mSes. 1
HURSHAM Sofia14A2498 - UNI OF LINCOLN A.S.Recurve Women 70mSes. 1
J
JAMES Mollie1C2472 - WATERSIDE ARecurve Women 70mSes. 1
JAMES Simon1D2472 - WATERSIDE ARecurve Men 70mSes. 1
JUDD Michael5D950 - MAYFLOWER ARecurve Men 70mSes. 1
L
LOADER Vicky11D602 - SOUTHAMPTON ACCompound Women 50mSes. 1
M
MATTHEWS Paul12B1136 - KINGSTON ACompound Men 50mSes. 1
MCKAY Andrew5C2296 - WYRE FOREST CO OF ARecurve Men 70mSes. 1
MCKAY Karen3D2296 - WYRE FOREST CO OF ARecurve Women 70mSes. 1
MEECH Terry6D2543 - VILLE BRecurve Men 70mSes. 1
MILLER Lee11A2472 - WATERSIDE ACompound Men 50mSes. 1
MITCHELL Hannah2C430 - AC DELCO BRecurve Women 70mSes. 1
P
PARRY Martin13C1791 - SUPERMARINE BRecurve Men 70mSes. 1
PEERS Tim2D921 - WIRRAL ARecurve Men 70mSes. 1
PRIOR John4D1791 - SUPERMARINE BRecurve Men 70mSes. 1
R
RICKETTS Mark7A1136 - KINGSTON ARecurve Men 70mSes. 1
ROCHA Francis13B1004 - JERSEY A SOC.Compound Men 50mSes. 1
S
SIMPSON Jasmine3C2296 - WYRE FOREST CO OF ARecurve Women 70mSes. 1
SLIP Kathryn6C1136 - KINGSTON ARecurve Women 70mSes. 1
SMITH Mark1A547 - BATH ARCHERSRecurve Men 70mSes. 1
SUMMERS Dicky6A1625 - SOUTHAMPTON ACLongbow Men 70mSes. 1
SUMMERS Roz6B1625 - SOUTHAMPTON ACLongbow Women 70mSes. 1
T
TAYLOR John2A2408 - FOREST OF BERE BRecurve Men 70mSes. 1
TIMMINS David5B4713 - OXFORD ARecurve Men 70mSes. 1
TRACY Steyter12D1791 - SUPERMARINE BCompound Women 50mSes. 1
W
WARR Nathan13A1625 - SOUTHAMPTON ACCompound Men 50mSes. 1
WILLIAM Steyter6C1791 - SUPERMARINE BRecurve Men 70mSes. 1
WILLIAMS Karen7D661 - EXMOUTH ARecurve Women 70mSes. 1
WILLIAMS Scott7C661 - EXMOUTH ALongbow Men 70mSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter